Opinie o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BestenWest Work Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BestenWest Work Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Jacek

Witam, odradzam wszystkim zainteresowany współpracą z tą agencją, banda (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Wiktoria01

Czy miał ktoś taki problem będąc na akcji z tej agencji kiedy nie poszedł do pracy i pomimo poinformowania koordynatora o złym samopoczuciu została naliczona kara umowna w wysokości 60 euro bez powiedzenia o tym pracownikowi?

Ilona
@Wiktoria01

Czyli w BestenWest Worku obowiązują jakieś kary dla pracowników? Napiszesz coś więcej na ten temat? Jakie to są konkretnie kary? Za co można zostać tutaj ukaranym i jakie są tego konsekwencje??

@Ilona

Dają karę za to ze zaspisz 50 euro , w bungalu coś się rozwali ze starości czy coś to liczą po 114 euro, traktują Cię jak śmiecia, nie polecam

Maria Konopnicka

Koordynatorzy bezczelni, pani w biurze (polka, z drugą nie miałam styczności) arogancka. Organizacja na poziomie -1 (niektórzy pracownicy nie dostawali w ogóle informacji gdzie i o której powinni zacząć pracę następnego dnia). Nie spotkałam się wcześniej z czymś takim. Proszę, miejcie choć trochę szacunku do siebie i nie nawiązujcie współpracy z BestnWest :)

Oszukana

Witam, chciałam ostrzec Państwa przed tą firmą. Polska umowa nie pokrywa się z umową holenderską. Firma okrada pracowników z godzin w taki sposób, ze ciężko się połapać, na salarisach są dodatkowe potrącenia a wakacyjne i dodatki są źle naliczane. Koordynatorzy to bezczelne i aroganckie osoby, które w niczym Ci nie pomogą. Firma również nie wypłaca wypłat licząc, ze zapomnisz o niej. A ostatniej wgl możesz nie dostać.

Technolog produkcji

Brak rozmowy kwalifikacyjnej, praca załatwiona przez smsy, brak pytan o cokolwiek oprócz nr bsn. Żenada

Jest spoko

Jak możnaotrzymać jarograf z pracy 2020 r

Wiktoria
@Jest spoko

Idz do kordynatorow

W jakiej firmie?

Pracując po12h system nie oblicza już nadgodzin jako plus wcbodzi się w podatek dochodowy 52%, nie mając innej altrnatyey US i tak obliczy GODZIYY systemem za max 36,a żeby nie wyszło w kontrolize nie ma najniższej dokopują cisz nadgodzin, za kogo wy macie ludzi pracy naprawdę ciężko po waszemu dogadać drę bo wy nie rozumiecie biedy, po co wysyłacie biedę jak już się naoigladalaw pl, po co komentarze? No skomentujcie szeregiem (usunięte przez administratora) Ktoś wam zagląda w konto, na zaglądają C tydzień jak pracuje się, ujmują i mają gdzieś , oddać to można płaska za nei wmawiajcie ludziom, że dostaną zwroty jebitne, chyba premierowi jedynie, siedzicie cicho ale żeby sobie może wciskać kit kto ma nie taka fryzurę makijaż itd to macie czas, po co Polacy wežcie ukrainki one za swoje nie będą jadły i mieszkały, ale wygląd mają to się urobi więcej normy myślicie, bluza ma być luksusowa do pracy w fabryce to musicie poszukiwać pracownikach willowych dzielniach jak z miasta to więcej płatne taka równosc. Tyle mam do powiedzenia wielmoznym prezesom (usunięte przez administratora) sami busem 20h i w cztery (usunięte przez administratora) na oscypka w luksusowym hoteliku bo nie macie nic do powiedzenia. Szanować trzeba w waszym mniemaniu wypad wasz do Mediolanua nie wyjazdbiedaka aby cieszy lsue że 100e jak zostanie ba tydzień to ma skakacz radości. Stukniete od lat leniwe towrzycho WyWyai jeszcze raz Wy.

Kitku

Nie Polecam drżą mordę o byle co firma tragedia ludzie nie dajcie się namówić Na ta firmę pożałujecie tego wyjazdu strata pieniędzy MASAKRA!!!!

?

