Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

Słabaki

Marcinek, pośpiesznie się ewakuował na podrzędną fuchę w Emiratach, Heniutek wcześniej na Dominikanę. Słabiutko jak na wyznawców prawicowo-narodowego (usunięte przez administratora) A gdzie wartości?

C2H5OH

Dziś w Exalo kuracja przeczyszczająca. Big Boss na zielonej trawce.

Juz z zewnątrz

Niektorzy myślą, że są nietykalni. Otóż nie są. Przestroga dla następnych kolekcjonerów stanowisk w bogatym cv.

the End

jeden ze wspomnianych może też zabrać szczoteczkę do zębów, wkrótce nowy rozdział w życiu

Teren

Dobrze, że kilku łebskich Chłopaków porobiło międzyczasie uprawnienia KRZ Będzie szybka możliwość zastąpienia 4 osieroconych miernot, przez normalnych i rzeczowych fachowców.

Odp
@Juz z zewnątrz

Jakie bogate CV? jeśli osoby na najwyższych stanowiskach mogą pochwalić się jedynie 18 dniowym kursem bez egzaminu na IESE w Barcelonie, to co mają powiedzieć ludzie, którzy ukończyli AGH?

@Teren

Podaj przynajmniej jednego łebskiego co ma przynajmniej 20 lat praktyki i zrobił KRZ?

@12345

Jest nawet dwóch, i to z dłuższą praktyką.

Lajkoniki bye,bye
@C2H5OH

Zrozumiał, że to nie miejsce dla niego , do kolegi członka to jeszcze nie dotarło. Jego Klakierzy już się pakują - mają instynkt chłopaki).

Jaś Fasola
@Lajkoniki bye,bye

Były P.O z Lajkonikowa to największe rozczarowanie ostatnich kilku lat.Mógł być Kimś a okazał się tylko człowiekiem o charyzmie cheesburgera z McDonalda.

Mitoman
@Jaś Fasola

charyzmy to on nie ma i nie miał wystarczy spojrzeć i posłuchać - za to EGO jak kopiec Kościuszki

Komando
@Teren

Kogo konkretnie masz na myśli? Może podpowiesz cenzorom...

@Komando

4 giermki dobrze wiedzą, kto ma uprawnienia KRZ. Konkurencja urosla. Jest z kogo wybrać. Czas na radykalne zmiany.

KB

Trzeba spytać Pana co generalnie zna się na niewielu rzeczach, ale umie korzystać.

Wytrawny wiertacz

Może ktoś napisać konkretniej co się wydarzyło? Tak bez nazwisk?

Wytrawny wiertacz

Napiszcie trochę konkretniej bo o niczym nie wiem :

Pracowałem w exalo przez 3 lata.. i szczerze nie polecam tej firmy. Większość ludzi a zwłaszcza tych na wyższych stanowiskach i tzw specjaliści, to specjalizują się głównie w niewiedzy. W firmie wiecznie brakuje pieniędzy na narzędzia. Np wyposażenie baz jest na poziomie wczesnego PRL. W załogach robią stare dziadki zakapiory, którzy krytykują młodych za byle co. Zdania typu:młody ma (usunięte przez administratora)są na porządku dziennym. Pieniądze to też pozostawiają wiele do życzenia i spokojnie te nafciarskie pieniądze można zarobić w branżach, gdzie się nie urobi człowiek.

Młody

No a tak z ciekawości to ile zarabia tam teraz otworowy? Między 3000-3500

@Młody

Aa, to dlatego firma startuje do absolwentów naftówki w Krośnie z ofertami na otworowego :D No, dla młodziaka jak Ty, co zacnie ;)

Też pracowałem w tej niby "firmie" i mogę powiedzieć, że już nic nie zostało z dawnej "Nafty Polskiej"

emeryt

Masz kolego rację

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno

A co w Tanzanii?

