Lakma

Cieszyn

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 125 ocen.

Opinie o Lakma

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lakma

LOLEK

Witam. Mojego pierwszego z czterech przełożonych w tej firmie w ciągu 1,5 roku spuszczono z auta w przeciągu niespełna miesiąca od mojego zatrudnienia zapraszając Go do Cieszyna na spotkanie służbowe-ledwo udało Mu się wrócić do Trójmiasta-całe szczęście,że miał kartę kredytową przy sobie,dojazd w sandałach bez bagażu zajął Mu blisko 48 godzin...Czwarty wobec 40% rocznego wzrostu mojej sprzedaży zaproponował mi ma kolejny rok 110%-niepoprawny optymista ,mistrz kłamstwa i manipulacji...:) Handlowcom z Północy życzę sukcesów pod R.W.-miszcza rozchodu na wz z poprzednich firm,np.Imparat

Polo
@LOLEK 01.03.2018 00:31

Oni to słuchają jak Mantra!! Gość zniszczył sprzedaż na północy. Dostał region mazowieckie, podlaskie i warmińsko-mazurskie. Jad dwulicowy i pisze donosy na wszystkich. Poprzedniego handlowca z Podlaskiego przehandlował za paletę silikonu!! Tak słyszałem od innych handlowców. Teraz on szuka na podlaskie i warmińsko-mazurskie. Współczuję kto tam pójdzie. Dyrektor Sprzedaży przyszła z PPG. Polityka słyszałem jak z kosmosu!! Oszczędzają na wszystkim.

Thorn
@Polo 06.03.2018 09:03

Wcześniej czy później się na nim poznają. Jeżeli pisze donosy to tym bardziej - karma wraca i jego też wcześniej czy później, w tym wypadu, kara nie ominie. W myśl przysłowia nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Ludzi tylko szkoda, którymi zarządza on i nowa pani z PPG.

Karolina

@R.W. rozumiem, że z tym papierem i wodą żartujesz? I co klienci chcą kupować przeterminowane produkty? Podejrzewam, że nie, to dlaczego firma Lakma miałaby to robić? A skąd wiesz o tych zwolnieniach?

R.W.
@Karolina 14.02.2018 09:57

Żartem dla mnie jest nowe ogłoszenie na pracuj.pl odnośnie zatrudnienia doradcy technicznego na Warmińsko-Mazurskie,co roku od przynajmniej 6 lat zmiana człowieka co sezon-klienci tego nie znoszą,a Twoja firma nie odnajdzie się już tutaj raczej... Dzisiaj dostałem takiego maila z tego portalu: (usunięte przez administratora) Każdy szanujący się i z sukcesami handlowiec zajrzy na tą stronę... Cytując Piłsudskiego: kury wam szczać prowadzić a nie politykę (chemię budowlaną)robić...(i sprzedawać) W tym kraju jest ponad 300 producentów chemii budowlanej,zdecydowana większość bardziej otwarta na rzeczywiste handlowe a nie hasłowe innowacje... Pozdrawiam życząc nowemu doradcy dotarcia do końca okresu próbnego-to dopiero będzie sukces:)

Koleżko
@Karolina 14.02.2018 09:57

Hej. Podobno kolejna pani dyrektor handlowa w tej firmie to dopiero miszczyni. Aż trudno uwierzyć, ale podobno jeździ na spotkania biznesowe z psem. Może to jakaś Paris Hilton i się boi, że ktoś jej krzywdę zrobi. Żenada. Niech ktoś jej podpowie, żeby mięśniaka zatrudniła do swojej ochrony.

R.W.

Witam. No nie kupiłem sobie tych sandałków z CCC serwowanych przez tak szacowną firmę z tradycjami z obniżką z PSS-owskiego sklepiku z obcasami z przodu i zimowym futerkiem na paskach w zimowych sandałkach,ale podobno po podpisaniu nowej umowy na dostawę energii elektrycznej dla spółki z menadżerem z Banina mają zwalniać następnych pracowników w biurze,bo nastaną kolejne oszcżędności i redukcje- papier toaletowy już należy nosić ze sobą,a woda do spłukiwania toalety odzyskiwana będzie z tynków,które nie sprawdziły się u klientów... Każdy kolejny wpis obniża ocenę tej przestarzałej firmy oferującej często klientom hurtowym przeterminowane produkty.

