Opinie o Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o. w Kraków

"Przy dość sporej już liczbie pracowników dbamy także o integrację, dlatego przynajmniej raz w roku wyjeżdżamy na parę dni w jakieś ciekawe miejsce. Obcowanie ze sobą w otoczeniu niekrępującym, pozwalającym na swobodne podejmowanie tematów pozazawodowych jest świetnym sposobem na budowanie dobrych biurowych relacji interpersonalnych."

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o. w Kraków

Alicja

@Halina Spalina, rozwiązanie, które proponujesz nie należy do uczciwych. Czym uzasadniasz sytuacje, której się obawiasz? Czy pracodawca dał do zrozumienia na temat zbliżającej się restrukturyzacji w firmie? @Były RKS, Czy pracujesz jeszcze w tej firmie? Zgadzasz się opiniami zamieszczonymi na temat pracy w Zakład Farmaceutyczny Amara? Jakie są Twoim zdaniem plusy pracy w tym miejscu?

Halina Spalina

Uciekajcie na L4-idzie fala zwolnien.

Camara

Ja tego K... to nielubialam ale przynajmniej moglam zarobic. Targety dawal za duze i trzebe bylo zapieprzac ale byla premia i terminowo info.

Wojewoda
@Camara

Ch. Nielubilem ale znal sie na rzeczy. Kiedys w aptece gdzie niemoglem nic sprzedac pobral zamowienie za 4 tys... tylko potem kazal zawsze tak robic.

w temacie
@Wojewoda

I po co te smiechy hihy . Odwracanie uwagi od większych problemów. Ponowie opinie, jak był K to było cacy jak go nie ma to wylewacie żale zresztą jak po każdym z którym się rozstawaliscie się czy to na stanowisku kier czy dyr. Zawsze po tych co coś umieli i zrobili cele jezdzicie jak po burej suce a miernoty bez pomysłu na rozwój trzymające się stołkow dalej pilnują cieplutkiej posadki i sieją zamieszanie co chwila nowymi nie trafionymi pomysłami a do tego synalek bez relacji (dalej sciemniajacy aktor marny...) który nadaje się tylko do odbierania nagród, wyróżnień, fotka tabliczka....nowy pan prezes.... O matko!!!

Fun
@w temacie

Łodyga na prezesa Amary !!! Ma więcej umiejętności i układów niż pasemek na głowie.... później zmienił chłopak lekarza i już leki nie działają sądząc po wpisach.

Peter

Mietku, podpuszczać piszemy razem. I jeszcze jedno co nieco a NIE co nie co.

Luka
@w temacie

,,jak był K to było cacy jak go nie ma to wylewacie żale zresztą jak po każdym z którym się rozstawaliscie się czy to na stanowisku kier czy dyr. Zawsze po tych co coś umieli i zrobili cele jezdzicie jak po burej suce" Jak był K wcale nie było cacy a jak ktoś coś umie i robi cele to nie wylatuje z roboty.

Były RKS

I nie podpuścisz mnie, nie załatwiam takich spraw przez goworka wbrew temu co większość tu podajacych się za mnie piszą. Szkoda że sprawy o których mówiliśmy wyciagasz na gowork pytanie po co to robisz ? Nie mniej jednak mam ubaw z tych wszystkich podajacych się za mnie i tych odpowiadających w moim imieniu weźcie się lepiej do roboty bo chyba za duże luzy macie, a wy którzy mnie znacie i próbujecie pisać pod mój styl chyba już zapomnieliście że jak ja coś miałem do kogoś to mówiłem wprost ! może dobrze na tym nie wyszedłem ale nigdy nie musiałem komunikować się prze goworka i płakać na forum pozdro

Alicja

@Luka, czy móbłbyś się wypowiedzieć o pracy w Zakład Farmaceutyczny Amara? @Strachy na Lachy, nasze forum służy do zamieszczania opinii o pracodawcach. Każdy komentarz zamieszczany na forum Gowork.pl musi być zgodny z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne jest zamieszczanie wypowiedzi niezgodnych z prawdą czy obraźliwych. Każdy komentarz łamiący zasady regulaminu ma prawo zostać usunięty.

