Mycare24

Wrocław

Opinie o Mycare24

skoczek

z dzwonieniem do nich to masakra! wykręcisz numer , jest sygnał oczekiwania a impulsy lecą na mój koszt! Druga sprawa to nie wiem jak mają zawartą umowę z Bankiem w Euro, jest potrącona prowizja ponad 3 Euro :(

demo
@Katarzyna 03.01.2018 11:10
Ludzie, na jakim świecie żyjecie?! Przecież to bank pobiera opłaty i od tego, w jakim jesteś banku, zależy ile potrącą. Co ma d...

no i widzisz ,jacy tępi sa ludzie

skoczek
@Katarzyna 03.01.2018 11:10

dzisiaj byłam osobiście w Banku!! To Bank Mycare24 pobiera opłatę za przelewy!! masakra,żerują na naszych ciężko zapracowanych pieniądzach! żadne inne Agencje nie pobierają z wypłaty opiekunek prowizji!

Jadwiga

witam Państwo serdecznie. Chciałam z tej Firmy wyjechać do Niemiec, ale widzę jaka atmosfera tu panuje... normalnie do DUPY. Od takiej Firmy z daleka, sami oszuści,a już ten sławny Tomasz Bira , oszust, który żeruje na biednych kobietach. Dużo kobiet jest zmuszona wyjechać żeby utrzymać rodzinę... męża bezrobotnego i dzieci.decydują się zapłacić takiemu GNOJOWI bo nie mają wyjścia. Perfidny złodziej, oszust takiego trzeba zgłosić tam gdzie trzeba.Robi tylko złą reklamę dla firmy , bierze haracz nie wiadomo za co. Przecież on kobiet i miejsc pracy nie szuka. jest tego pełno w internecie.Podły człowiek.Pozdrawiam panie tomaszu niech te pieniądze pójdą panu na zdrowie.

Gielazaba@wp.pl
@Jadwiga 15.10.2015 17:33

Witam paniom pisze pani. Bzdury o tej firmę est solidna i zetelna ajak ktoś niechce ezdic to firm est w brut proszę neoczerniac pozondnom firmę pracuje u Pana Daniela suhodolskiego est bardzo w porządku opiekunka Andżelika

Jolka
@Jadwiga 15.10.2015 17:33

Nikt nikomu nie każe jeździć z panem Tomaszem. Ja mam swietną babeczkę i jestem naprawdę zadowolona.

Kecaj

Witam Jestem pierwszy raz z tą firmą i to jak wyglądała rekrutacja a później załatwianie formalnosci to wzór.Wszystkie dokumenty wraz z umową zostaly przyslane pocztą-po ich podpisaniu odeslalem.Jeżdżę swoim samochodem-zwrot kosztów u rodziny-75 € po przyjeździe,75 € przed odjazdem.Informacje o miejscu prawdziwe w 90%-do przyjęcia.Na drugi dzień po przyjeździe dzwonili i pytali,czy wszystko o.k.Pod koniec 3_go tygodnia znowu telefon-jak jest ?Wnikliwe pytania na temat podopiecznego i warunków dla osoby,która mnie zmieni. Już jest ustalone,kiedy dokładnie wyjeżdżam i ponownie wracam.Rodzina musi jeszcze skontaktować się z agencją niemiecką.Zrobili przelew 1_szego za miesiąc poprzedni-brawo!!! Jetem pewny,iż nasza współpraca będzie dluga.Firma pozwoli mi zarabiać pieniądze,a co za tym idzie ona też zarobi. Pełen profesjonalizm.Tak trzymać. Moja opinia jest w 100 % obiektywna.

@Kecaj 09.07.2016 22:18

miałeś szczęście,,,,super, oby tak dalej :)

ente
@timmi 14.12.2017 22:07
ja też jestem pierwszy raz i bardzo się zawiodłam na Agencji, Ofertę pracy przedstawiono mi telefonicznie, brak kontaktu ze zmi...

