Opinie o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. w Dywity

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.
2 38 103 5 1
Kandydat Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Proszę o informacje jaka atmosfera panuje w biurach czy warto aplikować na Kierownika działu technicznego. Może wiadomo coś o zarobkach? Pozdrawiam

TakNie1
Grażyna Nowy wpis
@Kandydat

Pracownicy działu technicznego siedzą w warsztato-biurze nie licz na cuda bo Max 3500brutto dostaniesz także zastanów się dobrze ta firma to dno i metr mułu

Tak3Nie
Evo.

Nie dane mi było pracować w laboratorium, jednak po samej rozmowie kwalifikacyjnej bardzo się z tego cieszę. Poza średnim wrażeniem, jakie wywarła osoba zajmująca się rekrutacją, zostałam zapewniona, że "do jutra" otrzymam telefon czy jest jeszcze miejsce na stanowisko, na które aplikuję i jeśli nie to mam zdecydować czy chciałabym podjąć pracę na innym stanowisku. Nie było to takie typowe "zadzwonimy do Pani" na odczepne, a jutro nie nadeszło mimo że minął już tydzień, w którym zdążyłam znaleźć inną pracę. Z takim podejściem przy pierwszym kontakcie wątpię w dobrze ukladajacą się współpracę.

Tak11Nie
Teresa Nowy wpis
@Evo.

@Evo. Większość firm kontaktuje się wtedy, kiedy rekrutacja jest pozytywna. Napiszesz, jakie pytania otrzymałeś podczas rozmowy?

Evo Nowy wpis
@Teresa

Eh, proszę czytać ze zrozumieniem. Wiem jak zazwyczaj przebiega proces rekrutacji, dlatego też nadmieniłam, że nie było to standardowe "oddzwonimy do Pani", tylko po prostu zapewnienie że jeśli nie będzie miejsca na stanowisku, na które aplikowałam to skontaktują się ze mną w sprawie pracy na innym i wtedy dam odpowiedź czy 3-zmianowy system pracy mi odpowiada. Pytania były typowe, czemu postanowiłam wysłać CV, co robię w Olsztynie, miałam opowiedzieć coś o sobie i co mnie motywuje do pracy, czy wcześniej pracowałam na podobnym stanowisku, czym będę ewentualnie dojeżdżać itp.

Tak1Nie

Dziś szefowa produkcji stwierdziła że chce zatrudnić 50 pracowników do końca roku interesujące? I owszem ale niestety nie ma warunków do tego żeby zatrudnić dodatkowo 10 osób ani szafek ani łazienki nic po prostu nic 1 kibelek na 50 osób na produkcji daje do myślenia. 2 osoby w jednej szafce w szatni. Stołówka na 15osob reszta je na stojąco jedna lodówka czajnik i mikrofalówka kilka szafek pomieszczenie 15 m2. Ludzie uciekajcie jak chcecie normalnie funkcjonować. Pani dyrektor miesza z błotem doświadczonych pracowników i o podwyżkach nie ma mowy. Jak kogoś kusi 2700 brutto na start to super ale po okresie próbnym będziesz miał 2600 bo na początku masz dodatek 300 zł brutto. Potem twierdzą że masz premię a ona jest albo jej nie ma. Oczywiście bystry pracodawca wlicza za każdym razem premie w wynagrodzenie zasadnicze i zawsze taka sama gadka że i tak dużo zarabiasz. Czego jeszcze oczekujesz. (usunięte przez administratora) nie firma

Żaba.pl

Może mają dużo ofert bo się rozwijają? Ja też byłam na rozmowie z panią od HR i że zdziwieniem czytam opinie o rozmowie z nią???? mam całkiem inne odczucia co do rozmowy. Przeszłam ich sporo w innych firmach i powiem, że moja wyglądała całkiem inaczej niż u pani "rekrutantka". Pełen profesjonalizm i konkrety. Żałuję, że się nie dostałam ale taki jest rynek pracy. Będę nadal podpatrywać ofert u nich bo firma jest ciekawa. Hejt na moje odczucia niemile widziany????

Tak14Nie3
@Żaba.pl

Moze z Tb Pani od hr inaczej rozmawiała. Każdego moze odbiera inaczej. Nie należy jednak wątpić w moja wypowiedz. Ja w Twoja nie wątpię!.

Żaba.pl
@Rekrutantka

Nie watpie w pani odczucia tylko sie dziwię w tak 2 różne odczucia. To co pani napisała to jakby o innej osobie. Może po prostu bardzo pani zależało A gdy nie została pani wybrana to oczernienie i hejt jest najlepsza forma wyżalenia się. Hejt łatwiej i szybciej się komentuje niż pozytywne odczucia. Szkoda ale w takich czasach żyjemy. Życzę pani powodzenia w poszukiwaniach pracy.

