counter
3 37 35 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Dom Leków? Ktoś coś?

Gabrysia Nowy wpis

@alicja ale te szkolenia nie są płatne prawda ?

TakNie

Czy w firmie Dom Leków są regularne szkolenia pracownicze?

Alcja Nowy wpis
@Pytanie

Z tego co wiem są szkolenia zarówno z komunikacji z Pacjentem oraz także z podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

odpowiedz Nowy wpis
@Alcja

hahahahaha o jakich ty mowisz szkoleniach... to jest zal..

TakNie2
Igor

Jeśli praca w dobrej firmie nie odpowiada to przecież można ją zmienić, chyba, że to inspiracja konkurencji?

Tak6Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mania

Praca jest ok,mało się zarabia np.pomoc ma na rękę 1700 jest co robić żadnej motywacji i socjalu od czai do czasu coś od siebie dlatego duża rotacja,widocznie nie zależy im????

Adam

Szefowa pani I.Ch to tragedia. Najgorsza praca jaką w życiu miałem. Wykorzystują na maxa i nic w zamian nie dają. Traktują bardzo źle ludzi bez szacunku. Odradzam tam pracę. Moje sugestie dla Dom Leków: Sprzedać apteki Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Traktować ludzi z szacunków.

Tak11Nie3
Pimpuś
@Adam

Potwierdzam. Kapitalizm jako tragikomedia.

Tak6Nie2
Ewelina
@Adam

Potwierdzam, znam panią(usunięte przez administratora) Tragedia do kwadratu i coś nie tak z głową. Awantury, wyzwiska w pracy, wyzysk, brak szacunku, przenoszenie do aptek, bez zgody. Dom Leków powinien zmienić właściciela i szanować ludzi.

Tak2Nie2
maxx

powiem krótko- nie polecam!!! (usunięte przez administratora) tam można iść ale tylko na krótko, bo może to odbić się na zdrowiu

Tak14Nie2
Aleksander
@maxx

W swoim komentarzu wspomniałeś o mobbingu. Jest to bardzo poważne oskarżenie względem pracodawcy. Według definicji mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy dokładnie to chciałeś nam przekazać?

TakNie3
Pimpuś
@maxx

Administratorzy usuwają niewygodne komentarze? To też o czymś świadczy.

Tak5Nie2
Zażenowana

Nie polecam tej firmy tragedia i(usunięte przez administratora) ze strony szefostwa!! Ostrzegam wszystkich przed podjęciem tam pracy. (usunięte przez administratora) Nie doceniają kompletnie nikogo. Patrzą tylko na swoje zyski. Nie wolno w firmie chodzić na zwolnienia lekarskie i oficjalnie o tym mówią że nie tolerują zwolnień. Moje sugestie dla Dom Leków: Tragedia !!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Sprzedać firmę bo w przypadku tej firmy już jest za późno i nic się nie da zrobić!!!

Tak12Nie2
Grażyna
@Zażenowana

Czy wypowiadasz się może z perspektywy byłego pracownika Domu Leków? Jeśli czułaś się niekomfortowo w miejscu pracy, czy próbowałaś w takim wypadku rozmawiać na ten temat z szefostwem? Czasami spokojna rozmowa może przynieść naprawdę pozytywne skutki. A jeżeli rzeczywiście w firmie miały miejsce rzeczy, o których piszesz, możesz zawsze zgłosić się do odpowiednich instytucji. Wówczas na pewno uzyskasz poradę na temat możliwych sposobów rozwiązania tej sytuacji. Pamiętaj także, że Twoje oskarżenie względem firmy bez potwierdzonych dowodów może zostać uznane za pomówienie lub mieć swoje konsekwencje prawne. Wracając jednak do meritum forum - zechcesz może opisać nam, czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom odpowiednie warunki zatrudnienia i pracy?

Tak1Nie1
Marta

Odradzam każdemu prace w tej firmie. (usunięte przez administratora) Zero docenienia ludzi którzy się dla nich poświęcają! Trzeba

Tak14Nie2
Igor

Czy jest jakiś powód, że taka cisza na forum?

Tak6Nie

Remiks

Czy potrzebujecie ludzi? Jakieś info!

Karolina

Słyszałam, że firma opinię dobrego pracodawcy więc nie rozumiem dlaczego tak piszecie?

Tak14Nie
MarTa

Nie rozumiem o co chodzi. Pracowałam wcześniej u konkurencji którą przejęła firma czeska. 4 miesiące bez pensji, ciągły brak wszystkiego. Teraz jestem w Leclercu i bardzo mi się podoba zespół i miejsce. Fajna atmosfera. Pensje na czas. Minus to dużo pracy za pierwszym stołem. Piszą chyba ci co nie dostali po tyłku u innych.

Tak20Nie2

Jolanta

Dom Leków poszukuje w Słupsku magistra farmacji. Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się jak wygląda praca na tym stanowisku? Jakie są warunki zatrudnienia? A dla osób zainteresowanych ofertą dodaję link: http://domlekow.pl/kariera Czy ktoś ma zamiar aplikować? Zachęcam do dzielenia się rezultatami rekrutacji.

Tak11Nie

Jolanta

@Weronika, a czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracodawcy, jakim jest Dom Leków? Co powinno się zmienić w firmie, aby była bardziej przyjazna zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? @Cecylia, z komentarza wnoszą że aktualnie pracujesz w tej firmie. Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia? Twój komentarz niewiele wnosi do dyskusji w tym momencie. Czy ktoś jeszcze chciałby napisać coś o pracy w Dom Leków w Słupsku. Jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Bolek

Polecam wyłącznie tym, co lubią być (usunięte przez administratora), przenoszeni z apteki do apteki na zawołanie, odwoływani z urlopów lub wysyłani na urlop przymusowo w terminie wygodnym dla właściciela a nie wtedy, gdy potrzebujecie wypoczynku. (usunięte przez administratora) na początku ok, a potem nieoczekiwanie spadają.

Tak15Nie2

Weronika
@Bolek

Popieram w 100%.

Tak2Nie1

Cecylia

Tragedia ponieważ każą pracować. To jest straszne!!!

Tak14Nie1

aga

Witam. Czy ktoś może podać zarobki dla technika tak +-. Ja co prada z Gdańska, ale będę prawdopodobnie decydowała się na prace w tej sieci.

Tak31Nie1

Mery
@aga

To serdecznie współczuję :( Ciekawe ile wytrzymasz.

Tak10Nie2

AnCy

Z własnego doświadczenia wiem że tam lepiej gdzie nas nie ma. Piszą chyba Ci którzy nie pracowali tu. Dlatego jeśli chodzi o Słupsk to najlepsze apteki żeby się czegoś nauczyć. Reszta tylko nieudolnie kopiuje. Właściciele wymagający ale zawsze płacą to co ustalą. Pensja na czas i za nadgodziny na czas. Nie to co słychać na mieście o innych aptekach i ich "obiecankach cacankach". Fakt że wymagają ale gdzie nie. Takie czasy. Dobra praca to porządna płaca i bezpieczeństwo finansowe. Pracuję w całodobowej "Ratuszowej" już 6 rok i sobie chwalę. Kolejki są mega duże i mało czasu na odpoczynek - to minus. Reszta ok - wiedza zdobyta bezcenna. Dużo receptury - ja lubię akurat. Sumarycznie -Polecam. Niestety kadra jest tak zgrana że ciężko dostać tu pracę ale szanse zawsze są. Poprzeczka wysoko postawiona dla nowych.

Tak18Nie
AK.

Nie polecam.

Tak5Nie2

An!A

Ceny potwornie wysokie ,zarobki niższe niż w innych sieciówkach (usunięte przez administratora)

Tak11Nie1

Była

Ja pracowałam w tej firmie w Elblągu. Zwolniłam się. Atmosfera pracy fatalna. Jeszcze kierowniczka może być ale właściciele- szkoda słów. Kłopoty z towarem. Dzięki Bogu zdążyłam zanim nie zostały zamknięte, (usunięte przez administratora) Znowu otwierają kolejne apteki. I tak wkółko.

Tak9Nie2

Marek

Na razie otwierają kolejne apteki. Właściciel kolęduje po aptekach konkurencji i wyciąga pracowników. Kabaret.

Tak12Nie
Bea

Żenująco niskie płace. Fatalna atmosfera. Można nabawić się nerwicy podczas odwiedzin właścicielki.

Tak11Nie2

Bella

Typowa sieciówka gdzie na pierwszym miejscu zarobek a pracownik - najlepiej młody technik lub magister na stażu - jest w dalekim poważaniu. Spróbuj poprosić o podwyżkę. Nie podoba się to won, droga wolna.

Tak11Nie2

Magdalena

Niskie pensje. Inwigilacja przez lustra weneckie i kamery. Nie polecam

Tak15Nie2

Zostaw opinię o Dom Leków - Słupsk

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dom Leków
3/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • A. Hryniewickiego 6C lok. 40