Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.

Opinie o Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.

Bartek

Serdecznie polecam! Miła obsługa, która chętnie służy pomocą, szybka realizacja i wysoka jakość produktów.

Paweł89

Już druga raz korzystam z usług firmy Polbram i nadal jestem tak samo zadowolony. Wysoka jakość w przystępnej cenie.

Zbigniew11

Serdecznie polecam usługi firmy Polbram. Bardzo dobry kontakt, rzetelna obsługa i pomoc w wyborze ogrodzenia. Brama solidnie wykonana i dostarczona na czas. Do tej pory nie było żadnej awarii automatu, wszystko poprawnie działa. Firma godna zaufania!

maciek d.

firma rzetelna, dbająca o pracownika. bardzo dobra atmosfera w pracy.

Bobik
@maciek d.

To chyba w innej firmie pracowaliśmy

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Icerys

Panowie i panie żenada pracowałem tam jako elektryk naprawdę jak na taką formę to naprawdę szkoda gadać

Patryk

Narzekajcie ile chcecie - ja nie zamierzam. Odpowiadają mi warunki jakie daje mi pracodawca. Finansowo też narzekać nie będę bo jest bardzo dobrze i jestem w stanie przeżyć, opłacić rodzinę i jeszcze odłożyć. Przerwy są, można odpocząć. Jest szacunek do pracownika i to sie liczy, a jak ktoś narzeka to niech zmieni pracę ale gwarantuję, że będzie miał gorzej niż tutaj.

Doprawdy?
@Patryk

Chyba zarząd sam sobie pisze te komentarze

Icerys
@Patryk

Pracowałem tam powiem krótko(usunięte przez administratora)nią.

Grosik0102

Bardzo dobra jakoś wykonanej bramy. Jestem bardzo zadowolony z usługi jaką ta firma ma do zaoferowania.

Kaja

Zdecydowanie polecam produkty Polbramu. Wysoka jakość wykonania, niewygórowana cena i świetny design. Ogrodzenie pięknie komponuje się z otoczeniem i nadaje mu nowoczesny wygląd.

Iwona

Bardzo polecam firmę polbram! Miła obsługa, szybka realizacja zamówienia i świetna jakość produktów.

zgrajek

Ostatnio zmieniałam ogrodzenie wokół mojego domu, postawiłam na ogrodzenie panelowe od Polbram. Polecam z calego serca!

Janusz Nowosad

Polecam firmę jak i produkty polbram, są solidne, dobrze wykonane, a do tego duży wybór i dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie, ja znalazłem i nie żałuję

Zoja Wilk

Wysoka jakość wykonania produktów sprawia, że szczerze mogę polecić firmę POLBRAM każdemu. Dodatkowo, ich ceny też mnie przekonują :) Warto z nimi współpracować!

Zoja Wilk

Maja

Firma jak najbardziej godna polecenia. Korzystałam w tym roku z ich usług i jestem pod dużym wrażeniem profesjonalnego podejścia do klienta.

patryk

rzetelna firma, polecam.

Karol

Polecam tą firmę. Bardzo wysoka jakość usług. Są punktualni i solidni

JJavi

Super firma, profesjonalne podejście do klienta, wysoka jakość usług

Władek

Po ostatnich wpisach widzę że HR nie próżnuje i komentarze ostro produkuje. Prawda jest taka że firma jako pracodawca ma fatalną reputację w okolicy i to nie bez powodu. Nie polecił bym tej firmy do pracy najgorszemu wrogowi. (usunięte przez administratora) Obiecuje jedno robi drugie. Typowa dla niego taktyka to zbywanie ludzi, chcesz odejść obiecuje ci góry złota, a jak zagrożenie minie wszystko wraca do "normy". Zero szacunku do człowieka. Szczucie jednych na drugich to chleb powszedni. Zero dbałości o przepisy BHP. Dziwi mnie że jeszcze tam nikt nie zginął. Brak podstawowych narzędzi pracy, co najwyżej możesz liczyć na najtańsze badziewie z marketu które zepsuje się po kilku dniach a później będziesz tylko słyszał że przecież masz.... Firma głównie opiera się na pracownikach ze wschodu i to nawet nie ma Ukraińcach a Gruzinach bo nawet ci pierwsi nie chcą tam już pracować.

dominik

dobre produkty, nie zawiodlem sie

jerzy w.

firma dbająca o pracowników polecam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K. - Pułtusk

• Jak się pracuje w Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 19 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.