Opinie o Vitanas 24 (Mycare24) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vitanas24. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vitanas24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitanas24 w Wrocław

skoczek

z dzwonieniem do nich to masakra! wykręcisz numer , jest sygnał oczekiwania a impulsy lecą na mój koszt! Druga sprawa to nie wiem jak mają zawartą umowę z Bankiem w Euro, jest potrącona prowizja ponad 3 Euro :(

lilka
@skoczek

u mnie też, trzy przelewy do jednej wypłaty i z tego jest 3,60 Euro:( w żadnej innej Agencji prowizji Bank mi nie pobierał !

@skoczek

zawsze potrącenia , nawet jak zrobili korektę płacy ( z ich winy) to tez potrącenia......

Katarzyna
@skoczek

Ludzie, na jakim świecie żyjecie?! Przecież to bank pobiera opłaty i od tego, w jakim jesteś banku, zależy ile potrącą. Co ma do tego firma?

@Katarzyna

katarzyna, dzięki za wyjaśnienie. Sprawdzę w Banku PKO, jesli tak to zmienie bank .

@Katarzyna

a ma........zmieniłam firmę, która przelewa mi również pieniądze na konto ( w tym samym banku ) i ja nie ponoszę zadnych dodatkowych kosztów ......

demo
@Katarzyna

no i widzisz ,jacy tępi sa ludzie

@Katarzyna

dzisiaj byłam osobiście w Banku!! To Bank Mycare24 pobiera opłatę za przelewy!! masakra,żerują na naszych ciężko zapracowanych pieniądzach! żadne inne Agencje nie pobierają z wypłaty opiekunek prowizji!

Anka
@skoczek

Żaden bank nie może pobrać prowizji od ciebie, jak nie jesteś ich klientem, bo nie ma dostępu do twojego konta! Tylko twój bank mógł to zrobić!

@Anka

Ale mnie rozsmieszyłaś tą odpowiedzią...

brunerski
@Anka

nadawca przelewu może sobie potrącić "koszta".. a wtedy wypłata jest mniejsza o 3E

lola

Ja twierdze ze zalezy od kordynatora ja niam dobrej opini klamia jak z nut niemam karty ekuz od zeszlego roku to sa kpi ny"" i w polsce jestem roznosiciel ulotek brak slow.

Ela

Porządna firma, nie kombinują z kasą, a moja pani Gosia naprawde miła. A mam porównanie, bo inni to naprawdę potrafią być (usunięte przez administratora)

Katarzyna W.

Ja trafiłam dobrze z tą agencją, mimo zmiany koordynatora teraz mam Pana Bartosza i chwilowego chaosu z organizacją nie mogę powiedzieć zlego słowa! Jeździłam wcześniej z innym pośrednictwem i nie było takiego kontaktu ze strony koordynatora jak w mycare, wszystko załatwione na miejscu, a Panie zawsze miłe i uśmiechnięte. Jak nie udało się czegos zalatwic to tez zostałam o tym poinformowana, a nie zbywana! Super, ze mogliśmy się tez poznac w biurze na miejscu na szkoleniu! Pozdrawiam goraco!

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Wiesia

Pracowałam z firmą MyCare24 prawie 2 lata i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Koordynatorka dbala, żeby dobrac odpowiednio rodzinę, jak mialam problem zawsze robila co mogla. Wypłaty na czas, a nawet wczesniej! Miałam fajną rodzinę dopóki moja podopieczna nie zmarła:( Teraz zmieniłam branże ale firmę polecam i pozdrawiam!

@Wiesia

wiesia zapewne trafiłaś jak w totka na dobra sztelę. Mi nie chcieli dać kontaktu do zmienniczki uff , słusznie bo wsadzili mnie na minę!! ...

Wiesia
@skoczek

W wiekszosci mialam dobre zlecenia. Ale raz zjechalam po 5 dniach - ale nikt mnie na sile nie trzymal, wszystko wytlumaczylam i bylo zalatwione. Stelle sa rozne, rodziny klamia, zmienniczki tez mnie nie raz w maliny wpuscily.. Wazne, ze moge zadzwonic do firmy i nie czuje sie z tym sama

Aleksandra Mendlowa

Jestem pierwszy raz i bardzo pozytywnie oceniam firmę odnośnie podpisania umowy,wyszukania dobrego miejsca i dobrze płatnego jak teź pomoc przy wyjeździe. Mam prawie 10letnie doświadczenie i 4 dobre referencje ,zadowalający niemiecki no to jestem dobrej myśli.Aleksandra Mendlowa.

