Kargo Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kargo Sp. z o.o.

nikt Nowy wpis
Klient

Nie polecam tej firmy. fakt faktem mają szeroki asortyment ale co do przedstawiciela to jest tragedia.. Jeden przedstawiciel jeździ sobie jak chce . Przyjedzie przedstawiciel narobi zamówień i naciągnie na nie które produkty które w ogóle nie schodzą i faktury daje na długi okres spłaty a potem co do czego nie przyjeżdża ileś tam miesięcy żeby kasę odebrać ( bo tak jest u mnie ). od trzech miesięcy nie widziałem przedstawiciela tej firmy a dzisiaj dostałem wezwanie do zapłaty PRZEDSĄDOWE a przedstawiciel ma w dupie to wszystko. nie polecam współpracować z tą firmą i po zapłaceniu kończę współpracę

handlowiec Nowy wpis
@nikt

tak - wszystko się zgadza - asortyment jest szeroki - przedstawiciele naciągają, a klienci dostają za darmo :-) - terminy płatności bardzo długie - jak nie płacisz to dostajesz wezwanie swoja drogą, czy nie prościej byłoby zadzwonić do firmy i zapytać co się dzieje z przedstawicielem lub zwyczajnie zapłacić? Czy to kogoś dziwi, że po 90 dniach ktoś się upomina o swoje pieniądze? PS. to na pewno nie mój klient. Moi wiedzą, gdzie na fakturze jest nr konta i płacą :-)

Kamila Nowy wpis
@nikt

Na długi okres spłaty - to znaczy na ile? I jak jesteście umówieni, że On przyjeżdża i bierze kasę? Masz to jakoś gdzieś udokumentowane? Bo niefajnie, że nagle dostajesz takie wezwanie :(

Pytanie Nowy wpis

Czy Kargo Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

@angie
Kandydat

A ja mam pytanie dotyczące warunków zatrudnienia: - jakie są widełki dla PH na podstawie i jak wyglądają średnie premie? - czy auto służbowe przysługuje również do celów prywatnych oficjalnie czy średnio? - jakie są plany sprzedażowe i akwizycyjne?

Jak wygląda sprawa grafiku w Kargo Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Sosenka

Znaki zapytania dodały się same. Atmosfera świetna :)

Sosenka

Pracowałam w Kargo (w biurze) około roku. Patrząc z perspektywy czasu najważniejsza w pracy jest atmosfera ????, bywały tam różne dni, ale bardzo dobrze wspominam ten czas.Wypłata może nie oszałamiająca, ale nie narzekałam - no może troszkę.Niestety minusem w pracy tam była ilość obowiązków, ale nie miałam okazji o tym porozmawiać, bo musiałam zrezygnować z pracy. Szczera rozmową naprawdę można było wiele załatwić. Każdy oceni sam jak tam się pracuje, ale bardzo wiele się tam nauczyłam, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Było fajnie i śmiechy i żarty i praca ????.

Klient
Kandydat

Zostałem (usunięte przez administratora) przez firmę Kargo. Gdy kończyłem prowadzenie działalności zostałem zapewniony przez przedstawiciela firmy, że towar pozostały ( ok.1000zł) może być zwrócony do hurtowni. Przedstawiciel zabrał towar. A po miesiącu powiadomił mnie, że towar zostanie mi zwrócony. Zaznaczam, że towar jest pełnowartościowy i długim terminem przydatności. Pytam ile warte jest słowo i reputacja firmy Kargo? Ja już wiem.

Kuchcik

Kargo sie sprzedało... teraz juz Merkury

Ph

Jak się pracuje jako pH w Kargo? Bo wiedzę, że jest oferta pracy i się zastanawiam czy składać aplikacje.

Były
@Ph

Oczywiście że składaj nie słuchaj innych jak nie spróbujesz to się nie przekonasz POWODZENIA :)

Ph
@Były

A Ty pracujesz czy nie? Możesz wyrazić swoją opinię.

Magdalena

A czy można po prostu nie robić tych nadgodzin skoro są niepłatne?

Szczecin

Czy firma prowadzi rekrutację na zachodniopomorskie? Z tego co widzę chyba aktualnie nie ma PH?

