Opinie o Vitanas 24 (Mycare24) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vitanas24. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vitanas24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitanas24 w Wrocław

Ja jestem w tej firmie 2 miesiące i jestem zadowolona .Jestem w stałym kontakcie z firmą dzwonią do mnie są bardzo mili wypłaty wplyneli na czas więc nie rozumiem negatywnych opinii

Jolanta

Wszystkie moje wpisy dot .prawdziwej pracy w współpracy firmy Mycare24 ktore tutaj opisałam zostały usuniete....wiec drogie opiekunki i opiekunowie ta strona to fikcja .

Emilka 12

Nie płacą!!!! Wymyślaja jakieś bzdury,!!!! Nie ma kontaktu z żadnym szefem!!!

wiesia
@Emilka 12

a czy mogę wiedzieć za jaki miesiąc Tobie nie zapłacili , bo mi za lipiec , lekceważą mnie i mówią ze nie .a z kim rozmawiać ,ż e pieniądze poszły albo 31.07.2017 albo 16.08.2017 sami się gubią?

@Emilka 12

tak samo zostałam potraktowana, uważają cię za nic, warto zgłosić to do Państwowej Inspekcji Pracy i też do Urzędu Skarbowego

ona 40
@anonymous

przegladam te opinie i dodam tylko ze Panstwowa Inspekcja Pracy zajmuje sie tylko i wylacznie normalnymi umowami o prace A tutaj mamy do czynienia z umowami zleceniami i w razie problemow mozemy ewentualnie zalozyc sprawe na wlasny koszt w sadzie cywilnym i tam dociekac swego.A ze firmy umieja sie ladnie zabezpieczac prawnie to mozemy nic nie osiagnac w sadzie cywilnym,takze przy wyroku sadowym o nakaz zaplaty niewyplaconego wynagrodzenia,bo potem sie okazuje ze firma ma puste konto .To juz potwierdzone przypadki dotyczace innych firm zwiazanych z opieka lub tez i w Polsce z innym rodzajem zleceniowek,czyli tzw.umow cywilnoprawnych.

Pracownik inspekcji pracy
@ona 40

Co kobieto zmyslasz starczy zglosic do zus poprosic o pomoc i moment inspekcja wchodzi inspekcja pracy tez zajmuje sie zleceniami i agencjami wiec kobieto poznaj prawo a pozniej wypowiadaj sie prosze sie nie bac i przychodzic zawsze sprawa jest kierowana do odpowiedniego ispektoratu zarejstowanej agencji.

Jak się współpracuje z firmą? Czy spokojnie można z nimi pracować? Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Kecaj

Witam Jestem pierwszy raz z tą firmą i to jak wyglądała rekrutacja a później załatwianie formalnosci to wzór.Wszystkie dokumenty wraz z umową zostaly przyslane pocztą-po ich podpisaniu odeslalem.Jeżdżę swoim samochodem-zwrot kosztów u rodziny-75 € po przyjeździe,75 € przed odjazdem.Informacje o miejscu prawdziwe w 90%-do przyjęcia.Na drugi dzień po przyjeździe dzwonili i pytali,czy wszystko o.k.Pod koniec 3_go tygodnia znowu telefon-jak jest ?Wnikliwe pytania na temat podopiecznego i warunków dla osoby,która mnie zmieni. Już jest ustalone,kiedy dokładnie wyjeżdżam i ponownie wracam.Rodzina musi jeszcze skontaktować się z agencją niemiecką.Zrobili przelew 1_szego za miesiąc poprzedni-brawo!!! Jetem pewny,iż nasza współpraca będzie dluga.Firma pozwoli mi zarabiać pieniądze,a co za tym idzie ona też zarobi. Pełen profesjonalizm.Tak trzymać. Moja opinia jest w 100 % obiektywna.

