Dom Leków

Słupsk

Dom Leków
3 30

Opinie o Dom Leków

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Remiks

Czy potrzebujecie ludzi? Jakieś info!

Karolina

Słyszałam, że firma opinię dobrego pracodawcy więc nie rozumiem dlaczego tak piszecie?

MarTa

Nie rozumiem o co chodzi. Pracowałam wcześniej u konkurencji którą przejęła firma czeska. 4 miesiące bez pensji, ciągły brak wszystkiego. Teraz jestem w Leclercu i bardzo mi się podoba zespół i miejsce. Fajna atmosfera. Pensje na czas. Minus to dużo pracy za pierwszym stołem. Piszą chyba ci co nie dostali po tyłku u innych.

Jolanta

Dom Leków poszukuje w Słupsku magistra farmacji. Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się jak wygląda praca na tym stanowisku? Jakie są warunki zatrudnienia? A dla osób zainteresowanych ofertą dodaję link: http://domlekow.pl/kariera Czy ktoś ma zamiar aplikować? Zachęcam do dzielenia się rezultatami rekrutacji.

Bolek

Polecam wyłącznie tym, co lubią być pomiatani przez właścicieli, przenoszeni z apteki do apteki na zawołanie, odwoływani z urlopów lub wysyłani na urlop przymusowo w terminie wygodnym dla właściciela a nie wtedy, gdy potrzebujecie wypoczynku. Każą wam sprzedawać przymusowo jakiś podejrzany chłam i wciskać go ludziom. Podglądanie, awantury, wyzwiska... A wypłaty to obiecanki cacanki, na początku ok, a potem nieoczekiwanie spadają.

karolina
@Bolek 07.11.2017 23:22

Tak, kiedyś pracowałam w tej sieci. Podglądanie, wyzwiska, napady szału pani I. CH. szefowej, pomiatanie pracowników, przenoszenie z apteki do apteki bez zgody. Właściciele zachowują się jakby byli niespełna rozumu, zwłaszcza pani I. Ch. A jak Ci się coś nie podoba - to won.

Jolanta

@Weronika, a czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracodawcy, jakim jest Dom Leków? Co powinno się zmienić w firmie, aby była bardziej przyjazna zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? @Cecylia, z komentarza wnoszą że aktualnie pracujesz w tej firmie. Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia? Twój komentarz niewiele wnosi do dyskusji w tym momencie. Czy ktoś jeszcze chciałby napisać coś o pracy w Dom Leków w Słupsku. Jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Cecylia

Tragedia ponieważ każą pracować. To jest straszne!!!

aga

Witam. Czy ktoś może podać zarobki dla technika tak +-. Ja co prada z Gdańska, ale będę prawdopodobnie decydowała się na prace w tej sieci.

Mery
@aga 23.08.2017 16:33

To serdecznie współczuję :( Ciekawe ile wytrzymasz.

J23

Masakra stres nerwówka warunki pracy wg mnie fatalne . Ten pozytywny wpis z Slupsks to chyba od właściciela pochodzi buhaha. A najlepszy chyba żart to ten o porządnej płacy.

AnCy

Z własnego doświadczenia wiem że tam lepiej gdzie nas nie ma. Piszą chyba Ci którzy nie pracowali tu. Dlatego jeśli chodzi o Słupsk to najlepsze apteki żeby się czegoś nauczyć. Reszta tylko nieudolnie kopiuje. Właściciele wymagający ale zawsze płacą to co ustalą. Pensja na czas i za nadgodziny na czas. Nie to co słychać na mieście o innych aptekach i ich "obiecankach cacankach". Fakt że wymagają ale gdzie nie. Takie czasy. Dobra praca to porządna płaca i bezpieczeństwo finansowe. Pracuję w całodobowej "Ratuszowej" już 6 rok i sobie chwalę. Kolejki są mega duże i mało czasu na odpoczynek - to minus. Reszta ok - wiedza zdobyta bezcenna. Dużo receptury - ja lubię akurat. Sumarycznie -Polecam. Niestety kadra jest tak zgrana że ciężko dostać tu pracę ale szanse zawsze są. Poprzeczka wysoko postawiona dla nowych.

AK.

Nie polecam.

An!A

Ceny potwornie wysokie ,zarobki niższe niż w innych sieciówkach ,a pan właściciel pomyka Ferrari - nie rozumiem tego .W dodatku nękanie ze strony pani Ch jest niesamowicie frustrujace

Była

Ja pracowałam w tej firmie w Elblągu. Zwolniłam się. Atmosfera pracy fatalna. Jeszcze kierowniczka może być ale właściciele- szkoda słów. Kłopoty z towarem. Dzięki Bogu zdążyłam zanim nie zostały zamknięte, (usunięte przez administratora) Znowu otwierają kolejne apteki. I tak wkółko.

Marek

Na razie otwierają kolejne apteki. Właściciel kolęduje po aptekach konkurencji i wyciąga pracowników. Kabaret.

Mela

Czy to nie ta sieć której apteki zamykał jeszcze niedawno Inspektor w Elblągu, a w której teraz prokurator siedzi ? Boże uchroń od takiego pracodawcy

Bea

Żenująco niskie płace. Fatalna atmosfera. Można nabawić się nerwicy podczas odwiedzin właścicielki.

Bella

Typowa sieciówka gdzie na pierwszym miejscu zarobek a pracownik - najlepiej młody technik lub magister na stażu - jest w dalekim poważaniu. Spróbuj poprosić o podwyżkę. Nie podoba się to won, droga wolna.

Magdalena

Niskie pensje. Inwigilacja przez lustra weneckie i kamery. Nie polecam

Zostaw opinię o Dom Leków - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Leków