Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.

Opinie o Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.

Katolik

Uwaga, szukają zastępcy oszołoma do dzialu exportu... dla odwaznych i majacuych duzo czasu:-)

sami
@Katolik

dlaczego dla odważnych ? aż tak źle? napisz coś więcej pls .

xyz
@sami

Dlaczego jak to mowisz "masakra"? Przełożony nie szanuje ludzi czy o co chodzi?

Marcin Smoła

Firma jak najbardziej godna polecenia, solidne wykonanie, duży wybór jeśli chodzi o styl co jest dużym plusem, dostawa dobrze zabezpieczona, a do tego szybki montaż.

@Marcin Smoła

Produkty bardzo wysokiej jakości, dobrze zabezpieczone przed korozją i innymi zniszczeniami. Uważam, że to najlepsze, tego typu artykuły na rynku.

Niezatrudniony - słuchacz

Pracodawca, który interpretuje prawo pracy tylko na swoją korzyść????????????

Antek
@Niezatrudniony - słuchacz

Nie, właśnie to jest pracodawca który szanuje pracowników i wysłuchuje ich kiedy jest potrzeba.

Janusz
@Niezatrudniony - słuchacz

Ja mam miłe doświadczenia z pracy tutaj. Właśnie najbardziej odpowiadało mi ludzkie podejście kierownictwa i duże zrozumienie z ich strony.

Iza
@Niezatrudniony - słuchacz

A co to znaczy w praktyce? Podesz jakieś nie wiem przykłady sytuacji, gdzie Twoim zdaniem to prawo zostało zinterpretowane na korzyść pracodawcy?

Kamil
@Janusz

Też miałem przyjemność pracować tu jakiś czas i dobrze wspominam te czasy. Fajni ludzie i dobre warunki.

Ignacy
@Janusz

Szefostwu nie można nic zarzucić — bardzo wyrozumiali i pomocni. Praca dobra, wymagająca, ale daje satysfakcję. Po czasie uważam, że warto polecić :)

Iza

Stanowczo odradzam! I nie chodzi tu o wykonanie a sposób traktowania klienta. Z 3 tygodni oczekiwania na bramę, zrobiło się 10 tygodni i nadal nie wiadomo, czy będzie, czy nie, bo nikt nie raczy poinformować.

Rafał
@Iza

Ja miałem zupełnie inne odczucia. Przez pomyłkę dostałem niewłaściwy produkt. Wymiana nastąpiła następnego dnia. Bardzo miła obsługa telefoniczna.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Radek

Dobra firma, która dba o pracownika i daje mu odpowiednie warunki.

Robert
@Radek

Pracuję pół roku. Jestem zadowolony, atmosfera bardzo fajna, każdy wie, co ma robić i za co jest odpowiedzialny. Po tym czasie jestem bardzo pozytywnie nastawiony do dalszej pracy.

Katerina28

Szukaliśmy wraz z mężem jakiegoś solidnego ogrodzenia i ten producent okazał się najrozsądniejszym wyborem

Janina
@Katerina28

Potwierdzam. Duży wybór, dobra jakość konkurencyjna cena. Bardzo pozytywne wrażenia po zamontowaniu całego zestawu: bramy, ogrodzenia i furtek. Działka od razu wygląda znacznie lepiej.

Inwestor

Słaba jakość produktów. Cienkie ścianki słupów wyginają się pod obciążeniem bramy.

Renata
@Inwestor

Nie zgadzam się. Mam bramę od nich już kolejny rok, jest odporna na uszkodzenia czy pogodę. Jakość jest bardzo wysoka, uważam, że trudno znaleźć lepsze tego typu produkty na rynku.

@Inwestor

Mam zupełnie odmienne zdanie. Mam 2 bramy od nich i całe ogrodzenie. Wymieniałem je w zeszłym roku — poprzednie od innego producenta nie wytrzymały 2 lat. Te są zdecydowanie bardziej solidne i porządnie wykonane. Po roku nie widzę żądnych zmian w ich wyglądzie ani w funkcjonowaniu bramy.

Wiktor

Czeka mnie rozmowa o pracę w Polbram. Możecie podzielić się Waszymi opiniami o tej firmie ?