Nie raz i nie dwa potrafią na niezłą MINĘ wsadzić opiekunkę.To fakt.Dochodzę do wniosku,że panienki tam pracujące nie bardzo wiedzą w ogóle jakie mają obowiązki.Całkiem odrębną sprawą jest już retoryka,jaką się posługują w rozmowie z nami.Moim zdaniem,do Biedronki na kasę by ICH nie przyjęli.Ale cóż w innych firmach też nie jest lepiej.

panna kika

Jestem z tej firmy 11 raz w Niemczech.Różnie bywa z tym opisem miejsca przez koordynatorów.Byłam do sierpnia pod kuratelą Pana Sylwestra,ale odszedł z tego stanowiska i uważam,że bardzo źle się stało,bynajmniej dla mnie.Była to osoba bardzo życzliwa,posiadająca wiele empatii i zrozumienia dla opiekunek.Nie można tego powiedzieć o pozostałych pracownikach.Ale firma płaci na czas i to całkiem dobre pieniądze.Zapewne zostanę jeszcze z Nimi.Pozdrawiam.

Bogna

Rzetelna i zaufana firma. Oferta zgodna z informacjami podanymi przez telefon. Wypłata zgodnie z umową, a nawet wcześniej. Jade z nimi 5 raz i nie zamierzam zmieniać agencji.

ja

A ja tam jestem zadowolona. Babeczki w biurze spoko, stela przyzwoita i naprawdę sie interesują człowiekiem.

Aleksandra

Właśnie wyjeżdżam z tą firmą na święta.Jestem oburzona w jaki sposób mnie potraktowali.Od dwóch tygodni po podpisaniu i odesłaniu umowy czekałam na zaświadczenie o wyjeździe do pracy do Niemiec,które miałam przekazać Dziekanowi bo studiuję dziennie.Takie zaświadczenie otrzymywałam wcześniej bez problemu,i teraz było mi kilkakrotnie obiecane,jak tylko odeślę podpisaną umowę.Wczoraj dałam znać w firmie,że to mój przedostatni dzień na uczelni przed wyjazdem,a zaświadczenia nadal nie ma.Pan koordynator zdziwił się,i zaproponował,że wyśle następnego dnia( ostatni dzień na uczelni przed wyjazdem) chociaż mailem i gdy będę na uczelni otworzę pocztę w bibliotece,zrzucę na pendriva,polecę wydrukować i do Dziekanatu biegiem.Około południa Pan z firmy dzwoni,że nie dostanę takiego zaświadczenia,bo nieraz opiekunki zjeżdżają wcześniej i żebym pokazała swoją umowę,której oczywiście nie miałam przy sobie.Zdenerwowana nie załatwiłam nic.Pracownicy w firmie obiecają wszystko byle by tylko swoją robotę mogli odwalić i mieć z głowy.Nie wspominając już o tym,że rodzina zaprosiła mnie osobiście,i wszystko mieli już podane na talerzu,To mój ostatni wyjazd z tą firmą.Pan Adam, koordynator bardzo miły człowiek.Przykro mi,że jeszcze przed świętami,które nie spędzę w domu miałam przez firmę nerwy i nieprzyjemności.

elka

WOGÓLE NIE ODBIERAJA MOJEGO TELEFONU......PISAŁAM RÓWNIEZ KILKAKROTNIE I ....ZERO ODZEWU

Dominika

Może Mycare24 boryka się z chwilowymi problemami finansowymi, stąd nie wypłaca Wam wynagrodzeń? Czy ktoś z Was wie, jaka jest sytuacja wewnętrzna w tej firmie? Proszę Was o bieżące informowanie o postępach w tej sprawie.

@Dominika 13.12.2017 14:17

trudno powiedzieć czy mają problemy i od kiedy.......niemniej jednak są niestabilni , o wszystko trzeba się upominać......ja dotychczas nie mam zapłaconej dniówki za lipiec 2017 ......

Emilka 12

wiesia
@Emilka 12 18.08.2017 12:04
Nie płacą!!!! Wymyślaja jakieś bzdury,!!!! Nie ma kontaktu z żadnym szefem!!!

a czy mogę wiedzieć za jaki miesiąc Tobie nie zapłacili , bo mi za lipiec , lekceważą mnie i mówią ze nie .a z kim rozmawiać ,ż e pieniądze poszły albo 31.07.2017 albo 16.08.2017 sami się gubią?

anonymous
@Emilka 12 18.08.2017 12:04
Nie płacą!!!! Wymyślaja jakieś bzdury,!!!! Nie ma kontaktu z żadnym szefem!!!

tak samo zostałam potraktowana, uważają cię za nic, warto zgłosić to do Państwowej Inspekcji Pracy i też do Urzędu Skarbowego

koleżanka - opiekunka

Niestety ale napisałaś prawdę , sama jestem poszkodowana , nie płacą .

