Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.

Dywity

Opinie o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.

OK

Firma spoko udają że płacą premie a pracownicy udają że pracują i chyba wszyscy są zadowoleni .

Iwona

Rozumiem @łukasz, że czujesz się rozgoryczony. Ale nie do końca rozumiem, Twoją wypowiedź. Wcześniej pisałeś, że chciałeś urlop ,którego nie dostałeś, a później, że wziąłeś L4.. Brzmi to dość nieprzekonywająco i nie bronię tutaj w żaden sposób Laboratorium Galenowe Olsztyn, jedynie stwierdzam fakty.

nick
@Iwona 29.09.2017 08:39

A może chciał wziąć urlop z powodu choroby, żeby nie iść na zwolnienie?

Iwona

@łuksz a to L4 wynikało z faktycznej choroby, czy było następstwem sytuacji, w której firma nie do końca chciała w danym momencie udzielić Ci urlopu? Często L4 wydaje się być rozwiązaniem w takich sytuacjach, ale pracodawcy są czujni wobec takich praktyk.

łukasz
@Iwona 13.09.2017 08:31

byłem chory i lekarka mi proponowala przedłużenie jeszcze o pare dni l4. czego nie zrobilem bo (uwaga) balem sie ze mogą mnie zwolnic z tego powodu i poszedlem chory do pracy. naprawdę wspaniała kadre macie, pisze że robimy grubo ponad normę a i tak podejrzewacie ludzi o takie praktyki. gardzę wami.

łukasz

pracowałem 3 miesiące, zawsze nasza zmiana grzała grubo ponad normę, byłem tydzień na l4, jak tylko wrócilem dowiedzialem sie ze juz nie pracuję bo już mnie nie potrzebują, gdy jak troche wczesniej pytalem czy moglbym pojsc na te 2 dni urlopu ktore mi przyslugują to nie było jak no bo przeciez tyle pracy. kierownictwo to krętacze. praca mi się tam podobała, nawet jak za psie pieniądze, no ale cóż zrobisz jeśli jesteś tylko cyfrą.

Iwona

Każdy pracodawca ustala normy wg wyliczonego wzoru @Zośka i @Geegee, na pewno nie mogą być to normy narzucone bez żadnych podstawy, które nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości. Co do pensji i premii, to od czego one zależą?

anonymous
@Iwona 21.08.2017 14:07

Od humoru kierownika.

zs
@Iwona 21.08.2017 14:07

Od humoru kierownika.

Geegee

Kiepska płaca, czesto obcinane premie bez powodu. Oczekiwania pracodawcy, zrobić dużo szybko i bez słowa skargi a za staranie się co jedynie dziękuje i to nie zawsze, a o dodatkowej kasie mozna zapomiec.

Zośka

Jest dość ciężko, tragedii nie ma. zawsze więcej wymagają od kobiet na pakowni ,wiecej i szybciej a później podnoszą normy i żadnego dziękuje za dobrą pracę , tylko jeszcze za mały błąd opier*** premie. Cwany facet zawsze ma tam lepiej od kobiety, ale za taką kasę produkować leki.....masakra. To odpowiedzialne zadanie a za 1700 to przychodzą tam tylko chłopaczki po technikum czy zawodówce. Poważny facet który ma rodzinę za takie grosze nie przyjdzie. Premie słabe albo wcale. Da się przeżyć. Mega ściganie o porządki na stanowisku. .... Nie polecam. Chyba że ktoś lubi prace w szybkim tempie.

Iwona

@GOSC przepracowałeś w firmie tylko 4h? Dlaczego przerwałeś dwój dzień w pracy niemalże w połowie? Mógłbyś opowiedzieć dokładniej, dlaczego tak potoczyła się twoja sytuacja w firmie?

Iwona

@ewa co takiego działo się w firmie, że masz aż tak negatywną opinię na jej temat? Mogłabyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Takie informacje o konkretnych zastrzeżeniach będą bardzo pomocne.

ewa

Koszmar przez duże K. Iwono. Najgorszy miesiąc w moim życiu, a pracowałam już w Indykpolu i tam jest lepiej!!!!!! Uważajcie na wszystko i nawet jak chce się pracować to i tak jest szambo.

Iwona

Pracujesz w Laboratorium Galenowe Olsztyn? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Co lubisz w swojej pracy, a co według Ciebie warto zmienić?