Karolina

@R.W. nie byłeś zadowolony z tych kuponów? Nie przydały Ci się? Może Tobie nie przypadły do gustu, a za to inni pracownicy sobie je chwalili? @Lolek zmienia pracowników, czyli w firmie Lakma są częste zwolnienia?

Sylwia

Dzień dobry. Osobę natarczywie atakującą spółki LAKMA pod różnymi nickami , muszę rozczarować . Swoje opinie na jakichkolwiek forach wyrażam zawsze pod prawdziwym imieniem .

Jacek
@Sylwia 23.01.2018 15:47

Witam. Nieco więcej konstruktywnej krytyki poproszę...Jedyny niepełnosprytny zapewne kolorysta chwilowo na zwolnienu i czekasz na receptury tynków konkurencji ponad dwa tygodni,których firma z tradycjami rzekomo nie posiada pomimo wysłania kilku maili w tej sprawie...Towarzystwo wzajemnej adoracji,a doradca-przedstawiciel w terenie ryzykując codziennie życie w służbowym aucie,które prywatnie porusza się drożej niż ciężarówka może mieć jeszcze 4 przełożonych w ciągu zaledwie 1,5 roku...:)

Lolek
@Sylwia 23.01.2018 15:47

Lakma Sat. nie ma żadnej wizji rozwoju-zmienia pracowników i przełożonych nie widząc ich wkładu pracy a pracowników terenowych nazywa w swojej nomenklaturze akwizytorami,możesz pracować w tej firmie jako akwizytor- żenada uwzgledniając ,że w tym kraju jest ponad 300 producentów chemii budowlanej,niekoniecznie przy prawie każdej dostawie przeterminowanej...:)

Karolina

Właśnie zajrzałam na stronę firmy Lakma i jest sporo ofert pracy. Ale to na co zwróciłam jeszcze większą uwagę to są benefity jakie pracodawca jest w stanie zagwarantować swoim pracownikom , czyli: dofinansowanie dowozu pracowników do pracy, nieoprocentowane pożyczki, system kafeteryjny benefit, możliwość przystąpienia do ubezpieczeń na życie, konkursy wewnętrzne dla pracowników, bilety na mecze, finansowanie lub dofinansowanie imprez integracyjnych dla pracowników, Karty Multisport, Karty Edenred, dodatkowe świadczenia socjalne, nagrody dla pracowników i programy lojalnościowe https://www.lakma.com/kariera.php Czy na kimś jeszcze nie zrobił to wrażenia? Myślę, że to dobry powód by zaaplikować.

R.W.
@Karolina 30.10.2017 12:51

Witam Pani Sylwio. Nagrodą dla pracownika w terenie niegdyś pracującego dla Was na święta są 3 bony na zakupy w CCC na 30% obniżki-w swoim pss-owskim sklepiku przy okazji zakupu papierosów dostałem ich 10 razy więcej,bo są do (usunięte przez administratora) jak papier toaletoewy...Sandałki niech Wam kupią z obcasami z przodu i zimowym futerkiem z PRFON-u, niepełnosprytni są w tej firmie z poprzedniej dekady na każdym kroku.:)

Karolina

@czwarty mam nadzieję, że akceptując regulamin forum Gowork.pl zapoznałeś się z nim, bo teraz go łamiesz. W treści regulaminu jest informacja, żeby nie opisywać pracowników firmy w tym przypadku Lakma, a jej całość. Bo forum nie służy opisywaniu pracowników, a firmy.

1234

Sprostowanie premię świąteczną otrzymali pracownicy którzy nie chorował.

4321
@1234 20.12.2017 17:21

1234 bzdury wypisujesz premi nie dostał nikt,ponieważ firma jest w dołku finnansowym (he he),a tak inaczej to właściciel zbiera pieniądze na przyszłoroczypokazowy jubileusz

26455
@4321 20.12.2017 18:12

Kłamstwo 1000 brutto bylo

czwarty

Lakma SAT. Beret,czyli regionalny kurownik sprzedaży tudzież derektor bez sukcesów w poprzednich firmach jezdzi sobie służbową skodą i umowy na prąd sprzedaje..:) W poprzednich firmach pozostawił dystrybucję zapchaną na wz-ki,ale nie ma się co dziwić jak sam jest rw... Pozdrawiam zarówno wtajemniczonych i przyszłych samobójców w tej firmie..

