Opinie o K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH w Kraków

rerewus Nowy wpis

Witam wszystkich to co piszecie to jest jeszcze nie dużo zapraszam do Rewe w lehrte i do visiona tu dopiero posłuchacie o sytuacjach co tu się wyprawia podam jeden przykład NIE NIE NIE pójście w sobotę do pracy w NNIE NIE NIE OBOWIĄZKOWĄ SZANTARZUJA NAGANĄ ALBO ZABRANIEK JAKIEJŚ TAM KWOTY a to jest kropla w morzu

Tomek Nowy wpis

Trafiłem do K&K w 2018 roku, była to moja pierwsza praca w DE. Przyjechałem kompletnie bez niczego, języka, meldunku, ubezpieczenia, klasy podatkowej, konta w banku itp. w dwa tygodnie załatwili ze mną wszytko, pomogli, zawieźli, tłumaczyli. Przed przyjazdem dowiedziałem się gdzie będę mieszkał, ile będę pracował, co będę robił, no i ile realnie mogę zarobić. Pracowałem w K&K dziewięć miesięcy, przez ten okres byłem 2 dni na zwolnieniu, normy wyrabiane na poziomie max 110% (na kolo), przez ten okres nie zarobiłem mniej niż 1000 € netto (po odliczeniu wszystkich kosztów, wraz z czynszem). Jeśli były różnice na pasku, z moimi wyliczeniami, to wszystko można było wyjaśnić i sprawdzić w biurze. Jeśli realnie oceniasz swoje możliwości, i zaangażowanie w pracę, to jest to dobra Firma, aby po dziewięciu miesiącach rozpocząć pracę dla Rewe. Parę razy zdarzyło się, że miałem prywatne prośby, związane z mieszkaniem w DE, a nie związane z pracą, no i w tych przypadkach mogłem liczyć na pomoc Konrada, dzięki.

Halina Nowy wpis
@Tomek

Cześć, cieszę się, że praca w K&K okazała się dla Ciebie pozytywnym doświadczeniem i jesteś zadowolony z zarobków i ogólnych warunków zatrudnienia. A powiesz coś na temat wymagań, jakie stawiają przed kandydatami? Rozumiem, że nie trzeba znać języka obcego?

Sylwek Nowy wpis

Od kilku miesięcy pracuje w tej firmie, wynagrodzenie adekwatne do pracy, są normy, ale do wyrobienia. Koordynatorzy do dogadania, atmosfera też spoko. No i umowa niemiecka. Nie rozumiem opinii o ucinaniu pensji, jeśli coś nie tak to korekta i jest ok dostajemy paski i wszystko jest napisane, na miejscu mówią po polsku to i w biurze idzie się dogadać jak coś jest nie tak . Największe pretensje zazwyczaj osoby, które rzadko w pracy . Ale jak to polaczek za granicą nic nie daje od siebie a najwięcej gada .podsumowując jest jak wszedzie raz lepiej raz gorzej tu przynajmniej jest szansa by po 9msc podpisac umowe z REWE.

AP

nawet się nie fatygujcie, by wyjechać do pracy z tą firmą. VisionWork szuka tylko osób które przytakną nawet wtedy gdy zrobi się ich w ch*ja z kasą. Za cały miesiąc pracy dostałam 400 euro wypłaty za 140 przepracowanych godzin i nie mogę uzyskać do tej pory porządnego uzasadnienia, dlatego prawdopodobnie sprawa będzie składana na drogę sądową, bo zostaliśmy rozliczeni w świetle prawa nielegalnie przez firmę. JEŻELI OTRZYMACIE PROPOZYCJĘ PRACY OD FIRMY VISIONWORK OD RAZU MÓWCIE NIE, naprawdę szkoda czasu i psychiki.

