Opinie o Staler Market Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Staler Market Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Staler Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Staler Market Sp. z o.o. w Toruń

A D

Aplikuj śmiało, jeśli Ci się uda, to możesz się wygodnie urządzić. Firma zawsze była i zawsze będzie stabilna, co sprawia, że praca w niej po prostu się opłaca. Za dowód na to niech posłuży fakt, że ludzie w tej firmie pracują po kilkanaście lat i nie zamierzają odchodzić, to chyba o czymś świadczy, prawda?

KrzysztofJarzyna
@A D

"Firma zawsze była i zawsze będzie stabilna, co sprawia, że praca w niej po prostu się opłaca." Nie mogę się z tym zgodzić. Po pożarze w styczniu 2015 r. i ruchach kierownictwa związanych z obcinaniem płac w firmie po prostu nie opłacało się pracować. "Za dowód na to niech posłuży fakt, że ludzie w tej firmie pracują po kilkanaście lat i nie zamierzają odchodzić, to chyba o czymś świadczy, prawda?" Ile takich osób zostało w całej firmie? 5? 10? I nie chodzi mi o osoby, które są powiązane z właścicielem i jego świtom. Bardzo wielu długoletnich pracowników opuściło firmę w 2015 roku, bo warunki pracy znacznie się pogorszyły.

obłędny rycerz
@KrzysztofJarzyna

Tak naprawdę,to wielu opuściło firmę ,bo nie wiedzieli co dalej będzie (po pożarze)sam o tym myślałem-zaczęły pojawiać się oferty od konkurencji ludzie korzystali, trudno im się dziwić ,taki cios... Mnie obcinki tez dotknęły-był wkurw,ale jak usiadłem przy whiski i przyszedł miś fazi,to przyznałem ,że chyba zrobiłbym to samo...Żonie powiedziałem ,że jest za gruba i musi mniej jeść ,dzieciom ,ku ich uciesze, załatwiłem robotę w Mc Donalds(Uwaga:biorą już od 16 sic!) tak ,że nadal starcza mi na whiski i inne przyjemności... Ale to wszystko, to mały Piki przy tej optimie, k....

Historyk
@obłędny rycerz

A z błędnym rycerzem z Adamowa było tak, że razu pewnego herbatę z ziół magicznych sobie zaparzył i wypiwszy ją, wzniósł się niczym na skrzydłach ponad Zamek Wielkiego Mistrza i ów zamek z lotu ptaka wydał mu się mały. Kiedy tak latał, poczuł moc nadludzką i w przypływie narcystycznej euforii stwierdził, że jest za dobry, zbyt dobrze mieczem włada aby nadal służyć na Dworze Wielkiego Mistrza. Wtedy to pod wpływem herbaty postanowił, że Dwór Wielkiego Mistrza opuści i pod nową chorągwią chwałą swe imię otoczy. Jak postanowił, tak zrobił. Niewiele czasu minęło, a rycerz błędny zrozumiał, że był w błędzie i że takiej strawy, takiego odzienia i takiej chwały jak na Dworze Wielkiego Mistrza nigdzie nie zazna, wrócił zatem skruszony i zakołatawszy do bram Zakonu o łaskę i przebaczenie poprosił. I łaska i przebaczenie zostały mu udzielone, odzian i nakarmion został a występek jego w zapomnienie poszedł. Pozostali dwaj rycerze, od lat służący w Zakonie Wielkiego Mistrza, to jest Rycerz ze Zbyszkowa jak i Rycerz z Mirosławca nigdy podobnych pomysłów co Rycerz z Adamowa nie mieli, bo wiedzą oni, że jeśli dobrze służbę dla Mistrza pełni się, to i na jadło i odzienie i sakiewkę pełną można liczyć, Wielki Mistrz bywa bowiem surowy, lecz mąż to sprawiedliwy i za dobrą służbę sowicie swych rycerzy nagradza. Zrozumiał to również Rycerz z Adamowa i od tej pory służbę należycie pełni, chwałę swemu imieniu oraz Zakonowi przynosząc.

ciekawski
@obłędny rycerz

o co chodzi z tą optimą ???

crazyol
@ciekawski

A to takie ustrojstwo

$$

co za bełkot. piłeś? nie pisz.

adwokat diabła

I jak zwykle nic tylko krytyka i plwociny. A czemu nikt nie wspomni o zasługach Pana z Ciechanowa dla firmy? O pozyskanych przez niego licznych kontraktach? O bardzo dobrej obsłudze klientów? O częstych, długich wyjazdach służbowych za granicę (bynajmniej nie dla przyjemności)? O tym jak przez wiele lat pomagał nowym pracownikom a starych również wspierał jak tylko mógł? O cennych szkoleniach, które prowadził? A już największa bzdura to sute prowizje, które rzekomo odbierał co miesiąc; owszem miał dobre stałe uposażenie, ale to było na zasadzie wyboru pomiędzy prowizjami a stałym pewnym wynagrodzeniem.

