Opinie o Lear Corporation Poland II w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Polska

z

Wszyscy tu narzekacie zreszta jak wszedzie nie wiem to moze wiecie gdzie jest normalny zaklad

wtf

z - 2013-05-28 00:22:22 Witam szukam pracy prawda jest to co pisza troche wierzyc sie nie chce.Jakie zarobki tylko prosze bez sciemy pozdrawiambez ściemy to Ty sobie do McDonalds idz to przynajniej będziesz mówił: "a może frytki do tego?" i nie dostaniesz nagany za rozmawianie podczas pracy :D

z

!!!

be - 2013-05-24 10:04:28 Nie wiesz co mowisz byli tacy co chcieli i mowili i co juz ich nie ma.Likwiduja po kolei niewygodnych jesli jestes taki ok czemu nie pogadasz z ludzmi ja nie rozmawiam bo to robilem i i teraz otwarcie mowia ze zwolnia.A co do kadry chyba nie pracowales nigdzie indziej skoro twierdzisz ze od nich sa gorsi ja pracowalem w paru firmach i naprawde nie mialem przyjemnosci natknac sie na takich s.........w (usunięte przez administratora) Czemu zmiana na zmiane jedzie spytaj [usunięte przez moderatora] sami jada po sobie jak szmaty i ludzi przeciw sobie buntuja a jesli tego nie zauwazyles/as zostaly same azory w tej firmie a nowi zanim sie polapia o co biega to ich nie bedzie albo zostana reksiami.Popatrz na nasza zmiane juz tylko zostalo moze z 5 osob co sie troche buntuja u [usunięte przez moderatora] troche wiecej ale juz praktcznie ich nie ma lazi ole ola i juz jawnie mowi ze zwolni i zwalnia szkoda pisac bo musialbym pisac po nazwiskach a nie bede ruszal niewinnych osob Pozdrawiam Masz rację a to wszystko zapoczątkował Alex był za ludźmi i stawiał się, to jego jako pierwszego wywalili a jeszcze jakiś frustrat obsmarował go na tym forum!!! nie chciał się podporządkować [usunięte przez moderatora] wiec szykał aż znalazł. Teraz to dopiero bedziecie mieli jazdę z tymi co zostali a [usunięte przez moderatora] niech sie zwolnią sami, bo [usunięte przez moderatora] oni pasują bo [usunięte przez moderatora] stosują!!!! a reszta poprostu się boji!!!

yeah

be - 2013-05-24 10:04:28 Nie wiesz co mowisz byli tacy co chcieli i mowili i co juz ich nie ma.Likwiduja po kolei niewygodnych jesli jestes taki ok czemu nie pogadasz z ludzmi ja nie rozmawiam bo to robilem i i teraz otwarcie mowia ze zwolnia.A co do kadry chyba nie pracowales nigdzie indziej skoro twierdzisz ze od nich sa gorsi ja pracowalem w paru firmach i naprawde nie mialem przyjemnosci natknac sie na takich [usunięte przez moderatora] (usunięte przez administratora) Czemu zmiana na zmiane jedzie spytaj z [usunięte przez moderatora] i l [usunięte przez moderatora] sami jada po sobie jak szmaty i ludzi przeciw sobie buntuja a jesli tego nie zauwazyles/as zostaly same azory w tej firmie a nowi zanim sie polapia o co biega to ich nie bedzie albo zostana reksiami.Popatrz na nasza zmiane juz tylko zostalo moze z 5 osob co sie troche buntuja u z [usunięte przez moderatora] troche wiecej ale juz praktcznie ich nie ma lazi [usunięte przez moderatora] i juz jawnie mowi ze zwolni i zwalnia szkoda pisac bo musialbym pisac po nazwiskach a nie bede ruszal niewinnych osob Pozdrawiam to prawda