Pomoc
@AP

Byly pracownik
@AP

Najgorsza agencja jaka znam Vision Vork i Ten KuK to jedno i to samo nie polecam nikomu.zarobisz mniej niz w polsce!!! Jakies 700 moze 800 euro odradzam kazdemu prace w tej agencji!!!!uwaga (usunięte przez administratora)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Jaa

Całkowicie odradzam zatrudnienia w firmie Vision Work. Koordynator Łukasz oraz Kuba to dwie najbardziej fałszywe osoby w tej firmie które póki pracujesz są pomocne i super miłe jednak kiedy tylko zaczęłam się odzywac i złożyłam wypowiedzenie ponieważ nie dam sobie wejsc na glowe i robic z siebie głupiej to wtedy się dopiero zaczelo. Wypłata po całym miesiącu pracy około 150 godzin...430 euro. Wspaniały koordynator Kuba wmawia ze poinformował ze jeśli nie dostarczymy potwierdzenia o zameldowaniu w Polsce to będziemy rozliczani z 6 klasy podatkowej. Wiadome jest ze nic takiego nie miało miejsca, koszt zakwaterowania został pobrany większy niż na umowie. Nadgodziny nie są wypłacane wogole ani godziny nocne. Szukają jedynie osob które będą siedziały cichutko za smieszne pieniądze. Naprawdę szkoda waszych nerwów i ciężkiej pracy za takie pieniądze. Nie pozdrawiam firmy Vision Work. Karma wróci

Pomoc
@Jaa

Hej Przeczytałam twój komentarz. Nie jesteś pierwszą osobą którą została oszukana przez tą firmę. Jeżeli chciałabyś w jakiś sposób zawalczyć o swoje uczciwie zarobione pieniądze to skontaktuj się proszę ze mną, wyślij email na adres pracawniemczechx@gmail.com .

Mariusz

Wymagają niemieckiego? Jeśli mam w stopniu komunikatywnym wystarczy?

Wojtek
@Mariusz

Język niemiecki nie jest wymagany(nawet na stanowisko Brygadzisty). Za to doceniane jest nie posiadanie własnego zdania. Najbardziej pożądani pracownicy to ci z długami lub wcześniej karane.

oszukany dwukrotnie

Pracowałem w tej firmie parę lat temu i mnie oszukali na kasę co innego w umowie a co innego na odcinku od wypłaty, oczywiście jak się upominałem o brakującą kasę to słyszałem że księgowość się pomyliła ale w następnym miesiącu mi wyrównają i tak przez 3 miesiące ,więc sie zwolniłem.Myślałem że może po paru latach coś się zmieniło na lepsze i znów się do tej pseudo agencji pracy zgłosiłem i nic lepiej ,tak jak ludzie przedemną pisali 6 klasa podatkowa chociaż mam 1 ,godziny pracy zaniżone ,kumpel co ze mną pracował został okradziony na coś koło 40 euro za jakąś kurtkę której nigdy nie dostał no i po za tym sama niekompetencja ,arogancja ,ignorancja,cwaniactwo oraz chamstwo to są najłagodniejsze ze słów jakimi można tą bandę określić ,odradzam każdemu ,szkoda nerwów i zdrowia ale tak jak ktoś napisał ci co (usunięte przez administratora) liżą nie narzekają.

momo
@oszukany dwukrotnie

czemu nie wziales adwokata zeby ruszyl z (usunięte przez administratora)

Magdeburg
@oszukany dwukrotnie

Od tego czasu wiele się zmieniło, teraz niektórzy jako wymówkę na to ,że wypłata się nie zgadza odpowiadają, że bank się pomylił.

Mały

Najgorsza firma w jakiej miełem (nie)przyjemnosc pracowac . o pomoc w meldunku prosiłem sie dwa miesiące . nic z tego . wypłata tragedia . przez ponad dwa miesiace pracy tysiaca euro nie zobaczyłem .pupile kierownika konrada zarabiają . a jak walczysz o swoje to zapnij ze zarbisz. Ze szczerym sercem nie polecam . najwieksza banda złodzieji .

