Opinie o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. w Dywity

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. w Dywity

Żaba.pl

Może mają dużo ofert bo się rozwijają? Ja też byłam na rozmowie z panią od HR i że zdziwieniem czytam opinie o rozmowie z nią???? mam całkiem inne odczucia co do rozmowy. Przeszłam ich sporo w innych firmach i powiem, że moja wyglądała całkiem inaczej niż u pani "rekrutantka". Pełen profesjonalizm i konkrety. Żałuję, że się nie dostałam ale taki jest rynek pracy. Będę nadal podpatrywać ofert u nich bo firma jest ciekawa. Hejt na moje odczucia niemile widziany????

@Żaba.pl

Moze z Tb Pani od hr inaczej rozmawiała. Każdego moze odbiera inaczej. Nie należy jednak wątpić w moja wypowiedz. Ja w Twoja nie wątpię!.

Żaba.pl
@Rekrutantka

Nie watpie w pani odczucia tylko sie dziwię w tak 2 różne odczucia. To co pani napisała to jakby o innej osobie. Może po prostu bardzo pani zależało A gdy nie została pani wybrana to oczernienie i hejt jest najlepsza forma wyżalenia się. Hejt łatwiej i szybciej się komentuje niż pozytywne odczucia. Szkoda ale w takich czasach żyjemy. Życzę pani powodzenia w poszukiwaniach pracy.

Kandydatka
@Żaba.pl

Dzień dobry. Chciałabym prosić o podpowiedz osoby które pracują w tej firmie ponieważ złożyłam aplikację na asystenta technologa. Czy brak doświadczenia może być przeszkodą w dostanie się do pracy?

Ag
@Żaba.pl

Pani od HR bardzo sympatyczna. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej rok temu pracy nie otrzymalam a samo spotkanie miło wspominam.

@Kandydatka

Tu nikt nie ma doświadczenia dlatego jest taki bałagan

Żeby nie aktualna sytuacja zdrowotna to już dawno by mnie tu nie było ten okręt tonie a pracownicy są traktowani jak w (usunięte przez administratora) nie polecam omijać szerokim łukiem.

Jak ogólnie się pracuje?

As

Jeżeli prezes przeprowadza rozmowy w taki sposób to jaki niski poziom musi być kadry chyba ludzie z łapanki albo po stażu

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Młodszy Technolog ds. formulacji.
logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Hmm jak Mają dużo ofert to chyba o czymś to świadczy albo taka rotacja i płace niskie albo klimat do niczego

Spinacz.12

Hej, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i jestem zadowolony. Mają dużo ofert na różne stanowiska więc kto chętny niech składa cv. Moja koleżanka rozmawiała telefonicznie i się z nimi już umowiła.

Gonzo
@Spinacz.12

Na jakie stanowiska zatrudniają? Wiesz jakie mają stawki?

Spinacz.12
@Gonzo

Ja skladalem na produkcję to zależy jakiej pracy szukasz, jest dużo ogłoszeń na pracuju. Zobacz może coś ci podpasuje.

Rekrutantka

Dodam, że nie mam absultnie żadnego żalu że nie zostalam wybrana. Nawet bym sie nie zgodzila pracowac z taka pania od hr. Napisalam to żeby z ufnoscia jaka darza ta pania w firmie Pani Prezes miala na uwadze, że za sposob i poziom rekrutacji,wyrażenie jej slow i wzniosla ocene ubiegajacego sie o prace ponosza odpowiedzialność.

Rekrutantka

Będąc na rozmowie kwalifikacyjnej ws pracy na stanowisko specjalista ds.administracyjnych nijak sie mialo stanowisko do sposobu przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej. Pani od hr poszukiwala odtworcy jej zadan bez mozliwosci rozwojowych i bez mozliwosci wyrozniania sie. Rozmowa nie dotyczyla stanowiska a pytan typu co Pani widzi w tym pokoju, i inne dziwne pytania nie na temat. Na koniec stwierdzila, ze jestem sfrustrowana poszukiwaniem pracy. Nie wiem jak to wysnula. Moje checi rozwoju nazwala frustracją. Absolutnie ta osobe dyskwalifikuje jako odpowiedniego rekrutatora. Odnioslam wrażenie jakby miala problem ze soba.mialam ochote uciekac a ro spotkanie tewalo ponad godzine.Mam 30 lat, a ona rozmawiala ze mna na poziomie stazysty po studiach i pierwszej pracy szukajac odtwórcy jej zadan i skladania pomyslow, ktore ona wykorzysta( zniechecala mowiac 4h skanowaniac dokumentow i brak mozliwosci wypowiadania sie) Ciekawa jestem kogo wybrala współczuję! Co sie dzieje, ze czlowiek z doświadczoniem zawodowym ,wyksztalcony, ambitny musi zostac upokorzony przez majacego problem ze soba rekrutera.

