Lakma

Cieszyn

Opinie o Lakma

Karolina

Właśnie zajrzałam na stronę firmy Lakma i jest sporo ofert pracy. Ale to na co zwróciłam jeszcze większą uwagę to są benefity jakie pracodawca jest w stanie zagwarantować swoim pracownikom , czyli: dofinansowanie dowozu pracowników do pracy, nieoprocentowane pożyczki, system kafeteryjny benefit, możliwość przystąpienia do ubezpieczeń na życie, konkursy wewnętrzne dla pracowników, bilety na mecze, finansowanie lub dofinansowanie imprez integracyjnych dla pracowników, Karty Multisport, Karty Edenred, dodatkowe świadczenia socjalne, nagrody dla pracowników i programy lojalnościowe https://www.lakma.com/kariera.php Czy na kimś jeszcze nie zrobił to wrażenia? Myślę, że to dobry powód by zaaplikować.

Karolina

Czy ktoś aktualnie pracuje w firmie Lakma i chciałby się podzielić swoimi odczuciami z pracą? Przyda się nowa opinia dla osób aktualnie poszukujących pracy w tej firmie.

Lobo

Popieram wina jest od prezesa do Dyrektora. Właściciel nie jest lepszy. Najlepiej jakby sprzedali tą firmę ale nie mogą ponieważ milionowe dotacje to blokują. Mają naprawdę świetne produkty. Niestety marketing robi wszystko - 2 osoby. Laboratorium 3 osoby i bez stetoskopu. Dlatego tak to wygląda. I to można przełknąć. Najważniejsze to wsparcie regionalnego. Jeżeli klepnie ofertę klientowi to jesteś zadowolony. Nowy system bonusów to porażka. Od marży którą sami ci ustalają.

Happy

Bardzo się cieszę, że jednak tam nie pracuję. Bardzo bardzo..Pozdrawiam serdecznie:)

ZIBI

Oczywiście, że tkwi gdzie indziej! opisałem to wcześniej. Koło ciągłej winy handlowców pracujących w terenie już dawno się zamknęło. Moment przebudzenia i szukania winy gdzie indziej już dawno powinien nastąpić i wskazać na panów zarządzających z "najwyższego szczebla". Niestety z jakiś powodów właściciel nie chce tego dostrzec, albo jest skutecznie oszukiwany. Ciekawy jestem jak mocno właściciel tej firmy musi zaryć i najeść się mułu aby przejrzeć w końcu na oczy.

Były

Witam. Przedstawiciel lub doradca techniczny jest w tej firmie w wewnętrznej czysto teoretycznie rozwiniętej komunikacji nazywany akwizytorem...Zainteresowanym mogę przesłać schemat struktury organizacyjnej, nawet sprzątaczka i portier zatrudnieni oczywiście również po zardzewiałej znajomości w centrali mają więcej do powiedzenia niż ludzie mający bezpośredni kontakt z ewoluującym współczesnym nasyconym rynkiem...Firma przespała przynajmniej dekadę w rynku bazując na kilku dużych dystrybutorach, których nadal oszukuje np. z ceną kruszywa do mozaik, które kupuje niezależnie od koloru od kilku lat w tej samej cenie, a odsprzedaje klientom każąc kłamać handlowcom z niewyobrażalną niekiedy marżą każąc im tłumaczyć cenę wielokrotnym barwieniem...Stawka kilometrowa za używanie samochodu służbowego do celów prywatnych jest w granicach wynajmu 24-tonowego samochodu ciężarowego... Przedstawiciel handlowy lub doradca techniczny wynagradzany jest ze zrobionej cyfry, kierownik regionalny z marży-chyba nikomu ogarniętemu nie trzeba tłumaczyć, jakie to budzi niesnaski... Polecić można tylko straceńcom bez wyobraźni, rola kierowników regionalnych ogranicza się tylko do dosłownym włażeniu w tyłek bez mydła i wazeliny kilku klientom co miesiąc, kwartał, półrocze itd., byle się tylko utrzymać na gorącym stołeczku... Wysyłka przeterminowanych w magazynie uszczelniaczy, l ub nie trzymających jednorodnej struktury tynków jest na porządku dziennym... Laboratorium praktycznie nie działa, nie ma praktycznie możliwości dorobienia tynków według innej receptury, bo nie ma chęci lub wzorników... ŻAŁOSNE STRASZNIE!!!

