Opinie o Drims sp. j.

Joanna

@Dobry PAN a Ty jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak postrzegasz Drims jako pracodawcę. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

ciotka

Czy mają wolne wakaty na obecną chwilę? Jakie warunki finansowe i organizacyjne są w Drims?

Teofil

nie tylko Twój wpis się nie wyśwetlił, mój też nie!

miki

czy ktoś wie dlaczego moje pytanie się nie wyświetliło? coś dziwnego się dzieje z opiniami na temat drims...

Olo

moim zdaniem fatalne warunki pracy i słabiutkie zarobki

Teofil

"miki" - lepiej poczytaj sobie wcześniejsze wpisy. Ludzie odchodzą z tej firmy, jak chcesz pracowac za (usunięte przez administratora) to możesz iśc - przyjmą Ciebie! Jak chcesz miec ambitną pracę to poszukaj u konkurencji...

miki

Chciałbym tam pracować. Czy możecie napisać jakie tam panują warunki i jakie są zarobki.

miki

Chciałbym podjąć tam pracę. Napiszcie jakie tam panują warunki i jakie są zarobki.

Adam Dabrowski - Szpakowicz

Następny się odezwał Pan xxx Nie znam p. M Kożuchowskiej. Ale może właśnie to ona pracowała kiedyś dla Drimsu i teraz nieche być kojarzona z wpisami na tym portalu Anonimowi krzykacze.... . Nie pracuje w Drims już dziesięć lat więc powinienem mieć to w nosie ale dlatego że uważam że dzięki tej firmie b.duzo się nauczyłem i wiele mi pomogła będę poświęcał chwilę czasu żeby móc odpisywać na zarzuty anonimowych bohaterów i zapewne wymyślnych byłych pracowników.... A pro po finansów Drims to nie obóz pracy każdy ma wolną wolę. Już na rozmowie kwalifikacyjnej każdy zainteresowany dostaje informacje ile będzie zarabiał. Więc jeśli komuś nie pasuje wynagrodzenie nie musi podjąć pracy.... . W moim przypadku było podobnie nie była to ogromna pensja ale miałem wybór , prezes firmy bo wtedy to on osobiście prowadził rozmowy z przyszłymi pracownikami powiedział wprost... Okres próbny... Jest tyle i zobaczymy sprawdzi się Pan będzie więcej a jeśli nie... Cóż wtedy się pozegnamy To było uczciwie podejście do tematu.. A skończyło się to tak że pracowałem tam prawie 8 lat obowiązków przybywało ale i na pasku też.... Co do wypłacalności firmy Na tyle lat kiedy pracowałem w Drims wypłata zawsze była na czas... Ups. Przepraszam raz Była spóźniona 1 dzień........ Wniosek nasuwa się sam. Chcesz. Spróbuj! Nie chcesz Nie Próbuj! Ale nie oczerniaj i to jeszcze jako Pan aaa xxx czy inny anonimowy bohater Pozdrawiam

Marlena Kożuchowska

Będę wdzięczna za zaprzestanie pisania komentarzy, podpisując się "Marlena" Nie życzę sobie, aby ktokolwiek posługiwał się "moją osobą" w celu wydawania jakichkolwiek opinii na temat firmy DRIMS. Ktokolwiek z Was to pisze (do pracowników byłych i teraźniejszych)- zastanówcie się trochę - albo miejcie odwagę podpisać się swoimi danymi.

ja

??

