Opinie o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BestenWest Work Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BestenWest Work Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

zezik

Czy ktoś był na chorobowym I jak z wypłatą tego chorobowego

zezik

Szukam osób które były na chorobowym a nie wpłacili im tego chorobowego.I czym się tłumaczyli

Aga

Planujemy z koleżankami zapisać się na akcje walentynkowa 2tyg pracy, jeśli chodzi o transport to jak to się odbywa skąd i kiedy? Jesteśmy z lubuskiego i jesteśmy ciekawe czy jest możliwość zabrania nas gdzies po drodze, czy transport jest darmowy? Czy za zakwaterowanie płacimy sami czy jest opłacone?

Kf

Witam mamy jechaćz źonom na akcje 2 tygodnie w Polsce nas kieruje ina agencja pracy do Holandii i tam mamy podpisać umowę czy jechał ktoś tak już i było wypłacone

Technolog produkcji

Brak rozmowy kwalifikacyjnej, praca załatwiona przez smsy, brak pytan o cokolwiek oprócz nr bsn. Żenada

Kf

Jak wygląda sytuacja na okres dwa tygodnie na kwiatach na okres dwa tygodnie akcja walentynki proszę o kontakt telefoniczny

Fiolka

Witam mam pytanie czy opłaca się wyjeżdżać na akcję walentynkową teraz w najbliższym czasie? Proszę bardzo o odpowiedź bo zamierzam ale trochę się waham

Julaa
@Fiolka

Nie jedz odradzam ci ja jakbym miala sama pojechac tam drugi raz to bym w zyciu nie pojechala cpunska agencja kazda ich praca to sajgon lokatorzy sajgon kordynatorzy tak samo

Magda
@Julaa

Dziękuję. To chyba już mam odpowiedź od Ciebie. To raczej się wycofam.

Ja21

Hej mam pytanie jak jest przy pakowaniu mięsa w Oss.

grzegorzk1968@gmail.com

Najgorszy w Holandii pośrednik pracy,zero kompetencji.Cala kadra kłamie Praca jest na akord i bardzo ciężka, w umownie zawarte jest co innego A w realu jeszcze gorzej. Znikają godziny i dzisiaj złożyliśmy zbiorowy pozew do sądu PONIEWAZ za miesiąc pracy zniknęło każdemu ponad 30 godzin pracy,nie wyłączają godzin relaksacyjnych w Alsmele na plantach jest traktowany jako NIEWOLNIK w dodatku jakiś afrykanin ABDUL bierze się za rekoczyny nigdy nie wiesz ile godzin będziesz pracowac.NAPRAWDE NIE POLECAM TEJ FIRMY, TRAGEDIA

Edward syguła

Proszę o przysłanie jarografu w wersji papierowej za rok 2018 na moi adres:Edward syguła ul.Arnsberska71.46-300 Olesno ewentualnie na moi mail:Ediseat850@interia.pl potrzebne do rozlicz z skarbowką

Patrycja

Witam, wybiera się ktoś na sortowanie cebulek kwiatowych w połowie czerwca? Był ktoś wcześniej? Jakie są wasze opinie?

Malina
@Patrycja

Tak wybieram się za tydzień. Pozdrawiam

Karola
@Patrycja

Witam jadę pierwszy raz i nie ukrywam weszłam by sprawdzić opinie bo też jestem ciekawa Panie wydają się być bardzo miłe jako firma właśnie tego nie wiem

nick
@Patrycja

Cześć, też jadę i zaczynam 15-go, Jadę pierwszy raz więc nie wiem czego się spodziewać

ey
@nick

i jak jest, bylo?

Julaa
@ey

Nie jedzcie ludzie ta agencja to (usunięte przez administratora) bylam na osie na bungalach wytrzymalam tam 4 dni i stamtad ucieklam uwierzcie mi zw nawet ten" axidus "kto jestw holandi jakis czas ma juz obeznanie jakie agencje sa tu dobre a ktore to tzw (usunięte przez administratora) to nawet ten axidus jest o wiele lepszy niz ten best west jesli jestes normalny to tam nie kedz