Karolina

@1234 to ktoś dostał premię świąteczną czy też nie? Czy rok temu dostali ją wszyscy? Jakiej mniej więcej wysokości jest to premia? @1234 a ile lat będzie obchodziła firma Lakma, że będzie organizowany jubileusz? Był już jakiś organizowany za Twojej kadencji w tej firmie? Wiesz jak to wygląda? Czy zwykli pracownicy też mają jakieś profity z okazji takich obchodów?

1234

No i stało się zwykli pracownicy zostali ukarani za błędy i niekąpetęcje kadry zarządzającej. Właściciel nic nie da swoim pracownikom nawet złotówk na święta i jest to bardzo przykre .Pracownicy są bardzo zawiedzeni.

1234

Firma ma dobre produkty lecz mało kto wie co to Lakma . Znają tylko markę Sidolux. Że produkują farby tynki silikony to nie. Niestety brak lub obcinanie środków na reklamę skutkuje tym że jest jaj jest. Jeżeli chodzi o wynagrodzenia to jest tak sobie. Sąsiad nas przeskoczył 2 razy . No i niestety nie szanuje się tych pracowników co mają. Nie wiemy cz łaskawie na święta coś otrzymamy.

Karolina

@Pati a masz jakieś rady dla kadry zarządzającej firmą Lakma? Jak według Ciebie powinni zarządzać, by w firmie się polepszyło i produkty stały się bardziej rozpoznawalne? Pamiętajcie, że może tutaj ktoś z zarządu zajrzeć i weźmie sobie do serca Wasze rady i los firmy się polepszy. Także wszystkie dobre uwagi mogą się przydać i są mile widziane.

Pati

Lakma SAT. Niewiele brakowało a podjęła bym pracę w tej firmie. Los pokierował gdzie indziej, ale mam kontakt z osobami tam pracującymi. Z bezpośrednich relacji wiem, że jest to bardzo źle zarządzana firma. Nawet nie wolno używać słowa zarządzanie, bo obecna grupa zarządzająca w Cieszynie to doskonały przykład niekompetencji. Kiedyś pracował tam jakiś dyrektor czy prezes, po odejściu którego podobno miało się poprawić. Niestety następca prawdopodobnie nie poprawi dochodu właścicielowi. Marka jak była kiedyś tak wciąż jest niewidoczna a szkoda, bo podobno całkiem nieźle wyglądają ich produkty na tle konkurencji. Skoro druga marka Lakmy sidolux jest znana (sama używam sprayu do mebli czy płynu do szyb i są rewelacyjne) to znaczy, że można. Jeśli się umie...

Rekrut

Witam wszystkich. Właśnie rekrutuję na stanowisko PH do Lakmy (sidolux itp.). Może ktoś z wiedzą o tej firmie i doświadczeniem coś konkretnego mógłby poradzić. Czy warto się angażować w ten temat. Podkreślę jeszcze, że nie zmieniam często pracy (obecnie pracuję w tej samej od ponad 12 lat). Z góry dzięki za opinę.

Karolina

Czy ktoś aktualnie pracuje w firmie Lakma i chciałby się podzielić swoimi odczuciami z pracą? Przyda się nowa opinia dla osób aktualnie poszukujących pracy w tej firmie.

Lobo

Popieram wina jest od prezesa do Dyrektora. Właściciel nie jest lepszy. Najlepiej jakby sprzedali tą firmę ale nie mogą ponieważ milionowe dotacje to blokują. Mają naprawdę świetne produkty. Niestety marketing robi wszystko - 2 osoby. Laboratorium 3 osoby i bez stetoskopu. Dlatego tak to wygląda. I to można przełknąć. Najważniejsze to wsparcie regionalnego. Jeżeli klepnie ofertę klientowi to jesteś zadowolony. Nowy system bonusów to porażka. Od marży którą sami ci ustalają.

Happy

Bardzo się cieszę, że jednak tam nie pracuję. Bardzo bardzo..Pozdrawiam serdecznie:)

ZIBI

Oczywiście, że tkwi gdzie indziej! opisałem to wcześniej. Koło ciągłej winy handlowców pracujących w terenie już dawno się zamknęło. Moment przebudzenia i szukania winy gdzie indziej już dawno powinien nastąpić i wskazać na panów zarządzających z "najwyższego szczebla". Niestety z jakiś powodów właściciel nie chce tego dostrzec, albo jest skutecznie oszukiwany. Ciekawy jestem jak mocno właściciel tej firmy musi zaryć i najeść się mułu aby przejrzeć w końcu na oczy.