Gowork !!! ,ile kasy miesięcznie płaci wam zarzad Exalo że tak "szlachetnie" z niczym nie skrępowanych pobudek bezzstronności dbacie o to o niego ?

Chłopie !!! w Goworku siedzi kilku zakompleksionych korposzczurów i (usunięte przez administratora) w gacie że jeśli pracownicy będą żle pisac na Goworku o pracodawcy to ten ostatni zakręci goworkowi kasę.Bidne toto obsrane strachem. Dajcie sobie spokój z goworkiem..

Covid

Kiedy zarząd oraz sztab kryzysowy w sprawie covid ruszy tylki i się ogarnie! Zachorowan przeszło 30tys narazacie ludzi, kazdy z kazdym stycznoac. Minister Niedzielski mowi, kto moze z domu, ruszcie sie zanim nas pozarazacie! Ściemniacze tylko pgnig maja jaja i rozum.

@Covid

Zarząd wysłał emaila czytaj duposchron, ze niby cos robi ale nic nie robi! Żenujący zarząd! Ludzie ogarnięcie sie bo to w naszym interesie, w naszym zdrowiu, w waszym biznesie jak biura i wiertnie staną! Życie ludzkie ponad pyche własną! Zarzad wpada dzis do innego centrum kazdy bez maseczki, na delegacje jak na wakacje, po swieze kanapeczki! Online to juz nie chce. Myslec ludzie! Kierownik bhp wyslal emaila i uważa, ze rozwiązał sprawę! Geniusz kolejny! Dopóki ktos umrze geniusze!

Klient

Prawdziwe hity dopiero będą.

CCCCCCCCCCCCCC
@Klient

Mógłby ktoś ponownie wkleić link z wiadomości pilskich o Exalo.Zarzad kazał administratorowi usunąć link do tekstu opisujacego pracę menagerów w Exalo w latach 2016-2020r. Zarzadzie bez paniki ! Nikt nie jest w stanie pokonać nachalnego intelektualnie darwinizmu i etycznego obskurantyzmu ,zarzadu z lat 2016-2020r.

CCCCCCCCCCCCCC

Dzięki,Piszę właśnie pismo do ministra Kamińskiego i może to mi sie przydać. Pozdro

@CCCCCCCCCCCCCC

I co wyszło z tego Twojego pisania? Są jakieś efekty? Pochwal się :)

@CCCCCCCCCCCCCC

Gościu pisanie dziś jest bez sensu. Jak widać po raporcie NIK ,byłemu zarządowi nikt nic nie zarzuci. W (usunięte przez administratora) podobnie jak w PO swoich sie nie rusza. A jak jeszcze byłeś w Porozumieniu Centrum to wynik finansowy się nie liczy. Najwyżej za gaz zapłacisz więcej od PGNIG.

ABC
@67665

Administratorze nie zapowietrzaj się tak.Rano w tekscie powyżej był skrót nazwy parti Prawo i Sprawiedliwość?.Odkąd to będący w codziennym użyciu skrót partii sprawujacej władze jest tekstem obraźliwym???

Buk
@67665

Już niedługo przeminie ich sława.

As
@Buk

Ich slawa przeminie szybko, ale odbudowa tego co pozostawiają zajmie lata. Ludzie zwalniają sie bo są (usunięte przez administratora) Zatrudniani są kumple i znajomi. Caly zaciag nowych dyrektorow to kpina...

BiEj.
@67665

W maju 2021r skierowałem do Prokuratury doniesienie o możliwości popełnieniu przestępstwa przez Zarząd Exalo . Minęło 7 miesięcy ,przesłuchano 1(jednego) świadka . Na moje zażalenia do Prokuratury na przewlekłość postępowania -odpowiadają że czynności trwają. Wymiar ale czego,,,

@CCCCCCCCCCCCCC

Poczta Polska potwierdziła iż 18 października do biur Prezesa NIK Mariana Banasia oraz jego zastępców Tadeusza Dziuby oraz Małgorzaty Motylow dostarczono 3 listy polecone. Wg nie potwierdzonych informacji zawierały wnioski o sprawdzenie czy doszło do popełnienia przestępstw w zarządzaniu mieniem spółki Exalo Drilling SA przez Zarzad Exalo w latach 2016-2020r.Tym razem chodzi o działalność spółki na terenie Polski. Jest to już kolejny wniosek jaki wpłynął do NIK a dotyczy spółki Exalo.

