Opinie o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BestenWest Work Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BestenWest Work Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

J.S

Byłam kilkadziesiąt razy z tą firmą na akcjach , i jak do tej pory nie mogę powiedzieć złego słowa na warunki co do mieszkania czy koordynatorów oraz wypłatę. Więc z czystym sumieniem mogę gorąco polecić tą firmę.

Rózio

Hej, właśnie wróciłem z Oss , pracowałem przy mięsie drobiowym. Praca w miarę, koordynatorzy zależy od dnia i humoru ale ogólnie oki. Mieszkania też względne zależy na jaki domek się trafi. Jak będzie okazja to pewnie wróce. Pisze tak dla informacji bo widzę różne komentarze. Miłego dzionka - siemaneczko .

Tomas

Nie polecam pracy w tej firmie, (usunięte przez administratora) i nic więcej. Nie chcą mi wypłacić urlopowego jeżeli nie dopłacę (usunięte przez administratora)

ooo
@Tomas

Nie bardzo rozumiem. Musisz dopłacić do kwatery to wtedy zapłacą ci za urlop? A co ma jedn z drugim wspólnego? Na umowie masz zagwarantowany płatny urlop?

Hubert

Ja pracuje tu już kilka lat, tzn jezdze z nimi na akcje i nie narzekam płacą spoko, dużo godzin i można w krótkim czasie sporo zarobic... atmosfera super wiadomo trzeba (usunięte przez administratora) jak wszędzie ale zawsze chętnie wracam. Polecam ta firmę

Roman
@Hubert

Płacą spoko, a tak konkretniej? :) Mógłbyś podać sumę albo chociaż widełki? Piszesz też, że jest dużo godzin, chodzi Ci tutaj o nadgodziny? Jak wygląda sprawa z premiami, są w ogóle? Daj znać.

Technolog produkcji

Brak rozmowy kwalifikacyjnej, praca załatwiona przez smsy, brak pytan o cokolwiek oprócz nr bsn. Żenada

Md

Wikasa byłem tam tydzien temu mam pytanie do ciebie jak mozesz jakos sie skontaktowac zemno na facebook lub mesangera mirekduch z psem .bo do tej pory nie dostałem wypłaty mieli zawsze problem zemno bo nie piłem i nie cipałem wiec musieli mnie wywalic z roboty pseudo magda spycjalnie dawali mi takie roboty zebym nie wytrzymał im przeszkadzało ze duzo wiem co tu sie dzieje cipuny

Wiksaaaaa
@Md

Nie zbyt mnie interesuje już ta agencja i ci ludzie wiec nie mam ochoty ingerować w sprawy pana powiązane z tą agencją. Jeśli panu nie wypłacili to może jakaś karę do zapłaty dali ? Albo za domek dopłacić ? Nie mi to sadzić mimo wszystko na stronie są numery do agencji albo do Magdy zadzwonić i jechać z nimi hahahahaha jak najbardziej się da hahahaha oni tak lubią haha powodzonka

Jarosław

Ogólnie praca spoko. Godziny są, zakwaterowanie w porządku jak sie trafi na fajną ekipe w domku, która przyjechała pracować a nie chlać i imprezować to na prawde człowiek sie tam dobrze czuje.. Z reguły najwięcej do powiedzenia i narzekania mają Ci którzy co drugi dzień zachlani dzięki Bogu jako tako tego pilnują i wywalają, bo inaczej człowiek by sie bał z domku wyjść.. także tak jak chcecie pracować i zarabiać to spoko, ale jak chcecie żyć z dnia na dzień imprezować, a później odchorowywać swoje kilka następnych dni to sobie dajcie spokój

Kssia

Ja kiedyś byłam u pani Magdy i Kuby i bardzo miło wspominam. Praca jak praca, mięso, hłodnia... Domek mi się fajny trafił ze spoko ludźmi. Sąsiedzi narzekali bo im się niezbyt fajnie trafiło. Ale wruciłabym jak będzie możliwość.