Były

Witam. Przedstawiciel lub doradca techniczny jest w tej firmie w wewnętrznej czysto teoretycznie rozwiniętej komunikacji nazywany akwizytorem...Zainteresowanym mogę przesłać schemat struktury organizacyjnej, nawet sprzątaczka i portier zatrudnieni oczywiście również po zardzewiałej znajomości w centrali mają więcej do powiedzenia niż ludzie mający bezpośredni kontakt z ewoluującym współczesnym nasyconym rynkiem...Firma przespała przynajmniej dekadę w rynku bazując na kilku dużych dystrybutorach, których nadal oszukuje np. z ceną kruszywa do mozaik, które kupuje niezależnie od koloru od kilku lat w tej samej cenie, a odsprzedaje klientom każąc kłamać handlowcom z niewyobrażalną niekiedy marżą każąc im tłumaczyć cenę wielokrotnym barwieniem...Stawka kilometrowa za używanie samochodu służbowego do celów prywatnych jest w granicach wynajmu 24-tonowego samochodu ciężarowego... Przedstawiciel handlowy lub doradca techniczny wynagradzany jest ze zrobionej cyfry, kierownik regionalny z marży-chyba nikomu ogarniętemu nie trzeba tłumaczyć, jakie to budzi niesnaski... Polecić można tylko straceńcom bez wyobraźni, rola kierowników regionalnych ogranicza się tylko do dosłownym włażeniu w tyłek bez mydła i wazeliny kilku klientom co miesiąc, kwartał, półrocze itd., byle się tylko utrzymać na gorącym stołeczku... Wysyłka przeterminowanych w magazynie uszczelniaczy, l ub nie trzymających jednorodnej struktury tynków jest na porządku dziennym... Laboratorium praktycznie nie działa, nie ma praktycznie możliwości dorobienia tynków według innej receptury, bo nie ma chęci lub wzorników... ŻAŁOSNE STRASZNIE!!!

Lobo

Niestety ale firma działa jak spółdzielnia mieszkaniowa. Przyzwyczajenie większości ludzi do wygodnej pracy od Laboratorium po Marketing. Prezes dostrzegł w końcu problem z rotacją pracowników i raczej powstrzymają się. Biuro Wsparcia Sprzedaży nie pomaga nic a wręcz rzuca kłody pod nogi. Nie ma spójności działania w firmie. Dyrektor Główny wprowadza zmiany które obstawiam że spowodują spadki sprzedaży. Za rok pewnie zmienią go. Firma ma braki w każdej dziedzinie od tynków po dekoracje oraz lakiery. Co nowy Dyrektor główny to nowa polityka. Jeżeli Regionalny Dyrektor jest wyrozumiały i widzi te głupoty wprowadzane odgórnie i broni swoich handlowców przed nimi to jest ok. Współczuję tym co takiego nie mają. Płaca nie jest zła. Aczkolwiek już 6 telefonów miałem o pracę i 4 z lepszą kasą.

ZIBI

Panowie! ( law i Alex ) jeżeli rozmawiamy o Sat to z pewnością równi pochyła. Zarządzanie to prawdziwy dramat i ściema ludzi niekompetentnych z wesołym podziałem na jednego z zarządzających czyli człowieczka oczekującego na emeryturkę oraz mistrza poślizgu i manipulacji biorącego się za handel dyr. produkcji reprezentującego postawę bardzo prawdziwą i sumienną czyli mierną, bierną ale wierną. Chłopina ma problem z ogólnym pojęciem szeroko rozumianego handlu a przede wszystkim osadza właściciela w realiach, które są nie prawdziwe. Szkoda bo w dobie trudnego rynku i tak szerokiej konkurencji panowie uprawiają tysiące wewnętrznych gierek nie słuchając przekazu ze świata zewnętrznego czyli prawdziwego i realnego. Nie polecam pracy w tej firmie bo z pewnością stracicie czas, możliwości rozwoju są ograniczone a wsparcie sprzedaży żadne.

