Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

Wicia

Już może dość tych gorzkich żali Rafała Karoliny Beaty Agnieszki Krzysztofa sebastianka i Pomorza weźcie się za robotę ludzie bo widać macie za dużo czasu wolnego i tylko knujecie. A prawda jest taka że wasze zwolnienia nie były bez przyczyny. Jedni kradli i ukrywali kradzieże drudzy udawali że pracując nie mając żadnej wiedzy a jeszcze inni nie mieli pomysłu na rozwój terenu. Szukajcie innej pracy albo siedźcie na zasiłkach alimentach i innych cudownieciach patologii i dajcie tym co zostali spokój i pracować. Bardzo dobrze że się zmieniło wszystko bo jest lepiej mimo że tak gadaliscie że wszystko padnie a tu działa dobrze i zespół jest świetnie dobrany a atmosfera się oczyściła, nie ma kolesiostwa. Zajmijcie się czyms pożytecznym bo wiem że zwolnienie mogło zaboleć ale do niczego już nie byliście tu potrzebni. Idźcie do firmy Piwka tam będziecie mogli dalej kraść... Pozdrawiam Panią Gosię pana Krzysztofa i Tomasza super tworzycie zespół wartościowych ludzi ????????????

Strachy

Co za bolało R.P tyle jesteś wart i cała reszta ile ktoś Ci chce zapłacić. A to niedużo oj niedużo. Nie bez przyczyny tak firmy zmieniacie ha ha

Rynce opadywują

jaka ty jesteś p..o..p..i..e..r..d..o..l..o..n..a

Pasiświnia

Gostynin to takie piękne miasto .........

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Kontrolingu (m/k)
Lublin
Imar Service Group Sp. z o.o.
Pozdro

Dajcie spokój już Was nie ma i prezesika też. Więc zajmijcie się czymś A nie żale wylewacie. Straszne żale po Rafale....

Kanał
@Pozdro

A co ten Rafałek mógł? Robił co mu kazali. Nie miał i nie mógł mieć własnego zdania. Przejrzyjcie w końcu na oczy kto tu pociąga za sznurki.

Info
@Kanał

Zapewne. Cała ta ekipa to jeden lepszy od drugiego prezes kombinuje jakby tu (usunięte przez administratora) do firemki na południe dlatego robi złoty w zakładzie pogrzebowym swojego pseudopodwładnego. Tam też spotyka się z resztą współpracowników i robi om wode z mózgu, a to jeszcze lepsze zatrudnia kontrolera który po ludziach zamiast kontroli kradnie kasę i przykrywa przekręty kolegów od niedoli, a prezes później niby wywala go dyscyplinarnie. A jeszcze Pani którąamyśli że jest regionalnym i wykłuca sie z dziewczyną prezesika o wpływy będąc zwykłym kierownikiem. Ta co zatrudnia faceta który sprzęty kupuje na smieciowiskach i w taki to sposób robi plany. A i jeszcze as zatrudniony który kradnie gruba kase i nikt go nigdy nie kontroluje ani prezes ani kontroler ani pani niedoszła regionalna ani koleżanka prezesa. Super ekipa A teraz żal że ktoś podziękował i wyrzucił to towarzystwo.

Kanał
@Info

A czego można było się po nich spodziewać? Już kiedyś pracowali w tym bałaganie, ktoś ich ponownie zatrudnił, ktoś za nich ręczył, ktoś ich kontrolował, ktoś ich zachwalał, może ten ktoś odpowie za to? A może kręcił razem z nimi i przykrywał to wszystko?

Dosadnie
@Kanał

Dokładnie. Teraz niewiniątko udaje. Się doigrali. (usunięte przez administratora) Tylko prezes jest od rządzenia a nie od bawienia. Z dnia na dzień coraz więcej śmieci wychodzi i cała prawda o nich.