Jak najdalej

Tak zgadza sie kazdy ma swoje zdanie... Lecz to forum jest dla ludzu ktorzy tam moga pracowac i dzieki nadzym opiniom moga podjac decyzje czy wdepnac w g..no i miec traume do koncw zycia Firma tworzy ulude, mami zarobkami, zachecajac do wypruwania zyl i pelnego zaangazowania. Smiesznie budujac zaufanie na tragedii pozaru, a kto zatrudnil dziewczynke z zapalkami aby dzisiaj obstawiala wszystkie istotne stanowiska swoimi bylymi wspolpracownikami. Jak sie odezwiesz o to co slusznie sie nalezy to oczywiscie dostaniesz pozytywna odpowiedz..., odczekasz czas gdzie zabezpiecza sobie tyly i w bialych rekawiczkach nawet dziekuje nie uslyszysz... Taka to jest firma !!! Nie polecam nikomu wyzyskiwaczy budujacych na ukladach poprzedniego systemu. Zreszta system sie konczy i firma tez. A nowe idzie i sobie nie radzi. Najlepszy przyklad w obecnym na tym forum dziedzicu ktoremy sukcesia imperium ojca nie idzie. Stac go na komentarze typu @Ans. A swojej firmy nijak nie uciagnie a wzorce przejmuje oj przejmuje i pewnie dla tego te kontrole... Jak chcesz kolkoz poznac to wal tam

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Staler Market Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko MAGAZYNIER?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
szach

Mamy zwale OLKA bo doskonale rozumiesz jak zwykle prubujesz odwrocic uwage innych jestes zalosny cieszanko

Buhaha

Pan z Ciechanowa, Pan wszystko wiedzacy przeciez on na wszystkim sie znal @ogrodnik a jakim wierszem wypisywal na forum nikt go nie przeskoczy nigdy piszesz o kredytach juz dawno je splacil z prowizji a chodzil i rozpowiadal jak mu ciezko buhaha utopia dobrze ze trafil na zeslanie a potem dostal kopa w cztery litery, szkoda ze przerozumialy niczego sie nie nauczy. Dla wszystkich szukajacych w tej firmie pracy: teraz juz mozna tam aplikowac, teraz juz bedzie tylko lepiej

koza :)

Tak to niestety prawda Ukrucilo sie finansowo w edenie ciecha juz nigdy nie bedzie prowizji za .... strzelania z d ......ponad 20 dyszki itp. Od ogrodnika doigral sie podobno byl nie lojalny nie kasa sie reki ktora karmila suto przez popdzednie lata nie kąsa.

mat

A taka byla przyjazn taka niby prawdziwa a tak skonczyl ciechanow zrobili z niego i z najblizszej wydmuszke przykre ale kto pod kim dolki kopie sam w nie wpada. Nie dopomyslenia on sam nie moze sie z tym pogodzic byl na kaze zawolanie kazde skiniecie palcem i nastala pustka a kredyty trzeba splacac buuuuu

Ph z obiecana prowizja

Odnośnie @40 system prowizyjny był bardzo konkurencyjny zwłaszcza dla jednego Pana z Ciechanowa. Teraz jak ogrodnik po znajomości poszedł przycinać inne drzewa w sadzie u wujka to jest szansa że kierownik przejrzy na oczy i zobaczy ile kasy bokiem uciekało. A to przyczyni się do sprawiedliwego sytemu prowizyjnego. W końcu. Na to czekamy.

ph

Po ostatnich kontrolach to i wypłata wynagrodzeń jest na czas. Boją się wszystkiego i wszystkich. No cóż... Gdyby kózka nie skakała ...

ph

ani podstawy, ani prowizji wysokiej nie mamy, jedynym pręgierzem jest to że i dla nas za chwilę nie będzie pracy

prowizja

System prowizyjny to pewnie teraz ruszy, ogrodnik przeflancował się na inny ogródek, a może wrócił do swego Ciechanowa, więc i w kasie co miesiąc więcej zostaje i niema komu prowizji brać

prowizja

gosc

Hej Mlot ty to musisz byc ciezki!Kierownik stara sie aby wszystko dzialalo tak jak powinno niestety nie wszystkim to na reke .W balaganie trudniej cos znalezc .Kibicuje temu chlopu ciekawe na ile starczy mu zapalu i nie zniecheca go ludzie ktorzy nie maja w tym interesu !!!!!

mlot

Atmosferę psuje kierownik p s .