Alex

Pamiętam jak dyrektorem był Zimmer ...był Arek M. a my jeżdziliśmy C-15 wszytko było pięknie a firma szła do góry...a teraz jak czytam....strasznie..szkoda...

law

wiesz co ja tez podobnie jak ty szukam jakiegos rzetelnego pracodawcy chodze na rozne forma czytam opinie jednka wiele osob pisze roznie wiec zastanwaiam sie kto ma racje, wiem ze szukaja kogos jako specjalista ds obsugi klienta, to typowe call center?

Dziki775

Witam. Pracowałem w tej firmie półtorej roku,mam dwudziestoletnie doświadczenie w handlu,zarządzałem zakupami przez połowę tego czasu w firmach z milionowymi obrotami,od ponad 10 lat prezentuję producentów chemii budowlanej.Wstyd dla zasłużonej polskiej marki,porażka i nieporozumienie...W ciągu 1,5 roku pracy w tej firmie miałem czterech(!!!)przełożonych...Zero poczucia stabilizacji, permanentna inwigilacja za pomocą tzw. narzędzi służbowych,czyli gps. potrafiącego wskazywać nawet użycie pedałów w aucie służbowym...:)Dla handlowców z doświadczeniem-miałem wzrost 2015/2014 na poziomie 40%,czwarty z kierowniczków karierowiczków zaproponował mi na kolejny 2016 rok plan wzrostu 110%... Pozdro beret...:) BOK,czy DOK w tej firmie,czyli biuro lub dział odstraszania klienta działa i ostał się na poziomie czasów,w których firma ta się zatrzymała,czyli sklepu GS z połowy lat osiemdziesiątych,tylko telefon stacjonarny,niestety nikt nie odbiera lub zajęte...

STEFAN

witam byłem na rekrutacji w Kielcach. zapewniali, że podadzą wyniki rekrutacji niezależnie od decyzji. niestety brak odzewu. o czymś to świadczy. pozdrawiam

Body
@STEFAN 23.07.2016 13:16

Co ty wymagasz od p.Dyrektor. To ją przerasta...

polak

jakie warunki sa dla ph ? premia, auta, podstawa - lakma (sidolux, perlux)

baba

Coz za dziwny ruch ostatnio tutaj... Czyzby oplacony PR aby zreperowac opinie o firmie? Hehe gowork mial byc niezależny - widac jak jest :/

ET

Czy ktoś wie o jakichś nowych rekrutacjach na PH?

anonim

(usunięte przez administratora)

Trium

Do jakich sieci ? Przecież oni nie istnieją w żadnych sieciach - przynajmniej Lakma Sat !!!

ktoś ktoś
@Trium 10.01.2016 10:46

@Trium nie zawsze trzeba sprzedawać w sieciach pod własną marką to co się produkuje :)

ktoś ktoś

Zmieszany>>>bo w tym wątku mieszają się dwie spółki z Lakmy. Lakma to Lakma SAT i Lakma Strefa, obie żądzą się różnymi sposobami zarządzania. Jeśli ktoś odnosi się do Fordów to one są główną strukturą floty Lakmy Strefa. Jak wyżej było pisane o WW to już chodzi o Lakme Sat. Tak że ogólnie ten cały wątek jest dość zakręcony bo nieraz nie wiadomo do której spółki odnosi się autor danego posta.

zmieszany

hmmmm, nie rozumiem skąd informacje na temat kasy samochodu i kilometrówki. Nie pracuje w tej firmie, ale z informacji z pierwszej ręki wynika że ph jeżdzą fokusami, mają duuuużo większe pieniądze niz wspomniane tutaj, i no limit na jeżdzenie samochodem służbowym (stała kwota ściągana przy wypłacie) ktoś wprowadza wszystkich w błąd??......

WW

Przyszłością jest Perlux, a nie jakieś tyneczki czy farbeczki

jony

Brak szacunku dla osób biorących udział w rekrutacji. BRAK ODPOWIEDZI DUPKU PROWADZĄCY REKRUTACJE TO BRAK SZACUNKU

cinek

Hej, a jak obecnie Lakma traktuje swoich przedstawicieli handlowych? W ogóle słyszeliście może, żeby szukali na to stanowisko? Jak tu jest z celami sprzedażowymi i baza klientów, bo wiem z doświadczenia, że z tym bywa różnie. Pytanie tez do formy wynagrodzenia jest jakas solidna podstawa i prowizja? Pozdrawiam.

bond
@cinek 17.03.2015 20:35

z tego co wiem to obniżyli podstawę... z prowizją się niby na lepsze zmieniło ale tego nie wiem na pewno

as

Pracowałem i się zgadzam po odejściu WW będzie lepiej. Bo firma z potencjałem.

