Droma s.c.

3.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Droma s.c.

Joanna Nowy wpis
Inne

Dzień dobry. wstępnie myślę o aplikowaniu na IT Managera. Teraz w ogłoszeniu wskazana jest możliwość na rozwój. w jakim zakresie mogę to rozumieć? Czy są szanse na awanse w strukturze?

marko Nowy wpis
Kandydat

Witam. Jestem zainteresowany podjęciem pracy w Dromie jako wozkowy. Można się dowiedzieć jakie stawki są na takie stanowisko, chciałem się zorientować przed rozmową. Dziekuje

Jadzia Nowy wpis
Inne

Zastanawiam się nad tą zeszłoroczną opinia dotycząca pracy w biurze i tym czy może być wciąż aktualna, bo jak widać finalnie praca została odradzona, a na stronie widziałam, że poszukiwali IT Managera. Nie ma zbyt wielu szczegółów. nie wiecie przypadkiem jak płacą na tym stanowisku?

Pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałam w firmie Droma dwa i pół roku w biurze. Praca jako taka nie była najgorsza, za to zarobki które daje ta firma to jedno wielkie dno, pracownik który pracuje już dłuższy czas zarabia mniej lub tak samo jak osoba która dopiero co się zatrudnia. Praca pod presja czasu Non stop a zwłaszcza w sezonie. Jeżeli coś złe zrobisz od razu jest to zapisane w systemie. Jeżeli się spóźnisz 5 minut to i tak zostajesz i odrabiasz 15 minut. Kierownictwo jak i dziewczyna która jest „głową” działu zleceń nie powinna tam pracować. Codziennie zły humor, krzywe spojrzenia czy odgadywanie jest codziennością. Jeżeli zbliżała się umowa na czas nieokreślony to jeżeli byłaś/byłeś pupilkiem to Ci przedłużali, jeżeli nie to mogłaś o tym zapomnieć. Jeżeli są osoby które chcą pracować za marne grosze to polecam, jeżeli ktoś woli pracować za godne pieniądze do wykonywanej pracy to odradzam.

Pracownik Produkcji
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Złożenie CV nastepnie zaproszenie na rozmowę gdzie pol godz przed spotkaniem że termin przełożony z przyczyn technicznych dodam ze już byłem w trasie ale to nic sytuacje losowe sie zdarzają kolejny termin i rozmowa sie odbyła godzina czekania na rekrutera następnie szybkie oprowadzenie po hali produkcyjnej w tym rekrutera musiał wykonać jeszcze dwa telefony następnie rozmowa inwidualna luz na rozmowa naprawdę fajna mały prosty test ma rozpoznaniu różnic min koloru białego od szarego przedstawienie warunków pracy i na końcu zapewnienie napewno do jutra damy odpowiedź czy dostanę pracę do dzisiaj brak telefonu klasyka po co te słowa że zadzwonią skoro wiedzą że nie zadwonia

Pytania

Przebieg dotychczasowego zatrudnienia czy potrafię obsługiwać elektronazedzia krótki test

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
Mała
Kandydat
 Pytanie

Witam wszytkich mam pytanie na czym polega tam praca?czy jest ciężka?jakie zarobki?na produkcji,czy rozmowa kawalifikacyjna jest prowadzona po polsku czy po angielsku?

Gyfh
Pracownik
@Mała

Po Polsku,praca ok

Bożena
Inne
@Gyfh

co może oznaczać, że jest ok? kasa adekwatna do poniesionego wysiłku za pracę? jak to jest z tą rozmową na produkcji? można w teorii się nie dostać? jeżeli tak to z jakich ewentualnych przyczyn?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Bożena

piszesz o tym całym donoszeniu, zastanawiam się tylko na co mieliby donosić i po co? jak ktoś wykonuje swoje obowiązki jak należy raczej nie powinien mieć problemów?

Janusz-Janek
Były pracownik

Bo w tej firmie kablowanie jest na pożądku dziennym, za byle co. Trzeba mieć oczy dookoła głowy i uszy bo na poszyciach, Liderzy, kierownicy, część na produkcji to kapusie donosiciele msciwi są jak Zbigniew Z. z (usunięte przez administratora) Kamery też są zresztą ponad 100 na produkcji, i pare na zewnątrz koło palarni i nad bramami wyjazdowymi. A w biurze i kierownik produkcji tylko na to czekają żeby kogoś uwalić.

1
Iza
Inne
@Janusz-Janek

to dlaczego tak kablują i czekają żeby kogoś uwalić? Jak się pracuje uczciwie to za co to mają niby zrobić?