Tak5Nie1

Kandydatka
@Żaba.pl

Dzień dobry. Chciałabym prosić o podpowiedz osoby które pracują w tej firmie ponieważ złożyłam aplikację na asystenta technologa. Czy brak doświadczenia może być przeszkodą w dostanie się do pracy?

Ag
@Żaba.pl

Pani od HR bardzo sympatyczna. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej rok temu pracy nie otrzymalam a samo spotkanie miło wspominam.

TakNie2
@Kandydatka

Tu nikt nie ma doświadczenia dlatego jest taki bałagan

Tak4Nie1
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Nazwa działu: Produkcja

Żeby nie aktualna sytuacja zdrowotna to już dawno by mnie tu nie było ten okręt tonie a pracownicy są traktowani jak w (usunięte przez administratora) nie polecam omijać szerokim łukiem.

Tak6Nie

Czy pracodawca Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

TakNie5
Ogromne rozczarowanie
@Pytanie

Szanowni Państwo, W odpowiedzi na pytanie mogę jedynie powiedzieć, że panującą polityka w firmie prowadzi głównie do demotywacji pracowników, aczkolwiek osoby pracujące przez pierwsze 3 miesiace są zadowoleni z obiecywanych gruszek na wierzbie, po tym okresie otwierają im się oczy coraz szerzej i szerzej a gruszek jak nie było widać tak nie widać... Druga sprawa to demotywujaca postawa oraz brak szacunku do godności człowieka pracującego na produkcji przez wyższej rangi przełożonych... Do licha ciężkiego! człowiek to nie tylko maszynka do robienia pieniędzy, którą jak jak zaskrzypi to trzeba wyrzucić i zastąpić nową dopuki i ta nie zaskrzypi...

Edward
@Ogromne rozczarowanie

Co sprawia, że pracownicy czują się zdemotywowani? możesz to jakoś doprecyzować? Czy chociaż wynagrodzenie jest odpowiednie?

Ogromne rozczarowanie
@Edward

Jest wiele czynników wpływających na brak motywacji, głównie niesprawiedliwość czy krytyka (nie wpomne o pochwałach bo to coś równie odległego co zorza polarna). Oczywiście że przedłużają umowy.

Marta

Jak ogólnie się pracuje?

TakNie5
Maro
Nazwa działu: Produkcja

Zakład pracy to totalne dno!! ludzie uciekajcie z tego syfu , szkoda waszych nerwów :) n(usunięte przez administratora) chyba że zadecyduje wrócić na swoja wioskę i wozić swinie w PGR :D ) hahaha i reszta tępaków z biura. Galenówka jesteście mniej niż zeroooooooooooo!!!!!!!!!!

Tak50Nie2
Jan
@Maro

Bardzo negatywnie wypowiadasz się o firmie Laboratorium Galenowe. Przypuszczam, że masz negatywne doświadczenia związane z pracą w tej firmie, dlatego chciałbym, abyś uzasadnił swoją opinię. Na chwilę obecną nie wiem, dlaczego tak uważasz i przyznam szczerze, że chętnie się tego dowiem. Zachęcam do dalszej aktywności.

TakNie11
@Jan

Ja się nie dziwię że w ten sposób ktoś wypowiedział się na temat tego zakładu gdyż po okresie próbnym widzę że Pani J za "nic" ma pracowników produkcji, zero szacunku do drugiego człowieka. Trudno, nie pasuje Ci tyranię na nocki za marne grosze to przyjdzie inny tępak i będzie nabijał kasę dla pierdzących w stołki nawiasem mówiąc spółki ... Ja nie wiem jak ludzie pracujący tam wiele lat mogą znosić takie poniżanie " dla młodych trzeba dać, żeby ich zatrzymać a starym nie damy bo już nigdzie nie odważą się odejść" Rety co za szopka

Tak41Nie
Masza
@anonim

Z tymi starymi pracownikami to prawda noc nie dają podwyżek ale niektórzy poprostu się tam już ,,zasiedzieli"

Tak32Nie
Mieczysław
@anonim

Widzę, że atmosfera nie jest najmocniejszą strona zatrudnienia. Myślałeś jak można by ją poprawić? Wspominasz o pracy w nocy. Czy wtedy jest inna stawka godzinowa i można zarobić więcej? Interesuje mnie też jakie jeszcze inne benefity są wypłacane. Myślę tu o premiach. Napisz proszę więcej szczegółów.