Koszalin

Witam, czy w Koszalinie kierownikiem dalej jest puszysta pani z długimi rzęsami ? Czy nastąpiła zmiana ?

obserwator2
@Koszalin

kto tu jeszcze w ogóle pracuje ?

Helka
@Koszalin

Nie

@obserwator2

Ci co chcieli pracować, a nie wdawac się w układy i d..ę nadstawiać

obserwator2

Może masz rację. Tylko co w przypadku, gdy ktoś rzuca Ci kłody pod nogi?

Pinio

Widocznie prezesi tak mają. Poprzedni prezes nie był lepszy tyle tylko że nie z sekretarką az tak nisko nie upadł. Wolał długonoga blond RKS.

Prezesi wstyd
@Pinio

Tacy prezesi mają wynagrodzenie uposażenie to jeszcze żony zdradzają. Jeden ludzi nie szanował drugi klub wzajemnej adoracji z pracownikami robił. Pomyliły mu sie stanowiska. Może p prezes zacznie pracować. Żałosne. Oj poprzewracało się w d...e

Mmm

Musiał przecież poszukać kogoś na swoim poziomie.sekretarki to im do pięt nie dorastaly. Teraz po nich zostały nam tylko wspomnienia.

Ehhhhh

Czyatajac to to az sie plakac chce..pozwalniali nas wszystkich od tak..nikt z tym nic nie zrobil i nie zrobi z nimi se nie wygra.. Jak jestescie tacy wszyscy madrzy to policzcie sobie jakie zyski firma przynosila jak byli wszyscy na rejonach.. I sadze ze to tu byl problem.. Bo pani Sz. Sie bala o siebie i jest jak jest.

Obserwator1

Tak było jest i będzie

Klient

Najgorsi przedstawiciele jakich spotkałam Agata O wogole nie można się dogadać co do godziny spłat nie interesuje ich że ktoś pracuje kierownik Artur K czym jakich mało mili tylko jak się bierze z siedzibą firmy ciężko się skontaktowac

Nkki

Dlaczego tak dlugo się czeka na kontakt z konsultantem , baba powiedziala ze w ciagu 24 h zadzwoni i cisza

@Nkki

Nie mają czasu i ludzi bo ciągle kogoś zwalniają

Infolinia

Przepraszamy, ale nie mamy pieniędzy.

Fidus

A może wypowiedział by się jakiś pracownik, który na prawdę pracował z Rafałem? Bo widzę tu tylko gorzkie żale pracowników innej spółki. Tak już dla upomnienia, forum F... macie gdzie indziej, to może tam byście się przenieśli ze swoim jadem? Tak jakby spojrzeć na to litościwie, to szkoda ludzi którzy musieli na codzień pracować z panią Sz, nie dziwie się waszej frustracji którą musicie gdzieś wylać, ale to nie jest odpowiednie miejsce!

Nie ma
@Fidus

Ja jestem i co dziś wiem, że nic nie wiem. Kierownik który miał mnie uczyć nawet nie przyjechał. Rzucili dokumenty i kazali robić. A teraz się dziwią że ktoś to sprawdza. I ludzie mówią różne rzeczy, bo co, prawdę mówią i chcą pracować i mieć normalnych Kierowników A nie jak p. M. Ł

Obserwator

W końcu ktoś przyjrzał się pracy całego towarzystwa R.P. Klub towarzyski sobie zrobili. Nie ładnie, nie ładnie. Już dawno powinni rozbić klub wzajemnej adoracji. A tu się pracuje a nie kawkuje i knuje. Prezesie gdzie ty, kapitan ucieka ostatni. Ale jaki kapitan taki statek. Pozdro

@Obserwator

Myślę że Rafał był dobrym prezesem kwestia była tylko zwolnienia Karoliny Kamili i Marcina i sebastianka. Rafał powinien zostać i już bez prywaty tworzyć coś nowego z tymi ludźmi co zostali. A teraz przyszedł pajac Krzysio U i Tomaszek S razem z nową prezeska wieża dream timer hahaha ciekawe kiedy im się zgodzi gwiazdorzenie i wezmą się za robotę jeśli potrafią coś innego niż burzyć

Może trochę samokrytyki :-)

Hahaaa

Przecież on nie miał nic do gadania, a ta cała reszta udawała, że coś robi, a on to wszystko krył.