Niezadowolona
@Kecaj

niezadowolona jestem i potwierdzam, ze wiele się pogorszyło. nie dociera wynagrodzenie, nie odbierają telefonów, długo czeka się na nowa stelle, nie załatwiają spraw, nie oddzwaniają, i to co piszą powyżej jest prawdą. Zamierzam zmienić firmę. Spadaja na psy!

timmi
@Kecaj

ja też jestem pierwszy raz i bardzo się zawiodłam na Agencji, Ofertę pracy przedstawiono mi telefonicznie, brak kontaktu ze zmienniczka hmm ochrona danych osobowych. Praca okazała się niezgodna z przedstawioną przez pracownika Agencji panią M.S . Agencje polskie doskonale wiedziały jak wygląda praca w obecnym moim miejscu, ponieważ zmienniczki przekazywały Pisze Agencje , ponieważ w tym przypadku jest pośrednik niemiecki i każda z moich zmienniczek pracowała w innej Agencji a pośrednik niemiecki jest jeden.

elka
@Kecaj

miałeś szczęście,,,,super, oby tak dalej :)

ente
@timmi

Nie raz i nie dwa potrafią na niezłą MINĘ wsadzić opiekunkę.To fakt.Dochodzę do wniosku,że panienki tam pracujące nie bardzo wiedzą w ogóle jakie mają obowiązki.Całkiem odrębną sprawą jest już retoryka,jaką się posługują w rozmowie z nami.Moim zdaniem,do Biedronki na kasę by ICH nie przyjęli.Ale cóż w innych firmach też nie jest lepiej.

Maciej

Super

Heniek

Podpowiedzcie jakie warunki mieszkaniowe organizuje firma?

Jan

Witam. Proszę o informację: Do którego dnia otrzymujecie wypłatę i od jakiej kwoty opłaca firma składki? Dzięki. :)

Plaku
@Jan

Wypłata jest zawsze pierwszego za miesiąc poprzedni.Hestem znimi od 06-2016 i nigdy nie było inaczej.

adel
@Jan

Składki od 50e, jak chcesz żeby opłacali Ci większe to pomniejsza o te składki Twoj zarobek.. jeśli masz że prace 1300e odprowadzają składkę 50e, chcew większą składkę to od tych 1300e, zabiorą Cię jakieś 300e na składki więc wypłata wyjdzie Ci 1000e. Firma jest wypłacalna ale to wszytko, składki to wielkie oszustwo, no chyba że chcesz zarobić 1000e..jest masę firm na rynku. Nie warto 2yjezdzac z tą.

Dominika

@anonymous Dziękuję za Twoją opinię. Jaka forma zatrudnienia jest oferowana przez firmę Mycare24 na początku współpracy? Ponadto, mogę spytać o benefity, czy dodatki? Czy takowe są? Jeśli możesz się na ten temat wypowiedzieć, to na pewno pomożesz tym wielu osobom.

Jestem pierwszy raz tą firma i myślę .że śmiało mogę polecić wyjazdy Pieniądze na czas mile panie z którymi załatwisz wyjazd .Polecam Ela

Dominika

@Niezadowolona, czy mogłabyś szerzej opisać, co Cię spotkało? Rozumiem, że zostałaś skierowana do innego miejsca, niż aplikowałaś? Wspominasz o tym, że pracodawca miał wyciągnąć z czegoś konsekwencje, ale nie podajesz informacji, z jakiego powodu miałoby się to stać. @Ines, możesz opowiedzieć o swoich powiązaniach z tym pracodawcą? Jaka sytuacja wydarzyła się podczas pracy?

ewa

Firma notorycznie przez trzy lata nie dostarczyła mi na czas PIT do rozliczenia w US. Powod: mój koordynator Daniel przehandlował moje referencje kobiecie złodziejce. Efekt policja innego kraju zajęła mi czas, sprawa się wyjaśniła że to nie ja. Ogóle katastrofa.

Ines
@ewa

Co tzn. ,, przehandlowal" ? Czyżby pani referencje zostały przypisane komuś innemu ? Już się z TYM spotkałam: Mycare24 naturalnie

Czytam co tu piszecie i jestem w szoku !! Ja mam pozytywne doświadczenia z MyCare24, podobnie jak sporo moich znajomych i mam płacone wszystko w terminie, jest zawsze kontakt od koordynatorki wyjazdu a firma nie pobierała żadnych opłat !! W razie jakichkolwiek problemów, gdy musiałam wrócić do PL z powodu choroby syna od razu udało się wyjechać i nie było żadnego problemu z powrotem. Jeżdżę już 15 lat do opieki, sporo firm przerobiłam i na pewno MyCare24 i panią Paulinę Michałek mogę polecić z czystym sumieniem. Pozdrawiam Ewa Zak

Brandy
@Ewa

A od jakiej kwoty płacą ZUS?

m iki
@Brandy

od 50 euro

Niezadowolona

Nie polecam tej firmy nikomu,oklamali mnie z miejscem pracy,trafiłam na minę,panie w telefonie nieprzyjemne,straszyły konsekwencjami,a sami jako Firma nie ponoszą żadnych!koszmar!Nigdy więcej!

Dominika

@Gośka, a czy firma organizuje jakieś kursy językowe bądź inne specjalistyczne szkolenia? Czy aby zatrudnić się u tego pracodawcy, trzeba mieć wcześniejsze doświadczenie? Czy opłacane są wszystkie składki?

Na jakim poziomie trzeba znać język żeby dostać taką pracę?

Dominika

Może Mycare24 boryka się z chwilowymi problemami finansowymi, stąd nie wypłaca Wam wynagrodzeń? Czy ktoś z Was wie, jaka jest sytuacja wewnętrzna w tej firmie? Proszę Was o bieżące informowanie o postępach w tej sprawie.

elka
@Dominika

trudno powiedzieć czy mają problemy i od kiedy.......niemniej jednak są niestabilni , o wszystko trzeba się upominać......ja dotychczas nie mam zapłaconej dniówki za lipiec 2017 ......

Weronika Hh
@Dominika

Dziwne, ja pracuję u nich od 2 lat i jeszcze nigdy nie miałam problemow. Kasa zawsze jest na czas, a ostatnio nawet wpadło mi trochę kasy od nich za polecenie koleżanki do pracy...

Dominika

Macie nowe informacje o pracy w Mycare? Czy firma terminowo wypłaca wynagrodzenia? Czy organizuje transport do pracy, albo zwraca jego koszty? Może w ostatnim czasie podniesiono wynagrodzenie? Wszelkie wasze opinie przydadzą się zainteresowanym kandydatom.

Gośka
@Dominika

Busa ci załatwią, musisz tylko sama zapłacić, ale rodzina oddaje po przyjeździe. Kasa jak na razie jest na czas. Babeczka od nich mówiła, że mają dawać bonusy na wakacje, ale na razie nie wiadomo ile.

Regina.K.

Polecam firmę My Care 24 jako solidna firmę , dbającą o swoje opiekunki, solidnie wypłacającą wynagrodzenia. Stawki też są wyższe , jak w innych firmach. Opieka koordynatora tez jest bardzo dobra. Jeżdżę z My Care 24 już kilka lat i jestem zadowolona.

Regina.K.

To straszne, co tu czytam... Pracuję z My Care 24 już kilka lat i nigdy nie było problemów ze zleceniami, oraz z przelewami wypłaty, poza tym mają lepsze stawki od innych firm. Podejrzewam, że niektóre wpisy nie dotyczą tej firmy, bo nie jest wymieniona firma My Care 24. Polecam My Care 24 jako solidną , dobrze opiekującą się zatrudnionymi opiekunkami i zawsze płacącą na czas firmę.

Kryśka

Bardzo pożądna firma, wyplata na czas i dobre oferty. Je tam jeżdżę z nimi rok czasu i wszystko jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Vitanas24 - Wrocław

• Jak się pracuje w Vitanas24?

Zobacz opinie na temat firmy Vitanas24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitanas24?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vitanas24?

Kandydaci do pracy w Vitanas24 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vitanas24
3.1/5 Na podstawie 142 ocen.

Vitanas24