Nikt
@BiEj.

Gościu z Centrali PGNIG twierdzi że wszystkie doniesienia do NIK dotyczące PGNIG czy Exalo natychmiast trafiają na biurka prezesów PGNIG i Exalo. Aby chłopaki się przygotowali na kontrolę.

@Nikt

Taka szczera prawda. Zawsze szykowali raporty kontrolne pod publikę. Teraz raczej z tego nic nie będzie. Ale erozja dopadnie w odpowiednim czasie każdy beton. Ten najtwardszy i najgłupszy.

ZXCV
@98765

Skoro Banaś patrzy na ręce władzy to powinien podjąć temat?.Chyba ze z Ziobrą to wadzą się tak pod publiczkę.

Klient

Jakie Krosno, kto go tam chce, żeby konkurencję Piotrusiowi robił? Przecież w Z.G. ma jeszcze sprawy do skończenia.

PPPP

W Exalo jak w Korei Północnej. Mamy wspaniały zarząd z Kim de Cośtam, wspaniałych menagerów o charyzmie surokatki jak Maryjan2000,i innych intelektualnych złomków. A ze strachu przed szerzeniem nieprawomyślnych myśli zarząd, zlecił blokowanie na Goworku tekstów autorów których nie może namierzyć numeru IP. Stary dobry PIS-pełna inwigilacja.

JOlka

Czego mozna sie spodziewac na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko specjalista techniczny? powiazane z kosztorysowaniem, jak sie przygotowac macie jakie wskazówki? o jakich zarobkach netto mozna rozmawiać? jak sie tam pracuje?

HR

jak jesteś bystra szybko sama zrozumiesz - oszczędź sobie rozczarowań, tu niczego mądrego się nie nauczysz. Firma to taka karykatura Ministerstwa (usunięte przez administratora) Kroków - czysty Monty Python), teraz dla odmiany szukają szczęścia w ...Sudanie.

@HR

Czemu z góry zakładasz, że nikt się tu niczego nie nauczy. Ty nie złapałaś doświadczenia mimo wszystko? O co chodzi z tym Sudanem. Napiszesz?

Berni
@Zbigniew

Żeby się czegoś nauczyć trzeba chcieć a nie każdy chce po prostu.

@Berni

Z tego wniosek, że Tobie w tej pracy jest dobrze. Tak?

@Ewelina

Za nic nierobienie w ogólnym chaosie, tulić kasę najdłużej jak się da. O to chodzi. A dyżurne narzekanie, to sztuczny wytwór malkontentów którym to pasuje. A komu pasuje? To widać gołym okiem.

@Berni

Zgadzam się z tym. Ludzie zrobili się bardzo wygodni i jednocześnie roszczeniowi. To nie przedszkole, kto uczciwie pracuje i się angażuje ten się wiele nauczy.

@Weronika

A długo znasz tych wygodnych i roszczeniowych ludzi?

@:)

Tu nie chodzi o to, czy się kogoś zna tylko jak się pracuje. Za dobrą robotę powinna być odpowiednia wypłata, ale jak ktoś tylko kombinuje a nie pracuje a wymaga nie wiadomo czego, to już nikomu nie służy, nie?

@Zbigniew

Tak w ogólnym zarysie masz rację. Szczegółów nie znam.

nick
@Zbigniew

Zgadzam sie z tobą. Ale tu jesli chodzi o wypłate to nie liczna wielkie pieniądze.

