MAM (New Media Ventures Sp. z o.o.)

Adres: Wołoska 18, 02-675 Warszawa

NIP: 5213613723 KRS: 0000393843

Rozmowy kwalifikacyjne w MAM (New Media Ventures Sp. z o.o.)

Business Development Manager 2017-11-23 13:33 przez Jan

Przebieg rekrutacji

Trzyetapowa rekrutacja. Pierwsza rozmowa to jakieś 5 minut przez telefon. Następnego dnia dostałem zaproszenie na rozmowę z potencjalnym przełożonym. Trwała ok. półtorej godziny (zostałem uprzedzony, że tyle trwa). Skupiała się na badaniu osobowości. Po czterech dniach dostałem zaproszenie na trzecią rozmowę - z dyrektorem zarządzającym. Ta była krótsza - trwała ok. 50 minut i dotyczyła doświadczenia + sprawdzanie czy się przygotowałem do rozmowy (m.in. co wiem o rynku na którym działają)

Pytania

* szczegółowa rozmowa o tym, co mnie ukształtowało jako osobę * najtrudniejsza transakcja jaką zawarłem (w szczegółach) * seria pytań dot. różnych cech - jak oceniam je u siebie i kilkadziesiąt innych * moje ambicje

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Specjalista 2015-06-28 09:06 przez an

Przebieg rekrutacji

na samym początku zostałem dodany przez prezesa freebee do grona znajomych na linkedin. była to najdziwniejsza rozmowa na jakiej byłem w życiu - rozmowę prowadziła dyrektor strategi, bez wsparcia hr. znaleziono mnie metodą direct, nie aplikowałem do nich. nie padło żadne sensowne pytanie. to co mnie strasznie raziło to eksponowanie wielkiego tatuażu rozmówcy - też mam, ale nie chwalę się nim w pracy odbierałem to jako brak profesjonalizmu.

Pytania

sprawdzono czy dobrze znam swoje CV. pytania o znajomość rynku marketingu relacyjnego. pytania o byłego pracodawcę i zadania jakie u niego wykonywałem czyli klasyka małych firm.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

jak napiszę to mnie poznają 2014-07-09 15:27 przez czarny w złóte paski

Przebieg rekrutacji

Rozmowa na temat CV i tego co robiłem poprzednio, doświadczeń. Menedżer, z którym rozmawiałem był niekompetentny - widać po pytaniach, że nie wiedział o co pytać. Odwalił robotę, żeby się odbyło. Widać, że szukają ludzi na kilka miesięcy i liczą, że weryfikacja będzie dopiero w trakcie pracy. Odradzam pracę i szkoda czasu na rozmowy.

Pytania

Żadnej logiki w pytaniach - to było zaskakujące, że nie chcieli znać kompetencji, umiejętności - a może nie umieli zapytać ...

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Specjalista sprzedaży 2014-03-31 18:50 przez Daisy

Przebieg rekrutacji

Zostałam zaproszona na interview przez osobę z HR na portalu internetowym. Miałam w tym czasie inną pracę, ale na rozmowę poszłam z ciekawości. Na początku zostałam poproszona o wypełnienie jakiegoś testu, potem rozmawiałam z panią X z HR a na koniec spotkania dołączył mój potencjalny przełożony.Wrażenia negatywne. Forma pracy- umowa zlecenie.

Pytania

CV-weryfikacja

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

mało ważne 2013-11-22 15:53 przez Freebee

Przebieg rekrutacji

Brak logiki w rozmowie kwalifikacyjnej, niekompetencja kadry menedżerskiej podczas rozmowy i brak jakichkolwiek predyspozycji do przeprowadzania takich rozmów. Firma poszukuje tylko ludzi na krótki okres i nie interesują ją ludzie pracujący w tej instytucji. Odradzam pracę i szkoda czasu na rozmowy.

Pytania

Brak logicznych pytań prócz konieczność zreferowania danych zamieszczonych w CV.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.