Tytka

Nie polecam byliśmy na akcji kwiaty zastaliśmy masakryczne warunki pokoju 1 osobowym spałyśmy 4 osoby i to na materacach ubikacje bez deski i na dodatek nie zamykane kuchnia masakryczna lodówki z pleśnią i kwia po mięsie

Zofia
@Tytka

Ojej, to rzeczywiście mało komfortowe warunki...a zgłaszaliście to do koordynatora? Może nie miał wiedzy, że dostaliście taką kwaterę? A dużo za nią płaciliście czy firma Wam ją opłacała?

Najgorsza firma z którą miałam do czynienia. Od samego początku wszystko było inaczej niż zapewniała nas polska rekruterka. Po przyjeździe okazuje się, że jest spanie na materacach w przepełnionych pokojach z ludźmi już zameldowanymi lub w salonie na kanapach w 18 osób w domu z jedną łazienką na wszystkich pracowników...w pracy nigdy nie wiesz ile godzin robisz, atmosfera bardzo średnia, krzyki ze strony przełożonych, brak pomocy koordynatorów, nie odbieranie telefonów. Na sam koniec w dzień wyjazdu zero kontaktu i informacji, że kierowca spóźni się 2 godziny... nie polecam nikomu!!!

AniaKawecka

NIE POLECAM --> PRODUKCJA DROBIU W OSS . (usunięte przez administratora) traktujący ludzi jak (usunięte przez administratora)..Pracujesz po 12/13h , płacone masz za 10.. W dodatku jeśli nie przepracujesz 45h (gdzie każdy ma jeden dzień w tygodniu wolny , więc nie ma szans) dopłacasz z wypłaty za bungale... Czyli wychodzi 125€ z wypłaty+ około 60€ przelewasz z wypłaty... Koordynator Kuba (usunięte przez administratora) ludzi na bruk z ubraniami w workach na (usunięte przez administratora) mimo że zakwaterowanie zapłacone jest np. na jeszcze 3 dni. A koordynatorka Pani Madzia to już jest totalna porażka, niestety nie mogę tutaj wstawić zdjęć rozmowy z nią, ale wyzywa pracowników chorych , traktuje jak (usunięte przez administratora). Także uciekajcie jak najdalej od tej firmy !

Adi03843

Witam , powiem szczerze ze podejmujac decyzje o zmianie pracy wraz z dziewczyna mielismy obawy co do agencji i wgl.ale to tylko dlatego ze czytalem te wszystkie negatywne opinie i naprawde bylismy nastawieni na najgorsze , i tutaj byl blad poniewaz jak i ja tak samo i moja dziewczyna jestesmy zadowoleni z hotelu oraz pracy ,mamy swoje prywatne lokum z lazienka oraz kuchnia a wszystkie sprzety w dobrym stanie ,no mogli by jedynie cos poprawic z wi-fi bo jest slabe no ale to jeden minus jak narazie po 2 tygodniach pracy .Moim zdaniem warto jest sie samemu przekonac i zobaczyc jaka jest prawda a n8e patrzec na komentarze ludzi ktorzy nie chcieli zapewne pracowac tylko odpoczywac , takie jest moje prywatne zdanie i jesli cos sie zmieni i bedzie zle sie dziac w bestwest to rowniez pozostawie kolejna opinie .

Gabriela
@Adi03843

Brzmi zaskakująco dobrze, można wiedzieć jakie stanowisko i gdzie? :) Byłoby super

Dieter
@Adi03843

Witaj czy mógłbyś się wypowiedzieć na temat pracy w bestenwest wraz z narzeczoną chcemy również wyjechać ale trochę się boimy bo przerobiliśmy wiele agencji i praktycznie zawsze wtapialismy czekam na odpowiedź pozdrawiam

Olga
@Dieter

ciekawe czy po miesiącu pracy z wypłata było wszystko ok ? na czas? minęlo 1,5 miesiaca od komentarza Adi03843 ciekawe jak sie im pracuje jeszcze?

