During Polska Sp z o.o.

Katowice

Opinie o During Polska Sp z o.o.

Akdkf

Jak tsm zostsl tam jeszcze jakis polak czy sami ukraincy sa trzonem siky roboczej w tej firmie powstalej na cichacza pod Bitron hahahahahah

paulinaa

Totalne dno. Nie mozna się z nikim dogadać. Co miesiąc brakuje wypłaty a o pasku to juz nie wspomnę.. Oszuści. Nikomu nie polecam

vvv

To są oszuści!!!Nie wypłacają pieniędzy na czas a w dniu wypłaty której nie ma nie odbierają telefonu.

Ciągle jest problem z wypłatami nie odbierają telefonu a jak odbiorą obiecują coś załatwić i echo nikomu nie polecam pracy przez tą agencję.

Zdegustowany

Ciężka współpraca. Utrudniony kontakt osobisty jak i telefoniczny. Ewidentny brak organizacji. Również zgadzam się z opiniami dotyczącymi wynagrodzenia pracowników.

Pełnomocnik

Firma nie wypłaca pieniędzy pracownikom z Ukrainy. Sprawa trafia do sądu.

Totalna porażka. Wypłata jak nie jest spóźniona to się nie zgadza. Nie polecam pracy przez tą agencje.

Zostaw opinię o During Polska Sp z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie During Polska Sp z o.o.