ela
@koleżanka - opiekunka 28.10.2017 07:46
Niestety ale napisałaś prawdę , sama jestem poszkodowana , nie płacą .

prawda.......do dzisiaj nie zapłacili mi za lipiec 2017( pracowałam z nimi 2 lata)

Niezadowolona

Widzę, że nie ma ostatnich opinii o tej firmie. Muszę powiedzieć, że wiele się zmieniło. Pracę rozdzielają jak im się podoba, i chyba po znajomości, bo nie zauważyłam, żeby doświadczona opiekunka pojechała za dobre pieniądze. Reklamują się , że nawet 1600-1700 EU można zarobić, tylko jak się zadzwoni , to już nie ma tych ofert. Najczęściej proponują 1275, 1300, mało kiedy 1400, a co z tymi dobrze płatnymi. Pani Paulina Zdziech stała się arogancka dla nas. Wcześniej interesowała się nami, porozmawiała, pomogła, a teraz ma nas gdzieś. Mają czas na rozrywkowe rozmowy, a dla nas niekoniecznie. Przecież oni są dla nas. A przynajmniej tak się reklamują. Szkoda, bo fajnie mi się pracowało. Niby się rozwijają, ale ja tego nie widzę. Ciągle zmieniają miejsce, dla mnie w ten sposób firma traci wiarygodność. Opinie są różne wśród opiekunek. To nie fajnie, kiedy firma na niezadowalające opinie. W każdym razie wcześniej lepiej się pracowało. A szkoda...

lajka
@Niezadowolona 09.06.2017 09:50

Może ta Pani za długo pracuje i nie ma cierpliwości do współpracowników?

@Kasia 09.06.2017 11:11
ja mam ponad 9 lat doświadczenia jako opiekunka w Niemczech, niemiecki więcej niż dobry, czynne prawo jazdy. Po telefonie do ag...

Przecież za podróż płacisz sama ze swojej kieszeni! To zwrot oczywiście się należy! I to bez łaski!

Jadzia

Pracowałam w dwuch firmach co się nazwa kończy na 24 i ta pierwsza przynajmniej płaciła grosze ale płaciła a tu to brak poszAnowania za wykonywana prace i to na dodatek tak niewdzięczna i na koniec nie zapłaci bo czeka za przelewam Nie polecam!!! Uwaga problem z płaceniem !!!

Oszukana

Złodzieje, nie wypłacana pensja. Od dwóch miesięcy.

EWA.K

firma VERITAS opłaca składkę ZUS od 600zł,a jak sie komuś nie podoba,to odtracają z pensji 500euro na wyższy ZUS.jesli ktoś uważa ,że to jest w porządku to życze powodzenia

Lidia

Mnie tez nie wyplacili za sierpien.Nie odbieraja telefonow.Ktos moze mi pomoc co mam robic?!

Dominika

@bunia, sprawdzałaś na ich stronie? Mają podany nr telefonu i maila oraz napisane godziny od której godziny czynne jest biuro. Napisz do jakiego dnia miesiąca płatne jest wynagrodzenie, może nastąpiły jakieś chwilowe opóźnienia ? Czy oprócz terminowości wypłat posiadacie jakieś dodatkowe informacje np, na temat benefitów, zatrudnień w firmie?

wiesia
@Dominika 10.08.2017 17:22

nie płacą wynagrodzenia właśnie czekamy ciągle sanie solidni

Maja

a ja jestem zadowolona. Pracowałam z nimi ponad 2 lata temu, niedawno do nich wróciłam bo uważam, że to jedna z lepszych agencji. Pieniądze przed czasem podanym w umowie, fakt, że nie dzwonią, ale jakoś mi to nie przeszkadza, jak będę miała problem to sama zadzwonię, fajną pracę mi znaleźli i za dobre pieniądze pewnie też dlatego, że mam 10 lat doświadczenia w opiece i dobry niemiecki. Jak na wcześniejszym zleceniu miałam problemy i chciałam zjechać poszukali mi innego miejsca, nie było z tym problemu tak jak w innej agencji, z którą wyjeżdzałam czyli straszeniem karami

niezadowolona

Ja też pracuję 2 lata w tej firmie i też zauważyłam, że jest coraz gorzej. Z początku myślałam , że udało mi się znaleźć dobrą firmę ale niestety teraz moja ocena się zmieniłą. Już nie interesują się na zleceniu, nie chcą pomóc w razie problemu, albo im sięnie chce, pieniądze mimo pogorszenia stanu podopiecznego takie same, czas zmienić firmę.