Lobo

Niestety ale firma działa jak spółdzielnia mieszkaniowa. Przyzwyczajenie większości ludzi do wygodnej pracy od Laboratorium po Marketing. Prezes dostrzegł w końcu problem z rotacją pracowników i raczej powstrzymają się. Biuro Wsparcia Sprzedaży nie pomaga nic a wręcz rzuca kłody pod nogi. Nie ma spójności działania w firmie. Dyrektor Główny wprowadza zmiany które obstawiam że spowodują spadki sprzedaży. Za rok pewnie zmienią go. Firma ma braki w każdej dziedzinie od tynków po dekoracje oraz lakiery. Co nowy Dyrektor główny to nowa polityka. Jeżeli Regionalny Dyrektor jest wyrozumiały i widzi te głupoty wprowadzane odgórnie i broni swoich handlowców przed nimi to jest ok. Współczuję tym co takiego nie mają. Płaca nie jest zła. Aczkolwiek już 6 telefonów miałem o pracę i 4 z lepszą kasą.

ZIBI

Panowie! ( law i Alex ) jeżeli rozmawiamy o Sat to z pewnością równi pochyła. Zarządzanie to prawdziwy dramat i ściema ludzi niekompetentnych z wesołym podziałem na jednego z zarządzających czyli człowieczka oczekującego na emeryturkę oraz mistrza poślizgu i manipulacji biorącego się za handel dyr. produkcji reprezentującego postawę bardzo prawdziwą i sumienną czyli mierną, bierną ale wierną. Chłopina ma problem z ogólnym pojęciem szeroko rozumianego handlu a przede wszystkim osadza właściciela w realiach, które są nie prawdziwe. Szkoda bo w dobie trudnego rynku i tak szerokiej konkurencji panowie uprawiają tysiące wewnętrznych gierek nie słuchając przekazu ze świata zewnętrznego czyli prawdziwego i realnego. Nie polecam pracy w tej firmie bo z pewnością stracicie czas, możliwości rozwoju są ograniczone a wsparcie sprzedaży żadne.

Alex

Pamiętam jak dyrektorem był Zimmer ...był Arek M. a my jeżdziliśmy C-15 wszytko było pięknie a firma szła do góry...a teraz jak czytam....strasznie..szkoda...

law

wiesz co ja tez podobnie jak ty szukam jakiegos rzetelnego pracodawcy chodze na rozne forma czytam opinie jednka wiele osob pisze roznie wiec zastanwaiam sie kto ma racje, wiem ze szukaja kogos jako specjalista ds obsugi klienta, to typowe call center?

Dziki775

Witam. Pracowałem w tej firmie półtorej roku,mam dwudziestoletnie doświadczenie w handlu,zarządzałem zakupami przez połowę tego czasu w firmach z milionowymi obrotami,od ponad 10 lat prezentuję producentów chemii budowlanej.Wstyd dla zasłużonej polskiej marki,porażka i nieporozumienie...W ciągu 1,5 roku pracy w tej firmie miałem czterech(!!!)przełożonych...Zero poczucia stabilizacji, permanentna inwigilacja za pomocą tzw. narzędzi służbowych,czyli gps. potrafiącego wskazywać nawet użycie pedałów w aucie służbowym...:)Dla handlowców z doświadczeniem-miałem wzrost 2015/2014 na poziomie 40%,czwarty z kierowniczków karierowiczków zaproponował mi na kolejny 2016 rok plan wzrostu 110%... Pozdro beret...:) BOK,czy DOK w tej firmie,czyli biuro lub dział odstraszania klienta działa i ostał się na poziomie czasów,w których firma ta się zatrzymała,czyli sklepu GS z połowy lat osiemdziesiątych,tylko telefon stacjonarny,niestety nikt nie odbiera lub zajęte...