@Wiktor

Wszystko zgodnie z rozmową rekrutacyjną. Wynagrodzenie na plus, jest na czas, żadnych opóźnień. Jestem zadowolony.

@Tomek

Pamiętasz może, czy pracodawca w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej weryfikuje w jakiś sposób wiedzę i umiejętności potencjalnego kandydata? W trakcie niektórych rozmów kwalifikacyjnych prowadzone są różne testy, dlatego chciałem dowiedzieć się, czy w tym przypadku również.

@Maciej

U mnie weryfikowana była podstawowa wiedza. Ale nie ogólna a odpowiadająca kwalifikacji na dane stanowisko. Bez stresu. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze.

@Tomek

Wspominasz, że wynagrodzenie jest ok. Możesz napisać na jakim jest poziomie i czy przysługują Ci benefity takie jak premie lub dodatki socjalne?

Grześ
@Tomek

Miałem tak samo, jak Ty - wszystko zgodnie z planem, bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek po drodze. Teraz zaczynam pracę i jestem zadowolony z warunków.

@Grześ

I jak po pierwszych dniach sprawy się mają? Jak wyglądało wdrożenie?

MODZEL

NA TEN MOMENT JEDNA Z LEPSZYCH OPCJI JESLI CHODZI O ZAKUP OGRODZEN,MECHANIZM DO BRAMY DZIALA BEZBLEDNIE I SZYBKO OTWIERA ORAZ ZAMYKA BRAME

Pracuje w tej firmie od 3 lat i zamierzam jeszcze dłużej. Zarobki pozwalają mi na godne życie i utrzymanie, mogę robić to co lubie w dobrej atmosferze. Jeżeli tylko ktoś chciałby aplikować to tej firmy to polecam.

Olga
@Marcin

Praca bardzo dobra. Ludzie robią robotę - atmosfera jest bardzo przyjazna. Ja ze swojej strony mogę polecić, minusów nie widzę, a też pracuję już dłuższy czas.

Zygmunt

Dla mnie najważniejszy jest szacunek do pracownika i uczciwość. Pracuję w firmie Polbram od kilku miesięcy i mogę powiedzieć, że naprawdę lubię swoją pracę.

Tadek
@Zygmunt

Praca bardzo dobra, atmosfera przyjemna, zarobki na dobrym poziomie. Mnie się tutaj praca podoba - nie mam w planach jej zmieniać, co uważam za największą rekomendację pracy.

A

Rekrutacja poza jakimikolwiek standardami. Pogadanka o prywatnym życiu i tyle. Zero pytań merytorycznych. Szkoda czasu na rozmowę z nimi. I tak sie nie odzywają potem. I całe szczęście, bo jak nie szanują kandydatów to wiadomo, że pracownikow tez.

@A

Nie pytali cie o doświadczenie zawodowe tylko prywatne sprawy Dziwne, przyznaje. Długo czekałeś na to aż się odezwą? Może warto było samemu zadzwonić do kadr i dowiedzieć się o postępy w rekrutacji?

@A

Do mnie oddzwonili, a samą rozmowę wspominam dobrze. Trafiłam na rzetelną osobę, która pytała mnie o wiele istotnych kwestii, więc nie odniosłam takiego wrażenia jak ty.

@Marta

A Twoja rozmowa kiedy się odbyła? Bo może wtedy gdy on miał to było akurat jakoś inaczej? Ciekawe czemu nie oddzwonili

Sara
@A

Ja byłam zadowolona z przebiegu rozmowy. Miła, konkretna i dostałam odpowiedź i to dość szybko.

Julka
@A

W moim przypadku rozmowa była bardzo profesjonalna, konkretne i zwykłe, niewymyślne pytania.

Piotrek
@A

Ja byłem niedawno i było okay. Konkretne i profesjonalne podejście do kandydata.

@A

Ja miałam przyjemną rozmowę, standardowe pytania, żadnych udziwnień i szybka odpowiedź.

@Ania

Czyli ile czekałaś na odpowiedź, co to znaczy u ciebie szybko? Ciekami mnie też ta kwestia standardowych pytań, pamietasz jakie?

Janusz B.
@Marta

Który z braci?