Mędrzec za wschodu

Nie polecam pracy w tej firmie. Większość to kolesie i koleżaneczki, znajomi z podwórka, rodzina itp. Lepiej uważać co się mówi i komu. Kasa marna. Firma ma "szczególne potrzeby" i zmiany grafiku są nawet kilka razy w miesiącu. Premie raz na trzy miesiące zobaczysz jak nie podpadniesz. Z premią kwartalną i z nadgodzinami dopiero to zaczyna trochę przypominać wypłatę. Ludzie często zmieniają się co tydzień. Rekrutują po kilka osób a po tygodniu nikt nie zostaje albo zostaje jedna osoba. Nawet jest osoba co ma ich tam ciągle uczyć żeby ogarnąć cały ten przemiał, pracownicy mówią na niego lider opier...nia się czy jakoś tak. Pracują tam ci co muszą, starsze kobiety, osoby z kliki co mają luz i trochę lepszą kasę, dużo osób co czeka aż znajdą coś lepszego. W okolicy to lepiej nie mówić gdzie się pracuje, wszyscy wiedzą jak tam jest i co się tam "wykonuje". Nie lubię pisać źle o ludziach i o pracy ale muszę napisać obiektywną opinię. Jak macie pracę to nie zmieniajcie na "lepsze" bo tam lepszego raczej nie spotkacie.

GOSC
@Mędrzec za wschodu 28.01.2017 18:45

POPIERAM WAS TO JEST OBÓZ PRACY NIE POTRZEBA CHIN PRACOWAŁAM TAM 4 GODZ .I WSZYSTKO SIE ZGADZA UKŁADY I UKŁADZIKI A GDZIE SIĘ PODZIAŁO KIEROWNICTWO ,INSPEKCJA PRACY TO JEST TOTALNE WYKORZYSTYWANIE LUDZI

see

A wiadomo jakie zarobki ma zapewniony mechanik zmianowy? wykształcenie techniczne, preferowane kierunki automatyk, elektryk, mechanik jest dość oczywiste, ale szkoda, że nie określili jakiego rodzaju jest zawierana u nich umowa. Zatrudnienie i tak jest stabilne pewnie.

Laluś

Oszczędzają na wszystkim. Przecież tu jest Polska B i nie trzeba dbać o dobra markę i opinie ludzi. Czy poważna firma pozwoliła by sobie na zapuszczoną zieleń przed Budynkiem? To o czymś świadczy.

Bodzio

Tu znajdziecie te oferty. Ich własną strona to EUBIOCO.

Bodzio

Znajdziecie te oferty na ich stronie. EUBIOCO.

Tu znajdziecie. www.eubioco.eu/kariera.html

Bodzio

Nie poddawać się. Na ich własnej stronie są trzy oferty pracy. Myślę źe cały czas szukają pracowników.

Qinom

Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć o obecnej sytuacji na produkcji?? Trochę czasu minęło od tego wysypu negatywnych opinii. Proszę o jakieś info ;)

sztudnia

Wcześniej to za ciekawie w Laboratorium Galenowym z Olsztyna nie było. Ale teraz jest to również i dla mnie zagadką i chętnie bym się dowiedział o obecnej sytuacji w firmie, nie ukrywam że chciałem się zatrudnić w tej firmie, jestem świeżo po studiach i przydałby mi się taka praca na początek i na rozruszanie, w związku z tym nie wiecie jak jest z wakatami ?

arletta

Liczę na was! wiecie może coś o obecnej sytuacji Laboratorium Galenowym? bo tak się składa że obecnie muszą wrócić po studiach farmaceutycznych do Olsztyna, bo sytuacja rodzinna mnie do tego zmusiła. A bardzo chciałabym pracować w zawodzie, więc myślę że ten producent leków to dobre miejsce na nabranie doświadczenia. Tylko czy kogoś teraz szukają do pracy?

nie zdziwiony

pracowałem tam i wiem duzo, znowu jakies zmiany ??? no to juz nie jest smieszne wrecz, ale zalosne.