Arek

Nie polecam pracy w kargo na magazynie Są to niekończące się bezpłatne nadgodziny Zero czasu dla siebie i rodziny

Robert
@Arek

W jaki sposób pracodawca rozlicza rzekome nadgodziny, które należy przepracować, będąc pracownikiem magazynowym? Ciekawi mnie, czy z tego tytułu możemy liczyć na dodatkowe wynagrodzenie, czy może godziny nadliczbowe odbieramy w formie wolnych dni.

@Robert

Nie ma mowy o dodatkowym wynagrodzeniu. Nadgodziny możesz ewentualnie odebrać w formie dodatkowego dnia wolnego.

Mario
@Pracownik

W Kargo nigdy nie będzie dodatkowych wynagrodzeń:D

Helena
@Mario

(usunięte przez administratora)Można liczyć na premie bądź inne benefity?

Madziulek

Cześć . Pracuje w Kargo 5 lat jako handlowiec . Bywało różnie , ale wyszliśmy na prostą. Ja z pracy jestem zadowolona . Moze nie pracuje po 8 godzin ale i nie zarabiam jak za 8 godzin . Mam ułożony rynek. Kierowcę . Zajebistego Szefa . Jest towar . Wchodzą nowości . Wystarczy logicznie myśleć i kombinować a można zarobić . Prezes jest jaki jest ....ale daje zarobić . Nie powiem Wam ile wyciągam w najlepszych miesiącach ...ale są to kwoty składające się z 5 cyfr . Przemek to (usunięte przez administratora) Szef . Wszystkim życzę tak inteligentnego kompetentnego pomocnego i życzliwego Szefa jakiego mam ja . Jesli jesteś inteligentny pracowity i używasz głowy to zapraszam do firmy . Mazowsze górą !!!

@Madziulek

Magda, nie kłam.... nie pracujesz w Kargo 5 lat!!!

@Madziulek

Zarobki w Kargo... kwoty składające sie z 5 cyfr??? No pewnie... tyle tylko, ze 2 cyfry są po przecinku ????????????????

Madziulek
@Ktoś

Az tak Ci wstyd ze boisz się napisać swojego imienia ? No tak kompleksy najlepiej wylewać anonimowo w internecie . Jak tam , poprawiłeś swoje samopoczucie takim wpisem ? Pewnie wywalili Cię z Kargo bo leniwym głąbem byłeś i teraz boli Cię każda część ciała ze w tej firmie można zarobić pieniądze . No ale jak ktoś wstydzi się swojego imienia to jak ma handlować . Jak Cię to wzniesie na wyżyny to napisze ze pracuje dwa miesiące i zarabiam 900 pln . Lepiej Ci ? Tylko uważaj zebys głowy sobie nie rozbil spadając z tej wyżyny bo pusty łeb najszybciej pęka.

Iza
@Madziulek

Twój wpis jest ważny, ponieważ przedstawia różne aspekty pracy w firmie Kargo z punktu widzenia stanowiska handlowca. Proszę Cię jednak o zachowanie merytorycznej kultury wypowiedzi. Ironiczne komentarze kierowane do innych użytkowników nie wnoszą niczego do rozmowy. Czy zechcesz powiedzieć jeszcze, czy nowy pracownik może liczyć na tak dobre zarobki, o których wspominasz? Czy są one dostępne jedynie bardziej doświadczonym pracownikom?

Marcin
@Madziulek

Ja tam pracowalem w latach 2005-6 i zarabialem 1000zł na rękę.

Stach

@niepolecacz Możesz dodać coś więcej do tej opinii?

@Stach

Co chcesz wiedzieć? Pytaj

niepolecacz

nie polecam nikomu....

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Kargo Sp. z o.o.? Napisz o tym!

Nika

Witam. Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w Kargo? Jakie są realne zarobki na tym stanowisku? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Aaapracownik

Zajefajna firma, zajefajny Prezes i tak samo szefowie. Zarobki zależą od zaangażowania. A tak pozatym niedziela bez..... Itd

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Kargo Sp. z o.o.? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

Kandydat

Słyszałem, że Kargo ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

X
@Kandydat

Na jakie stanowisko ? Który dział ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kargo Sp. z o.o. - Olsztyn

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kargo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kargo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kargo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Kargo Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Kargo Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kargo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kargo Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kargo Sp. z o.o.