E
@as 19.02.2015 21:30

I co "po odejściu W.W." Jest faktycznie lepiej?

Moze nowy-ciekawy PH

Kto jest aktualnie dyrektorem sprzedaży w tej firmie na północ? Wdzieczny bede za odpowiedz

Jack

Czyli co, w rejonie północnym po zwolnieniach będą nowe rekrutacje?

trust

Nowi pracownicy wcale nie są gorsi od starej ekipy. Problem leżał gdzie indziej w osobie o której pisze "jack". Ta osoba wszystkie sprawy chciała mieć pod kontrolą nie mając o nich pojęcia i wiele tematów w ten sposób"położyła".Teraz nowym ludziom powinno być łatwiej. Prawdą jest to, że nowi pracownicy reprezentują nowy styl i podejście.Nie są uwikłani w żadne układy, schematy i przyzwyczajenia. To akurat się tej firmie przyda, bo sprawia wrażenie firmy sprzed 20 lat.

Niezorientowana
@trust 11.02.2015 10:28

A prowadzone są jakies rekrutacje? Interesuje mnie praca w biurze. Pomoglabym w odzyskaniu pozycji Lakma na rynku ;-).

jack

Pracowałem w LAKMIE bardzo długo i było naprawdę super atmosfera ludzie klijenci aż się chciało pracować wszystko było poukładane jak nigdy..........ale niestety w 2012 roku przyszedł ten świr WW i zniszczył wszystko co było do spierdzielenia pozbył się doświadczonych pracowników zastępując ich nowymi ale niestety sztuka dla sztuki się nie sprawdziła a efektu zero cieszę się ze właściciel w końcu przejrzał na oczy przecież ten gość aż śmierdział tymi swoimi niszczycielskimi wizjami ale czy nie za późno trzymam kciuki aby firma odbudowała się jak za dobrych czasów pozdrawiam ludzi ze starej ekipy dacie rade już ten cały WW nie będzie wam przeszkadzał normalnie pracować.

g
@Niezorientowana 14.02.2015 10:54

Wydaje się nieprawdopodobne ale facet ma wybitne umiejętności w niszczeniu zespołów ludzkich. Wiem to z własnego doświadczenia.

Z
@g 16.02.2015 08:07

Potwierdzam. Głównym zajęciem i pasją pana WW były intrygi i próby skłócenia załogi

uszatek

dzisiaj odszedł z Lakmy RKS z północy...ten co miał ratować sprzedaż...zostawił po sobie rozpier....y rynek, skłóconych dystrybutorów i ludzi których sam przyjmował do pracy. Rotacji w Lakmie ciąg dalszy... :D Życzę powodzenia handlowcom z północy - są kolejni na liście do wyje.ania.

verity
@uszatek 11.02.2015 18:43

Chyba Ci się coś jednak mocno pomieszało. Twórcą zszarganej marki jest osoba o której pisze "jack" czyli WW. Poza tym sam sobie zaprzeczasz i to świadczy o niewiarygodności tego co piszesz w emocjach używając dodatkowo wulgaryzmów. Piszesz, że w osobie z północy pokładane nadzieję na odbudowanie rynku, a z drugiej strony twierdzisz, że "rozpier..rynek" - ciekawe. Piszesz z jednej strony, że firma poukładana, by za chwilę stwierdzić, że pracownicy zostali w "jaskini lwa" i życzysz im poza wytrwałością szybkiej zmiany pracy - również ciekawe Stwierdzenie, że pracowałeś w tej firmie kilka lat wiele wyjaśnia i potwierdza słowa "trust"!

uszatek
@verity 12.02.2015 08:55

naucz się czytać ze zrozumieniem

brake

Gratulacje i powodzenia na nowej drodze życia, teraz macie w końcu szansę rozwinąć skrzydła, produkty dobre, ludzie w centrali oddani i sprawdzeni, dacie radę... szkoda, że tego nie doczekałem. Trzymam kciuki.

****

Ci nowi co to podochodzili to ratunek dla tej firmy. Tzw. dyrekcja na bok i to jest ok. Nowi zdecydowanie powinni zostać, ponieważ reprezentują nowy styl, nowe podejście. Ten koleżka z północy,chyba z Gdańska, ogarnia i jest kumaty, ma wiedzę i wie jak rozwinąć tę firmę. Może mu zaufają.