Co tam čpacie dobrego, że takie opinie wystawiacie? Wežcie się wszyscy do pracy naprawdę!!!!! Nie tylko kreska pod nosem i tania wóda w większośći! Bzdury totalne takim jak wy to najlepiej jedno dorzucić:Wypierd*****

OOSPRACOWNIK
@?

chyba sam jesteś po kresce.Zmień dilera !!!Czytając to co piszesz stwierdzam ,że jest pandemia czub...w.Nie widziałeś,nie wiesz o co chodzi,nie widziałeś osoby która wykonywała pracę i o której mówię to nie zabieraj głosu.

@OOSPRACOWNIK

Macie wszyscy pysk ale nie odzywacie się w firmie nie robicie strajków jak Bułgarzy np. Jak za mało płacą Opinie tutaj nikomu nie pomogą w godnym życiu za granicą. I tak wiekszosc tych milionerów u których pracujecie mają gdzieś co piszecie. W kupie siła ???? a i tak problemowo wszędzie w holl z Polaka robią tania siłę robocza i pasuje wiadomo gdzie Wysoko Urzedasom tam uslugujecie godzinami. Szanujcie Się wy bo dziękuję nie usłyszycie od milionera że was zajechał w miesiąc.

Ohohihhhi

System agencijpracy tymczasowej.... To szeroki rozumiane Radz sobie sama (usunięte przez administratora) bilet sobie kup (usunięte przez administratora) żryj konserwy przez pół roku jak pies taaaakkkk wielmoznej agencje pracy skanalone... No i po przyjeździe w obsranym pokoju zaplac (usunięte przez administratora) i słuchaj meliny z innych domków... Czysty człowiek pójdzie do pracy itd to (usunięte przez administratora) zbutuja na wejściu... Stawka w cztery (usunięte przez administratora) śmieciową reszta (usunięte przez administratora) to ściema... Mróz jak w Rosji a powiedzą ze lekka praca... Umowa (usunięte przez administratora) a to co dostaniesz ohohhohihi góry złote i trąbkę od milionerów no i potem słuchaj jeszcze tych zacpanych I (usunięte przez administratora) meliny z parku pod miastem ile (usunięte przez administratora) wody i (usunięte przez administratora) nimi próbuj pracować bo Melon wie dla nich najlepiej. I z tą załoga nie wygrasz wiem latami to przerabailam fast contrCty mają i diety od pracodawcy Na extra skoki w fabryce czy jak to nazwiesz praca ohohohhi i po tym jak za nich nazapaierdalasz się kilkanaście godzin skurwiacie ze masz(usunięte przez administratora) pl bo odstajesz od reszty czyt. Kto się nie zmeneli to ma wypad.. Inteligentne wasze podejście do biznesu chyba was nauczyło tylko liczyć swoją kasę i te (usunięte przez administratora) jak to (usunięte przez administratora) melina (usunięte przez administratora) pracuje zwymiotować można na miejscu smród z (usunięte przez administratora) niektórych przeraża konserwy nawet nie chciało się mi żreć. Pies ma lepiej (usunięte przez administratora) i te wasze salaristrooki złodziejskie wsadzcie w (usunięte przez administratora) urzędasów z belastongdienst jakoby człowiek ciężko pracujący jak śmieć wracał do kraju. Wasza Gatka to tak jak tecumowy (usunięte przez administratora) zajedź się kurwaza te centy policz sobie ile kosztuje wyjazd Jak melina ma to im kłaniajcie się w pin ing banku dajcie im (usunięte przez administratora) obywatelstwo holenderskie lub yniemieckie. Ci milionerzy tam mają (usunięte przez administratora) na Wasze podwyżki to i tak kropla wody dziennie w tym co mają. Ludzie niech zaczną się odzywać bo siedzicie jak (usunięte przez administratora) w fabrykach a plebs ma (usunięte przez administratora) miliony. Polak całkiem nie ma nic w sobie (usunięte przez administratora) wstydu żeby tak (usunięte przez administratora) Ile można męczy latami ludzi (usunięte przez administratora) strach przed utratą pracy ich przeraża a (usunięte przez administratora) obszczanego nie? Wstyd to jest kraść dla tych właścicieli fabryk (usunięte przez administratora) żenujące odrażające i jedyneoczym gadaja z ich opowiadań to o thailand kiej z macie na (usunięte przez administratora) i wakacjach pod palmami w (usunięte przez administratora) Monako konto i na Cyprze a wy (usunięte przez administratora) ie na to wszystko. Błagam te komentarze to tylko obrazują to co pisze ja wolałabym powiedzieć (usunięte przez administratora) im niż się poniżać. Nie udawajcie ze jedt ok wszyscy sezon na szczury tylko w dużym mieście jedt cały rok jak (usunięte przez administratora) chcecie zrec byle co to po co te wyjazdy. Pozdrawiam tych którzy naprawdę nie zasłużyli sobie na takie traktowanie jakbym miała (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) lalabym ich po mordzie od rana. Pa