STEFAN

witam byłem na rekrutacji w Kielcach. zapewniali, że podadzą wyniki rekrutacji niezależnie od decyzji. niestety brak odzewu. o czymś to świadczy. pozdrawiam

Body
@STEFAN 23.07.2016 13:16

Co ty wymagasz od p.Dyrektor. To ją przerasta...

polak

jakie warunki sa dla ph ? premia, auta, podstawa - lakma (sidolux, perlux)

baba

Coz za dziwny ruch ostatnio tutaj... Czyzby oplacony PR aby zreperowac opinie o firmie? Hehe gowork mial byc niezależny - widac jak jest :/

ET

Czy ktoś wie o jakichś nowych rekrutacjach na PH?

Trium

Do jakich sieci ? Przecież oni nie istnieją w żadnych sieciach - przynajmniej Lakma Sat !!!

ktoś ktoś
@Trium 10.01.2016 10:46

@Trium nie zawsze trzeba sprzedawać w sieciach pod własną marką to co się produkuje :)

ktoś ktoś

Zmieszany>>>bo w tym wątku mieszają się dwie spółki z Lakmy. Lakma to Lakma SAT i Lakma Strefa, obie żądzą się różnymi sposobami zarządzania. Jeśli ktoś odnosi się do Fordów to one są główną strukturą floty Lakmy Strefa. Jak wyżej było pisane o WW to już chodzi o Lakme Sat. Tak że ogólnie ten cały wątek jest dość zakręcony bo nieraz nie wiadomo do której spółki odnosi się autor danego posta.

zmieszany

hmmmm, nie rozumiem skąd informacje na temat kasy samochodu i kilometrówki. Nie pracuje w tej firmie, ale z informacji z pierwszej ręki wynika że ph jeżdzą fokusami, mają duuuużo większe pieniądze niz wspomniane tutaj, i no limit na jeżdzenie samochodem służbowym (stała kwota ściągana przy wypłacie) ktoś wprowadza wszystkich w błąd??......

WW

Przyszłością jest Perlux, a nie jakieś tyneczki czy farbeczki

jony

Brak szacunku dla osób biorących udział w rekrutacji. BRAK ODPOWIEDZI DUPKU PROWADZĄCY REKRUTACJE TO BRAK SZACUNKU

cinek

Hej, a jak obecnie Lakma traktuje swoich przedstawicieli handlowych? W ogóle słyszeliście może, żeby szukali na to stanowisko? Jak tu jest z celami sprzedażowymi i baza klientów, bo wiem z doświadczenia, że z tym bywa różnie. Pytanie tez do formy wynagrodzenia jest jakas solidna podstawa i prowizja? Pozdrawiam.

bond
@cinek 17.03.2015 20:35

z tego co wiem to obniżyli podstawę... z prowizją się niby na lepsze zmieniło ale tego nie wiem na pewno

as

Pracowałem i się zgadzam po odejściu WW będzie lepiej. Bo firma z potencjałem.

E
@as 19.02.2015 21:30
Pracowałem i się zgadzam po odejściu WW będzie lepiej. Bo firma z potencjałem.

I co "po odejściu W.W." Jest faktycznie lepiej?