Nikt wazny

Teraz jak dyrektora z Ciechanowa , bynajmniej tak sie mianowal bo aspiracje na niego mial ale nigdy go nikt nie zrobil dyrektorem albo nigdy nikogo dostatecznie nie przekupil, to jest wspaniala totalny luzik KP tworzy tabelki do gory, MŁ swieci dupka jak zawsze... Wiec mozna obrastac w piorka, kontrol za kontrola jest zsylana wiec i gora ma nad czym dumac jak tu grzechy przeszlosci po szufladach chowac aby zadne trupy nie powypadaly ... Ale pamietaj dupochron to najwazniejsza rzecz bo w tej firnie zawsze jest wazne kto dal (usunięte przez administratora) a nie co bylo przyczyna czy: "uczmy sie na bledach" tylko zgnoic niewinnego, wywalic w bialych rekawiczkach, zrzucajac wine na ustroj i chodzic z geba usmiechnieta Tylko raz pracowalem w takiej firmie i tylko tam sa takie paranormalne sytuacje i warunki pracy ! ! ! Jeszcze raz gratulacje dla wszystko wiedzacego mistrza kierownicy ;-)))))))))) On naprawde sie na wszystkim znal ha Ciechanow gora

suwnicowy

No nie wierze to kierownik kierownicy szofer byl taki niedobry tosz to szok

historyk

To niestety prawda ten Dyr. Z Ciechanowa byl stalym bywalcem tego forum manipulowal ludzmi jak tylko mogl. Nie wszyscy domyslili sie ze posty i teksty typu u nas w ogrodzie, ogrodnik wyrwal chwasta chwasty itp. To jego gierki i manipulacje ludzimi ktore pozwoliły mu wprowadzic zamet brak zaufania wsrod pracownikow i przypodobanie sie górze hee ( cofnijcie sie kilka stron na tym forum i poczytajcie jego posty jak pieknie wplata swoje nazwy jamnikus oparatius, ogrodnik itp. Ale niestety i ten mlody pomieniatczik odszedl i teraz w firmie znow swieci slonce. Wspolczuje tylko jego wspolpeacownikom w nowej firmie bo pewnie tam dalej jest faluszywym idacym po... swojej kareiery rozsiewajacym zlo pomieniatczikiem

jebuspospolitus
@historyk

nie znam autora "poezyj botanicznych",ale znam opisywane postacie ,oj było tam sporo racyji ...

Ten który dostał rykoszetem

A cóż się stało z dyrektorem z Ciechanowa ??? Ponad 10 lat tam siedział i nic nie robił poza psuciem życia innym pracownikom, nawet świadomy nie jest ile osób przez jego machloje i wybielanie siebie prace straciło. Czyżby przez ten okres usechł mu palec trzymany w d...e synusia, czy śliskie podlizywanie się coraz to nowym zarządom się zdezaktualizowało, a może Papa już się zmęczył intrygami? Podobno trafił do pozamiejscowego oddziału firmy, a tam był dyrektor, który wymagał i w końcu chłopiec musiał coś robić, a że nigdy pracy nie był nauczony, to i efekt takowy... Biedactwo - nawet nikt nie zapłacze Bynajmniej oby jak najmniej ludzi takiego pokroju jak wirażka z Ciechanowa w każdej firmie ! ! ! A i Staler na pewno teraz odżyje jak nie ma kolejnego poplecznika, którego chroni rodzina i układy poprzedniego ustroju śliniącego się do synusia z fałszywa przyjaźnią.

Sex pistols
@Ten który dostał rykoszetem

nie podszywaj się pod tego który oberwał rykoszetem

wysiadam

zlitujcie się w stalerku z pisaniem propagandowych pościków na poziomie upośledzonego gimnazjalisty, nie da rady tego czytać

Zostaw merytoryczną opinię o Staler Market Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Staler Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Staler Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Staler Market Sp. z o.o.?

Staler Market Sp. z o.o.