Opinie o During Polska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie During Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w During Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o During Polska Sp. z o.o. w Katowice

Paula93

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej. Warunki pracy przedstawione konkretnie. zobaczymy jak będzie dalej. Jest tu ktoś kto z nimi już pracuje/pracował i chce się podzielić ze mną informacjami?

Paweł_Gaweł
@Paula93

@Paula93 bedzie dobrze... a gdzie masz pracować? To może bede coś więcej wiedział?

Paula93
@Paweł_Gaweł

@Paweł_Gaweł sosnowiec firma sapa wiesz coś może?

Paweł_Gaweł

Pracuję od kwietnia tego roku przez Duringa jako wózkowy... po nowym roku mam być zatrudniony już w firmie. Ja tam nigdy problemów z nimi nie miałem zawsze można sie dogadać. Wiadomka ze wszystkie te agencje zarobic swoje musza ale chyba najwazniejsze ze dzialaja legalnie bo jest masa oszustów na rynku

oleh

ja jest z ukrainy praca mam na sosnowiec mieszkane blisko robota dobra

Radko

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Kamisia94

nie najgorzej w sumie to mam mało do czynienia z nimi bo wszystko bezproblemowe

Dżesi

praca w zabrzu ok

Gość nr 1

agencja jak agencja wszystko zalezy u kogo sie pracuje

xyzx

troche malo o nich slychac w internetach ale zona pracowala w bedzinie przez nich i nie narzekala na nic przciwnie co do innych

Jarek_K

Spoko, polecam. Fajne Panie w biurze. Wiadomka ze kazdy wolałby isc do roboty bezporesnio ale takie czasy

Alex

Wszystko ok, wypłaty na czas .

Adrian
@Alex

Co oprócz terminowych wypłat zalecasz do plusów pracy w During Polska? Polecasz to miejsce na rozpoczęcie kariery zawodowej? Powiedz proszę coś więcej.

Szalony Krzyś

Pracowałem w DURING w firmie produkcyjnej w Sosnowcu, teraz pracuję już przez firmę - tak jak obiecywali na rozmowie kwalifikacyjnej. Wypłata zawsze na czas i wszystko się zgadzało. Jak czegoś potrzebowałem - zawsze wszystko było to załatwia telefonicznie albo w biurze w Katowicach. Z czystym sumieniem mogę polecić pracę przez During.

Rafał
@Szalony Krzyś

Umowę o pracę podpisałeś bezpośrednio z agencją, czy już z pracodawcą. Jaki kontrakt zaproponowała firma i czy jest długoterminowy i daje dostęp do benefitów oferowanych przez pracodawcę? Opisz proszę zasady dokładniej zatrudnienia.

Sandra

Jak dla mnie najlepsza Agencja. Pracowałam tam przez około 3 miesiące, Panie tam pracujące zawsze pomocne, uprzejme. Bardzo polecam Duringa jako pracodawcę :-)

Szalony Krzyś
@Sandra

Potwierdzam!

Reamonn

Agencja Pracy spoko pracuję już kilka miesięcy do dnia dzisiejszego kasa zawsze na czas tak jak jest w umowie wszystko jest załatwiane od ręki jeśli chodzi o urlopy itp. Mogę spokojnie polecić tą agencję :-)

Pracuje w tej firmie już około pół roku. Wypłaty zawsze przychodzą do dziesiątego tak jak w umowie. Pomoc w otrzymaniu potrzebnych dokumentów zawsze jest bezproblemowa chociaż biuro jest w Katowicach praca jest w Zabrzu. Nigdy nie miałam problemu z dogadaniem się z Panią Sara. Szczerze polecam

Mucha#nie#siada

Generalizowanie , że (usunięte przez administratora) że naciągacze , że coś innego itd... To w czym was tak naciągnęli ,Agencja nie jest windykacją , by latać za waszymi wypłatami , też ponoszą koszta proszą o pieniądze , ajest to jakich wiele firma od POŚREDNICTWA W ZATRUDNIENIU .Masz problem przyjdz do biura i go przedyskutuj , a nie siej opinii wyssanej z palca ... Pozdro Byłem Dzisiaj zobaczyć jak to wygląda nawet jeśli pracownicy są na wyjazdach , to w biurze zawsze podkreślam Zawsze ktoś jest . Nie jestem Pracownikiem tej firmy , acz pracuje w podobnej branży ..

Endrjiu

Pracuje z tą agencją już trzeci miesiąc i jak na razie jest wszystko w porządku. Wypłaty przychodzą na czas. Jedynie jeden pan zachowuje sie jak by miał muchy w nosie ale to już dłuższy temat.

arek
@Endrjiu

wpsółczuje ja pracowałem tam 7 miesięcy temu teraz mi przyszedł list z urzędu skarbowego w tytule during, że (usunięte przez administratora) wie za co mam im 700+ zł zapłacić, lepiej odkładaj

Irena

@Endrjiu Bardzo się cieszę, że zechciałeś podzielić się z innymi użytkownikami forum swoją opinią na temat pracy w During Polska. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Może orientujesz się, czy w tym momencie firma poszukuje nowych pracowników? Twoje uwagi mogą okazać się pomocne dla osób, które są zainteresowane pracą tam.

Irena

@Kasia Twoja opinia jest pozytywna, ale bardzo krótka i nie poparta argumentami. Dla innych użytkowników może wydawać się mało wiarygodna. Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać jakie dokładnie aspekty pracy oceniasz pozytywnie w tej firmie? Co według Ciebie jest największym plusem pracy w tej firmie?

polecam wszystko super! :)

Irena

@Pawel Czy pamiętasz jak wyglądała Twoja rozmowa rekrutacyjna do firmy During Polska? Czy firma oferuje nowemu pracownikowi umowę o pracę? Jak oceniasz negatywne opinie zamieszczone przez innych użytkowników? Uważasz, że są one zgodne z prawdą? Opisz proszę swoje codzienne obowiązki w pracy dla tej firmy. Być może pomoże to innym kandydatom w podjęciu właściwej decyzji o zatrudnieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o During Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w During Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy During Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w During Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy During Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w During Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

During Polska Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 109 ocen.

During Polska Sp. z o.o.