Masakra

Po prostu szkoda komentować, co się zaczęło dziać w tej firmie. (usunięte przez administratora)

basia

Zadzwoń a się dowiesz :P

asia

witam szukam pracy mam pytanie czy do laboratorium galenowka przyjmuja

okrąglutka bunia

Choroba ludzi pracujących na produkcji i kierownictwa,które wymaga czegoś ,czego nie można zrobić.(usunięte przez administratora)

Zaitek

Nie warto, szkoda zdrowia i nerwów, choroba tych ludzi co tam pracują przerasta wszystko!!! Nie zastanawiaj się nawet nad tą firmą i daj sobie na luz!!!

iza

witam szukam pracy i czytam wiadomosci o tej firmie to az sie boje tam zaniesc cv co tam sie wyrabia chyba zrezygnuje .

Zaitek

Zgadzam się z Tobą w zupełności!! Umowy to tak formułują aby jak tylko komuś nie podpasujesz to jeszcze tego samego dnia w pracy powiedzą Ci do widzenia i z miejsca musisz podpisać ich wypowiedzenie, aby jak najszybciej się wynieść. Cwaniaczki i kable na każdym szczeblu!! Jak tylko komuś z tych tzw. "starych pracowników" nie podpasujesz to w niedługim czasie podpisujesz wypowiedzenie, a wśród nowych pracowników to się zdarza bardzo często. Ja na pracy w tej firmie więcej straciłem na wynajem lokum niż zarobiłem u nich w LGO. Moja rada, chcesz stracić pieniądze i zdrowie, myśląc cały czas kto w niedługim czasie Cię podpieprzy (a takich ludzi jest tam na prawdę sporo) idź spróbuj swoich sił tam, w przeciwnym razie nawet nie marnuj czasu na wysyłanie CV i pomiń ogłoszenie pracy w tej firmie.

nonie

jeszcze w zyciu nie spotkalem takiego dziwnego towarszystwa, a pracowalem w 2 firmach po 10-12 lat z roznymi ludzki i roznym przekroju spolecznym. jeden madrzejszy od drugiego, mowie rowniez o pracownikach biur. a nic nie wiedzą .uklady, ukladziki, jak sie nie podlizujesz to juz po tobie. zobaczymy co wymysli nowy kierownik prod. zycze powodzenia,jak dasz rade to fajnie,ale nie znasz dnia ani gfodziny jak ci podziekuja.

zupa gulaszowa

Jaki kierownik ?

patologia

Potwierdzam...również pracowałam jako Przedstawiciel Farmaceutyczny...Sama się zwolniłam.To co wyparawia kierownik (usunięte przez administratora)to jakaś żenada...Facet powinien sie doszkolić..nie wiem gdzie wcześniej pracował ale nie ma pojęcia jak kierować swoimi ludźmi...LGO jednych zwalnia...a drudzy przez przełożonego sami odchodzą..i gdzie tutaj sens???

zupa gulaszowa

Najlepsze jest to jak ktoś przyjdzie na produkcję (albo nawet i nie to),a po pół roku zostaje brygadzistą...Ciekawe jak baardzo trzeba było wejść kierownikowi i kierowniczce w ...

ex pm

Pracowałem jako Przedstawiciel ...nie polecam...premie...jakie premie???? masz robic sprzedaż,a firma od siebie nie daje nawet długopisów,ulotek,folderów itd do aptek.Wieje wiochą,gdy wchodzisz do apteki oferować preparaty firmy bez folderu,nie mozesz pokazać co i jak wygląda.Pracodawcy każą we własnym zakresie drukowac zdjecia zeby pokazywac w aptekach..oczywiscie na własny koszt.Zapomnijcie że wam oddadza kase za tusz,papier. Zwalniają z pracy bez podania powodu.Wyrzucają jak pasa!!!

Monia

Niestety musze sie zgodzic ze wszystkimi negatywnymi opiniami o tej firmie, jednym slowem- ZAL!! szkoda zachodu.

acja

Z tego co czytam i z własnego doświadczenia wiem, że chyba każdego, niezależnie od tego czy jest to magister farmacji czy pracownik szeregowy.

farm

Czy takie niezadowolenie dotyczy tylko pracowników szeregowych czy także specjalistów np magistró farmacji w tej firmie?

Gaweł

Jeżeli ktoś mieszka w Dywitach to jeszcze, ale jak się tam nie mieszka to gra niewarta zachodu, bo dojazdy czy wynajęcie wychodzi drogo, a jak się widzi tą wypłatę to aż płakać się chce i jakby wszystko podliczyć to wychodzi się na zero. Jak dla mnie to gra niewarta świeczki, bo człowiek się narobi, a jak przychodzi do wypłaty to jakby w mordę dostał.