@Klient

Ciebie nie rozumiem wcale. Skoro komuś pasuje tulenie kasy za nic nierobienie, to nie narzekałby przecież, tylko cicho siedział. Skoro jesteś klientem i uważasz że nic nie robią, to zmień wiertaczy, o co chodzi?

@Klient

Kto ma pracownika spółki państwowej w rodzinie, ten z głodu nie zginie. Że tak sparafrazuję porzekadło z czasów pańszczyźnianych.

@nick

Ale powiedz mi jedną rzecz. Wy też będziecie płacić 10x więcej za gaz, czy spółki wokół pegienigowe mają rabaty dla pracowników?

No co ty,,

Długopis smutny,ziobrątko zagubione i tylko Śliski sprawdza czy ktoś nie ma antidotum na Super Glu którym jest przytwierdzony jego (usunięte przez administratora) do fotela. Ot rzeczywistość exalowskich menagerów,,

@No co ty,,

Niestety, firma pozbyla się moralnego kręgosłupa. Kolesiostwo i układy funkcyjnych związkowców oraz osób blisko z nimi spokrewnionych, działających na szkodę spółki przy aprobacie byłego p.o. Prezesa i 4 jego przybocznych niby technicznych, bije w oczy. Stała ekipa ludzi zajmuje się tworzeniem plotek i sensacji, puszczanych w obieg po światłowodzie. Może bliskość głównego serwera powoduje że niektórym łatwiej to przychodzi. Ale ogólnie widać że pozostałym jest z tym dobrze. A, jeszcze jedno. Szanowny cenzorze, jak już musisz coś wykasować, to proponuje nieaktualne posty. Wiem, że to niektórych jeszcze strasznie cieszy, lecz przyszłość tez nie rysuje się w ciepłych barwach. Ponoć takie rzeczy czuje się przez skórę.

Z ukosa

Rzeczowe opinia.

Bomba

Oddział w Kazachstanie po cichutku przeniesiono do prywatnego mieszkania, na oficjalnej stronie firmy to jeszcze tajemnica. Dla Prokuratora to nie lada gratka))

Eee
@Bomba

Może chłopoki z zarzadu robią porzadki aby starczyło na wycieczkę do Dubaju.W styczniu ich wykopią z odprawami ,a co teraz polataja chłopoki za państwowe pieniądze to ich.

Ricardo
@Eee

To wariant optymistyczny bardziej prawdopodobny jest ten, że w końcu dobiorą im się do czterech liter. Odprawy w takiej sytuacji mocno wątpliwe…

RN
@Eee

Spółka matka wpadnie w zachwyt jak to towarzystwo prześle roczne sprawozdanie z działalności. Wyniki zajeb..te))

@RN

To chyba dlatego zaopatrzyli siebie i świtę dworską w nową flotę samochodów służbowych. Zapomnieli o niektórych fumkcyjnych związkowcach. Firma to wytrzyma, przecież jak mówił klasyk bankowiec, to kasy mamy tyle że kolejki się ustawiają po pożyczki. A jak tam geotermia u ojca? Ponoć sukces, medale już się kują.

@Już z zewnątrz

A o krośnieńskim związkowcu Zbysiu "rodzinnym załatwiaczu" pamiętali ?.Podobno próbuje załatwić pracę w Exalo braciszkowi z zakonu Franciszkanów z Sanoka. Ma tam podobno chrześniaka . .A Zbysiu tylko rodzinie pomaga to załatwi :_) !

Sto 100
@98765

"Panie ,pracownicy na wiertni są najbardziej cwanymi i dobrze zorganizowanymi pod tą szerokością geograficzną łazikami. Do pracy przyjeżdżają tak przy okazji. Najważniejsza dla nich jest premia paliwowa."- czy ten opis przez Inwestora ,pracowników na wiertni nadal obowiązuje ??

@Eee

To są jakieś problemy finansowe w firmie, że oddział się zwija? Uważasz, że zarząd za dużo wydaję? Jak to wygląda?