Że co

Przecież to byli przez niego zatrudnieni ludzie. Wiedział co robią i płacił im kasę. To jest oszustwo w stosunku do innych. Teraz chory bo strach co dalej. Ciekawe co z tym zrobią. A ludzie teraz mówią i dobrze robią. Ci co zostali chcą pracować. Nie wszyscy z towarzystwa mieli układ z Rafałkiem, są też normalni ludzie

Avangarde

Dajcie spokój Rafałowi... wystarczy że go żona bije... wszystko jest proste... jak ktoś się wróblem urodził to kanarkiem nie będzie

#Prymuska

Tomasza S. nie znam. Nie było go za czasów jak ja pracowałam i nie kojarzę człowieka. Co do Krzysztofa to mogę powiedzieć jedno ... o e się od niego. Człowiek zawsze dobrze i ciężko pracował. Miał jakąś ścinę z Rafałem i Bartkiem. Odchodząc zostawił tereny zbierane na 100% a pożal się boże obecny prezes razem ze swoją była RKS Karolinką i obecną RKS Beatą rozniósł wszystko w drzazgi.. Mimo że Krzysztof miał swoje tereny na rozwoju to sprzątał wiecznie po kimś (usunięte przez administratora) - jak nie na podlasiu to na mazowszu. Był jednym człowiekiem który miał jaja drzeć zaległości na Warszawie - pokażcie mi drugiego takiego kozaka. I chcecie to się bawcie w wylewanie swoich frustracji nieroby i nieudacznicy - włącznie z tymi którzy po jego plecach wchodzili wyżej - bo zawsze wam robił plany a na KZD miał więcej terenu jak pożal się pan Piwko (nazwisko notabene adekwatne do poziomu umiejętności zarządzanie.. małe Piwko .. takie nic). Jak Krzysztof wrócił to jak znam życie zaraz znowu ktoś na nim zrobi karierę. A swoją drogą i ja pomyślę o powrocie skoro ktoś w końcu zaczął tępić to kółeczko wzajemnej adoracji - Pani Małgorzato - oby tak dalej - niech Pani tępi to kółeczko adoracji bylejakości i miernoty. Pozdrawiam ciężko pracujących. A.

To co się tam teraz dzieje (myślę że działo się w sumie zawsze ale z mniejszą lub większą siłą ) to zgroza! Nie szanuje się ludzi i ich pracy tak na prawdę dzisiaj pracujesz jutro możesz nie pracować więc zatrudnienie w ogóle niestabilne! Zależy od widzi mi się pewnie jakiejś paniusi której akurat spóźnia się okres! Na początku piękne słowa o pracy 8h dziennie o umowie o pracę po 3 miesiącach i jak jest super i świetnie a okazuje się że to kłamstwa! Umowy o pracę brak bo dla nich ciągle za mało się wykazujesz o pracy 8h dziennie można zapomnieć bo przy wymogach 15 wizytach dziennie nie ma możliwości wyrobić się w 8h bo oczywiście teraz jest tak rozwalony że nie raz do jednego klienta jedzie się 2lub3h. Podsumowując czas pracy czyli jakieś 12h a zarobki to jest tak że akurat wychodzą na swoje i nie wychodzi na godzinę nawet ustawowa stawka. Wspominając o wymaganiach z kosmosu dodam tylko że nie mam merytorycznego przygotowania do pracy coś ktoś ci powie drugi dopowie i tak jeździsz w międzyczasie wychodzi że to źle tamto źle a mają to gdzieś że nikt Ci czegoś nie powiedział. Nie świadczy za dobrze o firmie fakt zwolnienia prezesa R.P. fajny gość tylko zaufał nie tym osobom co trzeba. Pani K.M czyli była RKS ciągała go za nos ukrywając swoje niedociągnięcia w wiedzy i pracy myślała że jest nie do ruszenia bo kumpluje się z prezesem. Przymykała oko na machlojki pracowników które teraz wychodzą. Szkoda wielka ale się doigrała. Wychodzi i na Śląsku i na Pomorzu a to jedna wielka paczka była. Nie polecam być ani pracownikiem ani klientem. Szkoda nerwowo zdrowia i czasu bo i tak na koniec kopnął Cię w cztery litery bez dziękuję ani pocałuj nas w (usunięte przez administratora) Teraz rządy przejmuje nowa Pani prezes gdzie los firmy zależy od jej okresu więc zapewne będzie ciekawi dla tych co tam zostali a myślę że zwolnień ciąg dalszy nastąpi bo tam mało co i komu pasuje