Adam Dabrowski - Szpakowicz

Czytając komentarze zastanawiam się o co chodzi... Jestem byłym pracownikiem firmy Drims. Jak w każdej firmie w Polsce można znaleźć zalety i wady.... Macie problem ze prezes zarządu wymaga żeby pracownik pracował wydajnie? Narodowa mentalność wieczne marudzenie i narzekanie. Pracowałem w tej firmie prawie 8 lat od magazyniera po menagera nie było łatwo bo trzeba było zap....... Tyle tylko że prawie co pół roku dostawałem podwyżki bonusy itd Zapewne powiecie że wlazilem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szefostwu... Otóż nie ciężko pracowałem bo byłem motywowany przez zarząd i chciałem więcej. Od zwykłego kierowcy magazyniera po szefa produkcji.... znam produkt i już kiedy odszedłem z firmy był dobrej jakości teraz czasem śledzę jak firma się rozwija i widzę że nie spoczywa na laurach... Cały czas do przodu. A jak czytam pi....... Ze źle że stypa..... To rzygać się chce. Osobiście przyjmowalem ludzi do pracy którzy po rękach całowali że zaczęli pracę bo place może nie topowe ale dobre... A potem jak jeden z drugim wyleciał za pijaństwo lub inne grzechy to sapali że Drims to lipa..... Żeby nie tylko cukrowac powiem że faktycznie ciśnienie czasem było takie że aż dusilo i sam narzekalem jeczalem ale z perspektywy czasu cieszę się że pracowałem dla Drimsu nauczyło mnie to tak dużo że teraz każda praca to kaszka z mlekiem. Szef firmy Wiele razy dawał szansę ludziom mimo że nie mieli kwalifikacji wykształcenia.min mnie .. Często okazywało się że nie było warto.... Tyle że wtedy nikt nie pisał na forum że szef firmy dostał po d.... Bo pracownicy zamiast robić mieli wyje........ Reasumując rada dla. Wszystkich którzy chcą spróbować swoich sił w Drims... Niema lekko trzeba zap..... Ale się opłaca a jak nie to na 500 plus i sp...... . Pierwszy raz przez przypadek wszedłem na tą stronę ale będę spr czy mój post nie został skasowany praca w Drims nie jest dla mieczakow ale każdy kto ma jaja da radę..................

Teofil

kolejne osoby myślą o odejściu z firmy - z handlowego i produkcji maja już dosyc pracy w bałaganie

Teofil

Ja zostanę przy swoim zdaniu. Widzę że bardzo lubicie narzekać i nie doceniacie tego co macie. To że jakis młody (bez dośwadczenia) lakiernik czy operator zrezygnowali to o niczym nie śwadczy. Szkielet firmy pracuje i jest zadowolony.

abc

Ciekawe co na to Teofil . Dalej twierdzisz, że DRIMS to kraina mlekiem i miodem płynąca. Po wpisach innych widać, że nie.

Teofil

to dlaczego tam pracujesz? innym sie ta praca podoba może tylko tobie jest źle?

@D.A. 22.11.2016 15:11
znowu ktoś nowy odszedł? z produkcji czy z handlu? nie jestem zdziwiona.

Z handlu, młody facet. Czy z produkcji to nie wiem.

Abc
@abc 22.11.2016 16:31
Z handlu, młody facet. Czy z produkcji to nie wiem.

Zostali tylko mierni bierni ale wierni..;)

gary

Drims to świętna firma jak mozna tak jątrzyć i mataczyć?

@Teofil 11.11.2016 00:20
Nie wiem może ty w innej firmie pracowałeś bo produkcja w Drimsie to kraina mlekiem i miodem płynąca. Wspaniałe warunki pracy,...

Poczytaj co piszą wyżej o warunkach i atmosferze na produkcji oraz w całej firmie. Nie wprowadzaj w błąd innych. Na polecenie prezesa piszesz pochwały, bo tak ci kazał?

@abc 11.11.2016 06:29

Prezes mi nie kazał.

młody

Witam. Chciałbym aplikować na produkcję do Drims-a. Czy może ktoś napisac jak tam jest. Tylko szczerze i rzeczowo?

ReAliSta

Kierownik musi mieć posłuch i szacunek w zespole. To on odpowiada za wynik i ma prawo do swoich metod. Jeśli komuś to nie odpowiada to musi szukać innego zajęcia, tak jest wszędzie na świecie.

sąsiadka

Nie wiem czy są tam jakieś wakaty ale pewnie tak. Znając tą firmę to pewnie ciągle szukają tylko nikt przyjść nie chce.

?

abc ma rację. Co to za słowa: rozuyemisz, napsialeś wczesneij o wypłacalnopści, chodffziło, śiadczyć, prszeciwnie, rozwija oi potrzfebuje. Kłania się szkoła podstawowa.

pracujący

atmosfera w tej firmie to już stypa.

xxx

Poczytaj wpis wyżej.

Polernik Drims

Ej anonim nie siej farmazonów! Chyba firmy pomyliłeś kolego.

R.K.

Ludzie unikajcie tej firmy jak ognia.

Zielonka

Tez tam kiedyś pracowałem. Z tego co wiem to Renata odchodzi.

zzzzz

Ludzie, znowu poszukują od wczoraj sprzedawcy w Ząbkach. Czy to nie dziwne? Co miesiąc nowa rekrutacja. Chyba w tej firmie jest coś nie tak, skoro tak często dają ogłoszenie. Wnioskuję, że faktycznie te negatywne opinie o firmie są prawdziwe.