Uki
@Piotrek

I jak?podjąłeś prace

@Ania

Ja także, wszystko profesjonalnie, szybko i sprawnie. Najważniejsze, merytoryczne pytania o doświadczenie, plany na przyszłość. Mam nadzieję, że się odezwą, bo nie ukrywam, bardzo chciałbym tutaj pracować.

magda.kubow

Życzę sobie i Państwu tylko takich kontrahentów. Nie dość, że maja ogromną wiedzę i doświadczenie, to jeszcze cechują się wysoką kulturą osobistą.

Tadeusz
@magda.kubow

Z mojej strony także bardzo udana współpraca, wszystko na najwyższym poziomie. To było moje pierwsze doświadczenie z tą firmą, ale z pewnością nieostatnie.

Mateusz
@magda.kubow

Współpraca na poziomie, ze swojej strony nie mam absolutnie nic, do zarzucenia. Wręcz przeciwnie, mogę wypowiadać się jedynie w samych superlatywach. Polecam!

KarolM

Ja jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Ogrodzenie wykonane bardzo porządnie. Duży wybór przy odpowiedniej cenie.

Florian
@KarolM

Też jestem bardzo zadowolony, brama super, ogrodzenie także. Jestem pod wrażeniem, bo wykonanie jest świetne.

Elżbieta
@Florian

Długo im zajęło z całą realizacją tego?

Monikaa00

Bardzo profesjonalna firma. Wszystko wykonane na czas, wysoka jakość produktów i miła obsługa.

Nataniel
@Monikaa00

Kontakt z klientem na bardzo wysokim poziomie. Szybkie rozwiązali mój problem, bardzo miła obsługa. Produkty dobre, kolejny rok mija, a u mnie brak jakichkolwiek znaków użytkowania.

Boguś

Mają świetne produkty. Kupiłem bramę już dawno, a nadal wygląda jak nowa i ani razu się nie zacięła.

Lucjan
@Boguś

To prawda, ich produkty są mocarne i bardzo solidne. Ja swoje ogrodzenie na działce mam już drugi rok i nie widać żadnych uszkodzeń czy innych zniszczeń. Bardzo trwałe są ich artykuły.

Elżbieta
@Lucjan

A dużo dają gwarancji na te bramy i ogrodzenia?

Mały
@Lucjan

Witam kupiłem produkt w tej firmie z wadą fabryczną(brak fabrycznych spawów na łączeniach co zauważyłem po pierwszej ZIMIE jak wyszła korozja) reklamacji mi nie uwzględnili bo stwierdzili że brama jest źle zamontowana. Nie kupił bym więcej tego produktu!!!!!

Kamil

Bardzo dobra firma. Duży wybór nowoczesnych produktów o najwyższej jakości. Pracownicy z dobrym podejściem, bardzo pomocni i uprzejmi.

Benek
@Kamil

Korzystam z ich produktów od wielu lat. Cały zestaw ogrodzeniowy mam od nich i jeżeli będę miał kupować tego typu artykuły ponownie, to z pewnością od Polbramu.

@Benek

A wiesz czy dla takich stałych klientów mają rabaty? Albo dla tych polecających innym klientom?

dawid

Nie znam lepszej firmy w branży ogrodzeń. Ogrodzili mi mój dom oraz moją firmę. Jestem bardzo zadowolony.

Wiktor
@dawid

Też jestem wieloletnim klientem tej firmy. Ich ogrodzenia są najlepsze i nie mają sobie równych - żadne warunki pogodowe nie są im straszne!

Julia

Mam ogrodzenie tej firmy i jest świetne. Już ponad rok i wygląda nadal idealnie, bardzo odporne na niepogodę.

Bartek
@Julia

To prawda ich produkty są bardzo wytrzymałe i solidne. Mam od nich ogrodzenie i bardzo sobie chwalę. Nie widać żadnego defektu po kilku latach użytkowania.

AnnaNA.

Pełen profesjonalizm! Po roku użytkowania bramy automatycznej, nadal wszystko jest jak nowe i działa poprawnie.

Seweryn
@AnnaNA.

Bramy od nich są na lata, ja mam swoją, już nie wiem który rok. Nie widać na niej żadnych śladów upływu czasu ani problemów w użytkowaniu. Bardzo dobre i solidne produkty.

Zostaw merytoryczną opinię o Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K. - Pułtusk

• Jak się pracuje w Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 19 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.