Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.

Bogna
Pracownik

Firma godna zaufania i polecenia. Znają się na swojej pracy jak nikt inny.

Alek
Pracownik
@Bogna

Teraz według mnie coraz trudniej znaleźć uczciwego pracodawcę. Ta firma ceni swoich pracowników i dba o nich. Jestem bardzo zadowolony z pracy tutaj i śmiało mogę polecić wszystkim, którzy chcą dobrze czuć się w swoim miejscu pracy.

1
Kamil
Pracownik

Jestem zadowolony z pracy tutaj. Firma dba o pracowników, wynagrodzenie jest bardzo atrakcyjne. Fajna atmosfera w firmie.

2
Damian
Pracownik
@Kamil

Także jestem zadowolony, mogę robić to co lubię w firmie, w której ceni się pracowników. Wszyscy są tutaj traktowani na równi, co przekłada się na bardzo dobrą atmosferę w zespole.

1
Alicja
Inne

Furtka z tej firmy jest u mnie już pół roku i jestem z niej bardzo zadowolona. Długo szukałam takiego eleganckiego wykończenia z dbałością o szczegóły i tu je znalazłam.

Paweł
Pracownik
@Alicja

Po ukończeniu budowy domu rozpocząłem tam pracę i okazało się, że w nowym lokum mam bramę właśnie od naszej firmy :D Cieszę się, że mogę pracować w miejscu, gdzie jakość produktów jest na najwyższym poziomie.

1
Luki
Kandydat

Ja byłem dziś na rozmowie. atmosfera bardzo dobra,miła,przyjazna.Lecz ja chyba nie zrobiłem dobrego wrażenia bo za bardzo spięty byłem:(

1
Natalia
Inne
@Luki

Oj tam oj tam, pewnie mają wiele osób spiętych i to rozumieją. A możesz powiedzieć ile czasu minęło od kontaktu z nimi do samej rozmowy?

2
Luki
Kandydat
@Natalia

Dzwonili w środę .Na rozmowie bylem w czwartek

1
Luki
Kandydat
@Natalia

W środę dzwonili,a w czwartek byłem na rozmowie

Natalia
Inne
@Luki

To szybko, a wynik jaki ostatecznie? ;)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Adminkaaa
Kandydat
 Pytanie

Jak wyglądają zarobki (ile netto) Jak z umową w sensie na początku na jaki czas dostanę umowę i czy jest szansa by szybko dostać umowę na stałe, mam już w innej firmie umowę na stałe ale nie ma tam szacunku do ludzi. Trzyma mnie tam tylko ta umowa na stałe (potrzebuje takiej umowy) i jak wygląda praca w etapie 2zmianowym? I jakie warunki tam panują, ile czasu przerwy, jakie godziny pracy. I jak oczywiście wygląda premia. Odpowie ktoś na wszystkie pytania i rozwieje moje wątpliwości przed przyjęciem się do tej firmy?

Marek
Inne

Mają najlepsze produkty, zawsze dobrze wykonane i solidne :)

Ala
Inne

Dobre produkty, w dobrych cenach i przede wszystkim bardzo trwałe.

Pracownik
Pracownik

Brak szacunku dla ludzi. Pracownik musi odbierac tel.i pracowac nawet na L4.

Asia
Pracownik
@Pracownik

Pierwsze słyszę. Pracuję tu długo i nigdy się z czymś takim nie spotkałam.

Karol
Pracownik
@Pracownik

Ja właśnie wróciłem z L4 i nie miałem tak, z szefami idzie się dogadać pod każdym względem, bo dbają o pracowników.

Natalia
Inne
@Karol

możesz powiedzieć coś więcej o tym dbaniu, nie tylko związane z L4 ale z pensją czy dodatkami, jak jest z tym?

Patryk
Pracownik
@Karol

Też tak myślę, są otwarci na pracowników i zapewniają dobre warunki.

Kasia
Pracownik
@Pracownik

Ja pracuję tu długo i czuję się bardzo szanowany i docenia się pracownika i dba o jego potrzeby.

Szukam pracy
Pracownik
 Pytanie

Widziałem ogłoszenie na produkcję, zarobki 4200 - 6000 zł bez doświadczenia. To prawda? Na rozmowie ładnie mówią, ale pytanie czy potem nie będzie jakiegoś przekrętu.

gtr
Pracownik
@Szukam pracy

4000-6000 ale to kwoty brutto,a w realu okolo 3 tyś

Patryk
Inne

Dbają o jakość swoich produktów, mam bramę od nich już długi czas i jest świetna. Nie psuje się, nie rdzewieje i wygląda dobrze.

Ja
Kandydat
 Pytanie

A czy możecie powiedzieć cos na temat lakierni proszkowej i kierownictwa??

Radek
Pracownik
@Ja

ja tu pracuję i jestem zadowolony, a jeśli chodzi o kierowników to są bardzo ludzcy i wyrozumiali, więc na plus.

sandra
Pracownik
@Ja

Dobry dział. Pracuję pół roku i świetnie się tu odnajduję. Kierownictwo też pozytywnie oceniam, bo zawsze znajdują czas dla każdego z pracowników i potrafią go zrozumieć

Maciek
Pracownik

Jestem bardzo zadowolony z pracy tutaj. Atrakcyjne zarobki, dobre warunki do pracy i zgrana atmosfera.

Krystyna
Inne
@Maciek

No brzmi bardzo dobrze. A pracujesz już dłuższy czas czy niedawno się zatrudniłeś? Bo ciekawa jestem jak się sprawdzają długoterminowo, na przykład czy pracownicy mają opcje na rozwój?

