Polbram Steel Group

Pułtusk

Polbram Steel Group

Opinie o Polbram Steel Group

gall anonim

Firma i to co się w niej dzieje przerosła filmy Barei. Tam w każdej jednej rzeczy i człowieku szuka się problemów, wieczne robienie z igły widły. Żeby tam pracować trzeba mieć duży dystans do tego czym się tam zajmuje, niczym się nie martwić i nie przejmować, czyli jednym uchem wpuszczać a drugim wypuszczać. Najlepiej też wchodzić w tyłek odpowiednim osobom i broń Boże nigdy się nie stawiać i nie podważać zdania przełożonego. W najgorszym wypadku będzie się jeleniem od wszystkiego, a w najlepszym szanowanym i docenianym pracownikiem. Ten cyrk i kabaret istnieje jeszcze tylko dla tego, że konkurencja ŚPI! Ludzi tam trzymają tylko jako takie dobre pieniądze jak na Pułtusk, które muszą płacić, bo nikt by tam nie pracował, gdyby zarabiał średnią pułtuską. Firma ogólnie godna polecenia dla małolatów po średniej szkole, którzy tworzą dopiero swój życiorys, oraz dla mało ambitnych dorosłych, którzy dają sobą pomiatać w zamian za ich jałmużnę. Ogólnie to szkoda zdrowia psychicznego i czasu na pracę w tej firmie. Puentując - gdyby Bareja żył to miałby świetny z życia wzięty materiał na film. Czas w tej firmie zatrzymał się X lat temu...

produkcjasp

Witam. Jeśli ktoś zostawia opinie proszę o info. na jakim dziale pracuje/pracował. Jestem pracownikiem dzialu produkcji i warunki tu panujace sa tragiczne. Stanowiska sa ciasne, brak podstawowych narzędzi do obsługi spawarki np. obcinaczki do drutu, mlotek to jak sobie zrobisz z odpadow to masz. Stoly rowniez wykonane z byle czego np z metalowych koszy lub profili z cienka scianka tj, 1mm. podatnego na wyginanie. Szlifowanie odbywa sie na komunikacji i nie waże, ze ktos chce przejsc, szlifuja non stop a iskry leca wprost na przechodzących i pracujacych na stanowiskach spawaczy. Wentylacja pracuje głosno i jest niewydajna. Do spawania stali ocynkowanej spawacz dostaje maske z pochlaniaczem, niestety filtr mozna wymienic tylko raz na miesiac a przy ciaglym uzytkowaniu koniecznosc jest raz na tydzien. Stan masek tez pozostawia wiele do zyczenia, Niby jak dbasz tak masz, ale popekane rury mozna by wymienic na nowe. Atmosfera na produkcji? Wyzwiska i 0pierd01 za nic. Uwagi typu; stoicie jak trzy ku1asy/nie wyrabiacie sie/bo cie wypierlele na lakiernie i wiele innych. Kierownik wywoluje ludzi z toalety/ z fajka/. Jest palarnia ale palic wolno kadrze, a pozostali chowaja sie w toalecie. skutkuje to tym, ze w wc gesta mgla i (usunięte przez administratora) Wiele by tu minusow wymieniac... W pazdzierniku 2018 pracownicy produkcji i chyba inne dzialy tez otrzymali podwyzki. produkcja od 21zl 60gr brutto do 25zl52gr brutto plus premia uznaniowa do 20%. premii nie przyznaje sie jesli pracownik przebawa na zwolnieniu lekarskim. Czyli mimo ze przepracujesz 20 dni lub wiecej w miesiacu i wyrobisz norme/plan na zmiane, ale w ostatnim dniu miesiaca zachorujesz i dasz tzw. L4 to masz gołą pensje.

Olo

Jak tam wygląda praca kierowców

A ja już nie pracuję dłuższy kawałek czasu a G.M. nadal mi się śni ale pozytywnie ... Teraz po spokojnym przeanalizowaniu niektórych sytuacji wiem, ze miał rację. On po prostu wie czego chce i wie jak to osiągnąć. Osiągnął wiele i wiele do osiągnięcia jeszcze przed Nim. W życiu trzeba być twardym by coś osiągnąć!

NICK

Firma "knot", już w procesie rekrutacyjnym. Dzwoni jakiś "Kolo", umawia spotkanie na konkretny dzień. Poprosiłem, żeby je potwierdzono mailowo, "Kolo" odpowiada, że nie bo ma dużo maili i to mu zaginie czy "CÓŚ" - żenada nr 1. Mówi, że wyśle mi SMS-a z potwierdzeniem adresu spotkania, datą i godziną i nazwiskiem rekrutera, czy tam kogoś - OK. Mija tydzień, i po "KOLU" ni widu, ni słychu" - żenada nr 2. Jak ta firma tak traktuje osoby składające tam swoje aplikacje i potencjalnych, przyszłych pracowników, to można sobie wyobrazić stosunek do obecnych pracowników. A tego "KOLA" od rekrutacji, to GRATULUJĘ - pełen profesjonalizm - żenada nr 3.!!!

