Specjalista ds. Kontrolingu (m/k)

Lublin
Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa12.06.2024

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego klienta, lidera na rynku telefonii komórkowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny:SK/03/24

Zakres obowiązków:

  • Akceptacja zapotrzebowań i zamówień, weryfikacja kontraktów,
  • Przygotowywanie/akceptacja dokumentów księgowych, w tym kalkulacja memoriałów,
  • Przygotowywanie uzgodnień, analiz i symulacji,
  • Raportowanie oraz dostarczanie informacji finansowych i zarządczych,
  • Obsługa oraz utrzymanie modeli i matryc kontrolingowych,
  • Czynności kontrolne oraz współpraca z audytorem finansowym,
  • Udział w projektach mających na celu automatyzację i optymalizację procesów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia, matematyka) lub student V roku),
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Znajomość pakietu MS Office ,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy;  dokładność i terminowość w realizacji zadań,
  • Mile widziana znajomość systemu Oracle Fusion lub/oraz SAP.

Oferujemy:

  • Możliwość szerokiego rozwoju zawodowego,
  • Praca w zespole ekspertów z finansowo-biznesowym doświadczeniem,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym - 2 dni w biurze/3 dni zdalnie,
  • Udział w ciekawych projektach lokalnych i centralnych,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Umowę o pracę i atrakcyjną stawkę godzinową,
  • Możliwość korzystania z benefitów pracowniczych w atrakcyjnych cenach,
  • Pracę na systemach wykorzystywanych przez korporacje i duże firmy.

www.imar.com.pl

IMAR Service Group

Agencja Pracy Tymczasowej
nr rejestru 114