@Sto 100

Kto tak opisał pracowników i na czym polega premia paliwowa? Dostają ją wszyscy zatrudnieni? Chętnie bym się dowiedział, bo widzę, że jesteś niezadowolony z tego opisu.

stolz
@Zbigniew

Jak maja kasę to wydaja.

@Zbigniew

Tak każdy dostaje. To jest opał.

Już z zewnątrz

To jednak prawda, że w Wigilię zwierzęta też mówią. No i przemówił. Jak ty biedaku wytrzymałeś cały rok?!

To nowa nazwa dla serwisantów płuczkowych?

Olek
@Już z zewnątrz

Pan widzę z fan-clubu Grzesia.Spoko ,nie chcą tego pana w zielonogórskim PGNIG,nie chcą w PeBece,nie chcą nawet w Algeo?!.Nie zastanowiłeś się błaźnie dlaczego ???.

@Olek

Widzę że jesteś dobrze zorientowany. Ponoć pracuje w PBK. W PGNiG boją się i czekają na rozwój sytuacji, dla nich nieciekawej.

@Olek

Panowie bez obelg, spotkajcie się prywatnie i załatwcie to między sobą. Za wyzwiska to zaraz zablokują wasze komentarze...

Obserwator

Wszystkiego dobrego z okazji Barbórki. Zdrowia, bezpiecznej pracy oraz mądrych i szczerych ludzi wokół nas.

Konkurs barbórkowy

co i komu zostało sprzedane z mienia spółki poza krajem? Kto inicjował i klepnął te decyzje ? Poprawne odpowiedzi nagrodzimy ))

Max

Mamy takie duże złoża gazowe w Polsce ciekawi mnie czy są nadal wiercenia w kraju ?

Zuza
@Max

Maxiu- w tej firmie nie o wiercenia chodzi. Specjalnością jest drenowanie kasy podatnika RP.

do zarządu exalo!

Exalo jako spółka ma wszystkie standardy wdrażane co w PGNiG, przy 1 fali korona wirusa włącznie, co się stało, ze zarząd EXALO nie zastosował się do postanowień właściciela w dobie korona wirusa aby tak jak obecnie pracownicy PGNIG w dobie ponownych zakażen głowną pracą była praca w domu? zastanawiacie czy zarząd Exalo nie wykonuje postanowień PGNIG czy życie pracowników Exalo jest mniej ważne niz PGNIG, czy o tym wie PGNIG?

Natalia
@do zarządu exalo!

Pewnie wdrożenie niektórych procedur trochę trwa, skąd wiesz, że było takie odgórne postanowienie, że pracownicy mają przejść na pracę z domu? Pewnie też nie na każdym stanowisku jest to możliwe, jeśli jesteś zaniepokojony/a sytuacją, może samodzielnie porozmawiaj z pracodawcą, czy możesz pracować z domu.

@do zarządu exalo!

ma Pan całkowitą rację dziś przeszło 19 tysięcy zakażeń, a zarząd sobie bimba ignoruje zalecenia PGNiG, igranie ze śmiercią, żenujące to co robi zarząd i sztab kryzysowy!

Aja RL
@do zarządu exalo!

O czym piszecie! Podczas zeszłorocznego covidu wielu z Was raczyło co najwyżej raz w tygodniu kliknąć parę zdań na komputerze-wiem ze żródłą. Pracowały non-stop jedynie załogi na wiertniach. Dziś znów marzy sie Wam "leżenie bykiem" i pobieranie kasy. Zarząd to powinien rozwiązać całe to Exalo. Wypowiedzieć wszystkim pracę i na nowych warunkach przyjąć z 30% bo tyle realnie z biurowych pracuje. Exalo to jedno wielkie bagno, a załogi wiertnicze na wszystkich nierobów w biurach nie wypracują zysku.

San

Bardzo dobry artykuł. Tyle na kontraktach byllo strat a w Polsce?. Niektóre są w prokuraturze ale czy będzie chciała coś z tym zrobić za obecnego ministra. Tak się kończy menedżeryzm pszenno-buraczany.