qwerty12

W firmie tej pracuję kilka lat. Wszystko było dobrze dopóki koordynator mi się nie zmienił. Niestety zmiana z pomocnej, szczerej osoby na młodego cwaniaka bagatelizującego potrzeby opiekunki, daje się mocno odczuć. Pan absolutnie nie słucha co się do Niego mówi, albo Go nie ma w biurze, albo nie oddzwania. Arogancki i nieprzyjemny kiedy chodzi o pieniądze. Nie szanuje się stałych pracowników. Za "zwerbowanie" nowej opiekunki firma wciąż nie wypłaciła należnych mi pieniędzy. Koordynator albo twierdzi, że pieniądze zaraz pójdą przelewem, albo że przecież ten temat już dawno jest zamknięty a On nie ma na niego wpływu. Szczerze - odradzam pracę z tą firmą.

Gosieńka

Tak czy siak pogorszenie obserwuję w tej firmie.

Kasia79

Ja wyjeżdzałam z MyCare 24 jakieś 2 lata temu, teraz do nich wróciłam, agencja dobra a z różnymi agencjami pracowałam , pieniądze na czas, panie z biur interesują się opiekunką po przyjeździe do podopiecznego a to dla mnie ważne, fajne miejsce mi znaleźli i w mieście, do którego chciałam jechać a co najważniejsze zależało mi na szybkim wyjeździe i w ciągu kilku dni dostałam pracę. Polecam

nick

Witam ,jeżeli chodzi o pana Tomasza to tak pobiera on do tej pory 200€ ale nikt nie napisał ze pobiera tylko jednorazowo od nowych osób .

M.Kazimiera
@nick 05.03.2017 13:02

Dlaczego Pani nie ma odwagi wypisując takie zarzuty podpisac się imieniem i nazwiskiem.To co ta Pani pisze to chyba jest nieprawda.Otoż ja i moja koleżanka w miesiącu grudniu/styczniu 2017r wyjechałyśmy do pracy właśnie za pośrednictwem Pana Tomasza Biry,przez Firmę MayCare.Pan Tomasz załatwił nam wszystko od początku do końca łącznie z załatwieniem super firmy przewozowej.Nie ruszałyśmy się obie z domu.wszystko ze streony Pana Biry zostało załatwione bardzo szybko i naprawdę profesjonalnie.Na przyszły tydzień ponownie wyjeżdżam z koleżanką na swoje miejsce 2 raz.Do tej pory nigdy ze strony Pana Biry nie było mowy o żadnej zapłacie,jest zawsze bardzo miły konkretny .Dlatego też mam duże obawy co do Pani wypowiedzi i pani oszczerstw zurzanych na kogoś.Na dodatek gdy wracałam do Polski za 1 razem w busie jechały też 2 panie które to były w pracy z tej samej firmy i też miały koordynatora Pana Tomasza.z ich ust padały tylko same superlatrywy o firmie MayCare,oraz o Panu Birze i ani słowa nie wspominały te Panie o jakielkowiek zapłacie,Dlatego może jak Pani inaczej doświadczyła to zdobędzie się na odwagę a firma wówczas będzie w stanie to sprawdzić i poda Pani swoją godność,lub załączy jakiś dowód że Pani wpłacała komuś 200 euro,gdyż nie wierzę że daje się komuś taką kwotę na piękne oczka.Pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi.

M.Kazimiera
@nick 05.03.2017 13:02

Ela z Jeleniej Góry

Dzień dobry. Z tą firmą współpracuję od pół roku.Moja opinia jest naprawdę celująca.Przy opiece legalnie poprzez różne firmy pracuję już ponad 6 lat,ale w takiej jeszcze nigdy nie miałam szzcęscia pracować.Wypłata jest zawsze na czas i bardzo szybko.Wspaniała opieka koordynatora Pana Tomasza na którym to zawsze mogę polegać,wszelkie sprawy i wątpliwości załatwia od ręki,jest bardzo rzeczowy i konkretny a przy tym wydaje mi się że trochę wymagający.Także naprawdę polecam wszystkim firmę MayCare,to wzór dla innych firm

er

@Henryk2724 jak o o czym Ty piszesz? to takie rzeczy faktycznie miały miejsce? to az niesamowiet chociaż przynzam szczerze ze od dawna to nie pojawialy się żadne oferty pracy od nich tak na prawde tutaj

Kecaj

Ania K.