be

Nie wiesz co mowisz byli tacy co chcieli i mowili i co juz ich nie ma.Likwiduja po kolei niewygodnych jesli jestes taki ok czemu nie pogadasz z ludzmi ja nie rozmawiam bo to robilem i i teraz otwarcie mowia ze zwolnia.A co do kadry chyba nie pracowales nigdzie indziej skoro twierdzisz ze od nich sa gorsi ja pracowalem w paru firmach i naprawde nie mialem przyjemnosci natknac sie na takich [usunięte przez moderatora](usunięte przez administratora) Czemu zmiana na zmiane jedzie spytaj z [usunięte przez moderatora] i l [usunięte przez moderatora] sami jada po sobie jak szmaty i ludzi przeciw sobie buntuja a jesli tego nie zauwazyles/as zostaly same azory w tej firmie a nowi zanim sie polapia o co biega to ich nie bedzie albo zostana reksiami.Popatrz na nasza zmiane juz tylko zostalo moze z 5 osob co sie troche buntuja u z [usunięte przez moderatora]troche wiecej ale juz praktcznie ich nie ma lazi [usunięte przez moderatora] i juz jawnie mowi ze zwolni i zwalnia szkoda pisac bo musialbym pisac po nazwiskach a nie bede ruszal niewinnych osob Pozdrawiam

heheh

??? - 2013-05-24 02:43:46 Kto się daje zastraszyć , ten się daje. Oni wiedzą kim mogą pomiatać a kim nie. Jeżeli chodzi o K [usunięte przez moderatora], to od jakiegoś czasu odżył i zachowuje się naprawdę bardzo przyzwoicie. [usunięte przez moderatora] Ogólnie rzecz biorąc, naprawdę nie mamy złej kadry zarządzającej. Na innych zakładach są gorsi. A jeżeli chcemy żeby było lepiej to trzeba zacząć o tym mówić. Bo na razie to mówimy tylko miedzy sobą co jest nie tak. Chore dla mnie jest również to , że ludzie z dwóch zmian nie potrafią się trzymać razem. Jakaś chora wojna ?? sprzedawanie jeden drugiego?? Ludzie gdzie wasz honor?? [usunięte przez moderatora] teraz nale na iinych piszesz??? wcześniej tylko jedną osobę oczernialiście a teraz to już po całości!!!! dobrze, dobrze, będę obserwował sytuacje. a to że robią porządki to dobrze, tylko zaczęli nie od tych co trzeba!!! Precz z ł [usunięte przez moderatora] i jeo zielonym kolegą oraz wywalic wszystkich co są ich poplecznikami!!!!

???

Kto się daje zastraszyć , ten się daje. Oni wiedzą kim mogą pomiatać a kim nie. Jeżeli chodzi o K [usunięte przez moderatora] , to od jakiegoś czasu odżył i zachowuje się naprawdę bardzo przyzwoicie. [usunięte przez moderatora]Ogólnie rzecz biorąc, naprawdę nie mamy złej kadry zarządzającej. Na innych zakładach są gorsi. A jeżeli chcemy żeby było lepiej to trzeba zacząć o tym mówić. Bo na razie to mówimy tylko miedzy sobą co jest nie tak. Chore dla mnie jest również to , że ludzie z dwóch zmian nie potrafią się trzymać razem. Jakaś chora wojna ?? sprzedawanie jeden drugiego?? Ludzie gdzie wasz honor??

HAHAHA

Już się ktoś zainteresował osobami które w tej firmie są zbędne np; brygadzista który wyleciał myślał że jest nietykalny ale się pomylił.

ciągle zastraszany

już niedługo się to skończy, coraz więcej dokumentów trafia do Pewnej Państwowej Inspekcji:) coraz więcej ludzi tam idzie i bardzo dobrze

Lear!

Bardzo miło że ktoś inteligentny się ze mna zgadza, może więcej osób by coś napisało a nie tylko beznadziejne riposty pana "ola ole" itp., choć już tam nie pracuję dalej czasem myślę, tak jak w niedziele że można by było dużo zmienić!!! jak byście oczywiście tylko chcieli. Może w końcu sytuacja się unormuje i będziecie pracować z chęcią, która przyniesie WAM satysfakcje :) Pozdrawiam! A!

...

Zgadzam się cyfra to nie wszytko ale poczucie satysfakcji daje więcej .Ta nagonka do niczego konstruktywnego nie prowadzi aby tylko plany produkcyjne były wykonane ....

Lear!