Aplikacja

Witam, chciałabym aplikować na pracownika biurowego. Proszę powiedzcie jaki mniej więcej jest zakres pensji i jakie godziny pracy?Czy pracuje się w weekendy?

Aplikacja 2
@Aplikacja

Szkoda,że nikt nie dzieli się opinią o bieżącym stanie rzeczy i tu nie zagląda...Administrator serwisu odsyła do aplikowania lecz odpowiedź na proste pytania dopiero można stwierdzić, czy w ogóle aplikować, by nie tracić czasu (tu mam na myśli konkretną ofertę do zakupów)

Iwona

@Aplikacja chciałabyś pracować na cały etat czy może interesuje cię też inny wymiar czasu pracy? Zajrzyj na http://eubioco.eu/kariera.html , możesz tam złożyć swoją aplikację. Jeśli podejdziesz do procesu rekrutacji, podziel się wrażeniami z innymi użytkownikami.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Iwona

Pod adresem http://www.eubioco.eu/kariera.html znalazłam oferty pracy na stanowisko operatora technicznego, pracownika produkcyjnego oraz mechanika zmianowego. Jakie są Wasze opinie i zadowolenie z pracy na tych stanowiskach?

Cherrycake
@Iwona

Serio Iwona? Pracujesz tam i robisz tu reklame? Nikt nie ma dobrych wspomnien po pracy w lab. A przynajmniej wiekszosc odradza pracy tam. Czy to operator, mechanik czy ktokolwiek, powie że jest u was słabo. Best regards.

Pracowałem w firmie około rok i 3 miesiące. Praca sama w sobie przyjemna jeśli pracujesz na produkcji, czyli przyjemna głownie dla facetów bo kobiety trafiają na pakownie gdzie trzeba sie sprężać. W pracy można zdobyć ciekawe doświadczczenie, zobaczyc jak przebiega cały proces produkcji leków i suplementow, kosmetyków. Nauczyłem sie tam dobrych nawyków jeśli chodzi o higiene i czystość na stanowisku pracy, nauczyłem sie pracy w stresie gdy było dużo do zrobienia a kieroniwnik dużo wymaga. Uważam że byłem dobrym pracownikiem, na to wpływa fakt że nigdy nie miałem problemu z urlopem bądz nawet przyznali mi 2 dni za darmo przed odejsciem gdy miałem taką potrzebe mimo ze mieli duzo pracy. Chodz ja nie miałem problemu z urlopem to wiele pracownikow mialo z tym duze problemy, głownie starsi pracownicy mieli z tym problem. Pensja jak na te czasy i na odpowiedzialność w czasie produkcji jest za mała, średnio wynosi 1700 zł. Pensja która mogłaby zatrzymać tam pracownika powinna wahać się w granicach 2300 netto na początek (po 3 miesiecznym okresie probnym. ) a firme napewno stać na to, gdy podają pracownikom ile czystego zysku w milionach osiągneli, oczywiście pracownicy na takie wyniki otrzymali tylko słowo "dziekujemy" a premia kwartalna i tak była ucięta o połowe i wynosiła jakieś 200-300 zł. W sumie każdą premie ucinał najpierw zarząd a później kierownictwo. Z perperktywy czasu i doświadczczenia wiem ze żaden młody człowiek ktory ma wieksze ambicje nie zatrzyma sie tam na wiecej niz pol roku. A samo nauczenie sie produkcji tam trwa z 4 miesiace zeby w miare ogarniac i sprostać oczekiwaniom kierowników. Zarząd powinien zastanowić sie nad znacznymi podwyżkami, inaczej przy deficycie pracownikow w polsce bedzie musiał siegnąc po ukraińcow co moze skutkowac obnizeniem wydajnosci, różnymi pomyłkami w oklejaniu pakowaniu przez różnice jezykowe. Takie pomyłki beda skutkowac czasem wykonania usług dla kontrahentów, a jak wiadomo każdy ma swoją cierpliowść. Jednym słowem jesli nie polepsza sytuacji pracowników bedzie tylko gorzej.

