Opinie o Zakład Chemii Gospodarczej Pollena-Astra Sp. z o.o. w Przemyśl

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Chemii Gospodarczej Pollena-Astra Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakład Chemii Gospodarczej Pollena-Astra Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Chemii Gospodarczej Pollena-Astra Sp. z o.o. w Przemyśl

Niedawno szukali koordynatora ds. magazynu. A mnie interesowałby praca jako magazynier. W magazynie pracuje się na jedną zmianę? Każdy musi mieć uprawnienia UDT na wózki widłowe? W razie co można takie szkolenie zrobić już podczas zatrudnienia?

Marta Nowy wpis

Witam. Słyszałam że pewien pan za bardzo wchodzi w relacje z pracownicami. Chciałam złożyć CV ale trochę się wacham. Nie ukrywam że nie toleruje takiego zachowania. Może ktoś coś napiszę na ten temat...

Aldona Nowy wpis

W grudniu szukali pracowników produkcji, obiecywali: Umowa o pracę, Stałe wynagrodzenie, Podnoszenie kwalifikacji zawodowych, Fundusz Socjalny. Co wchodzi w fundusz socjalny i jakie wynagrodzenie, jak mąż ma te mile widziane uprawnienia UDT?

Obecnie firma Zakład Chemii Gospodarczej Pollena-Astra Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko specjalista ds. jakości. Czy ktoś składa CV?

A Nowy wpis

Czy rekrutacja nadal trwa? Czy odbyły się już rozmowy rekrutacyjne?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Chemii Gospodarczej Pollena-Astra Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Jest praca dla specjalisty ds. zapewnienia jakości. Trzeba mieć przynajmniej roczne doświadczenie. Pisali też o znajomości angielskiego. W jakim stopniu? Biegłym?

Jaśka

Czy do pracy w laboratorium dalej potrzebują? Czy szefem laboratorium dalej jest ten gość o którym tyle słyszy się na mieście? Proszę o rzetelne info bo chce składać papiery jeżeli coś się zmieniło na korzyść pracowników

Renia

Jak wygląda to ingerowanie w sferę prywatną? Nazwałeś kierownika "mobberem", a to bardzo poważne oskarżenie, mam nadzieję, że masz to na uwadze... Hmm, to co, trzeba wybrać urlop tylko w okresie letni, a poza nim nie można wziąć nawet jednego dnia wolnego np. gdy potrzebuje się pójść do lekarza? :O To zagrażanie zwolnieniem, to jest tylko takie "straszenie", czy faktycznie ktoś już stracił posadę? Rozjaśnijmy to

Rafał

Czy są zatrudnienia na produkcje?

Handus 1986

PANI MONIKA JEST AGRESYWNA WONEC INNYCH PRACOWNIKÓW.

@Handus 1986

A napiszesz o tym szerzej? Co robi i w jakich sytuacjach?

Pracownica
@Handus 1986

Pracauje na zmianie z panią Moniką i nigdy nie widzialam agresywnego podejścia do pracowników, a jak ktoś pisze takie teksty o 1:18 w nocy to albo pijany albo nakreca chorą faze. Więc radze pomyslec zanim sie pisze takie bzdury bo to i tak wyjdzie na jaw.

Pracownik 3
@Pracownica

A pewnie że wyjdzie co w rodzinie to nie zginie Bzdóry bzdurami ale w każdej plotce jest ziarko prawdy bo jak się pracuje rodzinnie to się potem hce wszyskich kszykiem jak na podwurku kolo hałupy ustawiać nie bende śie dalej wypowiadać w tym temacie bo nie ma sensu

@Edyta

Nie mam zamiaru upubliczniać, chcę pracować, mam dzieci na utrzymaniu. A wiadomo, ze jak opiszę sytuację to zaraz będę pierwszy do wylotu. Zaciskam zęby i pracuje dalej w międzyczasie szukając innej pracy. Pozdrawiam

Syrenka

Mówienie na temat Pani Moniki że jest agresywna jest wręcz śmieszne. Pracuje w "Astrze" i nigdy nie spotkałam się z agresją ze strony żadnych kierowniczek. Praca jak wszędzie na produkcji. Na siłę nikt nikogo nie trzyma.