Miś
@Mały

A o pomoc w podcieraniu pupy nie prosiłeś? Bierzesz dowód osobisty idziesz do takiego budynku z napisem "Rathaus". Tam mówisz "iś myszte anmelden" i załatwiasz sprawę w 5 minut.

Majkel
@Miś

Z tego co mi wiadome firma deklaruje się, że pomoże załatwić wszystkie dokumenty, które są potrzebne w Niemczech, aby normalnie pracować. I tak meldunek też się do nich zalicza, bez niego będziemy rozliczani z szóstej klasy podatkowej po trzech miesiącach pracy, a co za tym idzie podatek będzie większy, więc mniej zarobimy. Podkreślam również, iż większość osób przyjeżdżających tutaj przez agencję nie zna słowa po niemiecku, przecież firma zapewnia, że znajomość tego języka nie jest potrzebna. Drugą sprawą jest , że wiele osób przyjeżdża tutaj busem i nie posiada swojego samochodu, więc jak ma się dostać do ratusza, żeby się zameldować? Komunikacja miejska ? Większość mieszkań agencyjnych jest kawał drogi od przystanku. I szczerze mówiąc mimo że ja znam język komunikatywnie i umiem załatwić tą sprawę samodzielnie to dlaczego mam wykonywać za kogoś jego pracę? Jest jeszcze kwestia tego, że trzeba mieć pozwolenie od właściciela żeby się zameldować, ewentualnie osoby która wynajmuje mieszkanie. Dodatkowo biorąc pod uwagę obecną sytuację najpierw trzeba zrobić termin telefonicznie. Ciekawe w jaki sposób osoba nie znająca języka się dogada ? Serdecznie nie pozdrawiam, za brak kultury w wypowiedzi i po prostu bycie burakiem

Majkel
@Miś

Co do prowadzenia za rączkę proszę przeczytać swój komentarz wyżej. Tutaj piszesz, że pomagają załatwić sprawy i na przykład założyć konto bankowe. Z drugiej jednak strony gdy jeden z użytkowników pisze, że nie znalazł tej pomocy przy zameldowaniu atakujesz go i piszesz coś w stylu "a pupę też Ci trzeba pomóc podetrzeć" Jedna wielka hipokryzja , tak samo jak ta firma. Chyba ktoś tu zbiera punkty u szefostwa, bo zmienia zdanie jak chorągiewka i napisze wszystko , aby obronić firmę. To co w innej firmie jest rzadkim błędem , na przykład obcięte wypłaty i to na niemałe kwoty tutaj jest normalnością, a to co jest normalne w innych firmach czyli wypłata całości wynagrodzenia z premią, którą tutaj obiecują i wypłata na czas tutaj jest rzadkością.

ja z hungen

wszystko fajnie polecam firme

emill

Nic nie mam do firmy daje pewne możliwości zarobku i dostania się pod umowe Niemiecką . Fakt szału nie ma co do zarobków . Normy są do wyrobienia da sie to zrobić no i należy pamiętać że jak zrobisz pod nad normę to i więcej zarobisz. Co od okradania w to nie wierzę to zapewne piszą ludzie których często można spotkać czyli nie było w robocie bo zapił lub przyszedł i nagle "brzuszek" boli trzeba odwieżć do domu . I w tedy się dziwią że na koniec jakaś mała wypłata :-)

K&K kommpack, kuk, vision work to jedno i to samo. Nie wypłacają nadgodzin 25%, sobót. Duża norma ciężko ją zrobić ale generalnie się da, dużo ludzi ćpa na magazynie i to tez dlatego robią normę, za jej wyrobienie jest premia. Ciężka atmosfera, dużo konfidentów, plotek dużo patologii. Dojazd do pracy godzinę dlatego mieszkanie jest za darmo bo kwatera jest za bardzo oddalona. Trzeba robić normy albo blisko normy żeby nie wyrzucili z pracy. Jak się ma coś do powiedzenia i się stawia to tez wyrzucą tutaj się nie szanuje pracownika, on ma zapieprzac.. Gwneralnie nie warto

Marco

Nie polecam tutaj pracy przez tą agencje.