Dar22

Dramat. Naobiecywane złote góry, wypłata taka, że wstyd się komukolwiek przyznać. Praca z pewnością charytatywna, kontakt z przełożonymi TRAGICZNY! Serdecznie nie polecam. Odradzam każdemu jakąkolwiek chęć pracy w tym bagnie.

Karol

Hej, czy jedzie ktoś na akcje przed dniem kobiet? Byliśmy chętni ale teraz po przeczytaniu opinii zmieniliśmy zdanie, proszę o cenne informacje jeśli ktoś był na podobnej akcji.

Mateusz
@Karol

DOBRZE ŻE ZMIENILIŚCIE ZDANIE - MAŁA LICZBA GODZIN, NIEDZIELE WOLNE OD PRACY, NIBY JAKAŚ REKOMPENSATA , A W RZECZYWISTOŚCI KŁAMSTWO, ZERO WSPÓŁPRACY Z KOORDYNATOREM- DRAMAT

Natalia

Hej hej mam szybkie pytanko mam jutro wraz z chłopakiem i ze znajomymi wyjazd do Best West I jest takie pytanie orientuje się ktoś czy można płacić w autobusie w walucie polskiej????

@Natalia

Cześć, czy jedziesz na akcje przed dniem kobiet? Tez się wybieram na dniach, daj proszę znać jakie warunki mieszkaniowe i w pracy będą :** Pozdrawiam

Natalia
@Ola

Powiem ci że warunki są dobre na domku są po 4 osoby , nie ma na co narzekać ????

@Natalia

Dziękuje za szybką odpowiedz, wyjeżdżam za dwa dni, a powiedz mi proszę jak w pracy jakie są godziny i czy praca jest trudna?

Nina
@Natalia

Ludzie przestrzegam przed tą firmą naprawdę robią ludzi w ch.....ja. Serdecznie nie polecam!!!!!

Nina
@Natalia

Warunki może i dobre,ale długo się jedzie do pracy, raz jest robota raz jej nie ma ściemniają jak mogą żeby tylko ściągnąć pracowników ta praca się nie opłaca no chyba że ktoś charytatywnie chce pracować. Oszuści!!!!

Ruda

Nie polecam wyplata to jakies nieporozumienie obiecują cuda oszukuja z iloscia godzin na akcji walentynkowej nawet wyjazd sie nie zwrócił

OSSPRACOWNIK

W FIRMIE ZNAJDUJĄCEJ SIE W OSS, W KTOREJ JEST PAKOWANIE DROBIU,JEST WOBEC KOBIET POCZĄTKUJĄCYCH DYSKRYMINACJA.WYKORZYSTUJĄ JE MAKSYMALNIE BY WYKOŃCZYĆ .ZA DUŻO JEST WYMAGAN HIGIENICZNYCH I SZANTAŻY,ŻE WYGONIĄ Z PRACY.SPRAWDZANIE ZAMKNIĘTYCH WŁASNYCH SZAF.A UMOWY SĄ PODPISYWANE DOPIERO PO PIERWSZYM DNIU PRACY.NIE ZDĄRZYSZ NAWET PRZYJŻEĆ SIE UMOWIE.A JAK BY NIE PASOWAŁA TO SZYBKO MUSISZ SIĘ WYNOSIĆ BO NIE ZAROBIŁEŚ NA LOKUM (100 EURO TYGODNIOWO !!!!!!!!!)ODRADZAM

Bdb

Witam czy wybiera się ktoś z Podkarpacia na akcję walentynkową pod koniec stycznia?

