Opinie o Lakma w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lakma. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lakma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lakma w Cieszyn

@czwarty mam nadzieję, że akceptując regulamin forum Gowork.pl zapoznałeś się z nim, bo teraz go łamiesz. W treści regulaminu jest informacja, żeby nie opisywać pracowników firmy w tym przypadku Lakma, a jej całość. Bo forum nie służy opisywaniu pracowników, a firmy.

Sprostowanie premię świąteczną otrzymali pracownicy którzy nie chorował.

@1234

1234 bzdury wypisujesz premi nie dostał nikt,ponieważ firma jest w dołku finnansowym (he he),a tak inaczej to właściciel zbiera pieniądze na przyszłoroczypokazowy jubileusz

@4321

Kłamstwo 1000 brutto bylo

czwarty

Lakma SAT. Beret,czyli regionalny kurownik sprzedaży tudzież derektor bez sukcesów w poprzednich firmach jezdzi sobie służbową skodą i umowy na prąd sprzedaje..:) W poprzednich firmach pozostawił dystrybucję zapchaną na wz-ki,ale nie ma się co dziwić jak sam jest rw... Pozdrawiam zarówno wtajemniczonych i przyszłych samobójców w tej firmie..

@1234 to ktoś dostał premię świąteczną czy też nie? Czy rok temu dostali ją wszyscy? Jakiej mniej więcej wysokości jest to premia? @1234 a ile lat będzie obchodziła firma Lakma, że będzie organizowany jubileusz? Był już jakiś organizowany za Twojej kadencji w tej firmie? Wiesz jak to wygląda? Czy zwykli pracownicy też mają jakieś profity z okazji takich obchodów?

Sprzedawca

Chamska baba z rekrutacji, która nie umie się zachować.

Zacznijmy od tego, że lekceważąco odpowiadają na pytania jeśli kandydat się nie spodoba.

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

No i stało się zwykli pracownicy zostali ukarani za błędy i niekąpetęcje kadry zarządzającej. Właściciel nic nie da swoim pracownikom nawet złotówk na święta i jest to bardzo przykre .Pracownicy są bardzo zawiedzeni.

Firma ma dobre produkty lecz mało kto wie co to Lakma . Znają tylko markę Sidolux. Że produkują farby tynki silikony to nie. Niestety brak lub obcinanie środków na reklamę skutkuje tym że jest jaj jest. Jeżeli chodzi o wynagrodzenia to jest tak sobie. Sąsiad nas przeskoczył 2 razy . No i niestety nie szanuje się tych pracowników co mają. Nie wiemy cz łaskawie na święta coś otrzymamy.

@Pati a masz jakieś rady dla kadry zarządzającej firmą Lakma? Jak według Ciebie powinni zarządzać, by w firmie się polepszyło i produkty stały się bardziej rozpoznawalne? Pamiętajcie, że może tutaj ktoś z zarządu zajrzeć i weźmie sobie do serca Wasze rady i los firmy się polepszy. Także wszystkie dobre uwagi mogą się przydać i są mile widziane.

Rekrut

Witam wszystkich. Właśnie rekrutuję na stanowisko PH do Lakmy (sidolux itp.). Może ktoś z wiedzą o tej firmie i doświadczeniem coś konkretnego mógłby poradzić. Czy warto się angażować w ten temat. Podkreślę jeszcze, że nie zmieniam często pracy (obecnie pracuję w tej samej od ponad 12 lat). Z góry dzięki za opinę.

Czy ktoś aktualnie pracuje w firmie Lakma i chciałby się podzielić swoimi odczuciami z pracą? Przyda się nowa opinia dla osób aktualnie poszukujących pracy w tej firmie.

Lobo

Popieram wina jest od prezesa do Dyrektora. Właściciel nie jest lepszy. Najlepiej jakby sprzedali tą firmę ale nie mogą ponieważ milionowe dotacje to blokują. Mają naprawdę świetne produkty. Niestety marketing robi wszystko - 2 osoby. Laboratorium 3 osoby i bez stetoskopu. Dlatego tak to wygląda. I to można przełknąć. Najważniejsze to wsparcie regionalnego. Jeżeli klepnie ofertę klientowi to jesteś zadowolony. Nowy system bonusów to porażka. Od marży którą sami ci ustalają.

Happy

Bardzo się cieszę, że jednak tam nie pracuję. Bardzo bardzo..Pozdrawiam serdecznie:)

ZIBI

Oczywiście, że tkwi gdzie indziej! opisałem to wcześniej. Koło ciągłej winy handlowców pracujących w terenie już dawno się zamknęło. Moment przebudzenia i szukania winy gdzie indziej już dawno powinien nastąpić i wskazać na panów zarządzających z "najwyższego szczebla". Niestety z jakiś powodów właściciel nie chce tego dostrzec, albo jest skutecznie oszukiwany. Ciekawy jestem jak mocno właściciel tej firmy musi zaryć i najeść się mułu aby przejrzeć w końcu na oczy.