Witam!Z firmą Mycare współpracuję od przeszło dwóch lat i oceniam naszą współpracę bardzo pozytywnie. Podczas wyjazdów koordynator zawsze kilka razy dzwoni pytając, czy wszystko jest w porządku i czy nie mam zastrzeżeń do zastanych warunków. Pieniążki wypłacane w terminie co roku z wyższą stawką.Nie zapomina się także o życzeniach świątecznych, co również jest bardzo miłym gestem ze strony firmy. Za dwa miesiące znów wyjeżdżam po raz trzeci na zlecenie Mycare. Pozdrawiam cały zespół, a szczególnie p. Magdę.

ja

Najlepiej do nich zadzwonić, bo od razu sprawdzają język. No i zmienili telefon ostatnio, teraz mają 71/75 88 100. Ale to faktycznie porządna firma.

Małgorzata z Jeleniej Góry

Chcialam uprzejmie na łamach tego portalu gorąco podziękować kierownictwu tej firmy,za bardzo profesjonalną obsługę w porównaniu do innych firm tego typu.Przy opiece pracuje od kilku ładnych lat,i jeździłam też przez wiele firm,ale jak jest to u Was zorganizowane to powinno być przykładem dla innych.Bardzo też tą drogą dziękuję mojemu koordynatorowi Panu Tomaszowi oraz Panu Danielowi.W zadnej firmie nie spotkałam się z takim zainteresowaniem ze strony koordynatora jak czyni to Pan Tomasz,takze jeszcze raz bardzo dziękuję,i wiem że zawsze mogę liczyć na jego pomoc.

Elżbieta z Hamburga

Jeżdze z Firmy od września 2015 roku za pośrednictwem p.Tomasza, któremu nigdy nic nie płaciłam, jestem zadowolona ze współpracy, firma jest rzetelna i wypłacalna.

Aneta

Jeszcze raz na temat firmy i pochopnych opini. Z firma wspolpracuje od lat i moge tylko powiedziec, ze nigdy nie bylo problemow. wynagrodzenia, papiery; dokumenty, zawsze wszystko na czas. Wspolpraca z dziewczynami i chlopakami rowniez. Prosze nie mylic w/w informacji na temat P. Tomasza z firma. Ta osoba nie jest pracownikiem firmy mc24 ani zadnej innej agencji, to pan, ktory za swoja rekrutacje pobiera oplaty, a nie za to ze panie maja zatrudnienie w mc24. to nie firma pobiera oplaty tylko on prywatnie, a osoba ktora mysli, ze musi zaplacic jest poprostu naiwna, bo kto to widzial, by placic pracodawcy za zatrudnienie. On jest naciagaczem, a nie firma.

Katarzyna z Miłkowa
@Aneta 20.01.2016 14:54

Pani Aneto,ja uważam że jest Pani w wielkim błędzie,i na dodatek pisze tu Pani nieprawdę wprowadzając inne osoby w błąd.Otóż ja za pośrednictwem Pana Tomasza jeżdżę już od ponad 3 lat.To nieprawda że jest on osobą prywatną ponieważ ma na pewno swoją agencję w Niemczech i to co wiem to współpracuje z wieloma innymi firmami a nie tylko z MayCare.gdy 3 lata temu jechałam za jego pośrednictwem ale z innej firmy to oczywiście zapłaciłam mu 200 euro ,ale otrzymałam rachunek na wpłaconą kwotę z pieczątką firmy Pana Tomasza z Niemiec.Odkąd jeżdżę poprzez MayCare nigdy ani grosza Panu Tomaszowi nie płaciłam.Także Pani Aneto proszę pisać prawdę a nie oczerniać kogos niesłusznie i siać ploty.Pozdrawiam.

Liliana

Do Jolanty75. Zmieniłam firmę jak tylko okazało się jak funkcjonuje firma Mycare. I już nigdy do niej nie wrócę i nikomu nie polecę. Pozdrawiam

Barbara
@Liliana 13.01.2016 10:32

To co czytam to woła o pomstę do nieba popsuć komuś opinie można szybko więc proszę Pnie nie dawać i nie pisać to jest chore co piszecie. Bynajmniej ja na tej Firmie się nie zawiodłam i polecam .

