Opinie o Fks Okucia Okienne I Drzwiowe Sp. z o.o. w Bronikowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Fks Okucia Okienne I Drzwiowe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fks Okucia Okienne I Drzwiowe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fks Okucia Okienne I Drzwiowe Sp. z o.o. w Bronikowo

Katarzynaa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Kandydat
 Pytanie

Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą mieć jakieś wolne stanowiska?

Mati Nowy wpis
Inne

Przy magazynierze, na stronie firmy piszą, że robota na wózkach wysokiego składu. Ja mam na zwykłe wózki jezdniowe uprawnienia. Czy więc te ich szkolenia i rozwój, to również wysyłanie pracowników na kursy po zdobycie nowych uprawnień? Bo ktoś pisał wcześniej na forum, że jako wdrożenie traktują tu naukę u innego pracownika.

zainteresownay Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Jest dużo ofert pracy na stronie. Dlugo się czeka na telefon po wysłaniu CV?

anonim
Inne

Szukają magazyniera.Można dostać od razu umowę o prace? Czy pierwsza jest zlecenie na okres próbny? Zastanawia mnie jak wyglada szkolenie nowych pracowników, z czego się składa i jak długo trwa wdrożenie do pracy. Napiszecie coś na ten temat?

Ktoś kto wie
Inne
@anonim

raczej dostaniesz na okres próbny umowę , a szkolenie to po prostu przy uczenie u inny

Seweryn Nowy wpis
Inne
@Ktoś kto wie

No rzeczywiście firma tam nawet dopowiada na swej stronie, że umowa o pracę dla magazyniera. Ale to nie wszystko, bo i pakiet socjalny, a tam m.in. dofinansowanie do wypoczynku. Duże to pieniądze za wczasy pod gruszą? I czy nie robią pod górkę, jak człowiek chce latem jechać na wakacje?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Fks Okucia Okienne I Drzwiowe Sp. z o.o. na stanowisko Ślusarz narzędziowy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Inne

Warto według was starać się o stanowisko technologa-konstruktora. Na stronie firmy znalazłem info, że kogoś takiego szukają. Pisza o umowie o prace i bogatym pakiecie benefitów, tyle że wymienili jedynie wczasy pod gruszą i premię świąteczną. Coś jeszcze ciekawego mają do zaoferowania pracownikowi? Ps jeśli ktoś zechce podzielić się zarobkami, będę wdzięczny:D

Kacper
Kandydat
 Pytanie

Witam, jesli chcialbym aplikowac na szlifierza to czy wymagane jest jakies doswiadczenie czy przyuczaja do zawodu?

Administrator

Fks Okucia Okienne I Drzwiowe Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Laborant. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Diana
Inne

Mój tata myśli nad przyjęciem się tutaj do firmy za elektryka, macie jakieś informacje, kiedy planują jakieś rekrutacje? PRzed wakacjami z tego co kojarzymy, sporo wakatów rzucili :) Co kryje się pod atrakcyjnymi zarobkami i premią uznaniową? To jakieś konkretne kwoty? :P Jak wam się tu pracuje, zakład jest skłonny dawać p. regularne podwyżki, w miarę możliwości? Czy ktoś kto jest z wykształcenia elektrykiem ma większe szanse niz osoba po kursie, czy to nie gra roli?

Pytanie
Inne

Witam czy w firmie można sie zatrudnić jako kierowca busa

Marlena
Kandydat
 Pytanie

Witam, wiadomo czy firma poszukuję nowych pracowników?

YYYYY
Inne
@Marlena

W sieci nic nowego nie widziałem. Ostatnio szukali szlifierza ale chyba nie o taką ofertę ci chodzi. Jakie stanowisko cię interesuje? Moze warto podejść do kadr i zapytać albo zadzwonić, jak myślisz?

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby w Fks Okucia Okienne I Drzwiowe Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

To chyba zależy od działu na jaki trafisz ale raczej powinieneś dostać od razu umowę o pracę. Tak jak w każdej innej firmie, jak się starasz tak masz. Niestety obecnie zakład za bardzo oparł się na przybyszach zza wschodniej granicy którzy (w większości bo są wyjątki) udają że pracują i są kompletnie nieefektywni. Mimo wszystko polecam

Wilo
Inne
@Pytanie

Koniec z syndromem pierwszej dniówki gwarantuje wchodząca w życie 1 września br. nowelizacja Kodeksu pracy. Pracodawca będzie miał obowiązek podpisać umowę z nowozatrudnionym przed dopuszczeniem go do pracy.

