Opinie o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. w Dywity

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. w Dywity

Iwona

Rozumiem @łukasz, że czujesz się rozgoryczony. Ale nie do końca rozumiem, Twoją wypowiedź. Wcześniej pisałeś, że chciałeś urlop ,którego nie dostałeś, a później, że wziąłeś L4.. Brzmi to dość nieprzekonywająco i nie bronię tutaj w żaden sposób Laboratorium Galenowe Olsztyn, jedynie stwierdzam fakty.

nick
@Iwona

A może chciał wziąć urlop z powodu choroby, żeby nie iść na zwolnienie?

Iwona

@łuksz a to L4 wynikało z faktycznej choroby, czy było następstwem sytuacji, w której firma nie do końca chciała w danym momencie udzielić Ci urlopu? Często L4 wydaje się być rozwiązaniem w takich sytuacjach, ale pracodawcy są czujni wobec takich praktyk.

łukasz
@Iwona

byłem chory i lekarka mi proponowala przedłużenie jeszcze o pare dni l4. czego nie zrobilem bo (uwaga) balem sie ze mogą mnie zwolnic z tego powodu i poszedlem chory do pracy. naprawdę wspaniała kadre macie, pisze że robimy grubo ponad normę a i tak podejrzewacie ludzi o takie praktyki. gardzę wami.

łukasz

pracowałem 3 miesiące, zawsze nasza zmiana grzała grubo ponad normę, byłem tydzień na l4, jak tylko wrócilem dowiedzialem sie ze juz nie pracuję bo już mnie nie potrzebują, gdy jak troche wczesniej pytalem czy moglbym pojsc na te 2 dni urlopu ktore mi przyslugują to nie było jak no bo przeciez tyle pracy. kierownictwo to krętacze. praca mi się tam podobała, nawet jak za psie pieniądze, no ale cóż zrobisz jeśli jesteś tylko cyfrą.

Iwona

Każdy pracodawca ustala normy wg wyliczonego wzoru @Zośka i @Geegee, na pewno nie mogą być to normy narzucone bez żadnych podstawy, które nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości. Co do pensji i premii, to od czego one zależą?

Od humoru kierownika.

zs

Od humoru kierownika.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Młodszy Technolog ds. formulacji.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Geegee

Kiepska płaca, czesto obcinane premie bez powodu. Oczekiwania pracodawcy, zrobić dużo szybko i bez słowa skargi a za staranie się co jedynie dziękuje i to nie zawsze, a o dodatkowej kasie mozna zapomiec.

Zośka

Jest dość ciężko, tragedii nie ma. zawsze więcej wymagają od kobiet na pakowni ,wiecej i szybciej a później podnoszą normy i żadnego dziękuje za dobrą pracę , tylko jeszcze za mały błąd opier*** premie. Cwany facet zawsze ma tam lepiej od kobiety, ale za taką kasę produkować leki.....masakra. To odpowiedzialne zadanie a za 1700 to przychodzą tam tylko chłopaczki po technikum czy zawodówce. Poważny facet który ma rodzinę za takie grosze nie przyjdzie. Premie słabe albo wcale. Da się przeżyć. Mega ściganie o porządki na stanowisku. .... Nie polecam. Chyba że ktoś lubi prace w szybkim tempie.

Iwona

@GOSC przepracowałeś w firmie tylko 4h? Dlaczego przerwałeś dwój dzień w pracy niemalże w połowie? Mógłbyś opowiedzieć dokładniej, dlaczego tak potoczyła się twoja sytuacja w firmie?

Iwona

@ewa co takiego działo się w firmie, że masz aż tak negatywną opinię na jej temat? Mogłabyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Takie informacje o konkretnych zastrzeżeniach będą bardzo pomocne.

ewa

Koszmar przez duże K. Iwono. Najgorszy miesiąc w moim życiu, a pracowałam już w Indykpolu i tam jest lepiej!!!!!! Uważajcie na wszystko i nawet jak chce się pracować to i tak jest szambo.

