Opinie o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. w Dywity

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. w Dywity

nie zdziwiony

pracowałem tam i wiem duzo, znowu jakies zmiany ??? no to juz nie jest smieszne wrecz, ale zalosne.

Masakra

Po prostu szkoda komentować, co się zaczęło dziać w tej firmie. (usunięte przez administratora)

basia

Zadzwoń a się dowiesz :P

asia

witam szukam pracy mam pytanie czy do laboratorium galenowka przyjmuja

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Młodszy Technolog ds. formulacji.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
okrąglutka bunia

Choroba ludzi pracujących na produkcji i kierownictwa,które wymaga czegoś ,czego nie można zrobić.(usunięte przez administratora)

Zaitek

Nie warto, szkoda zdrowia i nerwów, choroba tych ludzi co tam pracują przerasta wszystko!!! Nie zastanawiaj się nawet nad tą firmą i daj sobie na luz!!!

iza

witam szukam pracy i czytam wiadomosci o tej firmie to az sie boje tam zaniesc cv co tam sie wyrabia chyba zrezygnuje .

Zaitek

Zgadzam się z Tobą w zupełności!! Umowy to tak formułują aby jak tylko komuś nie podpasujesz to jeszcze tego samego dnia w pracy powiedzą Ci do widzenia i z miejsca musisz podpisać ich wypowiedzenie, aby jak najszybciej się wynieść. Cwaniaczki i kable na każdym szczeblu!! Jak tylko komuś z tych tzw. "starych pracowników" nie podpasujesz to w niedługim czasie podpisujesz wypowiedzenie, a wśród nowych pracowników to się zdarza bardzo często. Ja na pracy w tej firmie więcej straciłem na wynajem lokum niż zarobiłem u nich w LGO. Moja rada, chcesz stracić pieniądze i zdrowie, myśląc cały czas kto w niedługim czasie Cię podpieprzy (a takich ludzi jest tam na prawdę sporo) idź spróbuj swoich sił tam, w przeciwnym razie nawet nie marnuj czasu na wysyłanie CV i pomiń ogłoszenie pracy w tej firmie.

nonie

jeszcze w zyciu nie spotkalem takiego dziwnego towarszystwa, a pracowalem w 2 firmach po 10-12 lat z roznymi ludzki i roznym przekroju spolecznym. jeden madrzejszy od drugiego, mowie rowniez o pracownikach biur. a nic nie wiedzą .uklady, ukladziki, jak sie nie podlizujesz to juz po tobie. zobaczymy co wymysli nowy kierownik prod. zycze powodzenia,jak dasz rade to fajnie,ale nie znasz dnia ani gfodziny jak ci podziekuja.

zupa gulaszowa

Jaki kierownik ?

patologia

Potwierdzam...również pracowałam jako Przedstawiciel Farmaceutyczny...Sama się zwolniłam.To co wyparawia kierownik (usunięte przez administratora)to jakaś żenada...Facet powinien sie doszkolić..nie wiem gdzie wcześniej pracował ale nie ma pojęcia jak kierować swoimi ludźmi...LGO jednych zwalnia...a drudzy przez przełożonego sami odchodzą..i gdzie tutaj sens???

zupa gulaszowa

Najlepsze jest to jak ktoś przyjdzie na produkcję (albo nawet i nie to),a po pół roku zostaje brygadzistą...Ciekawe jak baardzo trzeba było wejść kierownikowi i kierowniczce w ...

ex pm

Pracowałem jako Przedstawiciel ...nie polecam...premie...jakie premie???? masz robic sprzedaż,a firma od siebie nie daje nawet długopisów,ulotek,folderów itd do aptek.Wieje wiochą,gdy wchodzisz do apteki oferować preparaty firmy bez folderu,nie mozesz pokazać co i jak wygląda.Pracodawcy każą we własnym zakresie drukowac zdjecia zeby pokazywac w aptekach..oczywiscie na własny koszt.Zapomnijcie że wam oddadza kase za tusz,papier. Zwalniają z pracy bez podania powodu.Wyrzucają jak pasa!!!

Monia

Niestety musze sie zgodzic ze wszystkimi negatywnymi opiniami o tej firmie, jednym slowem- ZAL!! szkoda zachodu.

acja

Z tego co czytam i z własnego doświadczenia wiem, że chyba każdego, niezależnie od tego czy jest to magister farmacji czy pracownik szeregowy.

farm

Czy takie niezadowolenie dotyczy tylko pracowników szeregowych czy także specjalistów np magistró farmacji w tej firmie?

Gaweł

Jeżeli ktoś mieszka w Dywitach to jeszcze, ale jak się tam nie mieszka to gra niewarta zachodu, bo dojazdy czy wynajęcie wychodzi drogo, a jak się widzi tą wypłatę to aż płakać się chce i jakby wszystko podliczyć to wychodzi się na zero. Jak dla mnie to gra niewarta świeczki, bo człowiek się narobi, a jak przychodzi do wypłaty to jakby w mordę dostał.

Mizeria

Syf, syf, syf i jeszcze raz syf, nie wiem po co osoby powyżej się tak rozpisują jak jedno słowo - syf może określić wszystko czym jest ta firma

Coshmar

Zastanawia mnie czemu moja wcześniejsza opinia zniknęła, ale nie ważne, jeszcze raz napiszę, że firma porażka i jeżeli ktoś ma nóż na karku to za najniższą krajową pójdzie tam TYRAĆ!! Jeżeli uwierzycie w to co wam obiecują na rozmowie to tak jakbyście uwierzyli w to co napisała wcześniej Anakonda o tym, że wcale nie jest tak źle. Firma jak mój Nick, dlatego lepiej dobrze się zastanówcie czy chcecie tam pracować jak zadzwonią?

Madziar

"Wcale nie jest tak źle" z tym się zgadzam, bo jest gorzej-strasznie. A osoba powyżej należy właśnie do tej starej, konfidenckiej, zamkniętej grupy. Lepiej takiej osoby nie słuchać, bo akurat im to jest dobrze. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. - Dywity

• Jak się pracuje w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 46 ocen.

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.