Jacek
Inne
@Wilo

Teraz jest kilka dni na podpisanie umowy. Ale tu chyba nie ma z tym problemu czy długo się czeka na papiery? Są na początku jakieś dni próbne za które nie płacą że o tym wspomniałeś?

Jacek
Inne

Ostatnio szukali tu kogoś na stanowisko szlifierza. Z wymagań była tylko pracowitość. To znaczy że nowi są przyuczani do pracy i nie trzeba mieć wielkiego doświadczenia? Jak tu wygląda wdrożenie?

Andrzej
Kandydat
 Pytanie

Czy firma zatrudnia na stanowisko takie jak spawacz?

Łucja
Inne

Cześć, dowiedziałam się stąd paru rzeczy, które chciałam, między innymi o umowie. Ale jeszcze chciałabym dopytać o jedną rzecz a propos zatrudnienia i umowy właśnie. Jaka stawka teraz dla pracowników na start?

Do

Kierownik i brygadzista odlewni spoko goście kto ich zna to wie najłatwiej zwalć winę na kogoś innego tylko nie na siebie a na kogo innego jak nie na kierownika brygadziste sefa idt. Ludzie są sami sobie winni a później wybisuja różnego rodzaju obelgi i krytykują firmę jak to źle się dzieje a też są tacy pracownicy co się zwalniają i po pewnym czasie wracają jak było tak źle to po co? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

anonymous
@Do

Hahah wlasnie kto ich zna od dlugich lat to ok.Kierownik ok tylko szkoda ze za barbodzo ufa jedej osobie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Szymon
Pracownik
@Do

Znam kierownika i brygadzista odlewnii bardzo dobrze. To są super ludzie nie dam o nich złego słowa powiedzieć

Szymon
Pracownik
@Do

Dokladnie.Mialem przyjemność pracować przez pewien coś na odlewni. Pan kierownik Przemek Nowak super gość pozytywnie nastawiony do pracowników a Mariusz brygadzista bardzo pomocny. Wiec jak ktoś nie zna niech się nie wypowiada

NkaEn
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy orientuje się ktoś jak wygląda praca na busie w tej firmie.jakie zarobki trasy??? Z góry dziękuję za informację

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Fks Okucia Okienne I Drzwiowe Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Zulugula
Pracownik
@Pytanie

Nadgodziny są płatne dodatkowo

worker
Pracownik
@Zulugula

tak są płatne dodatkowo

worker
Pracownik
@Pytanie

są patne dodatkowo - na chwilę obecną nie ma wolnych dni za nadgodziny

Zwykly
Inne
 Pytanie

Witam na jakie zarobki można liczyć jako szlifierz? Jak to wygląda z sobotami i niedziela? Z góry dziękuję za odpowiedź

Pytanie
 Pytanie

Czy Fks Okucia Okienne I Drzwiowe Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

worker
Pracownik
@Pytanie

to zalezy od sytuacji generalnie pracownik dostaje umowe o pracę chyba ze student lub ktoś podobny

Zuzanna
Inne
@worker

Super, że odpowiedziałeś na to pytanie bo także się zastanawiałam jak to wygląda w firmie. A czy możesz jeszcze napisać mi czy wcześniej jest jakiś okres próbny lub szkolenie wstępne czy może umowę o pracę na czas nieokreślony dostaje się już od pierwszych dni po przyjęciu?

hans
Pracownik
@Zuzanna

Okres próbny 3 miesiace

Marcelina
Inne

Często się zdarzają nadgodziny ?

worker
Pracownik
@Marcelina

zależy od działu, przeważnie w soboty- to też zależy od ilości zamówień- nie są obowiazkowe, jak kto chce

Zostaw merytoryczną opinię o Fks Okucia Okienne I Drzwiowe Sp. z o.o. - Bronikowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Fks Okucia Okienne I Drzwiowe Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Fks Okucia Okienne I Drzwiowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Fks Okucia Okienne I Drzwiowe Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 36 ocen.
 • Morownicka 1C
  64-030 Bronikowo
 • NIP: 6981550601 KRS: 0000059221
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Fks Okucia Okienne I Drzwiowe Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii