Torf Corporation
counter
2 85 99 5 1

Popularne opinie

mela2

Firma DRAMAT! Obłuda, fałsz! Nie możesz pokazać, że jesteś dobry - wiesz, umiesz więcej niż prostak będący nad Tobą, bo szybko Cię zniszczą . Ludzie na stanowiskach w większości dzięki powiązaniom rodzinnym; mama księgowa, wuj dyrektor itd. Zero szacunku dla pracownika i marna kasa i to zwykle nie na czas! Omijać z daleka!

Tak24Nie
Normalny Gość

Magazyn koło autostrady omijać szerokim łukiem chyba że ktoś ma stalowe nerwy, i odporność psychiczną na obraźliwe zachowanie(usunięte przez administratora), tj. mściwe i złośliwe usiłowanie zaszkodzenia pracownikowi jako jednostce, oraz grupie pracowników. Straszenie nie przedłużeniem umowy, zwolnieniem z pracy, naganami pisemnymi, wieczne nieuzasadnione krytykowanie wszystkich podwładnych, tylko nie swoich kolesi, którzy mogą wszystko schrzanić a premia i tak nie zostanie im odebrana. Co do premii, jest ale nie dla każdego. Pracujesz cały miesiąc i nagle coś brakuje na wypłacie, idziesz się zapytać do szefa o co chodzi, to wytyka ci jakieś błachostki. Zamiast poinformować Cię w trakcie wykonywanej pracy - uważaj na to i to bo źle to robisz, to nic nie mówi poczym zabiera pieniądze. (usunięte przez administratora)- młody na pracy się zna, ale nie na zarządzaniu osobami, brak ludzkiego podejścia do człowieka. Na wstępie jak się przyjmujesz do pracy jesteś odrazu izolowany od grupy normalnych osób, które pracują po kilka, kilkanaście lat i znają klimat, jak się okazuje że ty też jesteś normalnym człowiekiem, i czasami podejdziesz i zagadasz z tymi właśnie osobami, to jesteś odrazu skreślany przez (usunięte przez administratora), nie ważne że już wszystkiego się nauczyłeś i zachrzaniasz jak stary, Poprostu się nie nadajesz i nie przedłużają z tobą umowy. (oczywiście tego dowiadujesz się na dzień przed zakończeniem umowy) przecież za szybko nie można powiedzieć bo wszyscy śpią na pieniądzach i rachunki same się zapłacą jak ja będę szukał pracy:) Do tego pełna obserwacja, do toalety jak wyjdziesz na 10 min to już cię szukają, jak wracasz to potrafi (usunięte przez administratora)do ciebie podejść i się zapytać gdzie byłeś, poczym odpowiadasz, a on idzie sprawdzić czy czuć coś po "dwójce" czy aby na pewno nie klamałeś, bo już jest to pewnie pretekst do zabrania premii. Najlepsze jest to, że (usunięte przez administratora)nic z tym nie robi, choć o wszystkim WIE, bo już nawet sąsiednie firmy o tym kinie huczą. Można by 1 wyrazem określić co tu cię dzieje. Bądź mądry, szanuj swoje zdrowie psychiczne! W pracy powinieneś się czuć komfortowo, a nie czekać na upragnioną godzinę wyjścia, i tylko odliczać dni do piątku. I na koniec coś o pracy, może być. Kompletacja i owijanie palet ręczną owijarką, idzie się przyzwyczaić (pomijając chorą atmosferę) troszkę w błąd wprowadzają ludzi, tym że szukają operatora wózka widłowego, na miejscu się okazuje, że jak max z godzinę na wózku pojeździsz to dobrze, no i oczywiście Brak Czołówki do załadunku!! Z poważaniem Normalny Gość.

Tak17Nie1
Lawina prawdy

W magazynie na ul Popiełuszki jedna wielka komedia, science fiction i kino mocnych wrażeń w jednym. Wszyscy wiedzą że komentarze Trucker'a i Magazynier'a to teksty: Rrrudego  bambra(czyt. słownik synonimów :D) zwierzchnika, i jego super ziomala zastępcy-  jaskiniowca szczupaka, który nie odróżnia monitora od klawiatury. Bądź też oba wpisy zamieścił w/w Rrrudy od gotowców, po podstawówce. Naściemniałes w poście truckera, że jesteś kierowcą i "czasami jesteś na magazynie" i nagle od takiego bywania "czasami"  okazuje się pod koniec twojej wypowiedzi, że bardzo dobrze znasz całą obsadę magazynu, wraz z ich stażem pracy.. Haha, brak spójności gościu, od razu widać że to nie kierowca firmy zewnętrznej, tylko ktoś kogo prawda w oczy kole, po lawinie prawdy. Do tego bardzo "ładnie" reklamujesz swoje miejsce pracy, słowami: "dyscyplina musi być", "człowiek z zasadami" haha, wg. mnie lepiej mieć mistrza z którym się można dogadać, niż takiego który sieje zamęt i spustoszenie. Jakimi ty słowami operujesz chłopie? "wejdą na głowę", "zadepczą", "zasady", "rządy", "nóż w kieszeni się otwiera", "przedszkole" Natychmiast widać, że coś z tobą jest nie tak, chyba psycha siedzi mistrzuniu. Po pierwsze cała dyskusja obiega wokół słabego zwierzchnika, a dokładnie ciebie trucker, (i celowo piszę tutaj zwroty grzecznosciowe z małej litery) bo jak twój ziomal zastępca powiedział - "pracownikom szacunek się nie należy" , w takim razie vice versa. Kijową atmosferę wprowadzasz ty, ze swoim koleżką,  zastępcą który dodatkowo PSUJE DOBRE IMIĘ każdego kto z wami współpracował, to dopiero trzeba mieć tupet, i brak godności żeby oczerniać byłych dobrych pracowników. Pracownicy nie są słabi, tylko inteligentni, że sami od was odchodzą. Praca sama w sobie jest ok, i można by pracować na dłuższą metę, gdyby nie cała otoczka dyktatorska. Według mnie korzystniej byłoby dla firmy, abyś sam zrezygnował ze stołka, niż mają opuszczać korporację normalni ludzie, których tak trudno znaleźć w dzisiejszych czasach, a Tym którzy jeszcze z wami wytrzymują życzę wytrwałości, i awansu na wasze miejsca. Woda sodowa uderzyła już dawno. Jak tak dalej będziesz zarządzał, to niedługo pracowników będziesz szukał pod biedronką albo żabką. pan da Powiedz mi (bo niedługo pewnie będzie kontra, i 50 lajków które sam sobie naklikasz:D ) jak można swoim ludziom kazać czyścić ściereczkami duże kontenery na śmieci? Robota zrobiona już na 2 dni do przodu, ludzie się wykazali, podgonili, a tu w "nagrodę" w podziękowaniu - Magazynierzy mają robić coś niedorzecznego, byle tylko nie przucupneli na chwilę, bo mury runą... To jest dyscyplina? To jest chore. Brak honoru, żeby podziękować brygadzie za nadprogramową pracę, wykonaną przed czasem. Zastanówcie się nad sobą. Chcecie coś zmieniać, zacznijcie od siebie. Niech żyje wolność wypowiedzi! Z wyrazami szacunku dla - normalnych, obiektywnych i spoko, - Normalny.

Tak16Nie1

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Czy Torf Corporation oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Solidarność Dolny Śląsk Nowy wpis

Dzień dobry, z uwagą śledzimy Wasze opinie, jeżeli chcielibyście porozmawiać jak zmienić swoją pracę na lepsze, jak stać się partnerem i współtworzyć warunki pracy, atmosferę to skontaktujcie się z nami : drz.wroc@solidarnosc.org.pl. lub tel 887 -775-732. Chcielibyśmy również porozmawiać o tym, jak zmieniła się Wasza praca w okresie pandemii, zapraszamy do rozmowy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 112 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Torf Corporation?

TakNie8
Lou Nowy wpis

Jeśli ktokolwiek wystawia tu pozytywną opinię o TC, to z pewnością jest to jedna i ta sama osoba, która ma w interesie obronę "dobrego imienia" tej "firmy". Pracowałem tam wiele lat i zdecydowanie odradzam... Chyba, że jesteś masochistą.

Tak15Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Szum

Ludzie którzy tam pracują kilka ,kilkanaście lat powinni być zwolnieni ! Przychodzą do swojego miejsca pracy żeby zgnębić nowe osoby ... to nie wina przełożonych ,to wina pracowników i właściciela skoro nic z tym nie robi ... na produkcjach jest różnie , ale tam to już jest pełen mobing ze strony pracowników zwykłych pracowników

TakNie13
Ciekawa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 143 dni.

Chcialabym się dowiedzieć, jaka atmosfera na pakowaniu? I czy sama praca jest normalna, tzn. nie ma jakichś niemożliwych norm do wyrobienia? Ostatnio pracowalam w Cedo i mało się nie wykonczylam.

Dajcie PIXA

Powiem krótko o magazynie jestem tam codziennie i jak dla mnie szefostwo to jakiś niewypał widać po tym jakie mają chuj...we podejście do pracownika wątpię czy skończyli choć podstawówkę zwalniają dobrych pracowników A przyjmują ludzi z rodzin patologicznych tylko dla tego żeby mieć nad nimi władze wiadomo chce zarobić to się nie postawi ludzie którzy tam są pod nimi są bardzo fajni A tych dwóch Panów to za czasów Hitlera odrazu do pieca!!!

Tak10Nie4
Zbigniew
@Dajcie PIXA

Takie komentarze łamią regulamin. Jeżeli nie będziesz się do niego stosować administrator będzie usuwać Twoje wypowiedzi.

TakNie4
Xxyyzz
@Zbigniew

Czyli można wypowiadać się pozytywnie ,bo negatywne wypowiedzi będą usuwane?? Na temat tej firmy nie ma pozytywnych wypowiedzi.

Bartosz
@Xxyyzz

Nie rozumiem, czemu uważasz, że negatywne wypowiedzi są usuwane. Każdy może na forum http://Gowork.pl zostawić swój komentarz o warunkach zatrudnienia bez względu na wydźwięk. Napisz co chciałbyś zmienić lub poprawić w firmie. Chętnie o tym przeczytam.

TakNie1
Ggg

Odkad pracuje w tej firmie nigdy nie bylo tam tak zle jak teraz. Jesli ktos rozważa aplikacje na którekolwiek stanowisko to odradzam.

Tak8Nie
lazy
@Ggg

Masz rację, niech sobie zatrudnią więcej cudownych uzdrowicieli ;D

Tak6Nie

Czy zdarzają się nadgodziny w Torf Corporation?

lazy
@Pytanie

Rzadko, czasami sobota, kiedyś płatna dodatkowo obecnie po rewolucjach geslerowej dzień wolny do odbioru. Ewidentnie firma nieprzyjazna dla pracownika niższego szczebla.

Tak7Nie
Anna

Są przyjęcia na produkcje?

Wrrrrr
@Anna

Na produkcję czy na pakowalnię?

TakNie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

tc
@Pytanie

Nie, najpierw umowa zlecenie.

Sabrina

Ja proponuje dla każdego HEJTERA koszulkę z napisem i autografem FERDKA KIEPSKIEGO: ,, w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :) '' ps: #HejtToNieOpinia!!!

Tak1Nie4
Pysia fysia

Dobre... proponuję 50 % podwyżki, dowóz taxi z miejsca zamieszkania, dodatek 1000+ za za podpisanie listy obecności, dla wymagających bezpłatny kurs obsługi kalkulatora oraz kurs poprawnego rozliczenia rejestru partii.

Tak4Nie
Hahaha

Drogie niezadowolone Panie z produkcji. Tak jak ktoś niżej napisał. Pracy w supermarketach jest pełno, nie podoba się to wiadomo :) zobaczymy ile tam dostaniecie pensji, podwyżek i zabranych premii za każde widzimisie. Takie parcie na awanse, a na produkcji wykształconych niezbyt widać, często i kultury brakuje. Najpierw trzeba się zastanowić, czy się potrafi kalkulator włączyć i butelki zsumować, a później krytykować kogoś innego. Ja pracuję już bardzo długo, pensja rewelacyjna, konkurencyjna wręcz. Robię swoje, nikomu nie nadskakuje, zawsze mam swoje zdanie i potrafię je wyrażać, ale nie zauważyłam żeby ktoś traktował mnie nie tak jak należy. A jeśli się zdarzy to zwracam uwagę, a nie wylewam swoje żale anonimowo na jakiejś stronie. Pare mam super, dogadujemy się rewelacyjnie, jak coś nam nie pasuje to sobie mówimy, a nie piszemy w internecie. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Jeśli tacy co poniektórzy wykształceni i mądrzy to pracy dla Was jest pełno :) chyba, że faktycznie uważacie, że jesteście takie mądre, a później śmiech na sali jak ktoś nie potrafi ułożyć palety mając zdjęcie :) niektórym się wydaje, ze ich praca jest taka rewelacyjna i są cudowni, a patrząc na ich prace to garstka osób nadaje się na lidera czy gdzieś na wyższe stanowisko. Wysoko się macie.

Tak6Nie5
Wrrrrrr

Błąd w wyrazie inteligentni*????

Wrrrrrr

Skoro tak źle jest w tej pracy , podobno szukaja pracowników do supermarketów, zawsze można się zwolnić i przejść do lepszej pracy od razu na kierownika , lepsze zarobki , socjalny , podwyżki , premię itp. Jesteście dorośli, podobno inteligętni skoro wszystkich w około krytykujecie i wszystko wiecie najlepiej , z takim CV na managera . Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...

Tak5Nie5
Pysia

Pracowałam w kilku zakładach i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że Torf to jeżeli chodzi o zarobki obecnie jedna z gorszych firm, pracowników z doświadczeniem mają za więźniów i myślą, że jak siedzą tu to nie pójdą do kogoś innego. Młodzi mają lepiej i głośno o tym mówią. Atmosfera w pracy podobna do innych zakładów, pełno ambitnych donosicielek, które są w swoim mniemaniu naj,naj. Mistrzynie, które nas ganiają z hali na halę i ustawiacze, którzy bajerują dziewczyny, które nie chcą ich znać, zamiast ustawić maszynę, jest tam może dwóch, trzech co coś u siebie potrafią, reszta to dramat. Reasumując, pracuję tu 4 lata, mam umowę, w miarę dobrą parę i olewam resztę. Coś mi gada mistrzyni i tak robię swoje i tyle ile mogę, liderka coś jęczy, mam każdą w poważaniu, takich liderek kapusi nie można tolerować, mechanik jak zwykle coś burczy, niech sobie gada. Zasada jest prosta, kiwać głową jak przełożony gada, niech ma satysfakcję, a swoje zdanie mieć i śmiać się z tych ambitnych starych damulek co ledwo łażą, a robią niby za dwie, jak szefowa patrzy, jak czują swobodę to bajera i latanie za brakami jak narkoman za działką. Wszystkie firmy dookoła podwyżki w tym roku dają, niektóre nawet po 30 procent, a tu indywidualne to możesz naganę dostać, podwyżka tylko dla zaufanych z dużym uchem, ogólne podwyżki to i tak śmiech na sali. Jak chcesz zrobić karierę to nie tu szukaj szansy, mnie już tam ten kwas i chora atmosfera nie razi, w gorszych warunkach się robiło. I wszędzie jest tak, że koleżanka robi z Tobą i haha, a jutro do innych idzie i (usunięte przez administratora) Ci obrobi.. Każdy lubi być w centrum.. W końcu kobieta.. Znacie taką co widzi radość innej i powodzenie i raduję się z nią szczerze ?? Tu nie ma jedności w zespole, zmianach. Tu każdy liczy na szansę, medal i tak naprawdę siedzą Ci na górze i cieszą się, że jest taki chaos, nie ma jedności i jest ciągła rywalizacja o złote kalesony. Mogą spokojnie zejść na dół i powiedzieć, że są niezadowoleni, podwyżki nie będzie, gdyż wyniki są niesatysfakcjonujące i musimy, musimy się wziąć do efektywniejszej pracy. To daj mi jeden z drugim człowieku z góry z 25-35 procent podwyżki, a nie 10 z nieukrywaną niechęcią i wtedy czuję chęć do działania, dla nas liczy się kasa.. Dla was nie ? To róbcie tu charytatywne za (usunięte przez administratora) lub za moje 2500 netto. Wiele jest osób co latami dają z siebie wszystko i szefostwo i tak tego nie docenia, a w człowieku rośnie flustracja. Każdy chce pieniędzy, tak trudno to zauważyć ?? P.S. Stołówka dla produkcji to najbardziej dołujące miejsce w firmie(usunięte przez administratora)

Tak6Nie5
Alicja
@Pysia

@Pysia Dzięki za tak obszerny komentarz. Jak długo jesteś już w Torf Corporation? Od jakiej pensji zaczynałeś, a o ile podniesioną masz teraz?