Maciek
Pracownik
@Krystyna

Już dłuższy czas i rzeczywiście są perspektywy na rozwój, dlatego tu zostałem.

mwg
Pracownik

Nie dostać się do polbramu po rozmowie kwalifikacyjnej to naprawdę uwłaczające. Hahaha

Justyna
Inne
@mwg

Czemu tak uważasz? Może nie każdy się nadaje :)

Mile zaskoczony
Kandydat

Rozmowa o pracę ustalona na konkretną godzinę. Bardzo szybko zostałem przywitany i zaproszony do biura. Przebieg rozmowy był konkretny i profesjonalny zostałem zapytany o swoje kwalifikacje zawodowe, doświadczenia, umiejętności, jaka kwota wynagrodzenia mnie interesuję. W Tej chwili jestem miło zaskoczony. Mam nadzieję że to się nie zmieni po rozpoczęciu pracy

Obcy
Były pracownik
@Mile zaskoczony

Widać pracodawca znowu próbuje poprawić sobie opinię. Pytania o rodzinę to jak widać po wpisach norma. Ja też takie miałem. Oczekiwanie na pana i władcę to też standard. Czekałem dobrą godzinę przed przyjęciem a później kolejne podczas każdej wizyty. Mając w pamięci jak wygląda dzień na produkcji i co w tym czasie robi pan i władca, mogę stwierdzić że już od samego początku ma wszystkich głęboko w (usunięte przez administratora) Podczas rozmowy wstępnej przez telefon z panią z kadr i wymagań jakie mi przedstawiła spodziewałem się naprawdę profesjonalnej rozmowy a podczas samej rozmowy nie padło tak naprawdę żadne pytanie które by się odnosiło do samej pracy.

anonim
Inne
@Obcy

No dobra ale finalnie cie przyjęli czy nie? Czy nadal czekasz aż się odezwą? Bo z opinii wynika że rozmów jest dużo ale do nikogo nie odzywają się z robotą.

No name
Kandydat

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. W sumie były to 3 rozmowy w przeciągu 2 tygodni. Pytania o wszystko i nic. Jedne całkowicie odbiegające od tematu. Na ostatniej rozmowie poinformowano mnie, iż brakuje mi 1 miesiąca doświadczenia zawodowego jaki firma ustaliła sobie odgórnie. Koniec końców okazało się, że pracę podjął znajomy jednego z obecnie pracujących pracowników, który nota bene nie był na rozmowie kwalifikacyjnej.

2
Look
Kandydat
 Pytanie
@No name

A czy możesz odpowiedzieć czemu były aż 3 rozmowy, co była na pierwszej, drugiej i trzeciej że aż tak werbowali? Dziękuję za odpowiedź

Paweł
Kandydat
 Pytanie

Byłem na rozmowach podczas rozmowy Pan zapewniał mnie, ze da mi znać jaka jest decyzja do tej pory jej nie dostałem. Nie wiem czy oni robią rekrutacje tak z nudów żeby ten Pan miał sobie z kimś pogadać ? Nie rozumiem takiego podejścia, to oznacza zero szacunku dla drugiej osoby

Basia
Kandydat
 Pytanie
@Paweł

A na jakie stanowisko Pan się ubiega? Też byłam na rozmowie.

Szukajacy
Kandydat
@Paweł

Taka sama sytacja spotkała i mnie... Nie ładnie no nie ładnie. Czekałam na Odpowiedź. Łącznie 1,5 godziny rozmowy i nic.

Byłam na rozmowie
Kandydat
@Paweł

Miałam to samo wrażenie chyba te rozmowy są z nudów

Byłam na rozmowie
Kandydat

Również byłam na rozmowie , która trochę odbiegała od normy pytania dotyczące życia prywatnego .Rozumiem pytanie jakie mam hobby ale jak duży stawiam dom …dziwna była ta rozmowa niby wszystko ok odezwa się mija 2 lata i nic ;p a ja nadal czekam Haha Znajoma tez była tam na rozmowie i się nie odezwali chyba gromadzą jakieś dane podczas tych rozmów skoro ciagle kogoś szukają a nikogo nie zatrudniają

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Odradzam stanowczo odradzam, szacunek do ludzi żaden, warunki pracy żadne dym, kurz, spawanie ocynku, ogromne zapylenie etc. W biurach zero organizacji, jeden wielki bałagan, po odejściu z biur jednego z doświadczonych pracowników ( bardzo długo pracował) widzę i praktykę miał ogromną powstał nie samowity bałagan który trwa do dziś. Wszystko robione na szt. ! Jeżeli do takich ludzi nie ma szacunku to oceńcie sami czy jest sens trafiać w takie miejsce?

2
Najlepszy Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Dym, kurz, zapylenie etc, to akurat urok tej branży, hale pracownicze wyposażone są w odpowiedni filtry powietrza. Trudno żeby ktoś długo pracujący, nie miał wiedzy i praktyki, inaczej firma nie utrzymywałaby bezużytecznego etatu. Gdyby rzekomy nieszanowany pracownik, pracował tutaj bardzo długo, to przede wszystkim musiałby nie mieć szacunku do samego siebie, skoro pracował tu tak długo, robił to za karę? Jeśli jest taki bałagan, to czemu firma rozwija się, powiększa i ciągle inwestuje? Lepiej pracować krótko a intensywnie, niż być wieloletnim wypalonym malkontentem. Nie ma ludzi niezastąpionych ;)

2
Pytanie
 Pytanie

Czy w Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Obcy
Były pracownik
@Pytanie

Nie

Pytanie
 Pytanie

Czy w Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K. występują paczki/bony świąteczne?

odpowiedź
Były pracownik
@Pytanie

nie

gość
Były pracownik
@Pytanie

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K. - Pułtusk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.?

    Zobacz opinie na temat firmy Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 19 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.
Przejdź do nowych opinii