Lobo
@Lobo 05.02.2017 16:01

Wyleciał za winiki i przestań trolować. W lakmie też wyników nie ma

ER
@Lobo 05.02.2017 16:25

A kto tym razem wyleciał? Tam cały czas ktoś wylatuje. Czyżby firma miała takiego pecha do menadżerów? Hm. A może problem tkwi gdzie indziej? ;-)

Z SAT

A w Lakma SAT zwolniona została czesc tak zwanej dyrekcji. Wreszcie zaczeły się porządki. Sie dzieje. Fajnie sie tu pracuje, ale jeszcze trochę zmian potrzeba. Stara ekipa w Cieszynie jest zgrana i sporo jeszcze może zdziałać, a ci nowi, co to ostatnio podochodzili, to niestety jakas pomyłka!

On
@Z SAT 04.02.2015 18:03

Zapomnieliście o łysa pała cylinder pan PM, ktòry tea rozwalił Lakme razed z WW

Body
@On 21.03.2015 11:47

Jeżeli tak piszesz, to nie znasz realiów !!! Pan PM robił tylko to, na co pozwolił mu WW. On nic nie rozwalił, był tylko "narzędziem" w rękach WW !!! Więc nie wypowiadaj się jak nie wiesz ...

Reni

Właściciel zwolnił już "szefa" (dyr. Naczelnego) , ale czy jest lepiej... To jest firma z potencjałem, ale potrzebuje naprawdę dobrych ludzi mających wizję rozwoju sprzedaży.

Maks

Jeśli czytam, że ktoś ma pretensje do przełożonych, że ograniczają koszty, to chyba zupełnie rozumie celu funkcjonowania organizacji, gdzie podstawowym parametrem jest zysk! Ja bym tam chętnie się zatrudnił na miejsce takiej osoby. Ludzie czasami nie zdają sobie sprawy jaka jest sytuacja na rynku pracy, nie szanują zupełnie tego, co mają.

Sour
@Maks 29.01.2015 23:28

W dzisiejszych czasach wiele firm tnie koszty i jest to zrozumiałe, jak ktoś kto kieruje takim przedsiębiorstwem i ma zaufanie podległych pracowników to w takich sytuacjach nie ma problemu bo jak ma się zaufanie do szefa to się z nim chce pracować i pójdzie się na ustępstwa w ciężkich czasach... a tu za tzw. "szefem" był tylko ktoś kto mu stołek trzymał po jakiejś dziwnej znajomości, z tego co wiem to już przestał na szczęście, więc zapowiada się, że idzie ku dobremu i chociaż na początku nie będzie na wszystko to warto tam pracować bo to jest dobry pracodawca.

Ex

Niestety największym jadem plują na oślep osoby, które albo już zostały zwolnione, albo zwolnienie "wisi" im nad głową. Same obijały się na okrągło, narażały firmę na koszty, a teraz oczerniają innych! Nie każdy ma klasę.

mc

Pracowalem kiedys 5lat i bylo naprawde super, do momentu zmiany dyrektora. za Dybczaka bylo lux, a potem sami popaprancy bez wiedzy tylko z wygurowanym ja.

operator przeplywowych...

Gdyby nie zarobki magazynowego dyrektora i kilku nierobów średnia wynosiłaby 1.800. Niestety ciecia kosztów,ludzi kosztem wszystkiego przez w/w. Mamy nadzieje ze Prezes dowie się o działaniach pseudo "dyrektora" centrum logistycznego,który zatrudniony był po to żeby rozkręcić interes a nie skłaniać się do jego upadku. P.s. do Moderatora,proszę nie usuwajcie prawdy.

anonim

(usunięte przez administratora)

R400

Pracowitość i oddanie są w każdej pracy doceniane i tutaj nie ma wyjątku... ale jak ogólny wynik nie jest zadowalający to ktoś musi zostać kozłem ofiarnym i tyle. Wszystkich niuansów nikt nie podaje na rozmowie, to akurat nie jest wyjątek. Liczyć można tylko na to, że w końcu ktoś na samej górze przejrzy na oczy i dokona właściwej zmiany personalnej bo szkoda tej firmy.

Zostaw opinię o Lakma - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lakma