Były kandydat
Kandydat

Byłem na rozmowie w zeszłym roku na Bojkowskiej .Kierownik tam jest jak się nie mylę Rafał to był w sezonie można 4 tys więcej zarobić kto chce .Najlepiej zarabia się w sezonie potem ròżnie przez lato to 4,5 tys Czerwiec,Lipiec ,Sierpień wyciągnąłem .Znalazłem inną pracę nie ma lekko trzeba dość zasuwać .Choć pracowałem kiedyś to znacznie gorzej .Od września w Savpolu nie ma źle jako pracownik magazynowy .Z 7 letnim doświadczeniem w pracy w Holandii w tym 3,5 na wózkach wysokiego składu .Firma generalnie się rozwija .

waski
Inne
@Były kandydat

Kto widział zarobki 4 koła w dromie chyba biorąc wszystkie nadgodziny

Grażyna
Inne
@waski

Mówisz o kwotach netto czy brutto? No i skoro już mówisz o nadgodzinach to powiedz, czy one się często tutaj zdarzają? Są dla osób chętnych czy jest jakieś naleganie żeby robić dodatkowe godziny?

Ania
Były pracownik

Pracowałam chwilę przez agencję. Umowę zagwarantowali na kolejne pół roku po 3mc okresu próbnego. Po czym nagle informacja że chcą zakończyć ze mną współpracę. Nikt z liderów ani współpracowników nie miał żadnych zarzutów co do mojej pracy. Wręcz przeciwnie. W tamtym okresie około 50/60 osób zostało zwolnionych lub nie zostały im przedłużone umowy. Znajomemu powiedzieli wprost że zapraszają na następny sezon. Ekipa była spoko nie licząc pewnych elementów ale to jak wszędzie. Ogólnie żałosna firma, może teraz coś się zmieniło ale ja mam nieciekawe doświadczenia i jeśli planujesz dłuższą karierę to szukaj dalej.

2
Jan
Inne
@Ania

Skąd takie wielki zwolnienia i to jeszcze bez żadnej uchwytnej przyczyny? Działają sezonowo? I po co w takim razie przedłużać umowę, by zaraz ją wypowiadać?

Kazimierz
Pracownik
@Jan

pracownicy, którzy coś potrafią nie sa zwalniani, ci co nie daja rady sa. Pracuje 5 lat i jest to zupelnie inna firma niż kiedyś (nie ma juz (usunięte przez administratora) są premie, organizacja tez zupełnie inna)

2
Tomasz
Inne
@Kazimierz

Jak już wspominasz o premiach to możesz powiedzieć w jakiej są wysokości? Kilkaset zł czy raczej w okolicach tysiaka?

driver
Pracownik
@Tomasz

Kilka stów.

Iza
Inne
@driver

I więcej wycisnąć sie nie da? A jakieś dodatki na święta macie czy coś?

Komarek
Pracownik
@Iza

Prędzej ci zabiorą niż dadzą cokolwiek, z samymi premiami robią łaskę przy najniższej krajowej

Bożena
Inne
@Komarek

Czemu mieliby od razu zabrać? Ona jakaś uznaniowa jednak jest? Często ktoś na tym traci?

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Droma s.c. odbywa się również w języku angielskim?

Darek
Były pracownik
@Pytanie

Tylko i wyłącznie po angielsku

Obecny
Pracownik
 Pytanie
@Darek

@Darek Od kiedy rozmowy przeprowadzane są po angielsku ,skoro 50% załogi to Ukraińcy ? Oni też mówią po angielsku ? Oni ledwo co mówią po polsku.

były
Były pracownik
@Darek

za moich czasów przeprowadzali je też na migi - ale ten pomysł chyba szybko został odrzucony

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Elżbieta

zwalniają się własnie przez te niskie zarobki czy jest inny tego powód? przyjmowane są na ich stanowiska nowe osoby, bo nie widziałam dawno ogłoszen żadnych ?

Komarek
Pracownik
@Elżbieta

Ludzie się zwalniają bo w żaden sposób nie są doceniani w tej po żal się Boże firmie, żeby nie te osoby tą firma już dawno by przestała istnieć, bo na stanowiskach wyższych pracują ludzie porównywalni do rządów (usunięte przez administratora) stłamsić człowieka, zastraszać i karać za nie jego błędy to drama potrafi najlepiej

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Droma s.c.?

Paloma
Były pracownik
@Pytanie

Premia 300 złotych do wypłaty 2100 na rękę hahaha

Łucja
Inne
@Paloma

I każdy ja ma czy ciężko raczej dostać? W ogóle od czego jest? to mi się wydaje dosyć istotne

Komarek
Pracownik
@Paloma

Zarobki zawstydzają polski rynek pracy hahaha stawki urzędu pracy

Miki
Kandydat

Hejka, szukam dojazdu do parku Panattoni w godzinach 6-14 lub 7-15 z okolic Andersa.