@Bdb

Ja się wybieram z mężem ale martwię się opiniami

@Dora

Na starcie odradzam. warunki mieszkanioowe sa tragiczne, nie wspomne o ciepłej wodzie ktora jest tylko przez 5 minut po nacisnieciu jakiegos guzika, a pozniej musisz czekac 10 minut aby sie nagrzala na kolejne 5 minut, zalosne ... a lazienka w dobudowanej ściano-szafie, dodam ze lozka i materace sa takie same jak na dołku. Za pranie musisz zapłacić 2euro w automacie, w pokoju jest lodowka, ale zamrazalni juz nie bo trzeba sie poszczypac na hajsy, tak samo z piekarnikiem ktorego tez nie ma. Tylko tu podpiszesz kontrakt po dwoch dniach przepracowanej pracy, i sam sie muszisz upomniec bo maja w (usunięte przez administratora) ludzi, dopiero jak sam przyjdziesz to sobie zalatwisz. Jezeli chodzi o pracy to najpierw cie przetestuja na roznych stanowiskach a pozniej zobacza co dalej,' (usunięte przez administratora) logic' poniewaz mialem juz ustalona prace przy cebulkach. jeden plus to tv ale jak wykupisz karte to bedziesz dopiero wtedy ogladac, koordynatorzy nieogarnieci. nie polecam

Bdb
@Dora

Witam a jakim transportem będziecie diet wybierać do punktu gdzie będzie autokar podstawiony?

Dora

A wypłacalność są wogule?

A są wypłacalność?

@Bdb

My jedziemy z Opola samemu trzeba sobie zapłacić za autokar 320 zł i nie wybiera się miejsca z kont chcesz wyjechać oni podają punkty z kąnt są punkty wyjazdu my z Opola akurat

Jula

Zgadza się na bungalow nie ma nawet cieplej wody

Nie polecam, naprawdę.

Wiki99

Witam pracowałam na kurczakach przez prawie 2 lata we wrześniu zaszłam w ciążę z chłopakiem pojechałam odrazu do Niemiec do mamy tam poszłam do ginekologa wysłałam firmie zwolnienie lekarskie że jestem w ciąży firma nie zakceptowala tego zwolnienia. I nie dostałam kasy za zwolnienie lekarskie że jestem w ciąży . Firma zwolniła mnie sama powód zaszłam w ciążę. Nawet nie chcieli wysłać wypowiedzenia bo muszę ten papierek mieć

Paulina
@Wiki99

Pozdrawiam Wika pracowalysmy tam razem! I mogę potwierdzić że ta pracownica naprawdę robiła dobra robotę, więc źle opinie nie biorą się tylko od (usunięte przez administratora), również nie polecam!

Aga

Planujemy z dwiema koleżankami zapisac się na akcje walentynkowa 2tyg, jeśli chodzi o transport to jak to się odbywa skąd i kiedy? Jesteśmy z lubuskiego i jesteśmy ciekawe czy jest możliwość zabrania nas gdzies po drodze, czy transport jest zapewniony przez firmę? Jest opłacony? Czy zakwaterowanie jest darmowe czy odciągane jest z wynagrodzenia? Jakie są warunki pracy/zarobki? Pozdrawiam

Mika28
@Aga

Witaj. Jedziecie na tą akcję walentynkową? Co wam biuro powiedziało?. Proszę o odpowiedź.

Nata
@Aga

Też chcemy jechać z lubuskiego, autokar ma nas zabrać z Wrocławia bo do wyboru jest tylko on lub Opole. Nie wiem czy to dobry pomysł, bo same negatywy, z drugiej strony można się przemęczyć te 8 dni. Jednak nie wiem, czy nam się opłaci. Niby praca po 10,5 h dziennie, ale na umowie nie ma nic o gwarantowanych godzinach.

Basia
@Mika28

Wyjazd położony na 4.02 dzisiaj do mnie dzwonili.

Karol

Dużo negatywów ? Co wam się w firmie nie podoba ?

koni209

zostalem zwolniony z pracy za to ze dzien wczesniej zglosilem nie zdolnosc do pracy

Michal
@koni209

Kiedy mnie bolal zab pani kordynator powiedziala ze prawdopodobnie mam kaca i ze ona zna takie numery i ma na to rozwiazanie 100€kary od nieprzepracowanego dnia wiec albo jestes ich niewolnikiem albo nie pracujesz (oss)

Zezik
@koni209

Zgłosiłam chorobowe a nie wypłacili bo się nie należy.

zezik

Czy ktoś był na na chorobowym i czy miał zapłacone

Zostaw merytoryczną opinię o BestenWest Work Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BestenWest Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 25 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BestenWest Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BestenWest Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BestenWest Work Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 510 ocen.

BestenWest Work Sp. z o.o.