Byly pracownik

Firma cos tam kombinuje. Nowe dotacje, nowe maszyny a podwyzek brak albo znikome raz na kilka lat 100- do 300 brutto. Slyszalem ze premia wrocila miesieczna chociaz to przemawia za firma, niestety dalej jest "solidarnosciowa " czyli jak ktos cos spier. To ty tez nie dostaniesz kasy, zmuszaja zeby kazdy patrzyl na drugiego i go podpier... ale dobrze ze sa ludzie ktorzy nie daja soba manipulowac. A i jeszcze jedno jeszcze jakby dawali nadgodziny raz na miesiac jakas sobote czy niedziele to chociaz to by zrekompensowalo brak premii i niska wyplate. Tak bylo kiedys ludzie walczyli wtedy o nadgodziny.

Bezrobotny

Szukam pracy, podobno firma ma zamiar się rozwijać a co za tym idzie będzie potrzebować więcej rąk do pracy. Słyszałem też że wynagrodzenie to troszkę więcej niż najniższa krajowa, ludzie będą walić drzwiami i oknami ale raczej z firmy niż do. Szukam dalej.

?

Ja już jakiś czas tam nie pracuje ale widzę nić się nie zmiennie w LGO . Co do kierowników to fakt jakaś masakra od szefa po zmianowych. Jak już wybierasz kierownika to chyba nie masz racji ten kierownik co go krytykujesz to przynajmniej potrafi włączyć mieszalnik itp. a kierowniczka to jakaś masakra tylko lata i robi wrażenie że się zna i obrabia tyłek dla kierownika z drugiej zmiany , a na zmiana luz bluz. Kto mądrzejszy to już podziękował dla firmy. Ale życzę powodzenia

Jacek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi, warto startować?

Pawel
@Jacek

Startuj zobaczymy ile wytrzymasz. Stawki dla nowych powinny byc takie jak maja teraz najstarsi pracownicy a oni powinni z racji stazu I umoejetnosci miec juz wiecej kasy. Niestety na poczatku dostaniesz najnizsza krajowa... oplatliwe?

OK

Firma spoko udają że płacą premie a pracownicy udają że pracują i chyba wszyscy są zadowoleni .

@OK

Jakby placili normalne pieniadze, czyli np. tyle co masz brutto to dostalbys netto to praca wygladalaby calkiem inaczej niestety oni tego nie widza... A pracownicy docenieni pracuja lepiej.

Pracownik były

Firma jak I kierownik zmiany masakra płacę wiecznie małe zero podwyżek wiecznie szukanie czegoś żeby nie dac tylko premii i wolą zatrudnić nowych niż Dac podwyżke dla osoby która się zna na rzeczy firma dramat jedna zmiana mA kierownika i jest tam już W Ogóle masakra a na drugiej jest kierowniczka I jest milion razy lepiej więc jak pracować to tylko na ten zmianie a nie z kierownikiem który nie ma pojęcia o niczym. Tylko by premie zabierał i sie wiecznie czepiał

LabGal

Pieniadze w granicach 2200- 3000 brutto niektorzy maja wiecej :) + plus premia max 20% podstawy, i to z nia bywa roznie raz jest raz jej nie ma raz 3% raz 10% roznie. Uzyskanie premii uzaleznione od obsRszaru. Jak wssyzystko jest w porzadku i nikt nic nie zrobil zle to jest dobrze, ale duzo nowych osob przyjmuja I niestety mozna zawsze do czegos sie przyczepic I wtedy nawet jak ty robisz dobrze to I tak nie dostaniesz za duzo tej premii poza tym na niekorzysc premii wplywa to gdy idziesz L4. Firma robi (usunięte przez administratora) obrot roczny, i z roku na rok coraz wiecej a podwyzek nie ma od 4 lat. Pieniadze przytulaja prezesi spolki nie pamietaja niestety o tych ktorzy dla nich pracuja... dodatki typu socjal na swieta, wczasy pod grusza niskie okolo 200-300zl brutto.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. - Dywity

• Jak się pracuje w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 46 ocen.

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.