Moze nowy-ciekawy PH

Kto jest aktualnie dyrektorem sprzedaży w tej firmie na północ? Wdzieczny bede za odpowiedz

Jack

Czyli co, w rejonie północnym po zwolnieniach będą nowe rekrutacje?

trust

Nowi pracownicy wcale nie są gorsi od starej ekipy. Problem leżał gdzie indziej w osobie o której pisze "jack". Ta osoba wszystkie sprawy chciała mieć pod kontrolą nie mając o nich pojęcia i wiele tematów w ten sposób"położyła".Teraz nowym ludziom powinno być łatwiej. Prawdą jest to, że nowi pracownicy reprezentują nowy styl i podejście.Nie są uwikłani w żadne układy, schematy i przyzwyczajenia. To akurat się tej firmie przyda, bo sprawia wrażenie firmy sprzed 20 lat.

Niezorientowana
@trust 11.02.2015 10:28

A prowadzone są jakies rekrutacje? Interesuje mnie praca w biurze. Pomoglabym w odzyskaniu pozycji Lakma na rynku ;-).

jack

Pracowałem w LAKMIE bardzo długo i było naprawdę super atmosfera ludzie klijenci aż się chciało pracować wszystko było poukładane jak nigdy..........ale niestety w 2012 roku przyszedł ten świr WW i zniszczył wszystko co było do spierdzielenia pozbył się doświadczonych pracowników zastępując ich nowymi ale niestety sztuka dla sztuki się nie sprawdziła a efektu zero cieszę się ze właściciel w końcu przejrzał na oczy przecież ten gość aż śmierdział tymi swoimi niszczycielskimi wizjami ale czy nie za późno trzymam kciuki aby firma odbudowała się jak za dobrych czasów pozdrawiam ludzi ze starej ekipy dacie rade już ten cały WW nie będzie wam przeszkadzał normalnie pracować.

g
@Niezorientowana 14.02.2015 10:54
To niby jedna osoba (jak piszecie p. WW) potrafiła pociągnąć firme w dół !? Aż nieprawdopodobne. Przesadzacie chyba. Pewnie cał...

Z
@g 16.02.2015 08:07
Wydaje się nieprawdopodobne ale facet ma wybitne umiejętności w niszczeniu zespołów ludzkich. Wiem to z własnego doświadczenia....

Potwierdzam. Głównym zajęciem i pasją pana WW były intrygi i próby skłócenia załogi

uszatek

dzisiaj odszedł z Lakmy RKS z północy...ten co miał ratować sprzedaż...zostawił po sobie rozpier....y rynek, skłóconych dystrybutorów i ludzi których sam przyjmował do pracy. Rotacji w Lakmie ciąg dalszy... :D Życzę powodzenia handlowcom z północy - są kolejni na liście do wyje.ania.

verity
@uszatek 11.02.2015 18:43
To nie jest plucie jadem... pracowałem w tej firmie kilka lat...firma naprawdę była poukładana handel sie kręcił, dystrybucja...

Chyba Ci się coś jednak mocno pomieszało. Twórcą zszarganej marki jest osoba o której pisze "jack" czyli WW. Poza tym sam sobie zaprzeczasz i to świadczy o niewiarygodności tego co piszesz w emocjach używając dodatkowo wulgaryzmów. Piszesz, że w osobie z północy pokładane nadzieję na odbudowanie rynku, a z drugiej strony twierdzisz, że "rozpier..rynek" - ciekawe. Piszesz z jednej strony, że firma poukładana, by za chwilę stwierdzić, że pracownicy zostali w "jaskini lwa" i życzysz im poza wytrwałością szybkiej zmiany pracy - również ciekawe Stwierdzenie, że pracowałeś w tej firmie kilka lat wiele wyjaśnia i potwierdza słowa "trust"!

uszatek
@verity 12.02.2015 08:55

naucz się czytać ze zrozumieniem

brake

Gratulacje i powodzenia na nowej drodze życia, teraz macie w końcu szansę rozwinąć skrzydła, produkty dobre, ludzie w centrali oddani i sprawdzeni, dacie radę... szkoda, że tego nie doczekałem. Trzymam kciuki.