Pracodawca

@Miki

Dzień dobry, naszym pracownikom oferujemy darmowy dojazd pracowniczy z wybranych przystanków w wybranych, okolicznych miastach. Pozdrawiamy Droma Sunshade-Experts

Komarek
Pracownik
@Miki

Dromobus jedzie Mikołowską i Pszczyńska jeżeli chodzi o strefę na bojkowskiej,a jeżeli o Zabrze to komag lub plac krakowski

Tomasz
Inne

Jak teraz jest tu z pracą na produkcji bo pojawia się w sieci co jakiś czas oferta na pracownika produkcyjnego. Pracuje się na zmiany? Ktoś może mi podać więcej szczegółów?

Pracodawca

@Tomasz

Dzień dobry! Panie Tomaszu, zachęcamy do kontaktu z naszymi rekruterami, chętnie odpowiedzą na wszystkie Pana pytania. Adres mailowy do kontaktu z działem rekrutacji: praca@droma.pl. Odpowiadając na Pana pytanie- nasi pracownicy pracują na dwie zmiany, bez zmiany nocnej :) Pozdrawiamy Droma Sunshade-Experts

Ambrozia
Kandydat

Czy w tej firmie pracują również kobiety.Czy może ktoś odpisać.Dziekuje

Anginka
Były pracownik
@Ambrozia

Tak.

Ambrozia
Kandydat
@Anginka

Dziękuję

Anginka
Były pracownik
@Ambrozia

Proszę.

Potencjalny
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda praca kierowcy C+E ? Warto czy nie warto? Jak traktują kierowców? Jak człowieka czy jak inni, jesteś wołem do wykonywania....?

kierowca (jeszcze B)
Pracownik
@Potencjalny

Warunki bardzo dobre, normalnie można sie dogadać co tras i czasu wyjazdów, sam kończe kurs i przenosze sie bna C+E

2
Pracownik
Pracownik
@Potencjalny

Kierowcy C+E mogą liczyć na godziwe wynagrodzenie, zjazdy co weekend. Trzeba popracować fizycznie przy rozładunku, ale coś za coś

Tytanowe Plecy
Pracownik
@Potencjalny

Płaca za tą prace jest ok. Niestety logistyka coraz więcej ma pomysłów pod względem zmian. I zaczynamy sie gubić, co należy w zakresie naszych obowiązków. Towaru bardzo dużo do zrzucenia w tygodniu. Ale adekwatna płaca do pracy.

Nowy
Kandydat
@Tytanowe Plecy

Hej chce się zatrudnić jako kierowca CE można o kontakt jakiś żeby bezposr dnio od kierowcy się dowiedzieć co i jak ????

Zimny
Kandydat
 Pytanie

Hejka Co chwilę jest ogłoszenie na kierownika magazynu co chwila się ktoś zwalnia czy niema chętnych?

Pracodawca

@Zimny

W tym momencie rozbudowujemy kadrę zarządzającą. Zapraszam do kontaktu, chętnie wyjaśnimy i odpowiemy nasz wszystkie pytania.

Pre
Kandydat
 Pytanie

Witam jak praca jako lider , wiem że to praca sezonowa , ale czy liderów też zwalniają po sezonie ?

hulk1
Były pracownik
@Pre

Nie zwalniają po sezonie nikogo kto chce pracować. Co wy ludzie z tą sezonowością, pracowałem 2 lata, nikt mnie nie wywalił, a nie jestem szwagrem czy innym z rodziny włascicieli... zwolniłem się z przyczyn osobistych

mła
Pracownik
@Pre

Generalnie, nikogo już nie zwalniają po sezonie, w ubiegłym roku nie uzupełniali tylko składu.

Starzyk
Pracownik
 Pytanie
@Pre

czemu praca sezonowa??? od dwóch lat już nikogo nie zwalniają.

prod
Pracownik

widze ze nie jestes w temacie, bo firma nie zostala jeszcze sprzedana, wystarczy poczytać w necie, ale moze nie znasz angielskiego

Pre
Pracownik
 Pytanie

Witam jak wygląda sytuacja z pracą lidera u was , czy po sezonie też zwalniają liderów czy trzymają ich w pracy ?

Darek
Pracownik
@Pre

Nikogo nie zwalniają.......... po prostu nie przedłużają umowy

Sylwester
Kandydat
 Pytanie

Warto tam się teraz przenieść z innej firmy? Jak z zarobkami?

Pracodawca

@Sylwester

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 600-904-500, chętnie odpowiemy na pytania.

Zostaw merytoryczną opinię o Droma s.c. - Gliwice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Droma s.c.?

  Zobacz opinie na temat firmy Droma s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Droma s.c.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 21 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Droma s.c.?

  Kandydaci do pracy w Droma s.c. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Droma s.c.
Przejdź do nowych opinii