Dom Leków

Opinie o Dom Leków

Filtruj opinie po kryteriach:

maxx
 Opinia

powiem krótko- nie polecam!!! (usunięte przez administratora) tam można iść ale tylko na krótko, bo może to odbić się na zdrowiu

Tak12Nie1
Aleksander
@maxx 20.11.2018 18:44

W swoim komentarzu wspomniałeś o mobbingu. Jest to bardzo poważne oskarżenie względem pracodawcy. Według definicji mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy dokładnie to chciałeś nam przekazać?

TakNie3
Pimpuś
@maxx 20.11.2018 18:44

Administratorzy usuwają niewygodne komentarze? To też o czymś świadczy.

Tak4Nie1
Adam
 Opinia

Szefowa pani I.Ch to tragedia. Najgorsza praca jaką w życiu miałem. Wykorzystują na maxa i nic w zamian nie dają. Traktują bardzo źle ludzi bez szacunku. Odradzam tam pracę. Moje sugestie dla Dom Leków: Sprzedać apteki Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Traktować ludzi z szacunków.

Tak7Nie1
Pimpuś
@Adam 06.02.2019 21:25

Potwierdzam. Kapitalizm jako tragikomedia.

Tak3Nie1
Ewelina
@Adam 06.02.2019 21:25

Potwierdzam, znam panią I.Ch. Tragedia do kwadratu i coś nie tak z głową. Awantury, wyzwiska w pracy, wyzysk, brak szacunku, przenoszenie do aptek, bez zgody. Dom Leków powinien zmienić właściciela i szanować ludzi.

Marta
 Opinia

Odradzam każdemu prace w tej firmie. (usunięte przez administratora) Zero docenienia ludzi którzy się dla nich poświęcają! Trzeba

Tak11Nie1
Zażenowana
 Opinia

Nie polecam tej firmy tragedia i(usunięte przez administratora) ze strony szefostwa!! Ostrzegam wszystkich przed podjęciem tam pracy. (usunięte przez administratora) Nie doceniają kompletnie nikogo. Patrzą tylko na swoje zyski. Nie wolno w firmie chodzić na zwolnienia lekarskie i oficjalnie o tym mówią że nie tolerują zwolnień. Moje sugestie dla Dom Leków: Tragedia !!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Sprzedać firmę bo w przypadku tej firmy już jest za późno i nic się nie da zrobić!!!

Tak8Nie1
Grażyna
@Zażenowana 04.01.2019 20:38

Czy wypowiadasz się może z perspektywy byłego pracownika Domu Leków? Jeśli czułaś się niekomfortowo w miejscu pracy, czy próbowałaś w takim wypadku rozmawiać na ten temat z szefostwem? Czasami spokojna rozmowa może przynieść naprawdę pozytywne skutki. A jeżeli rzeczywiście w firmie miały miejsce rzeczy, o których piszesz, możesz zawsze zgłosić się do odpowiednich instytucji. Wówczas na pewno uzyskasz poradę na temat możliwych sposobów rozwiązania tej sytuacji. Pamiętaj także, że Twoje oskarżenie względem firmy bez potwierdzonych dowodów może zostać uznane za pomówienie lub mieć swoje konsekwencje prawne. Wracając jednak do meritum forum - zechcesz może opisać nam, czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom odpowiednie warunki zatrudnienia i pracy?

Tak1Nie
Igor
 Opinia

Czy jest jakiś powód, że taka cisza na forum?

Tak6Nie
Remiks
 Opinia

Czy potrzebujecie ludzi? Jakieś info!

Karolina
 Opinia

Słyszałam, że firma opinię dobrego pracodawcy więc nie rozumiem dlaczego tak piszecie?

Tak12Nie
MarTa
 Opinia

Nie rozumiem o co chodzi. Pracowałam wcześniej u konkurencji którą przejęła firma czeska. 4 miesiące bez pensji, ciągły brak wszystkiego. Teraz jestem w Leclercu i bardzo mi się podoba zespół i miejsce. Fajna atmosfera. Pensje na czas. Minus to dużo pracy za pierwszym stołem. Piszą chyba ci co nie dostali po tyłku u innych.

Tak18Nie
Jolanta
 Opinia

Dom Leków poszukuje w Słupsku magistra farmacji. Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się jak wygląda praca na tym stanowisku? Jakie są warunki zatrudnienia? A dla osób zainteresowanych ofertą dodaję link: http://domlekow.pl/kariera Czy ktoś ma zamiar aplikować? Zachęcam do dzielenia się rezultatami rekrutacji.

Tak10Nie
Jolanta
 Opinia

@Weronika, a czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracodawcy, jakim jest Dom Leków? Co powinno się zmienić w firmie, aby była bardziej przyjazna zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? @Cecylia, z komentarza wnoszą że aktualnie pracujesz w tej firmie. Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia? Twój komentarz niewiele wnosi do dyskusji w tym momencie. Czy ktoś jeszcze chciałby napisać coś o pracy w Dom Leków w Słupsku. Jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Bolek
 Opinia

Polecam wyłącznie tym, co lubią być (usunięte przez administratora), przenoszeni z apteki do apteki na zawołanie, odwoływani z urlopów lub wysyłani na urlop przymusowo w terminie wygodnym dla właściciela a nie wtedy, gdy potrzebujecie wypoczynku. (usunięte przez administratora) na początku ok, a potem nieoczekiwanie spadają.

Weronika
@Bolek 07.11.2017 23:22

Popieram w 100%.

Tak2Nie
Cecylia
 Opinia

Tragedia ponieważ każą pracować. To jest straszne!!!

aga
 Opinia

Witam. Czy ktoś może podać zarobki dla technika tak +-. Ja co prada z Gdańska, ale będę prawdopodobnie decydowała się na prace w tej sieci.

Tak30Nie
Mery
@aga 23.08.2017 16:33

To serdecznie współczuję :( Ciekawe ile wytrzymasz.

Tak7Nie
AnCy
 Opinia

Z własnego doświadczenia wiem że tam lepiej gdzie nas nie ma. Piszą chyba Ci którzy nie pracowali tu. Dlatego jeśli chodzi o Słupsk to najlepsze apteki żeby się czegoś nauczyć. Reszta tylko nieudolnie kopiuje. Właściciele wymagający ale zawsze płacą to co ustalą. Pensja na czas i za nadgodziny na czas. Nie to co słychać na mieście o innych aptekach i ich "obiecankach cacankach". Fakt że wymagają ale gdzie nie. Takie czasy. Dobra praca to porządna płaca i bezpieczeństwo finansowe. Pracuję w całodobowej "Ratuszowej" już 6 rok i sobie chwalę. Kolejki są mega duże i mało czasu na odpoczynek - to minus. Reszta ok - wiedza zdobyta bezcenna. Dużo receptury - ja lubię akurat. Sumarycznie -Polecam. Niestety kadra jest tak zgrana że ciężko dostać tu pracę ale szanse zawsze są. Poprzeczka wysoko postawiona dla nowych.

Tak15Nie
AK.

Nie polecam.

Tak3Nie
An!A
 Opinia

Ceny potwornie wysokie ,zarobki niższe niż w innych sieciówkach (usunięte przez administratora)

Była
 Opinia

Ja pracowałam w tej firmie w Elblągu. Zwolniłam się. Atmosfera pracy fatalna. Jeszcze kierowniczka może być ale właściciele- szkoda słów. Kłopoty z towarem. Dzięki Bogu zdążyłam zanim nie zostały zamknięte, (usunięte przez administratora) Znowu otwierają kolejne apteki. I tak wkółko.

Tak6Nie
Marek
 Opinia

Na razie otwierają kolejne apteki. Właściciel kolęduje po aptekach konkurencji i wyciąga pracowników. Kabaret.

Tak10Nie
Bea
 Opinia

Żenująco niskie płace. Fatalna atmosfera. Można nabawić się nerwicy podczas odwiedzin właścicielki.

Bella
 Opinia

Typowa sieciówka gdzie na pierwszym miejscu zarobek a pracownik - najlepiej młody technik lub magister na stażu - jest w dalekim poważaniu. Spróbuj poprosić o podwyżkę. Nie podoba się to won, droga wolna.

Magdalena

Niskie pensje. Inwigilacja przez lustra weneckie i kamery. Nie polecam

Zostaw opinię o Dom Leków - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Leków