QSHMR

Tak odbijając od tematu magazynu itp. Pracuję w firmie ponad dekadę, o tym ile człowiek zrobił dla firmy nawet nie piszę. Walczę o podwyżki non stop, podania piszę, zero szans na indywidualne nagrodzenie pracowników, przynajmniej w strefie produkcji. Lecz najlepsze jest to jak firma traktuje finansowo pracowników z dużym doświadczeniem i nowych nic nie potrafiących ludzi. Mianowicie nowa osoba przyjęta do pracy na stawkę 200 zł mniejszą ode mnie.. Za dwa lata nie będzie wiedział i potrafił 40 % tego co ja potrafię, a i tak będzie mieć pewnie z 400 zł więcej niż ja, bo takie przypadki są wokół i ludzie chwalą się, że robią krócej o kilka lat, a mają więcej niż doświadczona osoba. No i tak to się kręci w tej naszej firmie.

Tak12Nie
plum
@QSHMR

Żadna nowość. Większość firm tak robi

Tak1Nie2

M
@plum

Yep. Powiem więcej: niektóre firmy to już przy zatrudnianiu nowych dają im nawet więcej, niż tym ze stażem.

Elżbieta
@M

@M Specyfika każdej firmy jest inna. A czy Ty jesteś pracownikiem Torf Corporation? Czy ta firma oferuje jeszcze jakieś benefity? Opiekę medyczną, dofinansowanie posiłków? Będzie fajnie jak odpowiesz.

TakNie1
Stefan

Dostępna jest 1 oferta pracy w Torf Corporation, dotyczy ona stanowiska kontrolera finansowego. Ogłoszenie ważne jest do 07 września i można je zobaczyć na stronie: https://www.pracuj.pl/praca/kontroler-finansowy-katy-wroclawskie%2Coferta%2C7024734 Jakiego rodzaju benefity pozapłacowe oferuje firma? Jakie są Wasze wrażenia na temat pracy w tym miejscu?

QSHMR

30 lat minęło, ach.. Jaka to była impreza.. najgorsza od lat.. Tak na przyszłość- 1. Adrenalina już się nam przejadła. 2. Brak muzyki od początku to dramat. 3. Jedzenie w miarę ok, ale to piwo bez jaj, nie można kupić w butelce ? Jest tyle lepszych piw, niż te siki. Nie można kupić czasem dla ludzi Jacka Danielsa lub chociaż po flaszce na głowę? Naprawdę sami musimy się ratować ? 4. Pan z TVN wymiatał, tylko po co ? 5. No i tak na koniec, gdzie jakaś premia dla pracowników na 30-to lecie naszej firmy ? Na 25-cio lecie było dodatkowe 100 procent premi, to było z okazji 25 lat Tołpy, a nie jak teraz wmawiają, że dlatego, iż w tamtym okresie było dużo pracy. Teraz jest jej o wiele więcej, a ludzi coraz mniej i mniej.. Reasumując- i nie zmienia się nic ☹️☹️☹️ dalej trzeba żyć.. Smutne,ale prawdziwe. Ktoś to kiedyś zmieni ? Powieje świeży wiatr ? Czy ta stagnacja będzie trwać latami ? Czy kiedyś donoszenie jeden na drugiego będzie czymś okropnym, czy dalej każdy obrobi (usunięte przez administratora) drugiej osobie,a potem jak gdyby nigdy nic.. wspólnie popracuje, udając że jest ok. Tego nie znoszę najbardziej, ale to chyba wszechobecne w każdej większej firmie. Bez tego niektórzy nie byliby "sobą" Czy nasza flustracja będzie rosła i nigdy nie wybuchnie robiąc w końcu coś co nada kolorów w codziennej pracy ? Czasem nie rozumiem nic co dzieje się w tym zakładzie dookoła. I chyba nie tylko ja na produkcji, ale mam wrażenie, że nie tylko na produkcji..

Tak4Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Torf Corporation - Kąty Wrocławskie