Liliana

Do Pani Izy, jak już wspomniałam powyżej, firma nie wystawia zaświadczenia o zatrudnieniu, nie ubezpiecza , nie interesuje się całkowicie opiekunkami czy to za mało dla pań, które chcą zatrudnić się w tej firmie.Życzę powodzenia paniom, które chcą pracować mimo wszystko, ponieważ firma mimo wszystko oferuje dobre zarobki.

jolanta75
@Liliana 08.01.2016 17:40

Chyba kobieto jesteś zupełnie wyjatkowa i to pod każdym względem.A może za 2 dni zjechałaś glupia babo i jak ta firma miała wyslac Tobie umowę.Ja pracuję już w 3 miejscu z tej firmy i nie było tak abym nie otrzymala na czas umowy.Także nie siej wrogiej prop[agandy,zmień sobie firmę i życzę powodzenia.

Liliana

Do Krystyny z Oleśnicy. Na jakiej podstawie piszę takie ,,bzdury". Z własnego doświadczenia. Pracowałam w tej firmie, nie miałam opłacanych składek ZUS, nawet nie byłam zgłoszona do ZUS-u. Nie dostałam umowy zlecenie. Dlatego odeszłam.A z pani wypowiedzi wynika jakim koordynatorem jest pan Bira skoro nawet nie skojarzył, że pani u niego pracuje. Wiadomo,że o opłatach przez telefon nie mówi, ale spotyka się z paniami i bierze do ręki pieniądze. Byłby totalnie głupi gdyby przez telefon wspomniał o pieniądzach. To co napisałam jest PRAWDĄ opartą na moim przykładzie !!!!!!!

Liliana

Przepraszam w powyższej wypowiedzi chodziło mi o Panią (usunięte przez administratora)

Krystyna z Olęśnicy
@Liliana 30.12.2015 10:15

Kobieto Liliano.Na takiej podstawie piszę o tej firmie ,że w niej pracuję i za każdym wyjazdem otrzymuję bardzo szybko umowę.Otrzymałam kartę Ekuz na cały rok z góry,co s świadczy że firma na pewno opłaca ZUS,także Twoja wypowiedż to zupełne brednie i kłam stwa .Może to Ty bierzesz od kogoś profity ,aby tą firmę oczerniać.Koordynator Bira tak prawda dawniej brał 200 euro,ale co najmniej od pół roku nie bierze z tego co wiem,a chcąc się otym przekonać zadzwoń do niego i zapytaj,a potem go oczerniaj.Ja właśnie dla własnej satysfakcji zadzwoniłam do niego dzisiaj z tym że szukam pracy,zapisał mnie ale o żadnych oplatach nie wspominał,i nawet nie skojarzył że ja od niego pracuję.Także zastanów się kobieto na przyszłość co wypisujesz.

@Krystyna z Olęśnicy 30.12.2015 17:15

NIEPRAWDA!!!! ja otrzymuje EKUZ zwykle po kontrakcie i na krótki okres! Robią co chcą i może zależy komu!

Liliana

Pani Gocho i Pani Krysiu, czy Panie czasem nie zmówiły się lub też jesteście obrońcami firmy.Nie znam Pani Jungowskiej i nie obchodzi mnie jej pisownia, ale ta Pani co do oceny FIRMY ma rację. W 100% popieram ją. Pan Bira pobiera 200 euro, firma nie ubezpiecza, nie daje umów zlecenie. Na jakiej podstawie tak zawzięcie bronicie Firmę. Macie z tego jakieś profity? Piszę tak bo normalnie zwykła prosta co nie oznacza ,że jest złą opiekunką, kobieta nie jest szanowana w tej firmie. Życzę więc, aby w Nowym Roku 2016 firma opamiętała się wraz z panem Birą i zaczęła traktować opiekunki jak normalne kobiety i pracownice zasługujące na szacunek i właściwe traktowanie i wynagradzanie.

Ewa z Jeleniej Góry

Chciałam tu na forum złożyć życzenia dla całej firmy,spokojnych i szczęśliwych Swiąt ,oraz dobrej współpracy pomiędzy firmą a opiekunkami w nadchodzącym Nowym Roku.Jakie to było dla mnie mile jak wczoraj muj koordynator Pan Tomek zadzwonił z bardzo milymi życzeniami od całej firmy.Pracuje już przez firmy od 9 lat ,ale pierwszy raz zdarzylo się mi to aby firma tak mile się zachowywala.To co wiem to dzwonil nie tylko do mnie,tylko chyba do wszystkich opiekunek.Jesczcze raz wielkie dzięki.