@Adi03843

Nie wiem gdzie ty chłopie trafiłeś na lokację ale ciepła woda jest 7 minut na tych hotelach,pranie jest płatne 2 euro,dojazd jest płatny do pracy,brak zamrażalki.Jeśli mówisz o wyposażeniu,czyżby garnek 3 litry był twoim marzeniem,mikrofalówka kuchnia na dwa palniki i parę łyżek i widelców.Wiesz co jest w tym wszystko najgorsze że Polak Polaka wbija na minę.Wstyd

Katarzyna
@Andrzej

a tak z ciekawości wobec tych warunków które opisujesz to co mówili o tym hotelu przed wyjazdem, że jak to będzie wyglądało u was? i kasy ile wzięli czy zawsze tak samo od każdego biorą?

@Katarzyna

Chcesz przyjechać,zobaczyć,ja tylko przyjechałem wczoraj a dziś szukam nowej pracy.Osoba rekrutująca odpowiadała mi bajek że wszystko jest na lokacji,że nie trzeba płacić za pralkę dojazd do pracy,miała wysłać umowę na pocztę.Podała kontakt do kordynatora, ale umowy nie wysłała.daj namiar wyślę parę fotek

Jolanta
@Adi03843

Ci ludzie którym się nie chcę pracować to pracowali 78.5 godziny za 465 euro za 2 tygodnie na czysto,to Ci ludzie którzy mają pobierane pieniądze za dojazd do pracy,sklepu choć nie jeżdżą takowymi. To ci ludzie spią z karaluchami i muszą tygodniami prosić się o pieniądze,zarobione pieniądze.Bo oczywiście problemy z ksiegowością programem,od wielu lat Temu nie wypłacą temu zapomną bo trawa zielona,że niebo niebieskie,że dinozaury wygineły.Nikt z biura nie odniesie się do komentarza i nie poprosi o kontakt,wiesz czemu?

Zofia
@Jolanta

A ile za te dojazdy są odliczane z wypłaty? A te kwatery to wszystkie w takim stanie, że chodzą karaluchy? Ile osób do jednej kwatery jest przydzielanych, jest przynajmniej prywatna łazienka?

pati28

Nie polecam tej agencji, jeden wielki (usunięte przez administratora) na kasę na solarisach. Obiecują dużo godzin a nawet 20 tygodniowo nie ma. Koordynatorzy to porażka wulgarni w ogóle nie zwracają uwagi na pracowników. Mieszkania porażka. Nie ma chyba żadnego plusa, żebym mogła wymienić.

@pati28

Dokładnie jestem tego samego zdania ,jedynie pani Magda jest odoba odpowiednią na swoim miejscu, koordynator Kuba to jakaś porażka wiecznie naćpany gość

@Anna

Magda też nie jest wpozadku a o Kubie to szkoda gadać nawet ludziom nie dadzą okresu prubnego tylko wyrzucają ludzi po pierwszym dniu pracy dobze że już tam nie pracuje a lokacja to brak słów jak można ludziom dawać takie baraki bez ogrzewania w pokojach łazience a w salonie piecyk gazowy kto jeszcze zepsuty brak słów

Damian
@rafal

Czemu wyrzucają po pierwszy dniu pracy? Podpadłeś czy co? Nie miałeś umowy na dłużej?

Rafal
@Damian

Poprostu tak robią mam umowę i już sprawę skierowałem do sądu w kodeksie pracy Holenderski. niema czegos takiego żeby po pierwszym dniu kogos wyzucic a pracodawca jest zobowiązany żeby Cię wdrążyć do pracy

Damian
@Rafal

Ciebie nikt nie wdrożył i sobie nie dawałeś rady? A w kwestii mieszkania? Jak tak słabe warunki to ile sobie liczyli za kwaterę? Dużo?