KaZek
@Syrenka

Jak w każdej firmie są(usunięte przez administratora) i ukladziki. Jak jesteś w ukladziku to proste,że chwalisz SYRENKO

@KaZek

No i z tego chyba wynika, że tej drugi front "nienawiści" i nie wiadomo co ostatecznie prawdą a co jej zakrzywieniem jest? No i jak wtedy człowiek ma się zorientować?

Paleta88

Jak człowiekowi trzeba pieniędzy to nie patrzy czy się dobrze pracuje czy źle, chodzi bo musi i szuka co innego jak chce zmienić. A w polenie jest jak jest, trzeba czasem coś ponosić. Kartony układać a czasem się siedzi na klejeniu albo sprząta . ale pieniądze są na czas co miesiąc i umowę też dają. Kierownicy jacy są to są W przemyślu to w żadnym zakładzie rewelacji nie ma i wszędzie trzeba pracować

@Paleta88

No tak, ale co rozumiesz poprzez to stwierdzenie, że "jacy są tacy są", do żadnych skrajności jednak tutaj nie dochodzi?

Kala

Jak wygląda teraz sytuacja w tej firmie?

Krystyna
@Kala

No ciekawe jak z kasa chyba ze pytasz o coś innego?

Jest tu ktoś kto mógłby się wypowiedzieć o obecnej sytuacji w Astrze? Jak to wyglada czy szukają ludzi do pracy? Jakie są zarobki ? Warunki? Dzięki za pomoc

Jolanta
@Piotr

Hej Piotrek, będziesz się rekrutował że tak wypytujesz? Są aktualnie otwarte stanowiska?

Jaka umowa obowiązuje w Zakład Chemii Gospodarczej Pollena-Astra Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Ms4ek

Taka żebyś za dużo nie zarobił

Butelkowy

Umowa o pracę za taką stawkę, że nie będziesz wiedział co z hajsem zrobić Czy se zrobić kanapki i jechać autobusem czy nie robić i kupic se paliwo do auta. Trzeba mieć priorytety. Ja nic nie jadłem. Lałem ropę do Passata żeby wygodnie dotrzeć do pracy bo autobus miałem 4.30 to Trochę za wcześnie spod Przeworska. Ale ogólnie spoko, czasem se do butelki po mineralnej zabralem troszkę płynu do naczyń, oczywiście takiego że spodu zbiornika bo dobrego brać nie wolno. Babcia była ze mnie dumna. Pozdrawiam Kubę co tam pracował, dobrze wypadłeś w telewizji.

Yeti

Witam. Pracowałem tam przez ostatnie 2 lata i powiem w ten sposób. Brakuje mi tych ludzi. No sama pracą jak praca, bywały momenty lepsze i gorsze. Owszem jeśli jest sporo pracy to trzeba się spiąć i dać z siebie 150% ale kurde satysfakcja po wykonanej robicie jest nie do opisania. Jeśli chodzi o zarobki to nie narzekałem. Kadra kierownicza to przede wszystkim ludzie którzy słuchają pracownika. Owszem wymagają pracy ale to nie są rzeczy nie do zrobienia. Wystarczy słuchać i patrzeć na to co się robi. Jak ktoś chce spróbować to niech próbuje swoich sił. Ja spróbowałem i nie żałuję. A nie pracuje z przyczyn osobistych. Pozdrawiam całą ekipę z Astry ;)

Ktoś

Jak wygląda praca i wynagrodzenie na wyższych stanowiskach ? Co jakiś czas pojawiają się różne ogłoszenia, np teraz poszukują do kontroli jakości.. Jak wygląda praca, wymagania i pieniądze? Są na poziomie zadowalającym czy szkoda w to brnąć?