Ambasador

witam Odradzam ta agencje przed swietam byle w sprawie rozamowy na prace budowlane po rozmowie powiedzieli ze praca startuje od 10 go stycznia . miedzy czasie mialem dostac oferte aby nie byc na minusie na ten czas oczekiwania oczywiscie nikt nie zadzwonil 4 stycznia otrzymalem sms o tresco " tomortow 5:35" ale gdzie mam czekac do jakiej pracy nioc zero informacji sms otrzymalem o 19:08 wiec nastepnego dnia dzwonie i mowie ze ja czekam na ta oferte zwiazana z budowlanka a kordynator Krzysztof pajac kozak mowi do mnie ze ta praca niestery jest nie aktualna po zapytaniu dlaczego nie poinformowali ludzi o tym uslyszalem ze nawet nie mieli zamiaru informowac ludzi tak ze tennn... oczywiscie wyrazilem swoje nie zadowolenie i od slowa do slowa na konie w słuchawce usłyszałem ty (usunięte przez administratora) wiec odradzam współprace z ta agencja bo oprocz mojej negatywnej opini znajdziecie tu same takie . a co do kordynatora niech sobie nie mysli ze to sie skaczy tak ze wyzwales mnie od frajerow i sie rozlaczyles jestes w bledzie (usunięte przez administratora)

Michał Tański Przasnysz

Ja wróciłem miesiąc temu, odradzam każdemu te agencje pracy, po przyjeździe na kwaterę do miejscowości Berkhout, okazuje się że nagle pracy nie ma :( ta agencja wynajmuje ludzi do pracy do kilku zakładów w promieniu 100 kilometrów od domu, tylko niestety pracowaliśmy po 2 góra 5 godzin dziennie, ale maksymalnie 2 do 3 dni w tygodniu, najlepsze jest to że przez telefon powiedzieli ze płacą 7,20 euro na rękę i już nas nic nie interesuje, nie jest tak jak mówią, im więcej zarobisz tym więcej płacisz za kwaterę! Za przepracowane 20 godzin w tygodniu wyszło mi 40 euro za nocleg tygodniowo. Po przekroczeniu 40 godzin na tydzień płacicie 100 euro na tydzień takie są fakty. Ktoś nie wierzy mogę wysłać fotki. Aha placa po przepracowanych dwuch tygodniach dopiero, ale co najciekawsze co tydzień trzeba im zapłacić z konta za kwaterę inaczej nie zapłacą, jeżeli zdecydujecie się tam jechać to weźcie kasę na kwaterę, mi wypłacili po trzech i pół tygodnia 360 euro z godzin, z tego Jeszcze trzeba 120 na kwaterę odliczyć,. PozdrWiam

MyslToNieBoli
@Michał Tański Przasnysz

Owszem, z godzinami pracy w tym okresie bywalo roznie na bukietach w Alsmeer czy plantach. Zarobic mozna bylo dopiero ok. 2-3 tygodnie przed swietami jak rozpoczela sie akcja przedswiateczna. Natomiast nie wiem, kto kazal Ci placic za kwatere juz po pierwszym tygodniu, my nie mielismy takiego przypadku, dopiero po pierwszej wyplacie. Minusem jest lokalizacja hotelu-daleko wszedzie, o rower ciezko bylo sie doprosic, a najblizsze sklepy w Hoornie. Koordynator z glowa w chmurach i nie tylko, w pomieszczeniach brak zamrazalnika, lazienka w ,,szafie", ale mysle, ze ile minusow tyle tez plusow by sie znalazlo.

Michał Tański przasnysz

Tragedia bylem miesiąc temu tam na kwiatach, (usunięte przez administratora) nie wierzcie w to co piszą w ogłoszeniu czy mówią przez telefon, mało godzin i oczywiście nagle się okazuje że za kwaterę się płaci, za 20 godzin przerobionych (to i tak sporo, co niektórzy siedzą na (usunięte przez administratora) cały tydzień bez pracy a płacić trzeba) w tygodniu wyszło mi 40 euro za kwaterę na tydzień. Kasę dostałem po trzech tygodniach dopiero, wyszło mi 360 euro niestety, w między czasie musiałem pożyczyć na kwaterę bo płacić im trzeba co tydzień przelewem że swojego konta,ale przed wyjazdem nikt takiej informacji wam nie udzieli. Radzę wam omijać z daleka. (usunięte przez administratora)

Aleksandra

Hejka jedzie może ktoś w ten weekend do Oss na kurczaki?