Bogusia

Firma wysłała mi um.zlecenie na ostatnią chwilę po moich interwencjach. Okazało się że nie jestem wogóle ubezpieczona (ZUS od 150E-nie będzie karty ekuz), brak ubezpieczenia od nieszczęsliwych wypadków i OC. Mogłabym sie sama ubezpieczyć, nie byłoby problemu dla mnie, ale firma zataiła tą informację Czy płacą? nie wiem, bo zrezygnowałam ze zlecenia.

Magdalena

Do pani Jolanty i Pani Igi. Pani Jolanto pisze pani bzdury jeśli chodzi o Pana Tomasza. Pierwszym razem jak pojechałam to zadzwonił tylko raz aby zapytać jakie wrażenie. Następne 2 razy to ja dzwoniłam i pan Tomasz był tak bezczelny ,że odkładał słuchawkę , a dzwoniłam 2 dni z rzędu i bardzo często. Do pani Igi, za pierwszym razem dostałam umowę, ale następne 2 razy mogłam zapomnieć o umowie. Dlatego odeszłam z tej firmy. Jak ktoś może tak perfidnie kłamać i pisać pozytywnie o tej firmie.Jeśli Panie nie wierzą , mogą pojechać i przekonać się same. Powodzenia

Krystyna

Pani 99pi@wp.pl tak firma wypłaca na czas, ale czy jest solidna? Pod tym słowem nie kryje się tylko solidność.Co do Pani Dorotki nie wątpię,że jest solidna i zaangażowana w firmę. W FIRMĘ a nie w opiekunkę.Trzeba być bardzo naiwnym , żeby tę firmę chwalić. Firma zainteresowana jest tylko swoimi warunkami pracy i dochodami reszta się nie liczy. Tak jak w Niemczech nieraz traktują opiekunki jak coś gorszego i tylko do roboty, tak samo ta firma traktuje opiekunki. Przestańcie pisać pozytywne bzdury, bo i tak panie które tu pracowały nie wierzą w te kłamstwa. Pozdrawiam

99pi@wp.pl

ja dostalam sie do tej firmy caliem przypadkiem,jest to baardzo dobra firma,rzetelna,wyplacaja na czas,a moja Dorotka,mloda z glosu kobieta,bardzo zainteresowana i zaangazowana,firme oceniam bardzo wysoko,profesjonalni.

blondi53
@99pi@wp.pl 22.11.2015 22:39

hej co ty pieprzysz ze to dobra i rzetelna firma ,,smiech na sali ,,jak czyta sie opinie,,to chyba nie sa wyssane z palca,,ci co pracowali z ta firma wszyscy narzekaja ,,tylko ty mowisz inaczej ,,ciekawe ,,ale ja wiem kim jestes..

Mirka

Pracowałam w kilku firmach obecnie w Mycare i muszę powiedzieć z przykrością,że jest to najgorsza firma. W ogóle nie interesuje się pracownikiem, nie płaci ubezpieczeń,jestem już miesiąc w pracy i jeszcze nie dostałam umowy o pracę.Dobrze,że sama potrafię odmależć się w każdej sytuacji. obiecałam sobie ,że jest to pierwszy i ostatni wyjazd z tej firmy.

bunia
@Jolanta 01.12.2015 19:50
Pani Mirko to chyba Pani ma jakiegoś pecha.Ja w tej firmie już pracuje ponad pół roku,wypłatę zawsze mam najpóźniej do 3-go nas...