Natalia

@Pracownik obecny oczywiście masz rację, bo do pracy się przychodzi, żeby pracować. Wiadomo, że za pracę dostajemy pieniądze. Drugą sprawą na pewno jest zaleta terminowości. Wydaje się to być standardem w dzisiejszych czasach, ale mimo wszystko nie jest. Dobrze, że piszesz o takich rzeczach, bo to na pewno interesuje potencjalnych pracowników firmy Polbram Steel Group.

Natalia

@Migomat188 a potrafiłbyś to uargumentować? Za wiele nie mówią Twoje słowa o pracy w firmie Polbram Steel Group, a jednak na forum zależy nam wszystkim, by były uargumentowane wypowiedzi, bo dzięki temu one brzmią wiarygodniej.

Pracownik obecny
@Natalia 10.01.2018 10:34

Firma z dużym potencjałem, stale się rozwija. Można się dużo nauczyć, pracuję tam już 3 lata i nie narzekam. Pracy jest dużo więc trzeba pracować, ale to chyba jest normalne. Zarobki dobre, zawsze na czas.

Migomat188

Jeden wielki (usunięte przez administratora) i nic więcej.

Natalia

@praownik to nie jest miejsce na pisanie takich komentarzy. W wątku piszemy o swoich odczuciach związanych z pracą w firmie Polbram Steel Group. Możesz napisać jakie są Twoje? Czy nadal pracujesz i czym się zajmujesz? Jak wyglądała Twoja rekrutacja?

Natalia

@Lilu dziękuje za odpowiedź. I to są standardowe pytania, że firma pyta o życie prywatne pracowników? Firma Polbram Steel Group w zakładce kariera opisuje przebieg rekrutacji i wspomina o tym, że podczas rozmowy chce pracownika bardziej poznać. Może to też jest powód takich pytań.

Lilu

Witam. Ja tam trochę pracuje. Pytają się na rozmowie o głupoty - kobiety o dzieci ,czy maja opiekę w zastępstwie i tp. Większość negatywnych opinii jest niestety prawda. Pracownicy maja nadmiar obowiązków a płacą 1900 zł lub trochę więcej ale to zależy od nadgodzin ile masz no ale tez gdzie , ponieważ jest duża różnica miedzy działami . Młodzi dostają więcej na początek niż stary pracownik a jak stary nie chce uczyć młodego to jest wrogiem nr.1 i po premii ma. Jóź dawno nowych przyjęć brak. Nawet Ukraina już tu nie pojawiają się. Tylko plus ze wyplata na 10 jest . M.M dopiero widzi człowieka jak ten wypowiedzenie kladzie i odchodzi.

Eliza

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy na stanowisku pracownik biurowy ? Czytam opinie i zaczynam się zastanawiać czy warto brać ich ofertę pracy pod uwagę czy szkoda zdrowia ?

Natalia

@Były pracownik a skąd masz informacje aktualne o firmie Polbram Steel Group? Czy zostali tam jeszcze jacyś Twoi wcześniejsi współpracownicy? Może oni też się wypowiedzą na forum?

Może nie jestem już aktualnym pracownikiem, ale mam aktualne informacje. Nic się nie zmienia i nie zmieni, szkoda czasu i zaangażowania, nic się nie nauczysz, zostaniesz wyciśnięta jak cytryna i wyrzucona albo sama odejdziesz :(

Rick

W każdym kłamstwie jest ziarno prawdy. Ci co przyszli już dawno odeszli powód? Brak organizacji, marna płaca oraz nadmiar obowiązków. G.M. Jeździ po tobie za byle co, obiecuje cuda niewidy no i kończy się to tylko na obietnicach. Biznesmen za pieniądze tatusia. Jak nie wezmą się za siebie i nadal ludzi będą przywalać masą obowiązków i marną pensją ludzie sami pękną i się masowo pozwalniają. Omijać z daleka tą firmę.

