FarmaProm.pl Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o FarmaProm.pl Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@Specjalista IT nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na te pytania, bo za kontrolowanie zgodności komentarzy z regulaminem forum odpowiada naprawdę sporo osób. @Programista dzięki za komentarz. Jaka zmiana na lepsze, jest w takim razie najbardziej zauważalna? Czy tylko wynagrodzenie uległa ciągłej poprawie (co oczywiście jest bardzo dobrą wiadomością), czy też inne rzeczy?

Programista

Pracuję w tej firmie już kilka lat i widzę jak z dnia na dzień zmienia się na lepsze. Nie wiem jak w innych działach, ale w IT jest bardzo dobrze. Jeśli tylko posiadasz jakąś wiedzę i umiejętności to zostaniesz doceniony. Niektóry twierdzą że kokosów nie ma, ale wynagrodzenie jest na dobrym poziomie. Z podwyżkami też nigdy nie było problemu, są one przyznawane na początku roku i nie trzeba się o nie starać przełożony sam przyjdzie i zaproponuje - oczywiście trzeba się wykazać w pracy, z samo siedzenie to można dostać najwyżej zwolnienie. Jeśli jednak przykładasz się do rozwoju firmy jak i swoich umiejętności to będzie Ci tu bardzo dobrze.

Specjalista IT

@Agnieszka: to proszę wytłumaczyć gdzie się podział post @ala i jaki punkt regulaminu naruszył. Jaki i wiele innych opinii które się tu znajdowały.

użytkownik zarejestrowany

@Andrzej, serwis gowork, nie usuwa komentarzy, ze względu nastawienia jakie się w nich zajmuje. Jeśli post narusza w jakiś sposób regulamin (www.gowork.pl/regulamin), owszem administrator może go podać ocenie i zadecydować czy może zostać na forum, czy nie. W innych sytuacjach komentarze na forum cały czas widnieją.

użytkownik zarejestrowany

@@Ktoś, czym objawia się ten brak poszanowania, o którym wspominasz?

e4rt
użytkownik zarejestrowany

@ala ale widze ze ca;ly czas na to stanowisko programsity PHP w Krakowie poszukuja oferuja umowę b2b lub inną formę zatrudnienia w zależności od potrzeb,współtworzenie sukcesu polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy

Andrzej
@e4rt 11.05.2016, 19:44

Gdzie jest post @ala? Ładnie widać jaki gowork usuwa posty jak im się nie zapłaci.

@Ktoś

Ponieważ nie każdy daje się wykorzystywać. Dlatego nie spełnia oczekiwań... Nawet opiekunów klientów się nie szanuje. Praca za marne stawki.

Ktoś

hej, jak czytam niektore wpisy, to zastanawiam się, czy osoby, ktore to pisza w ogóle kiedykolwiek miały do czynienia z firmą Farmaprom. Większość osób, które tu pracuje, jest w firmie bardzo wiele lat i nie zamierza zmieniać pracy. Rekrutacje są dosyć często, bo firma bardzo dobrze się rozwija i ciągle poszukujemy profesjonalistów, którzy zasila nasz zespół. Niestety nie każdy spełnia nasze oczekiwania.

Bejbe

FP ciągle poszukuje tych ludzi. A już ogłoszenia dla opiekunów są od zawsze. Chyba kadrę zarządzająca HD przerasta oszacowanie zasobów ludzkich. Z tego samego powodu pewnie te nadgodziny.

LiLu

Widać, że @marek pracuje w HR FarmaProm, taki zorientowany ;)

M.

Pracuję w tej firmie i naprawdę nie wiem gdzie czytałeś pochlebne opinie na temat tej firmy. Prawda jest taka że jest tutaj źle. Bezpłatne nadgodziny, praca za 2-3 osoby, ciągły brak ludzi do pracy, dziwne zagrania psychologiczne, ogółem zła atmosfera. Jak ktoś może to ucieka, ja i kilka innych osób też planujemy.

Andrzej

Rekrutacja jest otwarta cały czas https://www.farmaprom.pl/praca/ Zapraszamy.

Jacob

Pracowałem w FarmaProm 2 lata jako programista Android i iOS. Zrezygnowałem z pracy dlatego, że zdecydowałem się na wyjazd za granicę i spróbowanie czegoś nowego. FarmaProm wspominam jako firmę z pozytywną atmosferą pracy, dającą programistom wolną rękę w podejmowaniu decyzji (przynajmniej działy mobilne, w których pracowałem). Zarobki również miałem powyżej ówczesnych krakowskich stawek. Minus jaki pamiętam to zbyt mało doświadczonych pracowników - często warto zatrudnić 1 senior developera niż 5 niedoświadczonych programistów. Polecam!

jacoobs

Omijać z daleka!

kejtiii

bardzo słabe zarobki

Katarzyna

Witam jestem zainteresowana nawiązaniem współpracy ze specjalistami IT. Czy ktoś z Państwa byłby zainteresowany? Praca na terenie Kielc. Bardzo proszę o informację, spróbujemy wówczas nawiązać kontakt. Pozdrawiam Katarzyna

menual

Bardzo słabe zarobki a do tego konfidencka atmosfera pracy. Dobre jako pierwsze miejsce pracy, gdzie nie pójdziesz później to będzie Ci lepiej:)

były pracownik

Jako programista zarobki wydaje mi się standardowe - kokosów nie ma, ale na chleb wystarcza. Dobra praca dla ludzi po studiach żeby poznać realia pracy i mieć pierwszy wpis do CV. Na rozwój raczej nie ma szans, awansować nie ma jak. Dla osoby która ma doświadczenie, chciała by je poszerzać i i/lub oczekuje czegoś więcej niż klepanie w legacy code - odradzam.

kleks

Bardzo słabe zarobki i zerowe szanse na awans. Dobre miejsce jako pierwsza praca po studiach zakładając że pracujesz po godzinach lub jesteś na utrzymaniu rodziców

Zostaw opinię o FarmaProm.pl Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FarmaProm.pl Sp. z o.o.