Aktualna

Gorzkie żale po Rafale :-) Akurat zwolnienie RP jak najlepiej świadczy o firmie.

@Aktualna

O czyżby jakieś niespełnione ambicje i rozczarowanie? No niestety prezesem będzie ktoś inny ale czekaj w kolejce to szybko się zmienia

Slonzok

A jakie machlojki na Śląsku. Kto je robił?

@Aktualna

O tej firmie nic dobrze nie świadczy.

Witam, poproszę o informacje odnośnie pracy na stanowisku przedstawiciela chodzi mi o czas pracy tzn godziny pracy ? O której się wraca do domu ? Jakie zarobki ? Proszę o rzetelne informacje dziękuje.

Finka
@Kandydat

Będą Ci gadali, że pracujesz ile chcesz, w rzeczywistości będziesz tyrany i ponizany do późnych godzin wieczornych. Codziennie.

Aktualny
@Kandydat

Godziny normujesz sobie sam, jak ułożysz ułożysz klientow tak masz, ja czasem kończę o 15 a czasem i o 19, ale da się to ogarnąć.

Mariysz
@Aktualny

A wyjeżdzasz zazwyczaj o której ?

XDDDD
@Kandydat

Mi zdarzyła się kiedyś sytuacja ze kierownik miał do mnie duzy problem o to ze wrocilam do domu po 7.5 godziny zamiast po 8 a najlepiej jakbym jeździła24 na dobę

@Kandydat

Nie decyduj się na tą pracę nigdy. Obiecują pracę 8h dziennie a to ściema. Tyrają od rana do nocy bo masz zrobić 15 wizyt przy odległym terenie w rezultacie jeździsz po 12-14h. Obiecują umowę o pracę ale jej nie zobaczysz bo nigdy za dobrze się nie wykażesz. W ostateczności wychodzą na swoje bo podzielić zarobki na godziny to nie wychodzi nawet stawka minimalna

Ehhhhh

Nie wiem co tu sie dzieje ale nowa Pani prezes zwalnia wszystkich jak leci.. Ludzie zostaja bez srodkow do zycia..

Pil
@Ehhhhh

Jak nie trzymają palca prosto w (usunięte przez administratora) to są zwalniani.

Ma problemy z okresem

Czy w Nobilon jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

gość

Niestety, nie ma skutecznej reakcji. Wielokrotnie prosiłam o wsparcie szefostwa w kwestii windykacji. Jak się doczekałam, że kierownik przyjechał, to odwołali go po jednej wizycie, a mnie po 3 dniach zwolnili. Zresztą ulżyło mi, bo od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem zrezygnowania z pracy w tej firmie.

Kzd

Jak tam rządy nowego "prezesa"?

Fuj
@Kzd

Rządy nowego prezesa mają się tak przyszedł z pełną głową pomysłów ale niestety prywata bliskie stosunki z pracownikami a może i coś więcej spowodowały to że nie potrafi się wykazać prawie jest na leczeniu z powodu koronawirusa ale nie wiadomo czy w ogóle wróci Także przykrozja

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon