Dom Leków

Słupsk

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 26 ocen.

Opinie o Dom Leków

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Leków

Bolek

Polecam wyłącznie tym, co lubią być pomiatani przez właścicieli, przenoszeni z apteki do apteki na zawołanie, odwoływani z urlopów lub wysyłani na urlop przymusowo w terminie wygodnym dla właściciela a nie wtedy, gdy potrzebujecie wypoczynku. Każą wam sprzedawać przymusowo jakiś podejrzany chłam i wciskać go ludziom. Podglądanie, awantury, wyzwiska... A wypłaty to obiecanki cacanki, na początku ok, a potem nieoczekiwanie spadają.

aga

Witam. Czy ktoś może podać zarobki dla technika tak +-. Ja co prada z Gdańska, ale będę prawdopodobnie decydowała się na prace w tej sieci.

Mery
@aga 23.08.2017 16:33

To serdecznie współczuję :( Ciekawe ile wytrzymasz.

J23

Masakra stres nerwówka warunki pracy wg mnie fatalne . Ten pozytywny wpis z Slupsks to chyba od właściciela pochodzi buhaha. A najlepszy chyba żart to ten o porządnej płacy.

AnCy

Z własnego doświadczenia wiem że tam lepiej gdzie nas nie ma. Piszą chyba Ci którzy nie pracowali tu. Dlatego jeśli chodzi o Słupsk to najlepsze apteki żeby się czegoś nauczyć. Reszta tylko nieudolnie kopiuje. Właściciele wymagający ale zawsze płacą to co ustalą. Pensja na czas i za nadgodziny na czas. Nie to co słychać na mieście o innych aptekach i ich "obiecankach cacankach". Fakt że wymagają ale gdzie nie. Takie czasy. Dobra praca to porządna płaca i bezpieczeństwo finansowe. Pracuję w całodobowej "Ratuszowej" już 6 rok i sobie chwalę. Kolejki są mega duże i mało czasu na odpoczynek - to minus. Reszta ok - wiedza zdobyta bezcenna. Dużo receptury - ja lubię akurat. Sumarycznie -Polecam. Niestety kadra jest tak zgrana że ciężko dostać tu pracę ale szanse zawsze są. Poprzeczka wysoko postawiona dla nowych.

AK.

Nie polecam.

An!A

Ceny potwornie wysokie ,zarobki niższe niż w innych sieciówkach ,a pan właściciel pomyka Ferrari - nie rozumiem tego .W dodatku nękanie ze strony pani Ch jest niesamowicie frustrujace

Była

Ja pracowałam w tej firmie w Elblągu. Zwolniłam się. Atmosfera pracy fatalna. Jeszcze kierowniczka może być ale właściciele- szkoda słów. Kłopoty z towarem. Dzięki Bogu zdążyłam zanim nie zostały zamknięte, (usunięte przez administratora) Znowu otwierają kolejne apteki. I tak wkółko.

Marek

Na razie otwierają kolejne apteki. Właściciel kolęduje po aptekach konkurencji i wyciąga pracowników. Kabaret.

Mela

Czy to nie ta sieć której apteki zamykał jeszcze niedawno Inspektor w Elblągu, a w której teraz prokurator siedzi ? Boże uchroń od takiego pracodawcy

Bea

Żenująco niskie płace. Fatalna atmosfera. Można nabawić się nerwicy podczas odwiedzin właścicielki.

Bella

Typowa sieciówka gdzie na pierwszym miejscu zarobek a pracownik - najlepiej młody technik lub magister na stażu - jest w dalekim poważaniu. Spróbuj poprosić o podwyżkę. Nie podoba się to won, droga wolna.

Magdalena

Niskie pensje. Inwigilacja przez lustra weneckie i kamery. Nie polecam

Zostaw opinię o Dom Leków - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Leków