xxx

Cześć, poproszę o opinię pracy przy pakowaniu kurczaków w Oss, bardzo chcę jechać (możliwość mam już w sobotę) ale widząc te wszystkie negatywne opinie nie wiem co robić

aga
@xxx

okropnie jest pracowalam 2 dni a 2 dni siedzialam w domku po tych 4 dniach juz mnie nie chcieli i musialam sie putac o inna prace . pracuja po 15 h przerwa 15 minut ale musisz sie przebierac to zostaje 5 min zeby cos zjesc . Strasznie zimno ok.2 stopnie

Hania

Hey. Wypłaty po kilku tygodniach, w ogłoszeniu jest informacja, że po tygodniu, lepiej w tej kwestii nie kłamać gdyż większość pracowników musi przygjotowac się również finansowo na okres kilku tygodni bez nawet zaliczek zaznacze Ci którzy pracują a nie chleją po pracy i mają mało godzin, Byłam w w kurczakach w Oss,(usunięte przez administratora) Zaznacze, że nie należałam do takich osób a jednak pożal się Boże trochę kultury mam na myśli tego Lucka, który w dziwny sposób próbuje kierować firma która nie jest jego czyt. Szefem nie zostanie zapewne ale możliwe, że moje odczucie jest błędne gdyż widzących co niektórych rano zapchlonych i przepitych pracujących tam latami mam wrażenie że pandemia Koronawirusa to przy tym pestka. Nie polecam a może inaczej Czas żeby w fabrykach szanowano ludzi ciężkiej pracy i normalnych pracowników którzy o higienę i swoje otoczenie dbają. Powodzenia o ile w takim bagnie można pracować. Ciao

Pat

Serdecznie odradzam korzystania z usług tej agencji! Miałam nieprzyjemność pracować przez miesiąc w Holandii głównie przy bukietach kwiatowych. Praca nie jest ciężka, męczące może być stanie po kilka godzin. Denerwujące mogą być również niestałe godziny pracy, jednego dnia praca 8 godzin, innego 13. Zakwaterowanie w wystarczająco dobrym standardzie. Na tym koniec przyjemnej części. Ogromnym minusem jest ciągła dezorganizacja. Trafiłam do, jak mniemam, najgorszego koordynatora, który nie potrafił normalnie zorganizować ludziom dojazdu do pracy. Kontakt z nim był znikomy, nie odbierał telefonów, nie wywiązywał się ze swoich obowiązków. Prawie codziennie rano był problem czy są kierowcy by zawieźć ludzi, czy jest paliwo itp. itd. Jeżeli myślicie, że wypłata zrekompensuje te codziennie psute nerwy to najpierw dobrze by było ją dostać. Nie wszyscy mają jednak tak dobrze, że dostają ją w terminie, niektórzy na przykład po dwóch tygodniach pracy mogą się dowiedzieć, że koordynator nie wysłał do firmy ich numerów kont a tym samym pieniędzy jak nie było tak nie ma . Inni natomiast nie dostają wypłaty bo nie zapłacili za mieszkanie chociaż nawet nie wiedzieli, że mają to zrobić bo firma ich nie poinformuje i dowiadują się o tym dopiero gdy zadzwonią do biura. Podsumowując: nie polecam tej firmy, na palcach jednej ręki jestem w stanie policzyć ile było dni w miesiącu bez żadnego problemu z dojazdem lub powrotem do pracy, wypłatami, kontaktem z koordynatorem itp.

aga

ktos wyjezdza 22 sierpnia na pakowanie mięsa ? Jak tam jest dobre warunki ?

Jaaa

Czy pracuje ktoś przez tą firmę na bukietach kwiatowych ? Aalsmeer jakie tam są warunki zakwaterowania czy ktoś dba o porządek w miejscach zakwaterowania? Czy patologia?

Xxxx

Praca przy drobiu w Oss. Ktoś się może wypowiedzieć?

Lola
@Xxxx

W Oss podpisuje się umowę a okazuje się że pobierają kładki na ubezpieczenie zdrowotne a ubezpieczenia nie ma trzeba zapłacić za wizytę u lekarza tak traktują ludzi w tej agencji i w Oss w Holandii

Zostaw merytoryczną opinię o BestenWest Work Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BestenWest Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 25 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BestenWest Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BestenWest Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BestenWest Work Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 510 ocen.

BestenWest Work Sp. z o.o.