Martyna

Hej jadę z chłopakiem na kwiatki na ten weekend może ktoś coś napisać?

rafal

Nawet jednej gwiazdki niedal bym tragedia totalna a tym bardziej na drobiu a i lokacja w Oss bungale

Natalia

Nie polecam zatrudnienia w tej firmie, tak tragicznej organizacji to w życiu nie widziałam a pracowałam w różnych firmach. Zabierają kasę za wszystko co możliwe, że właściwie nie da rady tam dobrze zarobić. Na miejscu dostaje się zupełnie inną umowę niż tą którą przesyłają na maila i nie dostaje się kopii umowy podpisanej w Holandii co dla mnie nie jest normalne. O opiece polskich koordynatorów można zapomnieć, wszyscy umywają ręce od problemów i próśb a (usunięte przez administratora) ich nie ma granic. Jedyny dobry koordynator to ten, który zajmuje się sprawami hotelu pracowniczego. Godziny pracy to totalna ruletka jednego dnia pracujesz 13 godzin a drugiego 2 godziny albo wcale. Omijać szerokim łukiem tę firmę, nigdy więcej takiego bałaganu. Szczerze nie polecan

@Natalia

nie polecam firma nie płaci zadnych dodatków, zmain nocnych, urlopowych. Wyjazdy na akcje to pomyłka mało godzin , faktane warunki cały czas zmiana terminów i obiecanki pan z biura. Zakwaterowania nie wspomne.

karolam
@ja

Jak by mogli to by wogóle nie płacili do dziś nie dostałam wyrównania za miesiąc pracy

Katarzyna
@karolam

A z którego miesiąca to wyrównanie? Oni pamiętają o tym wgl?

Duch_sieci
@Natalia

Potwierdzam. (usunięte przez administratora) totalne i (usunięte przez administratora) jakich mało. Zatrudniają ludzi, którzy pracują bez umowy po kilka dni tym powinna jakaś inspekcja pracy się zająć i zakończyć ten proceder ! ! !

@ja

Witam nie polecam Oss a tym bardziej bungalow baraki bez ogrzewania (usunięte przez administratora) kordynatozy tylko kary za wszystko nakładają po 60€dramat a na produkcji drobiu to zwalniają za nic niepowiadamiajac nikogo o tym tym bardziej że w prawie Holenderskim jest przepis taki że z dna na dzień niemoze pracodawca zwolnić pracownika jak ktoś jest na okresie prubnym czy na siku a tam tak robią dramat pobierają za (usunięte przez administratora) w którym się nieda normalnie mieszkać 120€ a i tak jak pisałem za nic nakładają kary

Tomas

Witam wie ktoś może ile dostanę na czysto za 24 godziny przepracowane na kurczakach w Oss?

belsoNq

Nie polecam, karaluchy na kontenerze bo ciężko to nazwać mieszkaniem , ciepła woda na czas, na miejscu się okazuje że praca jest średnio 4 godziny dziennie, koordynatorzy niepomocni

Maja

No szkoda, że jak ktoś ocenia, to nie pisze, jakiego stanowiska to dotyczy i gdzie lokacja. Teraz szukają pracownika produkcji do Oss i ja nie wiem, który z Waszych wpisów dotyczy tego konkretnie. A może wie ktoś, jakie zarobki? Te podane 10.51 Euro/h brutto to prawdziwe?

@Maja

11,16 brutto

W BestenWest Work Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Kierowca Autobusu. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

A jak wygląda praca kierowcy busa w waszej firmie,bo z tego co wiem potrzebujecie.Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Trele morele

Rekrutować to możecie co najwyżej kierowców którzy mają uprawnienia na rower.Te wasze auta to zwykły gruz.Jeśli chcecie mieć kogoś na sumieniu w razie wypadku to ta firma wam to zapewni bo to nie agencja pośrednictwa pracy.

W moim akurat przypadku nikt mnie nie zwolnił dałem 3 tygodniowy okres wypowiedzenia.Ale nie zaprzeczy Pan że lokację na Brekhaout obok Hoorn to zabite dechami nory z karaluchami,i innym robactwem.Grzybem który jest szkodliwy jak i robactwo dla zdrowia,lodówki to śmietnik,zamrażarki brak,płatne pranie.O reszcie się nie chcę się wypowiadać bo prosił mnie Rafał.

Zostaw merytoryczną opinię o BestenWest Work Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BestenWest Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 25 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BestenWest Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BestenWest Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BestenWest Work Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 510 ocen.

BestenWest Work Sp. z o.o.