Opinie o Legbud Gargula Józef Gargula w Wojnicz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Legbud Gargula Józef Gargula. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Legbud Gargula Józef Gargula na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Legbud Gargula Józef Gargula w Wojnicz

Obserwator

12 zł to już chyba sami nieudacznicy zostali ,w tej branży tak mało płacić ....skandal !!!

@Obserwator

Slyszalem ze firma sie odbila od dna I idzie jak burza, produkcja pelna parą, naprodukowane bram, paneli pelny magazyn I co z tego jak nie ma komu sprzedawac bo wszyscy sie odwrocili, gdyby cena byla nizsza to byc moze kilka firm by wrocilo ale Jozio niepopusci bo zyskami juz trzeba sie dzielic z innymi ktorzy zainwestowali pare groszy do firmy...

X

Czy już z 10 zł na rękę da się zarobić ???

@X

E no I 12 sie da dyrektorek odszedl wiec teraz kasiorka bedzie lepsza bo mniej wydatkow miesiecznie bedzie :-)

Odbiorca

Wreszcie w Legbud bramy na czas

@Odbiorca

Juz niedlugo znow zaczynaja sie problemy z kasa no I oczywiscir brak towaru I poslizgi z terminami. Tutaj nic sie nie zmieni nawet jesli firma jest pod skrzydlami Fakro z Florkiem na czele

Szybki

Może by posprawdzać tych pracowników na pseudo chorobowych i opiekach bo już takie pustki na produkcji ....

@Szybki

Pracowników ?a co powiecie na temat sprzątaczki???

Wolny
@anonymous

Po co komu sprzątaczka portier posprząta

@Szybki

Dlacxrgo sie podajesz za kogos kim niejestes......, pustki to sa bo malo placi a teraz sezon w pelni to cal paki klepia bramy jedna za druga. Tu musze robic m-c a tak to zrobie 4 bramy I zamontuje I juz jest miesieczna pensja

Wolny
@Szybki

Jak komuś mało płaci to niech się zwolni a nie blokuje etat i kombinuje z chorobowym ,w innych zakładach już by dawno wylecieli ,

Obserwator
@anonymous

Sprzątaczka nie może się przemęczać, bo herbata nie będzie ci smakowała. Ale w biurach są nie lepsi. Są tacy co nie mogą się przemęczać cały tydzień. Mają dużo własnych spraw do załatwienia, udają że ciężko pracują, ale nie robią nic ....... chyba że Prezes J właśnie przyjeżdża....... wtedy załoga stoi na baczność a każdy jest na swoim miejscu.

Zygmuś
@Szybki

20 osób na produkcji to i tak za dużo, bo nie ma materiału!!!!!

@Zygmuś

Jak to niema przeciez dopiero pisali ze material jest, zamowien przybywa, firma sie odbudowywuje :-)))))), I co gdzie ta tendencja wzrostowa?? Chyba w banku bo ktos pewnie znow powiekszyl dlug firmy!!!!! Prezesie kredyty I pozyczki w bankach I u zaprzyjaznionych firmach trzeba oddawac a nie tylko zakupic material, narobic bram I podzespolow I niesprzedawac tylko trzymac I kisic na magazynie, towarem trzeba ibracac zeby zarabiac!!!!!!!!

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Szybki

Wlasciciel topi ten caly zaklad po uszy, odchodza przedstawiciele a Jozio sie cieszy ze bedzie mial mniej kosztow, jakby nie bylo zostanie ze 3 tysiace w kieszeni 2x1500zl, to nic ze firma niema zamowien I potrzeba odswierzyc kadre bo Ci co siedza w biurze to tylko hahaha hihihi I swoje biznesiki pod stolem krencą, kiedy sie on w koncu obudziiiiii

...
@Szybki

Prezes się nie przejmuje a ty jakiś robolu będziesz mu doradzał i kablowal ,dział handlowy nawet jak się zmieni to i tak nic nie poprawi dopóki nie będzie skrócenia czasu realizacji bram .

@...

Tak a wy zamiast realizowac xamowienia na bramy I szukac nowych klientow to klepiecie po garazach bramy I pilnujecie swoich biznesikow

do szybkiego pajaca
@Szybki

z czego Pajacu mamy realizować zamówienia jak szef kupuje mikro ilości towaru ?ciesz się ze wypłatę masz chwilowo na czas!!!! a to z ktoś zrobi kilkanaście bram w domu to legbud nie zbiednieje ,będzie materiał wrócą zamówienia .