ja pracuję ponad 2 lata i pierwszy raz nie wypłacili na czas a w dodatku nie odbierają żadnego telefonu,nawet alarmowego

bukiet@spoko.pl
@Mirka 20.11.2015 12:00

( usunięte przez administratora ) kilka zdan na temat firmy .Mogę powiedziec ze jest to bardzo dobra firma pod kazdym wzgledem.Stały kontakt z pracownikiem,miła atmosfera pomoc i wsparcie w razie problemów.Wypłata punktualnie zaraz na początku miesiąca.Grupa fajnych ludzi która robi fajna i dobra robotę.Pozdrawiam My Care 24 z Wrocławia.( usunięte przez administratora ),,,

erika

Morio,ja nie pracowałam w tej Firmie,tylko teraz szukam pracy i jeśli mi dana Firma wpadnie w oko to chcę jak najwięcej wiedzieć ,ponieważ jestem bardzo ostrożna!!!Na forum tak jak tu można pisać wszystko -papier przyjmie . Dzisiaj ponownie przyjrzałam się temu wątkowi co napisałam 22.10.2015 godz.10:44.Niestety podałam błędną informację i teraz prostuję:Firma Mycare 24 nie należy do Partnerów medialnych,czyli SAZ Stowarzyszenie Agencji zatrudnienia. Ja bym na Waszym miejscu nie zostawiła tak sobie tego i nie marnowała czasu pisząc tutaj na Forum. Podaje "pokrzywdzonym" e-mail" Rzecznika Praw Pracownika " agencji SAZ ,możecie pisać: a.beler@saz.org.pl

Maria

Pani Eriko, nie wiem jakie ma Pani zdanie o tej Firmie i wiadomości co kto otrzyma za co, ale ja miałam czarno na białym i ,żadnego ubezpieczenia. Nie będę już więcej wypowiadać się na temat tej Firmy, ani Pana Biry bo już tu nie wrócę i jest mi to obojętne co się w tej Firmie dzieje. Pozdrawiam.

erika

Pani Mario ,jeśli Pani miała "czarno na białym" legalne zatrudnienie,wszelkie druki podpisane itd . .to nie chce mi się w to wierzyć.Przecież Pan Bira zostałby za to surowo ukarany i Firma również!Mycare24 zaliczana jest do Firm wiarygodnych/PoloniuszPozdrawiam

Henryk2724
@erika 04.11.2015 12:15

Szkoda tylko, że sam Poloniusz jest niewiarygodny. Piszą np. że oferta jest zaufana, zweryfikowana, a publikują oferty firm podszywających się pod agencje pracy tymczasowej (nie są te firmy zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, działają więc nielegalnie, tyle że nikt tego nie sprawdza, nikogo to nie obchodzi i nikt na zgłoszenia nie reaguje).

Maria

Pani Eriko, oczywiście,że miałam zawartą umowę.pozdrawiam

erika

Pytanie do pani Marii:czy miała pani zawartą umowę z Firmą?

Maria

Pani Jolu, Pan Bira pracuje dla tej Firmy więc pisanie o nim jest jak najbardziej naturalne. Byłam tylko raz z tej Firmy, Pan Bira pobrał ode mnie 200 euro, Firma nawet nie zgłosiła mnie do ZUS. Czyli nie były odprowadzane składki. Czy nadal uważa Pani, że te wypowiedzi są nafaszerowane prostactwem.Może raczej kłamstwem, ale nie prostactwem, czy potrafi Pani to odróżnić? Byłam tylko raz i NIGDY WIĘCEJ Z TEJ FIRMY. To jest moje zdanie.

Krystyna

OCZYWIŚCIE !!!!!!!! PAN BIRA BIERZE PIENIĄDZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

betii
@JOLKA 01.11.2015 15:43
Nareszcie jakaś mądra odpowiedź na te idiotyczne nafaszerowane prostactwem wypowiedzi.Zajmijcie się BABSKA sobą a o ile nie mac...

Widzę że pani brakuje inteligencji oceniam to po pani słownictwie , dorosłe kobiety gdzie wasza kultura. Jestem osobą bezstronną nie ma nic wspólnego z tą firmą. Prawda jest taka gdy firma załatwia prace nie może żaden koordynator pobierać od pracownikow żadnych dodatkowych oplat z zyskiem dla siebie.

Perełka
@Krystyna 30.10.2015 11:56
OCZYWIŚCIE !!!!!!!! PAN BIRA BIERZE PIENIĄDZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobieranie jakichkolwiek characzy jest nielegalne i karalne! Trzeba to zgłosić!

andzia

ale tu bzdury piszecie o Tomaszu Bira,musiałyście dobrze narozrabiać że go szkalujecie!!Agencja ,którą reprezentuje Tomasz,nie ma prawa pobierać pieniędzy!!

Babcia
@andzia 28.10.2015 17:42

To nie agencja ale pracownicy agencji

Zostaw opinię o Mycare24 - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mycare24