Aleksandra

Właśnie wyjeżdżam z tą firmą na święta.Jestem oburzona w jaki sposób mnie potraktowali.Od dwóch tygodni po podpisaniu i odesłaniu umowy czekałam na zaświadczenie o wyjeździe do pracy do Niemiec,które miałam przekazać Dziekanowi bo studiuję dziennie.Takie zaświadczenie otrzymywałam wcześniej bez problemu,i teraz było mi kilkakrotnie obiecane,jak tylko odeślę podpisaną umowę.Wczoraj dałam znać w firmie,że to mój przedostatni dzień na uczelni przed wyjazdem,a zaświadczenia nadal nie ma.Pan koordynator zdziwił się,i zaproponował,że wyśle następnego dnia( ostatni dzień na uczelni przed wyjazdem) chociaż mailem i gdy będę na uczelni otworzę pocztę w bibliotece,zrzucę na pendriva,polecę wydrukować i do Dziekanatu biegiem.Około południa Pan z firmy dzwoni,że nie dostanę takiego zaświadczenia,bo nieraz opiekunki zjeżdżają wcześniej i żebym pokazała swoją umowę,której oczywiście nie miałam przy sobie.Zdenerwowana nie załatwiłam nic.Pracownicy w firmie obiecają wszystko byle by tylko swoją robotę mogli odwalić i mieć z głowy.Nie wspominając już o tym,że rodzina zaprosiła mnie osobiście,i wszystko mieli już podane na talerzu,To mój ostatni wyjazd z tą firmą.Pan Adam, koordynator bardzo miły człowiek.Przykro mi,że jeszcze przed świętami,które nie spędzę w domu miałam przez firmę nerwy i nieprzyjemności.

Madalena
@Aleksandra

Też mam z nimi problemy, w tym z dokumentami. Od m-ca staram się o dokumenty dla Zus i US (no te drugie to bym była w stanie zrozumieć) W dodatku skierowano mnie telefonicznie do jakieś odrynarnej, chamowatej kobiety. Złożyłam na nią skarę, ale nie sądzę żeby to coś dało.

Jadwiga

witam Państwo serdecznie. Chciałam z tej Firmy wyjechać do Niemiec, ale widzę jaka atmosfera tu panuje... normalnie do DUPY. Od takiej Firmy z daleka, sami oszuści,a już ten sławny Tomasz Bira , oszust, który żeruje na biednych kobietach. Dużo kobiet jest zmuszona wyjechać żeby utrzymać rodzinę... męża bezrobotnego i dzieci.decydują się zapłacić takiemu GNOJOWI bo nie mają wyjścia. Perfidny złodziej, oszust takiego trzeba zgłosić tam gdzie trzeba.Robi tylko złą reklamę dla firmy , bierze haracz nie wiadomo za co. Przecież on kobiet i miejsc pracy nie szuka. jest tego pełno w internecie.Podły człowiek.Pozdrawiam panie tomaszu niech te pieniądze pójdą panu na zdrowie.

Gielazaba@wp.pl
@Jadwiga

Witam paniom pisze pani. Bzdury o tej firmę est solidna i zetelna ajak ktoś niechce ezdic to firm est w brut proszę neoczerniac pozondnom firmę pracuje u Pana Daniela suhodolskiego est bardzo w porządku opiekunka Andżelika

Jolka
@Jadwiga

Nikt nikomu nie każe jeździć z panem Tomaszem. Ja mam swietną babeczkę i jestem naprawdę zadowolona.

panna kika

Jestem z tej firmy 11 raz w Niemczech.Różnie bywa z tym opisem miejsca przez koordynatorów.Byłam do sierpnia pod kuratelą Pana Sylwestra,ale odszedł z tego stanowiska i uważam,że bardzo źle się stało,bynajmniej dla mnie.Była to osoba bardzo życzliwa,posiadająca wiele empatii i zrozumienia dla opiekunek.Nie można tego powiedzieć o pozostałych pracownikach.Ale firma płaci na czas i to całkiem dobre pieniądze.Zapewne zostanę jeszcze z Nimi.Pozdrawiam.

Bogna

Rzetelna i zaufana firma. Oferta zgodna z informacjami podanymi przez telefon. Wypłata zgodnie z umową, a nawet wcześniej. Jade z nimi 5 raz i nie zamierzam zmieniać agencji.