Tak18Nie
Mariano italiano

Dobrze piszesz 2300 brutto + premia to smieszne pieniadze. Zarzad firmy jest slepy nie dajac podwyzek ale to ich problem, a beda mieli jeszcze wiekszy jak lada dzien ludzie sypna wypowiedzeniami.

Tak16Nie

Poszukiwaczka
@Mariano italiano

Tak,zgadza się! Nadchodzi rynek pracownika i jeśli zarobki w firmie nie będą godne to pracodawca może mieć problem. Ja premii nigdy nie biorę pod uwagę. Musi być mocna podstawa bo zobowiązania też mam stałe. Podane przez Was kwoty to pensje głodowe.

Tak10Nie

Maleranga
@Poszukiwaczka

Pracodawcy nie interesują Twoje zobowiązania

TakNie2

As

Jeżeli prezes przeprowadza rozmowy w taki sposób to jaki niski poziom musi być kadry chyba ludzie z łapanki albo po stażu

Tak8Nie

Nowy

Hmm jak Mają dużo ofert to chyba o czymś to świadczy albo taka rotacja i płace niskie albo klimat do niczego

Spinacz.12

Hej, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i jestem zadowolony. Mają dużo ofert na różne stanowiska więc kto chętny niech składa cv. Moja koleżanka rozmawiała telefonicznie i się z nimi już umowiła.

Tak6Nie2

Gonzo
@Spinacz.12

Na jakie stanowiska zatrudniają? Wiesz jakie mają stawki?

Spinacz.12
@Gonzo

Ja skladalem na produkcję to zależy jakiej pracy szukasz, jest dużo ogłoszeń na pracuju. Zobacz może coś ci podpasuje.

Rekrutantka

Dodam, że nie mam absultnie żadnego żalu że nie zostalam wybrana. Nawet bym sie nie zgodzila pracowac z taka pania od hr. Napisalam to żeby z ufnoscia jaka darza ta pania w firmie Pani Prezes miala na uwadze, że za sposob i poziom rekrutacji,wyrażenie jej slow i wzniosla ocene ubiegajacego sie o prace ponosza odpowiedzialność.

Tak11Nie

Rekrutantka

Będąc na rozmowie kwalifikacyjnej ws pracy na stanowisko specjalista ds.administracyjnych nijak sie mialo stanowisko do sposobu przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej. Pani od hr poszukiwala odtworcy jej zadan bez mozliwosci rozwojowych i bez mozliwosci wyrozniania sie. Rozmowa nie dotyczyla stanowiska a pytan typu co Pani widzi w tym pokoju, i inne dziwne pytania nie na temat. Na koniec stwierdzila, ze jestem sfrustrowana poszukiwaniem pracy. Nie wiem jak to wysnula. Moje checi rozwoju nazwala frustracją. Absolutnie ta osobe dyskwalifikuje jako odpowiedniego rekrutatora. Odnioslam wrażenie jakby miala problem ze soba.mialam ochote uciekac a ro spotkanie tewalo ponad godzine.Mam 30 lat, a ona rozmawiala ze mna na poziomie stazysty po studiach i pierwszej pracy szukajac odtwórcy jej zadan i skladania pomyslow, ktore ona wykorzysta( zniechecala mowiac 4h skanowaniac dokumentow i brak mozliwosci wypowiadania sie) Ciekawa jestem kogo wybrala współczuję! Co sie dzieje, ze czlowiek z doświadczoniem zawodowym ,wyksztalcony, ambitny musi zostac upokorzony przez majacego problem ze soba rekrutera.

Aplikacja

Witam, chciałabym aplikować na pracownika biurowego. Proszę powiedzcie jaki mniej więcej jest zakres pensji i jakie godziny pracy?Czy pracuje się w weekendy?

Tak2Nie1

Aplikacja 2
@Aplikacja

Szkoda,że nikt nie dzieli się opinią o bieżącym stanie rzeczy i tu nie zagląda...Administrator serwisu odsyła do aplikowania lecz odpowiedź na proste pytania dopiero można stwierdzić, czy w ogóle aplikować, by nie tracić czasu (tu mam na myśli konkretną ofertę do zakupów)

Tak1Nie

Iwona

@Aplikacja chciałabyś pracować na cały etat czy może interesuje cię też inny wymiar czasu pracy? Zajrzyj na http://eubioco.eu/kariera.html , możesz tam złożyć swoją aplikację. Jeśli podejdziesz do procesu rekrutacji, podziel się wrażeniami z innymi użytkownikami.