Labo
@Ktoś

Praca w KJ jest pracą ciekawą i dającą możliwość rozwoju, wymagającą właściwych kompetencji i zaangażowania. Wynagrodzenie uważam za adekwatne do posiadanego doświadczenia, rosnące w czasie trwania współpracy. Jeżeli lubisz pracę w laboratorium i pracę z ludźmi to warto "w to brnąć" i spróbować swoich sił w pracy w młodym i ambitnym zespole ;)

Zuzanna
@Labo

Jak wyglądają wymienione przez Ciebie możliwości rozwoju w Zakładzie Pollena-Astra? :) Co pracodawca zapewnia pracownikom? Są szkolenia? Możliwość awansowania?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Zakład Chemii Gospodarczej Pollena-Astra Sp. z o.o.?

Osoba korzystająca z forum może zniesławić pokrzywdzonego (art. 212 § 2 k.k.), to znaczy podać nieprawdziwą informację narażającą na poniżenie w opinii publicznej bądź narazić na utratę zaufania potrzebnego do obejmowania danego stanowiska lub wykonywania zawodu .

@123456

A co z wolnością słowa i prawem wyrażenia swojej opinii na temat zakładu i kierownictwa? Przyszli pracownicy powinni wiedzieć jak to tam wygląda wszystko. Za czasów Pani Ani wszystko wydawało się lepsze i bardziej zorganizowane. Pozdrawiam

Pracuję tam 4 lata jak jeszcze był prezes potem nowy dyrektor z panią Anną której prawie nie było bo zdalne itp, dlatego pracownicy którzy przychodzili na 8 godz żeby odwalic swoje i do domu byli zadowoleni. Ale cos nie poszło i nie ma już dyr,pani Ani i pana Pawła ??? Kierownictwo sie zmieniło i jest bardziej wymagające wiec dla niektórych ludzi to problem i pisza bzdury. Moje zdanie jest takie nikt tu nikogo nie trzyma mamy wolny rynek pracy. Bo jesli jest tak "zle" to po co tu pracuje

Man

Pani Monika nie umie nic a mądrzejsza od papieża i rządzi się jak szef zakładu. Brat kierownik też średnio ogarnięty. Pieniążki może 2300 jak mocno dymasz. Zakład z komuny. Chodzi facet w białym kitlu z asystentką i się czepia, że to źle, tamto nie tak i paleciak zepsuty nie chciał jechać. Jak coś źle to premie zabieraja i nie ma 2300... Pozdrawiam tylko panią Irkę bo to była fajna babka tam. Wszystko tłumaczyła i pomagała nowym.

W ogłoszeniu napisane "zapewniamy umowe o prace" a przez telefon, nieuprzejma kobieta raczy burknąć, że umowa o zlecenie i tyle w tym temacie.

Halina
@.

To nieciekawie. A może warto jednak złożyć podanie i przekonać się oficjalną drogą, jaką umowę dostają pracownicy Astry? Czasami bywa, że telefon odbierze ktoś mniej zorientowany i to, co powie, nie musi być oficjalnym stanowiskiem zakładu. Jeśli mimo to będziesz się starać o tę pracę, napisz, jak Ci poszło.

Wp

Nie polecam, trzeba tyrać jak to na produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Chemii Gospodarczej Pollena-Astra Sp. z o.o. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Zakład Chemii Gospodarczej Pollena-Astra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Chemii Gospodarczej Pollena-Astra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Chemii Gospodarczej Pollena-Astra Sp. z o.o.?

Zakład Chemii Gospodarczej Pollena-Astra Sp. z o.o.
  • Herbutów 34
    37-700 Przemyśl
  • NIP: 7951552582 REGON: 650209573 KRS: 0000098238

Zakład Chemii Gospodarczej Pollena-Astra Sp. z o.o.