Iwona

Pracujesz w Laboratorium Galenowe Olsztyn? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Co lubisz w swojej pracy, a co według Ciebie warto zmienić?

Mędrzec za wschodu

Nie polecam pracy w tej firmie. Większość to kolesie i koleżaneczki, znajomi z podwórka, rodzina itp. Lepiej uważać co się mówi i komu. Kasa marna. Firma ma "szczególne potrzeby" i zmiany grafiku są nawet kilka razy w miesiącu. Premie raz na trzy miesiące zobaczysz jak nie podpadniesz. Z premią kwartalną i z nadgodzinami dopiero to zaczyna trochę przypominać wypłatę. Ludzie często zmieniają się co tydzień. Rekrutują po kilka osób a po tygodniu nikt nie zostaje albo zostaje jedna osoba. Nawet jest osoba co ma ich tam ciągle uczyć żeby ogarnąć cały ten przemiał, pracownicy mówią na niego lider opier...nia się czy jakoś tak. Pracują tam ci co muszą, starsze kobiety, osoby z kliki co mają luz i trochę lepszą kasę, dużo osób co czeka aż znajdą coś lepszego. W okolicy to lepiej nie mówić gdzie się pracuje, wszyscy wiedzą jak tam jest i co się tam "wykonuje". Nie lubię pisać źle o ludziach i o pracy ale muszę napisać obiektywną opinię. Jak macie pracę to nie zmieniajcie na "lepsze" bo tam lepszego raczej nie spotkacie.

GOSC
@Mędrzec za wschodu

POPIERAM WAS TO JEST OBÓZ PRACY NIE POTRZEBA CHIN PRACOWAŁAM TAM 4 GODZ .I WSZYSTKO SIE ZGADZA UKŁADY I UKŁADZIKI A GDZIE SIĘ PODZIAŁO KIEROWNICTWO ,INSPEKCJA PRACY TO JEST TOTALNE WYKORZYSTYWANIE LUDZI

see

A wiadomo jakie zarobki ma zapewniony mechanik zmianowy? wykształcenie techniczne, preferowane kierunki automatyk, elektryk, mechanik jest dość oczywiste, ale szkoda, że nie określili jakiego rodzaju jest zawierana u nich umowa. Zatrudnienie i tak jest stabilne pewnie.

Laluś

Oszczędzają na wszystkim. Przecież tu jest Polska B i nie trzeba dbać o dobra markę i opinie ludzi. Czy poważna firma pozwoliła by sobie na zapuszczoną zieleń przed Budynkiem? To o czymś świadczy.

Bodzio

Tu znajdziecie te oferty. Ich własną strona to EUBIOCO.

Bodzio

Znajdziecie te oferty na ich stronie. EUBIOCO.

Tu znajdziecie. www.eubioco.eu/kariera.html

Bodzio

Nie poddawać się. Na ich własnej stronie są trzy oferty pracy. Myślę źe cały czas szukają pracowników.

Qinom

Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć o obecnej sytuacji na produkcji?? Trochę czasu minęło od tego wysypu negatywnych opinii. Proszę o jakieś info ;)

sztudnia

Wcześniej to za ciekawie w Laboratorium Galenowym z Olsztyna nie było. Ale teraz jest to również i dla mnie zagadką i chętnie bym się dowiedział o obecnej sytuacji w firmie, nie ukrywam że chciałem się zatrudnić w tej firmie, jestem świeżo po studiach i przydałby mi się taka praca na początek i na rozruszanie, w związku z tym nie wiecie jak jest z wakatami ?

arletta

Liczę na was! wiecie może coś o obecnej sytuacji Laboratorium Galenowym? bo tak się składa że obecnie muszą wrócić po studiach farmaceutycznych do Olsztyna, bo sytuacja rodzinna mnie do tego zmusiła. A bardzo chciałabym pracować w zawodzie, więc myślę że ten producent leków to dobre miejsce na nabranie doświadczenia. Tylko czy kogoś teraz szukają do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. - Dywity

• Jak się pracuje w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 46 ocen.

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.