Pracownik Produkcji

Bardzo krótka rozmowa kwalifikacyjna, przedstawiono mniej więcej zarys tego co mam robić

Brak

Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Jeżeli użytkownik za pośrednictwem Internetu pomówił inną osobę, grupę, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności to czyn ten jest zagrożony karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku. Internet zalicza się bowiem do środków masowego komunikowania, przy użyciu którego sprawcy zniesławienia grozi surowsza odpowiedzialność karna niż przy typie podstawowym tego przestępstwa. Analogiczną odpowiedzialność ponosi sprawca zniewagi w sieci, który obraził lub ośmieszył pokrzywdzonego za pomocą zwrotów powszechnie uznawanych za pogardliwe i naruszające godność pokrzywdzonego.

Strachy na Lachy

Skaczą straszą brrr. Strach się bać ;-) ale jak to mówią każdy kij ma dwa końce... przypominam (tym którzy chcieliby się wystraszyć) do czego służy forum, otóż służy do wyrażania opini wg uznania co też co też wszyscy zainteresowani w tych wątkach czynią czyż nie? TA DAM...

Kalinka

Panie K..., proszę się nie martwić, świat nie kończy się na Amarze, rynek potrzebuje takich specjalistów jak pan, np. w Biedronce poszukują pracowników do działu mrożonek.

Malinka
@Kalinka

Kalinka czy Violinka.....? Tak się zastanawiam ile to nickow. Jak przez cztery lata Kamil robił wam dobrze to było ok? Teraz wylewacie na niego pomyje? Jak kiedyś na Dariusza (były dyr) i na Tomasza (były rks ) Dariusz dał znakomite podwaliny pod to do czego teraz doszliscie to on stworzył ramy i on stworzył rksa który walczył o ludzi jako jedyny z dwóch pozostałych rks nie siedział cicho i nie sprzedał się Kamilowi. Podsumowując Darek wyszkolil BB zbudował zespół PF I RKS ustawił rynek. Tomasz robił sprzedaze a nie puste słupki i miał swoje zdanie Kamil przy różnych jego wadach miał jakis tam styl który wam pasował też podszkolil niestety w negatywnym sensie BB zbudował inne rynki i systemy rozliczenia PF i dystrybucji a na koniec wysłaliście go na zbity pysk jak Dariusza i Tomasza? Styl się u was nie zmienił za to miernoty które ślepo wykonują polecenia zostały i trzymają stolkow. Jakie te miernoty mają relacje i umiejętności? Odpowiedzi szukajcie choćby w nie podpisanych do tej pory umowach z dystrybutorami ciekawe na kogo teraz zwalac będziecie? Zaś słupa wstawicie a może DZ i BB stworzą super kompetentny duet

obserwator
@Malinka

umowy ? Stary wsiądzie w auto pojedzie do Torunia Łodzi Katowic załatwi i to nie pierwszy raz na siebie to weźmie

GOŚKA
@Kalinka

Tomasz L. sciemnacz niesamowity nadal nie ma pracy w farmacji....podobnie będzie z Kamilem P.

Violinka
@Malinka

Brawurowa wypowiedź tylko komuś się podwaliny z ruinami pomyliły

BB
@Malinka

Panie Tomaszu L. nie słodź tak sobie, podobnie dzialaleś jak pozostałych dwóch rksów, Oni się utrzymali Ty nie. Taki dobry byleś i nadal nie masz pracy w farmacji...

Scyzoryk
@GOŚKA

Nawet odwagi DZ nie masz żeby się podpisać? Tylko imię małżonki jako nick.... A może się mylę i AW to pisze w sumie styl ten sam tyle że wiadomości nieaktualne o byłym i rynku. Najlepsze aktualne dane masz z Mc Donalda co nie? No bo gdzie tu jeździć co nie.? Taka praca co nie?