A ja tam jestem zadowolona. Babeczki w biurze spoko, stela przyzwoita i naprawdę sie interesują człowiekiem.

elka

WOGÓLE NIE ODBIERAJA MOJEGO TELEFONU......PISAŁAM RÓWNIEZ KILKAKROTNIE I ....ZERO ODZEWU

koleżanka - opiekunka

Niestety ale napisałaś prawdę , sama jestem poszkodowana , nie płacą .

ela
@koleżanka - opiekunka

prawda.......do dzisiaj nie zapłacili mi za lipiec 2017( pracowałam z nimi 2 lata)

Niezadowolona

Widzę, że nie ma ostatnich opinii o tej firmie. Muszę powiedzieć, że wiele się zmieniło. Pracę rozdzielają jak im się podoba, i chyba po znajomości, bo nie zauważyłam, żeby doświadczona opiekunka pojechała za dobre pieniądze. Reklamują się , że nawet 1600-1700 EU można zarobić, tylko jak się zadzwoni , to już nie ma tych ofert. Najczęściej proponują 1275, 1300, mało kiedy 1400, a co z tymi dobrze płatnymi. Pani Paulina Zdziech stała się arogancka dla nas. Wcześniej interesowała się nami, porozmawiała, pomogła, a teraz ma nas gdzieś. Mają czas na rozrywkowe rozmowy, a dla nas niekoniecznie. Przecież oni są dla nas. A przynajmniej tak się reklamują. Szkoda, bo fajnie mi się pracowało. Niby się rozwijają, ale ja tego nie widzę. Ciągle zmieniają miejsce, dla mnie w ten sposób firma traci wiarygodność. Opinie są różne wśród opiekunek. To nie fajnie, kiedy firma na niezadowalające opinie. W każdym razie wcześniej lepiej się pracowało. A szkoda...

@Niezadowolona

ja mam ponad 9 lat doświadczenia jako opiekunka w Niemczech, niemiecki więcej niż dobry, czynne prawo jazdy. Po telefonie do agencji, zaraz na drugi dzień miałam do wyboru 4 oferty. We wszystkich oferowali mi stawkę ponad 1300 euro. Teraz pracuję za 1450 euro plus zwrot za dojazd 150 euro czyli wychodzi 1600euro. Jestem z MyCare zadowolona, długo już z nimi pracuję bo ponad 2 lata, interesują się pracownikiem, dzwonią, nawet życzenia na urodziny wysłali i wypłata zawsze przed czasem, dlatego polecam tą agencję, bo do tej pory nie miałam z nimi żadnego problemu.

@Kasia

to niedługo, bo wnet pewnie też będziesz je miała!

lajka
@Niezadowolona

Może ta Pani za długo pracuje i nie ma cierpliwości do współpracowników?

@Kasia

Przecież za podróż płacisz sama ze swojej kieszeni! To zwrot oczywiście się należy! I to bez łaski!

Jadzia

Pracowałam w dwuch firmach co się nazwa kończy na 24 i ta pierwsza przynajmniej płaciła grosze ale płaciła a tu to brak poszAnowania za wykonywana prace i to na dodatek tak niewdzięczna i na koniec nie zapłaci bo czeka za przelewam Nie polecam!!! Uwaga problem z płaceniem !!!

Oszukana

Złodzieje, nie wypłacana pensja. Od dwóch miesięcy.

EWA.K

firma VERITAS opłaca składkę ZUS od 600zł,a jak sie komuś nie podoba,to odtracają z pensji 500euro na wyższy ZUS.jesli ktoś uważa ,że to jest w porządku to życze powodzenia

Lidia

Mnie tez nie wyplacili za sierpien.Nie odbieraja telefonow.Ktos moze mi pomoc co mam robic?!

Dominika

@bunia, sprawdzałaś na ich stronie? Mają podany nr telefonu i maila oraz napisane godziny od której godziny czynne jest biuro. Napisz do jakiego dnia miesiąca płatne jest wynagrodzenie, może nastąpiły jakieś chwilowe opóźnienia ? Czy oprócz terminowości wypłat posiadacie jakieś dodatkowe informacje np, na temat benefitów, zatrudnień w firmie?

wiesia
@Dominika

nie płacą wynagrodzenia właśnie czekamy ciągle sanie solidni

Maja

a ja jestem zadowolona. Pracowałam z nimi ponad 2 lata temu, niedawno do nich wróciłam bo uważam, że to jedna z lepszych agencji. Pieniądze przed czasem podanym w umowie, fakt, że nie dzwonią, ale jakoś mi to nie przeszkadza, jak będę miała problem to sama zadzwonię, fajną pracę mi znaleźli i za dobre pieniądze pewnie też dlatego, że mam 10 lat doświadczenia w opiece i dobry niemiecki. Jak na wcześniejszym zleceniu miałam problemy i chciałam zjechać poszukali mi innego miejsca, nie było z tym problemu tak jak w innej agencji, z którą wyjeżdzałam czyli straszeniem karami

Zostaw merytoryczną opinię o Vitanas24 - Wrocław

• Jak się pracuje w Vitanas24?

Zobacz opinie na temat firmy Vitanas24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitanas24?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vitanas24?

Kandydaci do pracy w Vitanas24 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vitanas24
3.1/5 Na podstawie 143 ocen.

Vitanas24