Były

Witam. Przedstawiciel lub doradca techniczny jest w tej firmie w wewnętrznej czysto teoretycznie rozwiniętej komunikacji nazywany akwizytorem...Zainteresowanym mogę przesłać schemat struktury organizacyjnej, nawet sprzątaczka i portier zatrudnieni oczywiście również po zardzewiałej znajomości w centrali mają więcej do powiedzenia niż ludzie mający bezpośredni kontakt z ewoluującym współczesnym nasyconym rynkiem...Firma przespała przynajmniej dekadę w rynku bazując na kilku dużych dystrybutorach, których nadal oszukuje np. z ceną kruszywa do mozaik, które kupuje niezależnie od koloru od kilku lat w tej samej cenie, a odsprzedaje klientom każąc kłamać handlowcom z niewyobrażalną niekiedy marżą każąc im tłumaczyć cenę wielokrotnym barwieniem...Stawka kilometrowa za używanie samochodu służbowego do celów prywatnych jest w granicach wynajmu 24-tonowego samochodu ciężarowego... przedstawiciel handlowy lub doradca techniczny wynagradzany jest ze zrobionej cyfry, kierownik regionalny z marży-chyba nikomu ogarniętemu nie trzeba tłumaczyć, jakie to budzi niesnaski... Polecić można tylko straceńcom bez wyobraźni, rola kierowników regionalnych ogranicza się tylko do dosłownym włażeniu w tyłek bez mydła i wazeliny kilku klientom co miesiąc, kwartał, półrocze itd., byle się tylko utrzymać na gorącym stołeczku... Wysyłka przeterminowanych w magazynie uszczelniaczy, l ub nie trzymających jednorodnej struktury tynków jest na porządku dziennym... Laboratorium praktycznie nie działa, nie ma praktycznie możliwości dorobienia tynków według innej receptury, bo nie ma chęci lub wzorników... ŻAŁOSNE STRASZNIE!!!

Lobo

Niestety ale firma działa jak spółdzielnia mieszkaniowa. Przyzwyczajenie większości ludzi do wygodnej pracy od Laboratorium po Marketing. Prezes dostrzegł w końcu problem z rotacją pracowników i raczej powstrzymają się. Biuro Wsparcia Sprzedaży nie pomaga nic a wręcz rzuca kłody pod nogi. Nie ma spójności działania w firmie. Dyrektor Główny wprowadza zmiany które obstawiam że spowodują spadki sprzedaży. Za rok pewnie zmienią go. Firma ma braki w każdej dziedzinie od tynków po dekoracje oraz lakiery. Co nowy Dyrektor główny to nowa polityka. Jeżeli Regionalny Dyrektor jest wyrozumiały i widzi te głupoty wprowadzane odgórnie i broni swoich handlowców przed nimi to jest ok. Współczuję tym co takiego nie mają. Płaca nie jest zła. Aczkolwiek już 6 telefonów miałem o pracę i 4 z lepszą kasą.

ZIBI

Panowie! ( law i Alex ) jeżeli rozmawiamy o Sat to z pewnością równi pochyła. Zarządzanie to prawdziwy dramat i ściema ludzi niekompetentnych z wesołym podziałem na jednego z zarządzających czyli człowieczka oczekującego na emeryturkę oraz mistrza poślizgu i manipulacji biorącego się za handel dyr. produkcji reprezentującego postawę bardzo prawdziwą i sumienną czyli mierną, bierną ale wierną. Chłopina ma problem z ogólnym pojęciem szeroko rozumianego handlu a przede wszystkim osadza właściciela w realiach, które są nie prawdziwe. Szkoda bo w dobie trudnego rynku i tak szerokiej konkurencji panowie uprawiają tysiące wewnętrznych gierek nie słuchając przekazu ze świata zewnętrznego czyli prawdziwego i realnego. Nie polecam pracy w tej firmie bo z pewnością stracicie czas, możliwości rozwoju są ograniczone a wsparcie sprzedaży żadne.

Alex

Pamiętam jak dyrektorem był Zimmer ...był Arek M. a my jeżdziliśmy C-15 wszytko było pięknie a firma szła do góry...a teraz jak czytam....strasznie..szkoda...

law

wiesz co ja tez podobnie jak ty szukam jakiegos rzetelnego pracodawcy chodze na rozne forma czytam opinie jednka wiele osob pisze roznie wiec zastanwaiam sie kto ma racje, wiem ze szukaja kogos jako specjalista ds obsugi klienta, to typowe call center?

Dziki775

Witam. Pracowałem w tej firmie półtorej roku,mam dwudziestoletnie doświadczenie w handlu,zarządzałem zakupami przez połowę tego czasu w firmach z milionowymi obrotami,od ponad 10 lat prezentuję producentów chemii budowlanej.Wstyd dla zasłużonej polskiej marki,porażka i nieporozumienie...W ciągu 1,5 roku pracy w tej firmie miałem czterech(!!!)przełożonych...Zero poczucia stabilizacji, permanentna inwigilacja za pomocą tzw. narzędzi służbowych,czyli gps. potrafiącego wskazywać nawet użycie pedałów w aucie służbowym...:)Dla handlowców z doświadczeniem-miałem wzrost 2015/2014 na poziomie 40%,czwarty z kierowniczków karierowiczków zaproponował mi na kolejny 2016 rok plan wzrostu 110%... Pozdro beret...:) BOK,czy DOK w tej firmie,czyli biuro lub dział odstraszania klienta działa i ostał się na poziomie czasów,w których firma ta się zatrzymała,czyli sklepu GS z połowy lat osiemdziesiątych,tylko telefon stacjonarny,niestety nikt nie odbiera lub zajęte...

STEFAN

witam byłem na rekrutacji w Kielcach. zapewniali, że podadzą wyniki rekrutacji niezależnie od decyzji. niestety brak odzewu. o czymś to świadczy. pozdrawiam

Body
@STEFAN

Co ty wymagasz od p.Dyrektor. To ją przerasta...

polak

jakie warunki sa dla ph ? premia, auta, podstawa - lakma (sidolux, perlux)

Zostaw merytoryczną opinię o Lakma - Cieszyn

• Jak się pracuje w Lakma?

Zobacz opinie na temat firmy Lakma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lakma?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lakma?

Kandydaci do pracy w Lakma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lakma