Kalinka
@Malinka

Malinka ?? bardziej pasuje nick: megaloman, bufon, bubek, mitoman, burak, picuś, narcyz, blagier, pozorant lub bajerant.

narcyz
@BB

utrzymali się tak to dobre słowo które samo w sobie wiele wyjaśnia.....ten po nim na śląsku też się utrzymuje.... mimo że na święta np: nie chce mu się dojechać do klientów swojej firmy z jajkiem albo choć z życzeniami .... to klasa na najwyższym poziomie i z tą klasą aspirują do lidera rynku.... wiec jak to piszesz ? utrzymuje się ..... położona laska po całości na wszystko , a my obserwujemy dalej z bardzo bliska ;-)

W temacie

Tak to jest jak się traci czujność.....

@W temacie

A co ulubiony kierownik na wspólnego z firmą Vantis.

picuś
@W temacie

czujność ? a może za duże zaufanie ? i tak to się własnie kończy .... p.s jak zwykle zaczynacie spóźnioną (choć dobre i to ) analizę RKS na rynku. Nie z tej strony zabieracie się do weryfikacji ale może tak wygodnie ? zawsze możesz powiedzieć NO BYŁA REAKCJA coś zrobiliśmy, jest ok. dramat PANOWIE dramat

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza coś się zmieniło w Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o.? Podzielcie się swoją opinią!

dociekliwy

poza tym że usunęli niektóre wpisy to.....zmieniło oj zmieniło .... kolejny rok ulubiony kierownik starego dał ciała...... umowy , warunki nie dość że stary musiał załatwiać przez młodego BB to jeszcze nie po raz pierwszy trzeba się było godzić na warunki dyktowane przez dystrybutorów . jednak jak się chce 1mln miesięcznie sprzedawać poza hurtem to czego tu oczekiwać... ale oficialnie to wy przecież nie sprzedajecie bezpośrednio .....oj dużo by pisać- może ktoś coś więcej u źródła napisze ..... Cóż Z.F AMARA same sukcesy od nowego roku ..... same sukcesy...... no ale jaka kadra takie pomysły i takie historyczne wyniki ;-) KP nie ma a pomysły jego dalej realizowane i po co było go odpalać ....... poza tym ciepełko nikt tu nikogo już nie sprawdza ciśnienie się skończyło, nikt się nie wychyla jest spokój można boki robić i tak się nikt nie domyśla ;-)

Źródło
@dociekliwy

Polecam albo zmianę informatora albo pisanie książek razem z Panem Sapkowskim bo kwestia kreowania alternatywnej rzeczywistości fantasy opanowana do perfekcji.

Bliżej źródła

Czytała Krystyna Czubówna....

U źródła
@dociekliwy

W ramach kolejnych informacji, które wypływają... Wiecie jak byliśmy oszukiwani na premii ? Kto ile brał i za co ? Zapytajcie regionalnych może teraz powiedzą jak nie ma KP...

dociekliwy
@Źródło

Hej ŻRÓDŁO mówisz że mam nie aktualne informacje ? to proszę kolejna porcja informacji na pewno nie ostatnia chyba nie wszyscy wiedzą jak ten kierownik pracuje na tą pozycje ulubionego kierownika prezesa 1 M-Bit 2 Amara 3 Studio Fitnes 4 Vantis 5 pisać dalej ? nieźle co ? a wszystko to służbowym autem, służbowym paliwem, opłaconym zusem z Amary i czasem który można poświęcić dla Amary ale nie poświęca bo .... tu już nikt nikogo od dawna nie sprawdza a poza tym samo przecież się sprzedaje..... / do czasu…./ ulubiony napisze maila i będzie ok /niezła postawa/ a wystarczy wykonać parę telefonów po oddziałach a nawet centralach żeby się dowiedzieć jak to Pan ulubiony kierownik odwiedza regularnie swoich klientów i jakie ma układy, /te kupione tak pozostałe zerowe/ widać to za każdym razem gdy trzeba coś załatwić z zakupami albo ze stanami. Metoda jest prosta jak za Kamila, nie wychylać się to będzie praca i będzie płaca i tym sposobem rok za rokiem kaska wpada ciepła posadka jest Pewny siebie że lepszego kandydata Amara nie znajdzie...