@do szybkiego pajaca

Materialu jest a zamowien dalej malo, wy klientow podbieracie Legbudowi dlategi tak ciagnie

....
@Szybki

Materiał jest bo niema zamówień , a jak wrócą zamówienia to znów materiału nie będzie .Klienci czekali po 2 -3 miesiące i byli lekceważeni to trochę zejdzie zanim wrócą i uwierzą w szybszą realizacje zamówień .

Lolek bolek

Jak tam Jozio dalej jest taki zachlanny, dalej jezdzi sam po material albo wysyla dyrektorka po 5 zamkow I 20 zawiasow?????

Johny
@Lolek bolek

No dyrektor dostal wiekszy samochod to bedzie wozil zamki I zawiasy po dach, hyundai byl malutki I zabral go Prezes aby sie wmieszac w tlum hehehe

Patrycja

@Janek rozumiem, dziękuję za wyjaśnienie całego mechanizmu działania zamówień firmy Legbud Gargula Józef Gargula. Czy pracownicy dostają wynagrodzenie jak klient wpłaci zaliczkę? @INNY takie osoby już nie powinny pracować. Czemu ich zachowania nie są zgłoszone szefowi?

Kiero
@Patrycja

Pracownicy dostaja wyplate w kilku ratach, jak tylko przyjedzie kierowca I przywiezie jakas kase to ona jest dzielona I przekazywana na najpilniejsze rzeczy, czasami dochodzi do dantejskich scen: prezes kaze za cos zaplacic a pozniej wydziera sie gdzie sa pieniadze bo obiecal pracownikom zaliczke.... / prezes wie o wszystkim tylko boi sie ruszac tego zeby nie zostal sam.....

@Patrycja

Mechanizm jest prosty nie PŁACIĆ!!! Unikać kontaktu. Już są firmy które skupują ich długi. Nie polecam unikać jak ognia. Co do naszej sytuacji dalej nam nie zapłacili za wykonaną usługę!!!Oszuści którzy mówią, że zapłacą i tak już kilka miesięcy. Jak mamcie robić jakieś interesy z nimi to ostrzegam!

@anonymous

Haslo przywodnie firmy: zrobic brame z niczego lub z czegos co zostalo na magazynie, ewentualnie wyzebrac cos na hurtowni. Nieplacs zadnych rachunkow, towar kupuja gdzie popadnie jak tylko ktos cos da na przelew to raz moze dwa I wiecej nie da bo ani towaru, ani kasy..... od taka polityka firmy

Igor

Idealnych firm nie ma a jakieś kłopoty noga zdarzyć się zawsze i to wszędzie.

Magik

Piszecie takie zle opinie a wcale tam zle niejest, kolega tam pracuje I jest w miare spoko, niema zostawania po godzinach tylko 15:00 I wszyscy ida do domu, soboty wolne, luz blues I ciezkiej pracy niema.

@Magik

Masz rację dla takich niedorobionych Ok oni udają że robią a on że płaci czyli najniższa w kilku ratach do dwu miesięcy po terminie.Została sama kawalerka 40+ więc mogą...

Janek
@Paweł

E no sa osoby tez przed 40, ale wszyscy I tak sa tylko dla jednego- ubezpieczenia bo tu kasy niezarobia I wiefza to, zarabiaja w domi po godzinach :-)

Miki
@Magik

Niema ciezkiej pracy, bo niema co robic I z czego robic......

@Magik

Dla ciecia o takich ambicjach to wymarzone miejsce za minimalną miesiąc po terminie w kilku ratach przypominasz mi papier toaletowy...w drugiej wersji tj.nie że się rozwijasz tylko do d...y

Pracowity

Tylko narzekać potraficie? Jak dobrze się pracuje to wszędzie będzie dobrze!!!

Zadowolony
@Pracowity

Dobrze pracuje w Legbud już kilka lat i jestem najbardziej szczęśliwy z mojej opóźnionej wypłaty 1680 zł ,ślusarz 20 lat doświadczenia .

Jerzy

Sa moze przyjecia na wozek lub magazyn w Legbudzie, ewentualnie kierowca ?

@Jerzy

Złóż CV na produkcje ,czasem się wózkiem przejedziesz bo tu nie ma co wozić ,a kierowców nie potrzeba.

@.