****

Ci nowi co to podochodzili to ratunek dla tej firmy. Tzw. dyrekcja na bok i to jest ok. Nowi zdecydowanie powinni zostać, ponieważ reprezentują nowy styl, nowe podejście. Ten koleżka z północy,chyba z Gdańska, ogarnia i jest kumaty, ma wiedzę i wie jak rozwinąć tę firmę. Może mu zaufają.

@Lobo 05.02.2017 16:01
Nie rozśmieszaj mnie z poprzedniej roboty wyleciał ten gość i pytają się dlaczego tego szkodnika Lakma trzyma....

Wyleciał za winiki i przestań trolować. W lakmie też wyników nie ma

ER
@Lobo 05.02.2017 16:25
Wyleciał za winiki i przestań trolować. W lakmie też wyników nie ma

A kto tym razem wyleciał? Tam cały czas ktoś wylatuje. Czyżby firma miała takiego pecha do menadżerów? Hm. A może problem tkwi gdzie indziej? ;-)

Z SAT

A w Lakma SAT zwolniona została czesc tak zwanej dyrekcji. Wreszcie zaczeły się porządki. Sie dzieje. Fajnie sie tu pracuje, ale jeszcze trochę zmian potrzeba. Stara ekipa w Cieszynie jest zgrana i sporo jeszcze może zdziałać, a ci nowi, co to ostatnio podochodzili, to niestety jakas pomyłka!

On
@Z SAT 04.02.2015 18:03

Zapomnieliście o łysa pała cylinder pan PM, ktòry tea rozwalił Lakme razed z WW

Body
@On 21.03.2015 11:47
Zapomnieliście o łysa pała cylinder pan PM, ktòry tea rozwalił Lakme razed z WW

Jeżeli tak piszesz, to nie znasz realiów !!! Pan PM robił tylko to, na co pozwolił mu WW. On nic nie rozwalił, był tylko "narzędziem" w rękach WW !!! Więc nie wypowiadaj się jak nie wiesz ...

Reni

Właściciel zwolnił już "szefa" (dyr. Naczelnego) , ale czy jest lepiej... To jest firma z potencjałem, ale potrzebuje naprawdę dobrych ludzi mających wizję rozwoju sprzedaży.

Maks

Jeśli czytam, że ktoś ma pretensje do przełożonych, że ograniczają koszty, to chyba zupełnie rozumie celu funkcjonowania organizacji, gdzie podstawowym parametrem jest zysk! Ja bym tam chętnie się zatrudnił na miejsce takiej osoby. Ludzie czasami nie zdają sobie sprawy jaka jest sytuacja na rynku pracy, nie szanują zupełnie tego, co mają.

Sour
@Maks 29.01.2015 23:28

W dzisiejszych czasach wiele firm tnie koszty i jest to zrozumiałe, jak ktoś kto kieruje takim przedsiębiorstwem i ma zaufanie podległych pracowników to w takich sytuacjach nie ma problemu bo jak ma się zaufanie do szefa to się z nim chce pracować i pójdzie się na ustępstwa w ciężkich czasach... a tu za tzw. "szefem" był tylko ktoś kto mu stołek trzymał po jakiejś dziwnej znajomości, z tego co wiem to już przestał na szczęście, więc zapowiada się, że idzie ku dobremu i chociaż na początku nie będzie na wszystko to warto tam pracować bo to jest dobry pracodawca.

Ex

Niestety największym jadem plują na oślep osoby, które albo już zostały zwolnione, albo zwolnienie "wisi" im nad głową. Same obijały się na okrągło, narażały firmę na koszty, a teraz oczerniają innych! Nie każdy ma klasę.

mc

Pracowalem kiedys 5lat i bylo naprawde super, do momentu zmiany dyrektora. za Dybczaka bylo lux, a potem sami popaprancy bez wiedzy tylko z wygurowanym ja.

operator przeplywowych...