Cichatka
@dociekliwy

Wreszcie ktoś napisał prawdę o tym pseudo kierowniku... Niestety morale w firmie nadal spada.

Obrońca luckości
@Cichatka

A ziemia jest płaska bo jakby była okrągła to by ludzi w Australii pospadywali

w temacie
@Obrońca luckości

No pospadywali nie tylko w Australii a w całym świecie gdy odkryli tegoroczne metody negocjacji, takie nowoczesne, pewnie opatentowane ;-) a ta innowacyjna technika negocjacji brzmi..... ZABRAĆ JEDNYM, DAĆ DRUGIM. bu ha ha Podobno ci co pospadywali i się z tego tytułu poobijali na tej płaskiej ziemi, szybko zmienili nawóz i ziemia znowu plony wydała tyle że już nie dla Australijczykow a bezpowrotnie po sąsiedzku dla Nowozelandczykow ot tyle opowieści OBRONCO LUCKOSCI

obecny,obecna bez ściemy
@dociekliwy

Moi Drodzy Właściciele mam tylko nadzieje że wszystkich traktujecie tak samo i tak jak wyszedł problem naszego kierownika i było trochę zamieszania...... ale generalnie widzę że temat został zamieciony pod dywan i wszyscy mają się dobrze.... tak samo jeżeli ktoś życzliwy wyciągnie informacje na temat któregokolwiek z nas który po pracy robi coś dodatkowego żeby jakoś finansowo mieć byt... to potraktujecie nas tak samo jak regionalnego i nikt tak jak tu na forum ktoś napisał nie będzie nam zarzucał że firma płaci nam zus a my na boku coś robimy i nas nas nie zwolni w trybie pilnym. Liczę że do wszystkich bez względu na zajmowane stanowisko jest w naszej firmie takie samo podejście.

stacyjka

Bo to pierwszy dyro odchodzi ....? komu się nie podoba możne podążać jego droga czy ktoś tu kogoś na siłę trzyma ? mamy stabilność o co wam chodzi ?

W firmie dzieją się cuda, kierownictwo udaje że nie widzi poczynań jednego z mistrzów, kryją tą osobę byleby tylko do szefostwa nie doszło. Cała firma huczy o tym i niestety firma na tym traci wizerunkowo, bo już wszyscy wiedzą. Ciekawe co będzie jak wcześniej dowie się GIF.

Chomik

P.Zajezierski kończ Pan wstydu sobie oszczędź tymi wpisami ja bym się cieszył z krótko trwałego sukcesu, chwila wiecznie trwać nie będzie. A poza tym może zacząć ktoś pisać fakty z aktualnej twojej działalności w Gal......i jak Robercik a może Anka to zacznie czytać i zastanawiać się to może i pokusić się o sprawdzenie Ciebie tu i tam to wtedy już nie będzie tak miło.

GOŚKA

Kamil nie wysyłaj CV do Fagronu i Galfarmu nikt Cię tu nie chcę, ale ubaw był.

Kamil
@Chomik

To nie Darek pisze to Tomasz Ludyga takie wpisy robi, jego styl.

CHOMICZKA
@Kamil

NO DAREK MASZ RACJE TY CIAGLE NIE MOZESZ SIE POGODZIC ZE JUZ Z NAMI NIE JESTEŚ I CALE PIEĆ LAT UWAŻASZ ŻE TO TL DO TEGO DOPROWADZIL ? JUZ NIE ROB Z NIEGO TAKIEGO SUPERMENA . TWOJE I TWOICH LUDZI WPISY JUŻ WRAZENIA NA NIKIM NIE ROBIA WIDOCZNIE CALY TWOJ GENIALNY ZESPÓL TAK CIEZKO PRACUJE NA GOWORKU ZE JUZ DO APTEK NIE DOJEZDZA

Dżion

Janusz

Znow jakies sensacje mnie ominely?To co, nie wroci juz? Lekarze latwo nie wpadają ;) jakby co, w Poincie sa przyjecia.

skosnooka

Usiadz sobie wygodnie w fotelu, rozloz na stole FAKTA i zajmij sie swoim nudnym zyciem czytajac te opowiesci dziwnej tresci. Tylko uwazaj zeby UFO Cie nie porwalo albo zelazko nie zabilo.

Lizak

Ogorek nie zmieniaj tematu na tanie sensacje i ploty z przed roku. Zycie prywatne i milosne telenowele to czyjas prywatna sprawa i nikomu nic do tego.

Wystarczy gadac od rzeczy a ludzie już maja co robic - bajczyc... Do roboty lepiej sie zabrac ! ;)

monia

Forum sie rozgrzewa byli pracownicy są gwiazdami. ....a może to odwrucenie uwagi od tego co sie dzieje bo wątpliwe żeby byli tu wchodzili chyba żeby sie pośmiać i upewnić sie ze dobrze że ich tu nie ma . No tak nie ma Diamentów w tym roku to obecni dyr BB i DZ wylewaja źale

Bezimienny

Farmaceutyczny pracują na medycznych i KAMow??? Nie rozśmieszajcie mnie. Pracowaliśmy z nimi wiec wiemy jak to wyglada.Zbierają tylko zamowienia na telefon.Nie pozyskują nowych aptek. I ciagle marudzą jak to im jest źle.zeby zarobić premie to trzeba drodzy farmaceutyczni wyjść z domu!

Baśka

Będą zatrudniać farmaceutycznych? Słyszałam że całkiem dobrze płacą ale rotacja spora podobno zwolniło się coś na dolnośląskie? Prawda?

Niewierni

Narobił koszty związane z zatrudnieniem KAM i medycznych to go odpalili. Farmaceutyczni pracują na jednych i drugich i się zjeżdżają planami może nasi medyczni coś wyniosą w przyszłości ale KAMY to porażka nareszcie coś się zmieni. A Kamil i tak się zbyt długo utrzymał za długo.

KI

I podobno RKS z L-4 już nie wróci....... prawda to ?

Marianna

Podobno AMARA ma zwalniać przedstawicieli i zlecać wszystko firmie na zewnątrz - juz zaczęli od dyrektorka frytkę.

Rysiek taryfiarz niezrzeszony
@Marianna

Ja słyszałem że nie tylko przedstawicieli ponoć całe biuro też bo najciężej pracuje tam wentylator. Cała flota samochodów już wymieniona na hulajnogi, kontakt tylko przez bramkę SMS. W niedalekiej przyszłości telefony wymieniają na pagery. Pocztę konno będą dowozić a ludziom płacić żywym inwentarzem. Ponoć też zawijają koryto Wisły żeby zaoszczędzić na logistyce -raz w tygodniu będzie płyną tratwą.

Ding dong

To teraz polecą medyczne .....juz maja przyjechać na wymianę aut.....oficjalna wersja.....miesiąc temu tak zwolnili inne dwie medyczne.....miały przyjechać na wymianę auta a dostały wypowiedzenia.Panie Kamilu jednak istnieje sprawiedliwość na tym świecie ✌️????????????????????✌️✌✌✌✌Mam nadzieje, ze tak szybko Pan nie znajdzie pracy.... Bo fama szybko idzie za człowiekiem. Czerwonej audi nie będzie brakować?????????????????????????

Ding dong

Tak zwolnili Kamila -hip hip hura !!!✌️✌✌✌✌????????????????????????????????????????????????

Zwolnili Kamila ????????✌️✌✌✌✌

Bu bu bu

GIF był i wyszło jak jest

Yhym
@Bu bu bu

Kiła i mogiła ☺

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o. napisali 58 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o.