Marketing Relacji Sp. z o.o.

Opinie o Marketing Relacji Sp. z o.o.

wpisany

Firma zajmuje się sprzedażą danych osobowych. Oczywiście zbierają je i przetwarzają bez zgody osób zainteresowanych. Jeśli chcesz tam pracować, to wiedz, że uprzykrzasz życie niechcianymi telefonami bardzo wielu osobom.

Jagoda

Super firma, odbywałam tam staż. Przyjazna atmosfera, bardzo dobre warunki pracy. Głownie zajmowalam sie uaktualnianiem baz danych- praca lekka i naprawde przyjemna :)

Weronika J

Jestem zadowolona z pracy- po okresie próbnym otrzymalam umowe o pracę, atmosfera przyjazna, wynagrodzenie atrakcyjne. Możliwośc rozwoju i nabywania nowych umiejetnosci, w tym rowniez mozliwosc awansowania :) Co jakis czas sa szkolenia. Ogolnie praca na +

Anik95

Na początku roku miałem trochę luzu na studiach i dorabiałem sobie tam. Weryfikowałem dane z papierowych ankiet. Tak naprawdę praca luzik siedzisz przy kompie przeglądasz ankiety i żadnej filozofii nie ma.

Ania

praca poleca na wpisywaniu danych do komputera, przyjemna praca , jak dla mnie ok:)

babkapiaskowa

Firma Marketing Relacji z ul. Poleczki 7 w Warszawie wyłudza dane teleadresowe powołując się na nieistniejące akcje promocyjne. Dzwonią i przedstawiają super ofertę, że niby chcą dla chętnych przesłać telefon do testów. Oczywiście trzeba podać adres domowy itp dane. Klient zostaje nabrany, a adres trafia do bazy danych, które firma dalej sprzedaje. Bardzo nieładne postępowanie, żeby nie powiedzieć - naciągacze.

Zostaw opinię o Marketing Relacji Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marketing Relacji Sp. z o.o.