A K

Jestem pracownikiem tego zakładu i powiem szczerze-Straszny tu chaos. Szef tej firmy składa puste obietnice bez pokrycia od kilku lat nie dostałem podwyżki ani razu. Co więcej pensja maleje nie rośnie. W innych zakładach takich jak np Mardom były już dwie podwyżki a tu cisza. Organizacja pracy-zerowa. Zamiast organizować wysyłki z tego co mają na magazynach , to malują dodatkowo coraz więcej towaru aż ciężko po placu się przemieszczać bo taki bajzel. Przez co kierowcy spedycyjni stoją po kilkanaście godzin i czekają na załadunek. Ciągły brak materiału , towaru , stany się nie zgadzają, każą nosić ciężkie bardzo ciężkie bramy. Przyjdziesz w sobotę to nawet ci za nią nie policzą. Urlopy to też tu Temat Tabu. Szef naprawdę nie docenia tu pracowników którzy odwalają robotę za kierowników. Może to kiedyś przeczyta i zamiast zatrudniać Ukraińców na masową skalę , którzy nic nie robią tylko łażą cały dzień , da podwyżki " na stałe" i zmotywuje tym pracowników do pracy. Na rozmowie o pracę mówiono mi tu że będę miał szanse awansu , podwyżki, szkolenia itp a w rzeczywistości pracuje jako parobek . Jak tylko znajdzie się jakakolwiek inna praca uciekam z tąd jak najdalej. Może wtedy Szef zauważy jak wartościowym pracownikiem jestem.

RUSKI
@A K 23.03.2017 18:44

łazisz to chyba Ty. Mardom już czeka na Ciebie 3 podwyżka, jak tylko znajdziesz to uciekaj "z tąd" jak najdalej.

adam k

Praca to jest praca ja pracowałem bylo ok odeszlem Potem pracowałem na wysypisku śmieci bylo naprawde ok tylko zarobki male tak mi się wydawało Zatrudnilem sie w Polmleku w Makowie i to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] najgorsza firma Tu co piszecie to Pikus z tym co tam się dzieje

okey

Pewnie, że takie szkolenia by się bardzo przydały @Drmo, ale czy wypłata jest adekwatna do powierzanych obowiązków? W końcu jest pewnie szansa na to, żeby pokazywały się odpowiednie premie. Socjale normalnie pewnie urozmaicają zatrudnienie. Pozdrawiam.

Pracownik biurowy. Szkolą. Zawsze kierownik działu wszystko tłumaczy, pomaga, uczy. Nie ma problemu.

Cosik
@pracownik 23.09.2016 16:20

HAHAHA CIEKAWE KTO TO TEN KIEROWNIK

Polbram daje szansę nawet osobom młodym, bez doświadczenia. Zawsze można się przecież wszystkiego nauczyć, a jest od kogo.

były

Co tam się dzieje nowego w Polbramie?

gfjh dokładnie jakie są pieniądze dowiesz się na ewentualnej rozmowie o pracę. Ja nie narzekam. Poza tym praca jest rozwojowa, a firma ma potencjał.

Były (na szczęście) pracownik

Wakat jeden. Pracowała na sekretariacie młodziutka dziewczyna. Przypuszczam, że tak jak ja i wszyscy, którzy odeszli zwyczajnie nie wytrzymała nerwowo. Nie mam zamiaru Was uświadamiać i udowadniać ile i co było na umowie(usunięte przez administratora) anuje tam wielki bałagan, taki MEGA bałagan. Nie mam w tym interesu by "oczerniać" tę "firmę"., zwyczajnie piszę jak tam jest, no ale jeśli nie szkoda Wam zdrowia i czasu to ślijcie CV, powodzenia.

nie często, sporadycznie tylko jak jest taka potrzeba. Nikt nikogo nie zmusza do siedzenia do oporu jak to pisze Były (na szczęście) pracownik, to są bzdury.

Praca jest ok, nie ma co narzekać, czasem trzeba dłużej zostać, ale to normalne, pieniądze ok.

AI

Tak

Były (na szczęście) pracownik

Moja wypowiedź dotyczy akurat pracy w biurze.

Były (na szczęście) pracownik

Praca super! Kontrola na każdym kroku, każdy ruch pracownika jest bacznie monitorowany, opierdziel co chwila, za wszystko i za nic. Nie wychodzi się o tej godzinie do której się pracuje, tylko do oporu, dziwię się, że biuro nie pracuje na nocne zmiany. Żenujący poziom firmy. Jak ktoś lubi pracę niewolnicza to gratuluję i życzę miłego dorabiania tych "biznesmenów".

ggj67

Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę. Jak mówili na rozmowie tak jest.

hghh1223

Jestem zadowolony z pracy, jest ok płaca to samo nie mogę narzekać, nie wiem co ludzie maja w głowie żeby tak oczerniać firme

Zostaw opinię o Polbram Steel Group - Pułtusk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polbram Steel Group