Gdyby nie zarobki magazynowego dyrektora i kilku nierobów średnia wynosiłaby 1.800. Niestety ciecia kosztów,ludzi kosztem wszystkiego przez w/w. Mamy nadzieje ze Prezes dowie się o działaniach pseudo "dyrektora" centrum logistycznego,który zatrudniony był po to żeby rozkręcić interes a nie skłaniać się do jego upadku. P.s. do Moderatora,proszę nie usuwajcie prawdy.

R400

Pracowitość i oddanie są w każdej pracy doceniane i tutaj nie ma wyjątku... ale jak ogólny wynik nie jest zadowalający to ktoś musi zostać kozłem ofiarnym i tyle. Wszystkich niuansów nikt nie podaje na rozmowie, to akurat nie jest wyjątek. Liczyć można tylko na to, że w końcu ktoś na samej górze przejrzy na oczy i dokona właściwej zmiany personalnej bo szkoda tej firmy.

R400

Witam. Miałem okazje pracować w tej firmie i jeżeli ktoś szuka pracy na dłużej to odradzam, prędzej czy później z powodu pokazania jaki to dobry jest przełożony a tylko zespół daje ciała zostaniesz zwolniona/y (taka zasłona dymna), owszem są dodatki np samochód (prywatnie jeździć się nie opłaca bo kasują za km gdy w innych firmach jest ryczałt np 50zł/mies.), podstawa na dobrym poziomie ale o premiach to się tylko słyszy bo plany są windowane a brakuje kasy nawet na długopisy dla klientów; z tego co wiem zespół w przeciągu ostatnich 3 lat został 2 razy wymieniony !!! to daje do myślenia. Nie polecam chyba, że na chwilę ;)

zygi

Witam, może ma ktoś doświadczenie z rozmów kwalifikacyjnych. Ja byłem na rozmowie z Kierowniczką Regionu Śląsk. Spotkanie nieco dziwne bo w MC Donalds. Żadnych konkretów a tylko trochę narzekania na "Lakmę" że spaliła się na rynku i praca będzie bardzo ciężka. Czy ktoś jeszcze miał spotkania w sprawie pracy na PH na MC Donaldzie? Jak pracuje si na Śląsku w Tej Firmie???

TW

Bo góra pomaga tylko sobie. Taka feudalna strukturka.

R400

W tej firmie góra dba tylko o swoje siedzenie.

WW

Ostatnia opinia pachnie mi działem marketingu. Doskonałe posunięcie :-)

Rozsądny
@WW 02.09.2014 23:12
Ostatnia opinia pachnie mi działem marketingu. Doskonałe posunięcie :-)

I dobrze, rolą Marketingu jest promować firmę i dementować krzywdzące opinie frustratów, którzy sami sobie nie radzili w firmie i z zemsty szkalują jej kierownictwo i dawnych kolegów.

hj

witam, mama zaproszenie na rozmowę, możecie napisać jak z warunkami dla PH jeśli chodzi o podstawę, wielkość premii, czy plany realne, jakie auto, czy można do celów prywatnych... proszę o konkretne opinie, bardzo mi zależy na informacjach przydatnych przyszłemu pracownikowi, a nie na żalach i sztucznych pochwałach, dzięki

Rks
@hj 21.08.2014 10:38

Jak jesteś zaproszony na rozmowę to się dowiesz na miejscu. Tak na marginesie wszytstkie odpowiedzi masz powyżej. Samochodem możesz nawet jechać, gdzie chcesz tylko z lekka się nie opłaca.

RB

Zgadzam się w całości z opinią KT. Dobro Firmy jest na samym końcu. (usunięte przez administratora)Firma pomimo bardzo dobrych produktów idzie w dół. Powodem są rotacje, które wzbudzają niechęć wśród potencjalnych klientów, a brak długofalowej polityki powoduje moim skromnym zdaniem, że Firma znalazła się na równi pochyłej. Wielka wielka szkoda. Tylko szkoda ludZi, którzy się angażują, albo są zwalniani, albo odchodzą sami.