Mizeria

Syf, syf, syf i jeszcze raz syf, nie wiem po co osoby powyżej się tak rozpisują jak jedno słowo - syf może określić wszystko czym jest ta firma

Coshmar

Zastanawia mnie czemu moja wcześniejsza opinia zniknęła, ale nie ważne, jeszcze raz napiszę, że firma porażka i jeżeli ktoś ma nóż na karku to za najniższą krajową pójdzie tam TYRAĆ!! Jeżeli uwierzycie w to co wam obiecują na rozmowie to tak jakbyście uwierzyli w to co napisała wcześniej Anakonda o tym, że wcale nie jest tak źle. Firma jak mój Nick, dlatego lepiej dobrze się zastanówcie czy chcecie tam pracować jak zadzwonią?

Madziar

"Wcale nie jest tak źle" z tym się zgadzam, bo jest gorzej-strasznie. A osoba powyżej należy właśnie do tej starej, konfidenckiej, zamkniętej grupy. Lepiej takiej osoby nie słuchać, bo akurat im to jest dobrze. Nie polecam.

Anakonda

Wcale nie jest tak źle,tylko trzeba się wywiązywać z powierzonych zadań,a nie chodzić i się( usunięte przez administratora ).Co do konfidentów,to się zgadzam.Na produkcji trzeba uważać z kim się rozmawia,ale proszę nie oczerniać starych pracowników( usunięte przez administratora )

Robik

NIE!!! NIE!!! NIE!!! Oto trzy słowa będące odpowiedzią na ważne trzy pytania odnośnie pracy tam, a mianowicie: czy warto? czy się opłaca? czy ludzie tam pracujący są w porządku? Stanowczo i zdecydowanie odradzam wszystkim podjęcia tam pracy chyba, że ktoś postradał zmysły. Zakłamani ludzie!! Nie wierzcie w to co Wam obiecują, bo i tak tego nigdy nie uświadczycie. Najlepiej harować na umowę zlecenie za 1200 zł bądź na umowę o pracę za najniższą krajową. Premie, które obiecują na rozmowie to tylko mrzonki, którymi próbują Was zachęcić do pracy tam, a i tak ich nigdy nie ujrzycie. Pozdrawiam, były pracownik.

śmiech_na_sali

janka - 2013-09-11 18:56:49 a jak się tam pracuje jako przedstawiciel farmaceutyczny... widziałam ogłoszenie i zastanawiam się czy wysłać dok???nie warto!!! nikt nie płaci tyle ile oni mogą... obiecać

Bogusia

Ja także nawet najgorszemu wrogowi nie poleciłabym tej firmy. Skaza po tym co tam się działo została we mnie po dzień dzisiejszy. Nawet nie myślcie o pracy tam chyba że Bóg was opuścił

Mario

Nie wiem jak się pracuje tam jako przedstawiciel ale też tam pracowałem i NIE POLECAM! idą tam tylko desperaci.

janka

Beta

Zgadzam sie z przedmowca. Pracowalam tam na produkcji rok lat temu, jeden wielki wyzysk, umowa zlecenie za grosze. Mowili, ze podobno lepiej niz w Cefarmie, ale tak na prawde jest to samo, bo w sumie do tej samej grupy nalezy. Nie wierzcie w bajki jakie wam opowiadaja na rozmowie, bo nic z tego prawda nie bedzie. Aha jak juz sie tam dostaniecie to rzeczywiscie uwazajcie z kim gadacie bo wiekszosc z tych co tam dluzej pracuja to kable. Nie pracujcie tam.

Coshmar

Firma porażka, ale to pewnie dlatego, że jest to jeden z najbiedniejszych rejonów w Polsce. Premię ciężko zobaczyć, gdyż nawet ciężko pracując można jej nie dostać, w zależności od upodobania przełożonego. W wyniku tego pracuje się za bezcen szczególnie na produkcji, gdzie ludzie pracują na umowy zlecenia za psi grosz, ale ze względu na to, że nie ma się pracy chwyta się każdej roboty. Z tego co wiem, a wiem, bo zdarzyło mi się tam niestety pracować, to większość ludzi szczególnie na wyższe szczeble tam po znajomościach przyjmują. Trzeba uważać z kim się rozmawia, bo konfidentów nie brakuje i można polecieć. Pozdro. Dla mnie firma jak mój Nick. Nie polecam nikomu!!

Zostaw opinię o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. - Dywity

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.