Opinie o Sempre Farby Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sempre Farby Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sempre Farby Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sempre Farby Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

bylekto

co taka cisza?firma nie istnieje że nic nie wpisujecie?

Pytajnik

To znowu bezpłatne urlopy zrobili? Ciekawe gdzie jest PIP, skoro ludzie mają urlopy wypoczynkowe.

zaniepokojony

Co taka cisza??Czyżby W&W w nowym roku sie opamietali?Nie to niemozliwe

odp

Zgadzam się z toba kolego. Mam takie same spostrzezenia. Nic dobrego. Z roku na rok coraz gorzej. opuszcza sie Sepmre. Atmosfera do pracy tez kiepska -(usunięte przez administratora)

Pracownik Biurowy

pytania może i na miejscu sposób rozmowy może i ok ale nie miało nic wspólnego z późniejszą rzeczywistością. Pogarda i zrzucenie człowieka do podłogi

poprzednia praca zakres obowiązków

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
do piott

Jak tak dobrze imprezę wspominasz to po co te bzdety tu wpisujesz??? Prostak z Ciebie!!!

Wicek-Wacek

Podobno też na zimę wietrzą magazyny z pracowników - zeby trochę zaoszczędzić?`

andri

Romanie nawet sie nie próbuj bo sobie w kolano strzelisz,(usunięte przez administratora)?nie pojecia nie mają o zarządzanu a co dopiero dogadac się z nimi. dwa rózne charaktery............dalej nie bede sie rozpisywał, ale jak chcesz to zapraszam na firmę.

Roman

Kurczę - chciałem tam składać podanie o pracę ale po waszych wpisach zaczynam się zastanawiać. A jak współpraca z zarządem? Prezesi w miarę w porządku? Da się coś zarobić u nich czy będzie bieda z nędzą?

Zwolnili dyrektora technicznego???

Co sie tam u was dzieje, bo dochodzą słychy z rynku że kolejny handlowiec chce sie zwolnić, wiecznie jest nie zadowolony, duży region czy co? No tak. Chyba, że sam podpadł. Choć w tej firmie to wszystko sie możne każdemu przytrafić. Z nikim nie mozna pogadać, bo każdy broni swego tyłka, żeby nie wylecieć.(usunięte przez administratora) Dalej takie cisnienie jest na firmie?

Były

Powiem tak, co do tej firmy. Pracowałem tu kilka lat, z roku na rok mówiłem sobie że może bedzie lepiej. Niestety tak nie było. Zawsze wmawiałem sobie, że wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma. I tak nie jest. Cieszę się, że juz w Sempre nie pracuję, j(usunięte przez administratora) . Zanim ktokolwiek tam bedzie chciał pracować, popytajcie na rynku, a dowiecie się więcej niżeli z tych opisów.

XYZ

widzę, że niektórzy już nie pracują a na stronie wiszą. starndard, kadra w sempre się zmieniła, nie ma juz tam z nikim nawet pogadać.

PH

Witam gdzie sa chłopcy z tamtych lat, którzy całą firme tworzyli, tak patrze na kontakty na www.semprefarby.pl, i widzę niezłe zmiany. Co się stało- gdzie stara ekipa.?Tylko jedna została(usunięte przez administratora) szkoda, że nie ma tych wspaniałych.

bezrobotny

Słychać zwolnienia w semprze, to dobrze moze sie bezrobocie w bielsku zmniejszy, ile się u was zarabia?mam wykształcenie demotywatora, potrzebujecie kogos takiego?

Wojciech

Witam, a czemu się nie sprzedajeeeeeeeee,

RUMBURAK

Gdzie wcześniej to październik a później listopad hahaha

szczur

Witam, dochodzą mnie słuchy że dnia na dzień ktos papierami rzuca, co się w tej firmie dzieje. ??mam zamiar tam podanie o pracę złożyć ale jak czytam te nowinki i dowiaduje się z rynku jak tu jest to chyba dam see siana. Daj znać czy polecacie ta firme i jakie zarobki są na produkcji??

mecenas

pracownik ktory pobiera z ZUS pieniazki raczej nie powinien dalej pracowac panowie,chyba ze sie myle?! oj nie ladnie,nie ladnie.....ale w SEMPRE wszystko mozliwe......

przyjaciel

jarus1960 - 2011-01-22 14:46:33 Witam was, firma Sempre Farby Sp. z o.o. jest godna pochwały, miałem sposobność pracy. Chciałbym wyrazić swoje zdanie na ich temat i napiszę szczerze, że firma jest solidna. Sempre Farby Sp. z o.o. jest przyjazna dla pracownika, wiadomo że mają swoje wymagania ale to przecież normalne. Mogę polecić wam Sempre Farby Sp. z o.o.. A co wy myślicie o Sempre Farby Sp. z o.o.?a witamy nowego dyrektora, jeden padł a tamtemu pewnie skrzydła podgryzłeś:)))powodzenia w wariatkowie

kiszka

polecam ta firmę -szukasz zwarcia tam ją znajdziesz

Zostaw merytoryczną opinię o Sempre Farby Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Sempre Farby Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sempre Farby Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sempre Farby Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sempre Farby Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sempre Farby Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Gen. J. Kustronia 60
    43-301 Bielsko-Biała