Raczej juz nikogo niepotrzeba co maja robic jak niema z czego robic, chyba ze pilnowac hal I parkingow bo jeszcze to pozostalo

To jest poprostu jakis cyrk robilem tam 2m-c I system pracy oplakany zamowien bylo duzo, ale jak na taka firme to bardzo malo. Bramy sie robi w taki sposob : jest material to sie robi niema to sie opierdziela, niema z czego zrobic to sie robi co jest posklejane poskladane byle jak I z byle czego, a pozniej handlowiec dzwoni do klienta zeby go przekonac ze brama bedzie braziwa a nie srebrna, klient sie nie zgadza.I co??? Brame sie przemalowywuje z braziwegi na srebrny. A za tydzien jest zamowienie na braziwa brame to sie jedzie do nowego sacza kupuje sie braziwy panel I brama jedzie do klienta ( najlepsze w tym jest to ze to sam prezes wymysla ) niepolecam tej firmy!!!!!! A podejscie do pracownikow zerowe tylko krzyk I bieganie po hali taki system pracy.....

Tonik

Czy podpowiecie jaką macie atmosferę w firmie?

@Tonik

Przeczytaj 247 komentarzy tu już wszyscy wszystko opisali o atmosferze i zarobkach

Mam pytanie ten Celgar to jest jakos powiazany z Legbud Gargula ? Bo sa oferty pracy, a o Legbudzie sie juz duzo oczytalem...

....
@Marcin

Ten sam właściciel Legbud czy Celgar te same warunki pracy i płacy.

@....

Czyli nie warto, a myslalem ze w koncu cos fajnego

Dziobak

Jak ma byc dobrze we firmie jak handlowcy sprzedaja wszystkie informacje konkurencji, I malymi krokami konkurencja( byli pracownicy I jeden z bliskich kontrahentow ) odbiera Legbudowi klientow ( bardzo dobrych odbiorcow) glownie z polnocnej I wschodniej Polski, dopoki sie nie wymieni kadry dopoty nie bedzie klientow

funky
@Dziobak

Jacy handlowcy ? Jakie informacje ?czy inne niz te ktore sie tu pojawiają ?Jakich bardzo dobrych klientów z północnej i wschodniej Polski masz na myśli ? . Zawsze jest tak ze jak handlowiec lub inny pracownik skuszony propozycja konkurencji - jako posag często wnosi bazę klientów. Nie trzeba być mega dziobakiem aby to wiedzieć. Zresztą konkurencja znając bolączki legbudu może to wykorzystać. Na razie jakiś spektakularnych transferów ( jak Bayer - Borussia) nie widać. Póki co- podobno pojawiają sie nowi a czesc dobrych klientów mimo wszystko ma sprzedaż na podobnym lub większym poziomie. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

Jakis
@funky

Grzegorz nie denerwuj sie, to raczej nie o tobie

funky
@Jakis

Jeśli mnie znasz- wiesz ze jestem spokojny tylko wkurzają mnie takie insynuacje na poziomie byłego ministra obrony... Dziobak - wg mnie opisał sytuacje w czasie teraźniejszym a ja nie moge sie z tym zgodzić gdyż sytuacja taka nie ma miejsca. Rożne historie tu podają może prawdziwe ale i nieprawdziwe a na tą postanowiłem zareagować

alfred

Witam....jestem zainteresowany pracą jako magazynier?czy ktoś może mi podpowiedzieć jak się tam pracuje?

@alfred

Super praca przychodź

@,

dziekuje.. a co należy do obowiazkow magazyniera na hali?

Pracus
@alfred

Tu magazyniera niema od ponad roku, byl to sie zwolnil, magazyn tutaj nie istnieje zawiasy, zamki lub inne rzeczy przywozi przedstawiciel lub dyrektor I prosto z samochodu idzie na produkcje I do klienta, ktory czeka pare m-c, jak chcesz pracowac I na wynagrodzenie czekac pare m-c firma LG zaprasza

@Pracus

dzeki za info

jan

Co do tej firmy to mam u nich 2-fv po terminie na łączna kwotę ok 16 000PLN za zrealizowany transport. Pierwsza 40 dni po terminie, druga 12 dni i na pytanie kiedy będzie płatność codziennie sekretarka mówi że przekaże szefowi. Nie polecam współpracy. Sprawa przekazana do Sądu, walka o odzyskanie swoich pieniędzy, masakra....