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Iwona

Pod adresem http://www.eubioco.eu/kariera.html znalazłam oferty pracy na stanowisko operatora technicznego, pracownika produkcyjnego oraz mechanika zmianowego. Jakie są Wasze opinie i zadowolenie z pracy na tych stanowiskach?

Tak10Nie

Cherrycake
@Iwona

Serio Iwona? Pracujesz tam i robisz tu reklame? Nikt nie ma dobrych wspomnien po pracy w lab. A przynajmniej wiekszosc odradza pracy tam. Czy to operator, mechanik czy ktokolwiek, powie że jest u was słabo. Best regards.

Tak9Nie

Pracowałem w firmie około rok i 3 miesiące. Praca sama w sobie przyjemna jeśli pracujesz na produkcji, czyli przyjemna głownie dla facetów bo kobiety trafiają na pakownie gdzie trzeba sie sprężać. W pracy można zdobyć ciekawe doświadczczenie, zobaczyc jak przebiega cały proces produkcji leków i suplementow, kosmetyków. Nauczyłem sie tam dobrych nawyków jeśli chodzi o higiene i czystość na stanowisku pracy, nauczyłem sie pracy w stresie gdy było dużo do zrobienia a kieroniwnik dużo wymaga. Uważam że byłem dobrym pracownikiem, na to wpływa fakt że nigdy nie miałem problemu z urlopem bądz nawet przyznali mi 2 dni za darmo przed odejsciem gdy miałem taką potrzebe mimo ze mieli duzo pracy. Chodz ja nie miałem problemu z urlopem to wiele pracownikow mialo z tym duze problemy, głownie starsi pracownicy mieli z tym problem. Pensja jak na te czasy i na odpowiedzialność w czasie produkcji jest za mała, średnio wynosi 1700 zł. Pensja która mogłaby zatrzymać tam pracownika powinna wahać się w granicach 2300 netto na początek (po 3 miesiecznym okresie probnym. ) a firme napewno stać na to, gdy podają pracownikom ile czystego zysku w milionach osiągneli, oczywiście pracownicy na takie wyniki otrzymali tylko słowo "dziekujemy" a premia kwartalna i tak była ucięta o połowe i wynosiła jakieś 200-300 zł. W sumie każdą premie ucinał najpierw zarząd a później kierownictwo. Z perperktywy czasu i doświadczczenia wiem ze żaden młody człowiek ktory ma wieksze ambicje nie zatrzyma sie tam na wiecej niz pol roku. A samo nauczenie sie produkcji tam trwa z 4 miesiace zeby w miare ogarniac i sprostać oczekiwaniom kierowników. Zarząd powinien zastanowić sie nad znacznymi podwyżkami, inaczej przy deficycie pracownikow w polsce bedzie musiał siegnąc po ukraińcow co moze skutkowac obnizeniem wydajnosci, różnymi pomyłkami w oklejaniu pakowaniu przez różnice jezykowe. Takie pomyłki beda skutkowac czasem wykonania usług dla kontrahentów, a jak wiadomo każdy ma swoją cierpliowść. Jednym słowem jesli nie polepsza sytuacji pracowników bedzie tylko gorzej.

Tak23Nie

Byly pracownik

Firma cos tam kombinuje. Nowe dotacje, nowe maszyny a podwyzek brak albo znikome raz na kilka lat 100- do 300 brutto. Slyszalem ze premia wrocila miesieczna chociaz to przemawia za firma, niestety dalej jest "solidarnosciowa " czyli jak ktos cos spier. To ty tez nie dostaniesz kasy, zmuszaja zeby kazdy patrzyl na drugiego i go podpier... ale dobrze ze sa ludzie ktorzy nie daja soba manipulowac. A i jeszcze jedno jeszcze jakby dawali nadgodziny raz na miesiac jakas sobote czy niedziele to chociaz to by zrekompensowalo brak premii i niska wyplate. Tak bylo kiedys ludzie walczyli wtedy o nadgodziny.

Bezrobotny

Szukam pracy, podobno firma ma zamiar się rozwijać a co za tym idzie będzie potrzebować więcej rąk do pracy. Słyszałem też że wynagrodzenie to troszkę więcej niż najniższa krajowa, ludzie będą walić drzwiami i oknami ale raczej z firmy niż do. Szukam dalej.

Tak27Nie

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat świeżej sytuacji w firmie Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.?

?