@San

Jeśli siedzisz tam na stołku, to oczywiście każdej zmiany władzy się należy bać. Natomiast wątpię, czy te rewelacje NIK-u mają jakiekolwiek przełożenie na pracę np. otworowych. Niejedna kontrola NIK tak się skończyła i co? Nic

Proszę bardzo
@San

Nie zostawili suchej nitki… (usunięte przez administratora)

@Proszę bardzo

Tego jest znacznie więcej niż w samym artykule. Ludzie są jak te trzy przysłowiowe małpki. Nic nie widzą, nic nie słyszą to i nic nie mówią. A najtwardszy beton jest w samej centrali. Ale i tam erozja dojdzie. Żal tych straconych lat.

Pytanko

Ile kosztowała wycieczka panów z zarządu do Sudanu i jaki pożytek ma z tej wyprawy nasza firma - proszę o krótkie sprawozdanie.

Kunta Kinte
@Pytanko

Ja również wysłałem powyższy link członkom zarzadu . Ale jak mówili starożytni Rzymianie -"Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra". Oni są jak powódż w Polsce w 2007.Zalewają niekompetencją kolejne obszry tego kraju.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Exalo Drilling S.A.?

Klucz łańcuchowy marki Ridgid

@odpowiedz

No nie tylko klucz łańcuchowy. Jest jeszcze pędzel do smaru żerdziowego ni i szpic.

Nikt

Łopata il łom

NIK

Najwyższa Izba Kontroli opublikowała swój raport dot. działalności Exalo na rynkach zagranicznych. Nie pozostawia żadnych złudzeń. Kompetencje tzw. „managerów” ocenione.

@NIK

Nic im nie zrobią. To jest klika z wzajemnymi powiązaniami, ktora bedzie dalej się bawić kosztem zwykłych ludzi. Nie wszystko można usprawiedliwiać zemstą jednego Pana z NIK. Ludzie dużo wiedza i widzą. Szkoda tylko że nie mają odwagi powiedzieć.

Jaś Fasola
@NIK

Zasłyszane w zielonogórskiej Palmiarni - "Starożytny król Midas czego sie nie dotknął zmieniał w złoto. Stanley i Ferajna z Zielonej czego sie nie dotknęli zamieniali w gó,,o". Czego to ludzie nie mówią dziś na mieście ?

MG
@NIK

Bardzo słaby raport. Niech mnie ktoś oświeci -ile jest winne Exalo pracownikom za nie wypłacone Safety Meetingi? 6-czy może 8 mln ,,itd., itd. Napisany tak aby nikomu z Exalo czy PGNIG nic sie nie stało. To po cho,,re są te Rady Nadzorcze czy Zarządy .Za co odpowiadają ?. Raport z serii nihil novi.

Wojciech
@NIK

Mógłbyś, trochę przybliżyć co tam jest dokładnie napisane, nie mogę teraz nic znaleźć, a z chęcią bym przeczytał ich opinie o firmie.

Ratio
@Wojciech

Łopatą do głowy - tylko tak wchodzi ? Obwieścili smutny koniec spółki- która w miejsce tego aby kasę zarabiać bezmyślnie ją traci no może z wyjątkiem paru bystrzaków, ty Wojciech chyba się garstki nie załapałeś.

@NIK

(usunięte przez administratora) Co na prominętni managerowie z PGNiG i Exalo?

CDN
@Klient

sprawdzają swoje miejsce w kolejce...

Kinte
@Klient

Stara sprawa sprzed ponad roku. Już 8 kwietnia 2020r było takie doniesienia do prokuratury w Warszawie złożone przez związki zawodowe.Żałosny dziennikarzyna z niemieckiej wp obudził się niczym była pełnomocnik z Piły.

Dziś doszły słuchy że na Barbórkę cza się pewnie będzie tej mega firmie zrzucić ...

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.