Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.

Opinie o Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.

Bogna

Firma godna zaufania i polecenia. Znają się na swojej pracy jak nikt inny.

Alek
@Bogna

Teraz według mnie coraz trudniej znaleźć uczciwego pracodawcę. Ta firma ceni swoich pracowników i dba o nich. Jestem bardzo zadowolony z pracy tutaj i śmiało mogę polecić wszystkim, którzy chcą dobrze czuć się w swoim miejscu pracy.

Kamil

Jestem zadowolony z pracy tutaj. Firma dba o pracowników, wynagrodzenie jest bardzo atrakcyjne. Fajna atmosfera w firmie.

Damian
@Kamil

Także jestem zadowolony, mogę robić to co lubię w firmie, w której ceni się pracowników. Wszyscy są tutaj traktowani na równi, co przekłada się na bardzo dobrą atmosferę w zespole.

Alicja

Furtka z tej firmy jest u mnie już pół roku i jestem z niej bardzo zadowolona. Długo szukałam takiego eleganckiego wykończenia z dbałością o szczegóły i tu je znalazłam.

@Alicja

Po ukończeniu budowy domu rozpocząłem tam pracę i okazało się, że w nowym lokum mam bramę właśnie od naszej firmy :D Cieszę się, że mogę pracować w miejscu, gdzie jakość produktów jest na najwyższym poziomie.

Luki

Ja byłem dziś na rozmowie. atmosfera bardzo dobra,miła,przyjazna.Lecz ja chyba nie zrobiłem dobrego wrażenia bo za bardzo spięty byłem:(

@Luki

Oj tam oj tam, pewnie mają wiele osób spiętych i to rozumieją. A możesz powiedzieć ile czasu minęło od kontaktu z nimi do samej rozmowy?

@Natalia

Dzwonili w środę .Na rozmowie bylem w czwartek

@Natalia

W środę dzwonili,a w czwartek byłem na rozmowie

@Luki

To szybko, a wynik jaki ostatecznie? ;)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Adminkaaa

Jak wyglądają zarobki (ile netto) Jak z umową w sensie na początku na jaki czas dostanę umowę i czy jest szansa by szybko dostać umowę na stałe, mam już w innej firmie umowę na stałe ale nie ma tam szacunku do ludzi. Trzyma mnie tam tylko ta umowa na stałe (potrzebuje takiej umowy) i jak wygląda praca w etapie 2zmianowym? I jakie warunki tam panują, ile czasu przerwy, jakie godziny pracy. I jak oczywiście wygląda premia. Odpowie ktoś na wszystkie pytania i rozwieje moje wątpliwości przed przyjęciem się do tej firmy?

Mają najlepsze produkty, zawsze dobrze wykonane i solidne :)

Ala

Dobre produkty, w dobrych cenach i przede wszystkim bardzo trwałe.

Brak szacunku dla ludzi. Pracownik musi odbierac tel.i pracowac nawet na L4.

Asia

Pierwsze słyszę. Pracuję tu długo i nigdy się z czymś takim nie spotkałam.

Karol

Ja właśnie wróciłem z L4 i nie miałem tak, z szefami idzie się dogadać pod każdym względem, bo dbają o pracowników.

@Karol

możesz powiedzieć coś więcej o tym dbaniu, nie tylko związane z L4 ale z pensją czy dodatkami, jak jest z tym?

Patryk
@Karol

Też tak myślę, są otwarci na pracowników i zapewniają dobre warunki.

Ja pracuję tu długo i czuję się bardzo szanowany i docenia się pracownika i dba o jego potrzeby.

Szukam pracy

Widziałem ogłoszenie na produkcję, zarobki 4200 - 6000 zł bez doświadczenia. To prawda? Na rozmowie ładnie mówią, ale pytanie czy potem nie będzie jakiegoś przekrętu.

gtr
@Szukam pracy

4000-6000 ale to kwoty brutto,a w realu okolo 3 tyś

Patryk

Dbają o jakość swoich produktów, mam bramę od nich już długi czas i jest świetna. Nie psuje się, nie rdzewieje i wygląda dobrze.

A czy możecie powiedzieć cos na temat lakierni proszkowej i kierownictwa??

Radek

ja tu pracuję i jestem zadowolony, a jeśli chodzi o kierowników to są bardzo ludzcy i wyrozumiali, więc na plus.

sandra

Dobry dział. Pracuję pół roku i świetnie się tu odnajduję. Kierownictwo też pozytywnie oceniam, bo zawsze znajdują czas dla każdego z pracowników i potrafią go zrozumieć

Maciek

Jestem bardzo zadowolony z pracy tutaj. Atrakcyjne zarobki, dobre warunki do pracy i zgrana atmosfera.

Krystyna
@Maciek

No brzmi bardzo dobrze. A pracujesz już dłuższy czas czy niedawno się zatrudniłeś? Bo ciekawa jestem jak się sprawdzają długoterminowo, na przykład czy pracownicy mają opcje na rozwój?