Anna Kalata

... czytajcie ze zrozumieniem i piszcie z jeszcze większym zrozumieniem! To portal Gowork sam pisze te komentarze! Czytajcie jakie bzdury piszą, cytuję powyższy wpis " Nie ukrywam, że dobrze by było jakbym się załapał, bo sam mam doświadczenie jako operator i taka praca u nich bardzo by mi odpowiadała. Operator czego??? Koparki? przy drzwiach??? jestem ciekawa jak długo będzie mój komentarz, ponieważ wszystkie po przednie Gowork usunął, nie pozwala na prawdę, wyłudzają od Firm pieniądze, zarabiają na pracodawcach. Oni napiszą źle a dana opluta Firma im zapłaci i usunie złą o sobie opinie, tak to działa!!! Niestety moja Firma i wiele innych jak i Drims, padli ofiarą Goworku. Wejdziecie proszę i poczytajcie co opisują o innych są niemalże te same teksty i te same pomówienia, bzdury wyssane z palca. Niebawem weźmie się ktoś i za ten portal i skończą wyłudzać pieniądze! A tym wszystkim, którym tak źle jest w Firmach niech mają śmiałość powiedzieć prosto w oczy danym pracodawcom a nie bawią się oszczerstwa. Daje max 1 dzień na utrzymanie się tej opinii. Pozdrawiam wszystkich ANIA!

toja

Gowork nie pisze tych opini! Częsć z nich należy do mnie, a nie jestem pracownikiem Gowork, za to jestem byłym pracownikiem DRIMS. Sama praca może i jest fajna, przyjemna - kontakt z ludźmi, nowe znajomosci - pod warunkiem, że nie jest to obarczone potężnym negatywnym obciążeniem psychicznym jakie się wytwarza, a potem narasta do giga rozmiarów, w tejże firmie. Pracownicy w większosci w tym uczestniczą. Jeden gada na drugiego. Ludzie są niezadwoleni, ale pracują bo co? Bo muszą zarabiać i się godzą. Jak dla mnie praca byłaby ok. gdyby nie brak wsparcia w szefie, jego mocna stronniczosć (bezpodstawna, za to mocno subiektywna) i niestałosc w decyzjach. Da się przeżyć, ale za jaką cenę...

zuzu

Nie rozumiem po co dyskutujemy tu nad jakością drzwi ... to portal dotyczący pracy. Ale skoro szukam pracy, a jednocześnie mam w domu drzwi Drims mogę zająć stanowisko. Uważam że produkt jest dobry, sprawdza się i w porównaniu z innymi drzwiami w tej cenie wyróżnia się znacząco. Polecam jednak skupić się na meritum czyli na ofertach pracy o czym świadczy uwaga poniżej " UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drims Sp.J.".

Ada

Uwaga! nie wierzcie w te brednie, które piszą powyżej. Ten portal GoW..." sam te brednie pisze, zmusza szanowane się Firmy i ich klientów do czytania powyższych bzdór i kłamstw. Jestem jednym z pracowników dużej korporacji, która ma identyczne niemalże komentarze. Zaczynają się w ten sam sposób! Nie polecam itd... kopiują informacje ze stron internetowych wklejają i piszą takie steki kłamstw! Obrażają pracowników, niszczą mienie wielu Firm. Nie dajcie się na to nabrać. Takim działaniem zmuszają Firmy di wyciągnięcia kasy. Przestrzegam wszystkich ( raz już usunięto mój komentarz, zobaczymy jak ten długo to będzie istniał ).

toja :-)

Moi drodzy. Ponieważ wpisy na tę firmę co chwilę zostają usuwane (zapewne sama firma tego bardzo pilnuje) powiem krótko - NIE POLECAM przede wszystkim jako pracodawcy ale także jako zleceniobiorcy czy usługobiorcy. Nie napiszę nic więcej, bo i tak zostanie to zaraz usunięte - to chyba mówi samo za siebie. Pozdrawiam i współczuję przyszłym pracownikom. Szczęśliwy były pracownik Drims

były pracownik

Od wielu lat widzę, ze w tej firmie jest to samo. Ciągła rotacja, bo nikt nie wytrzymuje presji. (usunięte przez administratora) Szkoda, bo firma mogłaby odnosić sukcesy... Siłą każdego biznesu są ludzie(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Drims sp. j. - Ząbki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drims sp. j.