Opinie o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. w Dywity

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. w Dywity

Anakonda

Wcale nie jest tak źle,tylko trzeba się wywiązywać z powierzonych zadań,a nie chodzić i się(usunięte przez administratora).Co do konfidentów,to się zgadzam.Na produkcji trzeba uważać z kim się rozmawia,ale proszę nie oczerniać starych pracowników(usunięte przez administratora)

Robik

NIE!!! NIE!!! NIE!!! Oto trzy słowa będące odpowiedzią na ważne trzy pytania odnośnie pracy tam, a mianowicie: czy warto? czy się opłaca? czy ludzie tam pracujący są w porządku? Stanowczo i zdecydowanie odradzam wszystkim podjęcia tam pracy chyba, że ktoś postradał zmysły. Zakłamani ludzie!! Nie wierzcie w to co Wam obiecują, bo i tak tego nigdy nie uświadczycie. Najlepiej harować na umowę zlecenie za 1200 zł bądź na umowę o pracę za najniższą krajową. Premie, które obiecują na rozmowie to tylko mrzonki, którymi próbują Was zachęcić do pracy tam, a i tak ich nigdy nie ujrzycie. Pozdrawiam, były pracownik.

śmiech_na_sali

janka - 2013-09-11 18:56:49 a jak się tam pracuje jako przedstawiciel farmaceutyczny... widziałam ogłoszenie i zastanawiam się czy wysłać dok???nie warto!!! nikt nie płaci tyle ile oni mogą... obiecać

Bogusia

Ja także nawet najgorszemu wrogowi nie poleciłabym tej firmy. Skaza po tym co tam się działo została we mnie po dzień dzisiejszy. Nawet nie myślcie o pracy tam chyba że Bóg was opuścił

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Młodszy Technolog ds. formulacji.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Mario

Nie wiem jak się pracuje tam jako przedstawiciel ale też tam pracowałem i NIE POLECAM! idą tam tylko desperaci.

janka

Beta

Zgadzam sie z przedmowca. Pracowalam tam na produkcji rok lat temu, jeden wielki wyzysk, umowa zlecenie za grosze. Mowili, ze podobno lepiej niz w Cefarmie, ale tak na prawde jest to samo, bo w sumie do tej samej grupy nalezy. Nie wierzcie w bajki jakie wam opowiadaja na rozmowie, bo nic z tego prawda nie bedzie. Aha jak juz sie tam dostaniecie to rzeczywiscie uwazajcie z kim gadacie bo wiekszosc z tych co tam dluzej pracuja to kable. Nie pracujcie tam.

Coshmar

Firma porażka, ale to pewnie dlatego, że jest to jeden z najbiedniejszych rejonów w Polsce. Premię ciężko zobaczyć, gdyż nawet ciężko pracując można jej nie dostać, w zależności od upodobania przełożonego. W wyniku tego pracuje się za bezcen szczególnie na produkcji, gdzie ludzie pracują na umowy zlecenia za psi grosz, ale ze względu na to, że nie ma się pracy chwyta się każdej roboty. Z tego co wiem, a wiem, bo zdarzyło mi się tam niestety pracować, to większość ludzi szczególnie na wyższe szczeble tam po znajomościach przyjmują. Trzeba uważać z kim się rozmawia, bo konfidentów nie brakuje i można polecieć. Pozdro. Dla mnie firma jak mój Nick. Nie polecam nikomu!!

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. - Dywity

• Jak się pracuje w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 46 ocen.

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.