Zawodowiec

Ostatnio szukają w lipcu jako rekrutacja ukryta bo mają tak złą opinię jako pracodawca. Wygadał mi się rekruter niejako pan dr nie pamiętam, który przeprowadza telefoniczne rekrutacje. zlać ich

WW

Wielki Brat czujny, usuwa wpisy nieprzychylne, a przecież prawdziwe. Może jednak obawia się, że właściciel pójdzie po rozum do głowy i dokona krytycznej oceny działania (a raczej braku działań właściwych)?

****
@WW 29.07.2014 15:11

Właściwych działań, czyli jakich??? Dlaczego właściciel ma dokonać krytycznej oceny? Może dokona pochlebnej oceny. Dlaczego ci tak WW zależy, aby ktoś został skrytykowany, a nie pochwalony? Masz w tym jakiś interes?

KT
@**** 11.08.2014 20:09

Pochwalonym można zostać jeśli wykonuje się dobrą pracę. Jak ktoś trzeci rok składa obietnice bez pokrycia, to w końcu właściciel powinien to zauważyć. No chyba, że znowu (usunięte przez administratora)scenarzysta opowie następną bajkę, jak to kiepscy ludzie nie potrafią pracować. Może znowu uda się własną nieudolność zrzucić na innych? (usunięte przez administratora)

gość

dlaczego odbiło się to na Lakma ?????????? Bo firma to ludzie w niej pracujący, a jak nowa dyrekcja przychodzi i "wycina" ludzi od wielu lat w niej pracujących, zastępując ludźmi bez wiedzy i kontaktów, nie utożsamiających się z Lakmą, to niestety odbija się to później na firmie...

gość

Lecz teraz kasy i atmosfery w tej firmie już nie ma, kiedyś było jedno i drugie...

adminos

nie polecem tej firmy brak zrozumienie jezeli chodzi o czas na wdrożenie, małe zarobki, i do tego GPS, pracownik czyje sie jak pod lupą i nie ma wytłumaczeń, sprzedaż sprzedaż sprzedaż, zero perspektyw na stała prace, o ile mi wiadomo w ciagu ostatnich 2 lat został wymieniony cały kanał przedstawicieli. wiem bo pracowałem w tej firmie. stanowczo nie polecam.

Kalkulator

Witam polecam lakma Zarobki to 2500brutto po 3miesiacach 2700brutto premia co 2 miesiące plany realne ale trzeba sie pomeczyc . Kasa na święta jest jak nie pójdziesz na l4 więcej niż chyba 10dni.kierownicy super wiec polecam.

ddd

Pracowałem tam 5 lat jeszcze za czasów [usunięte przez moderatora] i aż miło wspominać, ale potem przyszło kilku mądrych i rozwaliło całą firmę. Najlepszy był [usunięte przez moderatora] ten to miał pomysły. Z tego co mi wiadomo to jak przyszła najnowsza władza to nikt z moich kolegów nie został, ale nie żłują.

gość...

Jeżeli ktoś ma inną możliwość, to niech "omija dużym łukiem" tą firmę. Premi praktycznie nie ma, ponieważ plany są nierealne do wykonania. A presja i naciski są adekwatne do planów, nowy Dyro ok. 6 m-cy zabawia się GPS-em i innymi "takimi narzędziami" to jest dla niego ważniejsze niż pomoc w sprzedaży, brak promocji i innych narzędzi do sprzedawania, ale to wszystko wina ludzi w terenie, a nie zarządzających za brak wyników... Auta KIA Venga, praca bez noclegów...

lele

witam jestem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na ph, czy ktoś mógłby mi powiedzieć ile podstawy jest jaka prowizja, jaki samochód służbowy. ile wizyt dziennie itp. dzięki

Zostaw opinię o Lakma - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lakma