M&M

Pan Prezes codziennie zaczyna dzień od czytania waszych komentarzy na gowork ,może go tak nie dobijajcie on walczy o środki żeby przetrwać, Celgar za niedługo może sprzeda i firma wróci do normy.

INNY
@M&M

No on przynajmniej czyta i probuje wyciagnąc te firme z bagna natomiast pracownicy nic nierobia, tylko jeszcze sraja na firme, np: jeden z przedstawicieli ( heh taka duża firma a jest ich 2 ) nałogowo gra na automatach jeżdzi niby po firmch a naprawde siedzi i puszcza pieniazki w maszynach, kilka osób z hali i handlowego prowadzi swoje działalnosci na boku, produkuja i montuja bramy na całego ( a w Legbudzie tylko klientów sobie szukają / a Legbud klientów traci ), a np dyrektorek tylko kombinuje żeby sie dobrze ustawic pod Fakro, jemu niezalezy na Legbudzie tylko aby Fakro przejeło ta firme i bedzie miał pewna ciepłą posade, Panie Prezesie obudź sie Pan bo tutaj co niektórzy tylko czekaja i żerują i nicc nic nie robią aby było lepiej tylko czekają i czekają co bedzie dalej...., i prosze nie szukac daleko na hali itd tylko najblizej siebie ....

Nie ładnie być kapusiem!

zibiowski
@INNY

no niestety to jest sedno prawdy ...

@INNY

inny nie szukaj winowajców bo sam przez swoją pazerność chciwość zniszczył firmę swoim chamstwem w stosunku do klientów i pracowników poniżanie straszenie i mobbing to standard ale czego można się spodziewać po chłopie który technikum kupił kilka lat temu a wszelkie braki nadrabiał darciem mordy na pracowników poza firmą był i jest niczym a zawsze warto być człowiekiem(nie trzeba mieć wykształcenia) nie tylko w wigilię,,,

Patrycja

@Paweł no i takie informacje już dawno powinny się na forum firmy Legbud Gargula Józef Gargula pojawić, żeby wszystkim wyjaśnić sytuację. Czy firma nie mając pieniędzy na materiał przyjmuje dalej nowe zamówienia czy w tym momencie są tylko zaległe realizowane?

Janek
@Patrycja

No tak wlasnie jest, zamowienia sa przyjmowane caly czas termin realizacji nie istnieje klient oyrzyma towar jak nastepny klient wplaci zaliczke I za ta zaliczke Gargula kupi pare arkuszy blachy na brame zrobi jedna moze dwie bramy I samochod jedzie do klienta np po 2m-c, I tak caly czas zamowien jest ciraz mniej poniewaz bramy sa kiepskiej jakosci( robione z byle czego I byle jak, pracownicy sie nieprzykladaja bo im niezalezy, a szef ma wszystko gdzies I caly czas powtarza ze juz niedlugo bedzie lepiej I tak od kilku lat, a z m-c na m-c jest gorzej zaleglosci rosna jak na drozdzach, kredyty sa wogole niesplacane a wlasciciel zaciaga kolejne pozyczki na material, najlepiej niech to ktos wykupi I odsunie go od wladzy........

Jak dlugo

Jeszcze to (usunięte przez administratora) nie upadlo??, jak to moze prosperowac jak nie ma pieniedzy na podstawowe rzeczy np jak przyjedzie kurier z paczka za 550zl to nawet tyle niema w kasie firmowej tylko pracownicy ida do prezesa I on kombinuje zeby kurierowi zaplacic , lub kurier jest odsylany I po paczke jedzie pracownik jak pieniadze sie znajda, jeszcze lepsze bylo jak po blache jechal sam Prezes bo zaden kierowca w, sobote niepojechal hahaha poprostu komedia , jak dlugo to bedzie tak prosperowac niech w koncu to ktos kupi I po sprawie ludzie chodza do pracy a wyplaty maja po 300zl placone w, ratach I to tylko wtedyjak sie upomna!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Legbud Gargula Józef Gargula - Wojnicz

• Jak się pracuje w Legbud Gargula Józef Gargula?

Zobacz opinie na temat firmy Legbud Gargula Józef Gargula tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Legbud Gargula Józef Gargula?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Legbud Gargula Józef Gargula?

Kandydaci do pracy w Legbud Gargula Józef Gargula napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Legbud Gargula Józef Gargula