Super komisjoner

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) O ile warunki na mieszkaniu bardzo fajne, tak całe KK to wielcy (usunięte przez administratora) - żadna wypłata się nie zgadza, (usunięte przez administratora) na premii jeśli wyrobisz jakąś. Do tego zabierają po 50euro za rzekome błędy w zamówieniach. Ludzie traktowani jak śmieci. Zero pomocy że strony koordynatora. Chociaż, (usunięte przez administratora)był bardzo ogarnięty. Nie polecam (usunięte przez administratora)

@hahs tak zle są zakwaterowania ?

Hahs

Firma okrada pracowników zarobki 600e max plus mieszkania z pleśnia zastraszają pracowników

Xyz

Jeden wielki (usunięte przez administratora) ja wraz z kobietą dostalismy łącznie 80€ za 5 dni pracy tam jak się jedzie to max się zarobi 500€ kłamią (usunięte przez administratora) niby ma być 1200€ na miesiąc na czysto bez nadgodzin i bez norm zero w tym prawdy (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) będą zmieniać nazwę firmy bo jest dużo negatywów o nich

Major

Witam nie polecam tej firmy byłem pracowalem i to nie jest praca, to jest (usunięte przez administratora) , zapewniają po odciągnięciu mieszkania 1200€ przez telefon a przy wynagrodzeniu 900€ wypłaty wgl traktują Polakow jak zwykle szmaty jedyne co tam było dobre to dom lecz tez nie do końca bo wszędzie grzyb i jeszcze za to biorą 250€ śmiech na sali omijać szerokim lukiem Dział kolo

Nie polecam z czystym sumieniem Dział Kolo Wolf czy jak temu kierownikowi tam Zgrywa cwaniaka straszy ludzi ze mają robić z gorączka bo jak nie to ich zwolni pracodawca faja wypowiedzenia rzuca bezpodstawnie norma jest , teraz mają podnieść do 200 ogólnie jeden wielki (usunięte przez administratora) i wałek Koordynator jest spokoju jeden jak i drugi Paweł i Mateusz Dwóch najlepszych koordynatorów jakich dotychczas znałem A jak gadasz po Polsku na magazynie to się kierownik do ciebie dowali ze masz gadac po Niemiecku bo oni myślą że jak gadasz po Polsku to ich obrażasz Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Horoszczuk

Praca w Penny. Atmosfera bardzo dobra. Zakwaterowanie w domu, pokoje dwu osobowe, wspólny salon, jadalnia i kuchnia. Warunki dobre. Dojazd do pracy 15 min. Co tydzień możliwość otrzymania zaliczki w kwocie 50€ ( w każdy piątek, trzeba zgłosić zaliczkę do środy, brygadziście). Kontakt z Koordynatorami dobry. Brygadzista Kuba, zawsze dostępny i pomocny, swój chłopak. Pracac jak to na komisjonowanie, normy jak wszedzie ale jak ktoś chce to Ja zrobi, automatycznie więcej się wtedy zarobi. Wypłaty na czas. Generalnie POLECAM.

Wiśnia

Czy pracował ktoś jako komisonier przez tą agencje?

@Wiśnia

Tak,nie polecam, musisz wyrobić normę co jest bardzo ciężkie, jak nie to Cię zwalniaja,zero kontaktu z koordynatorem, dojazd do pracy ponad godzinę

Maciej
@Anonim

Wyrobienie normy powoduje też, że można starać się o premie? Także warunki mieszkaniowe są bardzo ważne, więc chętnie dowiedziałbym się jaki jest standard i koszty zakwaterowania.

Zostaw merytoryczną opinię o K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH - Kraków

• Jak się pracuje w K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH?

K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH
1.5/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Grunwaldzka 115
    60-313 Kraków