Maciek
@Krystyna

Już dłuższy czas i rzeczywiście są perspektywy na rozwój, dlatego tu zostałem.

mwg

Nie dostać się do polbramu po rozmowie kwalifikacyjnej to naprawdę uwłaczające. Hahaha

Justyna
@mwg

Czemu tak uważasz? Może nie każdy się nadaje :)

Mile zaskoczony

Rozmowa o pracę ustalona na konkretną godzinę. Bardzo szybko zostałem przywitany i zaproszony do biura. Przebieg rozmowy był konkretny i profesjonalny zostałem zapytany o swoje kwalifikacje zawodowe, doświadczenia, umiejętności, jaka kwota wynagrodzenia mnie interesuję. W Tej chwili jestem miło zaskoczony. Mam nadzieję że to się nie zmieni po rozpoczęciu pracy

Obcy
@Mile zaskoczony

Widać pracodawca znowu próbuje poprawić sobie opinię. Pytania o rodzinę to jak widać po wpisach norma. Ja też takie miałem. Oczekiwanie na pana i władcę to też standard. Czekałem dobrą godzinę przed przyjęciem a później kolejne podczas każdej wizyty. Mając w pamięci jak wygląda dzień na produkcji i co w tym czasie robi pan i władca, mogę stwierdzić że już od samego początku ma wszystkich głęboko w (usunięte przez administratora) Podczas rozmowy wstępnej przez telefon z panią z kadr i wymagań jakie mi przedstawiła spodziewałem się naprawdę profesjonalnej rozmowy a podczas samej rozmowy nie padło tak naprawdę żadne pytanie które by się odnosiło do samej pracy.

@Obcy

No dobra ale finalnie cie przyjęli czy nie? Czy nadal czekasz aż się odezwą? Bo z opinii wynika że rozmów jest dużo ale do nikogo nie odzywają się z robotą.

No name

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. W sumie były to 3 rozmowy w przeciągu 2 tygodni. Pytania o wszystko i nic. Jedne całkowicie odbiegające od tematu. Na ostatniej rozmowie poinformowano mnie, iż brakuje mi 1 miesiąca doświadczenia zawodowego jaki firma ustaliła sobie odgórnie. Koniec końców okazało się, że pracę podjął znajomy jednego z obecnie pracujących pracowników, który nota bene nie był na rozmowie kwalifikacyjnej.

Look
@No name

A czy możesz odpowiedzieć czemu były aż 3 rozmowy, co była na pierwszej, drugiej i trzeciej że aż tak werbowali? Dziękuję za odpowiedź

Byłem na rozmowach podczas rozmowy Pan zapewniał mnie, ze da mi znać jaka jest decyzja do tej pory jej nie dostałem. Nie wiem czy oni robią rekrutacje tak z nudów żeby ten Pan miał sobie z kimś pogadać ? Nie rozumiem takiego podejścia, to oznacza zero szacunku dla drugiej osoby

Basia
@Paweł

A na jakie stanowisko Pan się ubiega? Też byłam na rozmowie.

Szukajacy
@Paweł

Taka sama sytacja spotkała i mnie... Nie ładnie no nie ładnie. Czekałam na Odpowiedź. Łącznie 1,5 godziny rozmowy i nic.

Byłam na rozmowie
@Paweł

Miałam to samo wrażenie chyba te rozmowy są z nudów

Byłam na rozmowie

Również byłam na rozmowie , która trochę odbiegała od normy pytania dotyczące życia prywatnego .Rozumiem pytanie jakie mam hobby ale jak duży stawiam dom …dziwna była ta rozmowa niby wszystko ok odezwa się mija 2 lata i nic ;p a ja nadal czekam Haha Znajoma tez była tam na rozmowie i się nie odezwali chyba gromadzą jakieś dane podczas tych rozmów skoro ciagle kogoś szukają a nikogo nie zatrudniają

Odradzam stanowczo odradzam, szacunek do ludzi żaden, warunki pracy żadne dym, kurz, spawanie ocynku, ogromne zapylenie etc. W biurach zero organizacji, jeden wielki bałagan, po odejściu z biur jednego z doświadczonych pracowników ( bardzo długo pracował) widzę i praktykę miał ogromną powstał nie samowity bałagan który trwa do dziś. Wszystko robione na szt. ! Jeżeli do takich ludzi nie ma szacunku to oceńcie sami czy jest sens trafiać w takie miejsce?

Najlepszy Pracownik

Dym, kurz, zapylenie etc, to akurat urok tej branży, hale pracownicze wyposażone są w odpowiedni filtry powietrza. Trudno żeby ktoś długo pracujący, nie miał wiedzy i praktyki, inaczej firma nie utrzymywałaby bezużytecznego etatu. Gdyby rzekomy nieszanowany pracownik, pracował tutaj bardzo długo, to przede wszystkim musiałby nie mieć szacunku do samego siebie, skoro pracował tu tak długo, robił to za karę? Jeśli jest taki bałagan, to czemu firma rozwija się, powiększa i ciągle inwestuje? Lepiej pracować krótko a intensywnie, niż być wieloletnim wypalonym malkontentem. Nie ma ludzi niezastąpionych ;)

Czy w Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Obcy

Nie

Czy w Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K. występują paczki/bony świąteczne?

odpowiedź

nie

gość

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K. - Pułtusk

• Jak się pracuje w Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 19 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.