Tak wstałem rano, słońce świeci i naszła mnie taka refleksja: Co sądzicie o firmie jako samej firmie??? bo ja myślę że firma ma potencjał i możliwości są nieograniczone, ale czy nie uważacie że wystarczy pozbyć się paru osób,które psują całą chęć do pracy i będzie normalnie??? jaki sens jest przychodzić do pracy ze strachem i myślą żeby tylko swoje 8 i do domu??? a nie lepiej by było przyjść do pracy i myśleć: dam z siebie wszystko, gdyż to co robię, to robię dla ludzi, którzy siadając na moim wyrobie nie martwią się że się rozleci??? i mieć poczucie satysfakcji że jakiś tam klijent na świecie siedzi w super aucie na naszym siedzeniu. Po co ta ciągła nagonka na operatorów byle tylko cyfra zeszła? a pod koniec miesiąca 1000sztuk zwrotu! po co to wszystko??? czy nie można normalnie pracować z uśmiechem na twarzy i jeszcze dostawać za to kasę.....Ja myślę iż usunięcie tych dręczycieli załatwi sprawę, bo zestresowany pracownik ma tylko20% wydajności, co za tym idzie odbija sie to na jakości!!! tyle chciałem przekazać. Miłego dnia :)

nyna

Firma LEAR ,to istne Dno jak ludzie lubia [usunięte przez moderatora] i byc na ich posyłki to życze szczescia

A

Poza tym możesz się pochwalić "kolegom" jak w ogóle ich masz i nie zapomnij do biura po schodkach polecieć, że znowu na mnie napisałes na forum, wtedy łeb podnieś do góry i dumnie krocz przez halę jaki to ty fajny jesteś mistrz ciętej riposty.....żałosne!!!

były!!!

Sorry że tak wtrące sie do waszych postów, pracowałem w tej firmie jako leader na pewnym dziale i zawsze starałem sie uświadomić ludziom że to nie oni są dla kierowników i brygadzistów, tylko brygadziści i kierownicy są dla nich bo to operator czy też spawacz zarabia pieniądze dla firmy kadra zarządzajaca jest tylko do nadzoru i pomocy! Z tego co tu czytam to strasznie się zrobiło w tej firmie, a ja zawsze powtarzałem ludziom że to nie firma jest zła tylko ci co nią kierują, gdzyż firma płaci wam za waszą pracę. Przykro mi ze nikt nie słuchał jak prosiłem o zmiane podejscia do ludzi i skończyłem jak skończyłem, przykro mi też że inni cierpią bo jeden z drugim ma w [usunięte przez moderatora].ludzi i ich prace, byle tylko zgnoić i poniżyć!!! zrobiło się kolesistwo i nepotyzm!!! Brak słów. Pozdrawiam wszystkich, którzy nie dają się zastraszyć i walczą o swoje prawa, [usunięte przez moderatora]. A.

heheh

memo - 2013-05-11 21:06:04 Przyjmując się tutaj do pracy możesz zapomnieć o życiu prywatnym . W swojej karierze , nie widziałem jeszcze takiej firmy , uwierzcie mi. Myśleliśmy że Willkelmann to dziadostwo , ale tu biją wszystko na głowę.Ludzie którzy próbują wnieść coś nowego ,są sprowadzani do poziomu debila , jak się wychylisz z inteligencją ,lądujesz na dnie. Ludzie są poniżani , karanie naganami za byle co.Dlatego dziewczyno trzymaj się z daleka , szukaj czegoś spokojniejszego , bo to jest praca dla odpornych psychicznie.To co się tu wyprawia to porażka. Jak dziewczyna jest ładna to ma szanse...przecież jest kierownik, który adoruje ładne panie i mają na start lepsze stanowiska, nie mając o niczym pojęcia....przykład: pani P.Ż. asystętka, oraz sekretarka kierowników :D masakra!!!!! ale jak tak dalej pójdzie to LEAR światowej sławy gigant padnie na pysk.....tyle!!!

memo

qwerty

Po co zakupowiec??? lepiej się pchaj na kierownika zmianowego bedziesz[usunięte przez admina]. ludźmi bez karnie, a jeszcze pemie na nową Skode z wackiem na masce dostaniesz :D hehehehe

otwarta na współpracę

czy ktos może mi doradzić czy to prawda że w ZAKUPACH można dobrze zarobic jeśli się dobrze współpracuje????? Na strefie mówią, że szybko można kupić mieszkanie lub nowe autko na tej pozycji w Lirze, PRACA MARZENIE

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Polska

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Kandydaci do pracy w Lear Corporation Poland II napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lear Corporation Poland II