Opinie o MAM (New Media Ventures Sp. z o.o.) w Warszawa

Polska spółka powstała w 2011 roku i oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie tworzenia strategii marketingowo-sprzedażowych. Agencja Freebee rozpoczęła swoją działalność od stworzenia Platformy Freebee, która stała się przestrzenią dla programów lojalnościowych firm. Dołączyły do niej setki miejsc w całej Polsce. Obecnie Agencja pracuje nad nową usługą, która zmieni polską rzeczywistość. Od października 2015 roku naszą misję realizujemy także na blogu Agencji Freebee (www.blog.freebee.pl), na którym piszemy o sposobach zwiększania sprzedaży oraz angażowania klientów w markę.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAM (New Media Ventures Sp. z o.o.) w Warszawa

IZa

Czy może ktoś przybliżyć warunki pracy w tej Firmie ? czy jest OK ? czy będę jezdził Fiatem Pandą czy innym ustrojstwem ? i czy kwota netto jaką proponują jest w miarę znośna ? thz za info

chinese

Sam produkt ma mega potencjał, bo na tle konkurencji nie ma sobie równych. Prowadzę knajpkę we Wrocławiu, badałem ostatnio rynek w tym temacie. Miły Pan na infolinii u nich również mi wszystko klarownie wyjaśnił.

freebee
@chinese

moje gratulacje że produkt się podoba tylko co on wnosi do biznesu?? Myślę że kwestią czasu będzie wprowadzenie opłat za zeskanowane kody a wówczas dopiero zrobi się problem z klientami którzy uzbierali punkty a Państwu nie będzie się opłacało dalej ciągnąć współpracę z tą firmą (usunięte przez administratora)... jak na razie widzę same negatywne opinie na temat tej firmy i sam taką opinię podzielam..pozdrawiam.

silesia

Miałem ostatnio przyjemność uczestniczyć w spotkaniu rekrutacyjnym do tej firmy w Katowicach - według mnie od pierwszego kontaktu telefonicznego po osobiste - pełen profesjonalizm.

Sahi

Ja pracuję jako doradca od niedawna i powiem szczerze, że bardzo ciekawa i różnorodna praca. To co było omawiane przed początkiem współpracy to jest, zero ściemniania. Poważna firma. A sam produkt z wielkim potencjałem.

Business Development Manager

Trzyetapowa rekrutacja. Pierwsza rozmowa to jakieś 5 minut przez telefon. Następnego dnia dostałem zaproszenie na rozmowę z potencjalnym przełożonym. Trwała ok. półtorej godziny (zostałem uprzedzony, że tyle trwa). Skupiała się na badaniu osobowości. Po czterech dniach dostałem zaproszenie na trzecią rozmowę - z dyrektorem zarządzającym. Ta była krótsza - trwała ok. 50 minut i dotyczyła doświadczenia + sprawdzanie czy się przygotowałem do rozmowy (m.in. co wiem o rynku na którym działają)

* szczegółowa rozmowa o tym, co mnie ukształtowało jako osobę * najtrudniejsza transakcja jaką zawarłem (w szczegółach) * seria pytań dot. różnych cech - jak oceniam je u siebie i kilkadziesiąt innych * moje ambicje

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
w

Mi zaproponowano menagera czy ktoś może napisać jakie są narzędzia na tym stanowisku?? mniej więcej jak płaca etc etc? z góry dziekuję

B2B

Ile podstawy netto i jakie auto dają?

spinacz

Telefon bez limitu, inne zabawki z internetem, więc bardzo w porządku. Ogólnie ani złotówki do nich nie dokładam. Plany - jest ok.

spinacz

Dają pełen pakiet narzędzi pracy, podstawa plus fajna premia, szkolenie wstępne.

gromek

Ludzie, ja nie rozumiem o co wam chodzi? Młoda firma to i powoli staje na nogi. Im więcej młodych fajnych ludzi będzie w niej pracować tym więcej razem zrobią. A tu co? Roszczenia i oczekiwania. Eh, jakie to typowo Polskie. Przeszkadza że praca na własnej działalności? Przecież praca leży na ulicach to po co się o nią postarać? Przeszkadza że rotacja jest? A gdzie jej nie ma? Pracuje w korporacji, co kilka tygodni ktoś odchodzi ktoś przychodzi. Inaczej to odczuje zespół 500 osób a inaczej grupa 6 handlowców. Nie oczekujmy że świat się dla nas zmieni. Zmieniajmy świat sami.

futura

A mi się podoba. Ok, firma jest młoda i jest trochę bałaganu wewnątrz, ale nie od razu wszystko musi być idealne. Fajni i otwarci ludzie, ok warunki finansowe. Produkt jest przemyślany i rozwojowy.

Gościu

Jaka opieka socjalna? Robisz na umowe o dzieło albo działalność więc co sobie załatwisz we własnym zakresie to będziesz mieć. Potem nie wiem bo nikt chyba nie przeszedł okresu próbnego. zresztą co to za okres próbny gdzie po miesiącu dziękują. Albo zmieniają warunki umowy. Dają tablet i komputer z netem i w miasto. Produkt jest dość drogi na tle konkurencji, ciężko sprzedawalny. Ogólnie bałagan i brak managmentu z prawdziwego zdarzenia. Pozdrawiam, handlowiec z długoletnim doświadczeniem.

hanel

Odradzam stanowisko doradcy bo chyba mają tam dużą rotację

dandik

Możesz rozwinąć ten temat.

Wawka

Ja im nie ufam, co innego mówią na rozmowie, co innego robią po podpisaniu umowy. nie szanują pracowników

ciekawska

Czy może ktoś dodać opinie jak wygląda sytuacja ? wygląda na to ze firma jest w wieku niemowlęcym. Szukaja handlowca, ale już długo go szukaja i boje sie rotacji.

Zostaw merytoryczną opinię o MAM (New Media Ventures Sp. z o.o.) - Warszawa

• Jak się pracuje w MAM (New Media Ventures Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy MAM (New Media Ventures Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAM (New Media Ventures Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w MAM (New Media Ventures Sp. z o.o.) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAM (New Media Ventures Sp. z o.o.)