Ja już jakiś czas tam nie pracuje ale widzę nić się nie zmiennie w LGO . Co do kierowników to fakt jakaś masakra od szefa po zmianowych. Jak już wybierasz kierownika to chyba nie masz racji ten kierownik co go krytykujesz to przynajmniej potrafi włączyć mieszalnik itp. a kierowniczka to jakaś masakra tylko lata i robi wrażenie że się zna i obrabia tyłek dla kierownika z drugiej zmiany , a na zmiana luz bluz. Kto mądrzejszy to już podziękował dla firmy. Ale życzę powodzenia

Jacek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi, warto startować?

Pawel
@Jacek

Startuj zobaczymy ile wytrzymasz. Stawki dla nowych powinny byc takie jak maja teraz najstarsi pracownicy a oni powinni z racji stazu I umoejetnosci miec juz wiecej kasy. Niestety na poczatku dostaniesz najnizsza krajowa... oplatliwe?

OK

Firma spoko udają że płacą premie a pracownicy udają że pracują i chyba wszyscy są zadowoleni .

Tak38Nie

@OK

Jakby placili normalne pieniadze, czyli np. tyle co masz brutto to dostalbys netto to praca wygladalaby calkiem inaczej niestety oni tego nie widza... A pracownicy docenieni pracuja lepiej.

Pracownik były

Firma jak I kierownik zmiany masakra płacę wiecznie małe zero podwyżek wiecznie szukanie czegoś żeby nie dac tylko premii i wolą zatrudnić nowych niż Dac podwyżke dla osoby która się zna na rzeczy firma dramat jedna zmiana mA kierownika i jest tam już W Ogóle masakra a na drugiej jest kierowniczka I jest milion razy lepiej więc jak pracować to tylko na ten zmianie a nie z kierownikiem który nie ma pojęcia o niczym. Tylko by premie zabierał i sie wiecznie czepiał

LabGal

Pieniadze w granicach 2200- 3000 brutto niektorzy maja wiecej :) + plus premia max 20% podstawy, i to z nia bywa roznie raz jest raz jej nie ma raz 3% raz 10% roznie. Uzyskanie premii uzaleznione od obsRszaru. Jak wssyzystko jest w porzadku i nikt nic nie zrobil zle to jest dobrze, ale duzo nowych osob przyjmuja I niestety mozna zawsze do czegos sie przyczepic I wtedy nawet jak ty robisz dobrze to I tak nie dostaniesz za duzo tej premii poza tym na niekorzysc premii wplywa to gdy idziesz L4. Firma robi (usunięte przez administratora) obrot roczny, i z roku na rok coraz wiecej a podwyzek nie ma od 4 lat. Pieniadze przytulaja prezesi spolki nie pamietaja niestety o tych ktorzy dla nich pracuja... dodatki typu socjal na swieta, wczasy pod grusza niskie okolo 200-300zl brutto.

Tak15Nie

Iwona

Rozumiem @łukasz, że czujesz się rozgoryczony. Ale nie do końca rozumiem, Twoją wypowiedź. Wcześniej pisałeś, że chciałeś urlop ,którego nie dostałeś, a później, że wziąłeś L4.. Brzmi to dość nieprzekonywająco i nie bronię tutaj w żaden sposób Laboratorium Galenowe Olsztyn, jedynie stwierdzam fakty.

nick
@Iwona

A może chciał wziąć urlop z powodu choroby, żeby nie iść na zwolnienie?

Iwona

@łuksz a to L4 wynikało z faktycznej choroby, czy było następstwem sytuacji, w której firma nie do końca chciała w danym momencie udzielić Ci urlopu? Często L4 wydaje się być rozwiązaniem w takich sytuacjach, ale pracodawcy są czujni wobec takich praktyk.

łukasz
@Iwona

byłem chory i lekarka mi proponowala przedłużenie jeszcze o pare dni l4. czego nie zrobilem bo (uwaga) balem sie ze mogą mnie zwolnic z tego powodu i poszedlem chory do pracy. naprawdę wspaniała kadre macie, pisze że robimy grubo ponad normę a i tak podejrzewacie ludzi o takie praktyki. gardzę wami.

łukasz

pracowałem 3 miesiące, zawsze nasza zmiana grzała grubo ponad normę, byłem tydzień na l4, jak tylko wrócilem dowiedzialem sie ze juz nie pracuję bo już mnie nie potrzebują, gdy jak troche wczesniej pytalem czy moglbym pojsc na te 2 dni urlopu ktore mi przyslugują to nie było jak no bo przeciez tyle pracy. kierownictwo to krętacze. praca mi się tam podobała, nawet jak za psie pieniądze, no ale cóż zrobisz jeśli jesteś tylko cyfrą.

Zostaw opinię o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. - Dywity

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.