Opinie o Lear Corporation Poland II w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Polska

Obawiam się Nowy wpis

Podobno produkcję z Pruszkowa mają przenieść do Brześcia.Mniejsze koszty utrzymania.

Xyz Nowy wpis
@Obawiam się

Pikutkowo wyjeżdża do Tunezji, ludzie w Pikutkowie są zwalniani

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Lear Corporation Poland II?

majki Nowy wpis

Witam czy są przyjęcia na wiązki elektryczne? I jak tam można się dostać tzn. gdzie aplikować CV?

Czy w Lear Corporation Poland II zatrudniani są obcokrajowcy?

Obiektywnie patrząc

Kilka Lat słyszę że Lear w Jarosławiu ma cieżką sytuację..ale pytanie skąd ma pieniędzę na Nową Lectre która kosztowała ponad 2 miliony złotych? Skąd ma pieniądze na nowe maszyny do Termo na KS ? Chyba.ktos tu kogoś (usunięte przez administratora) ,tak samo czemu sie Zmusza ludzi do pójscia do pracy w Soboty ? Czy mamy Znowu (usunięte przez administratora) jak w USA ?

J23

Ponoć na BMW są fajne dziewczyny do zbajerowania napiscie ktore

Była pracownica

Pracuje tam jeszcze Marzenka ze Świętego, co daje na całego?

Sylwia
@Była pracownica

A czemu o nią pytasz?

Obyty

Zwolnieniami się przejmujecie! Za 2 lata i tak już zakładu nie będzie, nowa umowa wynajmu podpisana tylko na ten okres i drzwi zamknięte.

Gruby dzik

W Lear corpoeation to tylko plotki są nic więcej audytorski plotkują 8godzin z majątkowymi taka polityka tego zakładu Paweł .m kierownik to oczywiście synalek był by nikim jak by nie mamuśka

Dawid daniel

Gdzie są ostatnie posty z 2020?

Monteiro
@Dawid daniel

Co jest z tymi postami już kamufluja wszystko zaraz mój moment o pożarze też usuna

Monteiro

Pozar w Lear! smród niesamowity nie ma czym oddychać, wyciągi nie dzialajaA oni każą nam robić gdzie nockę puscili.o 4 rano A potem ludzie mdleja I karetki jeżdżą 5 koordynatorów bhp gdzie wy jesteście..chory zaklad

Kamil

Czyli rozumiem ze firma nie jest wypłacalna ?

Natal

Może nie jest idealnie ale przesadzacie z narzekaniem, może trzeba lepiej wykonywać swoją pracę?

zmartwiony
@Natal

Kasy brak w zakładzie :( niestety osoby decyzyjne wycisnęły gąbeczkę :( Dyrektor nadal nie został ukarany.

jebac kierowników

powiem wam tak szczerze ze ten zakład tyo wielkie śmierdzące gów...o każdy kierownik czu lider jest jeba..ym kłamcą i kombinatorem i nie pisze tego bo mnie nosi jak kazdego kto tam robił pracowałem tam ponad rok i zostałem potraktowany jak śmieć i jest tak traktowany każdy człwiek który tam pracuje czy to miesiąc czy tydzien pół roku czy rok itd jeden wielki chłam nie polecam nikomu!!! kom pletnie omijac szerokim łukiem zakłamana kadra i kierownictwo zakład który wypala twoje człowieczeństwo

Bartezik
@jebac kierowników

Dokładnie tak jak piszesz kierownictwo i liderzy to dziadostwo a największym dziadem jest niejaki Szymon stary dziad co wygląda na szreka. Nieuczciwy chamski i kombinator traktuje ludzi niesprawiedliwie Ci którzy mu kadzą są cacy a Ci którzy wykonują "tylko" swoją pracę są pomiatani a najgorzej to gdy jesteś zatrudniony przez agencje to już wogole typ ma Cię za nic. ciekawe komu ten typ wlazł do tyłka żeby mistrzem zostać. Dyrekcja powinna takiego wała zwolnić. Faszysta jeden i tyle

Bolek

Co to za historia że sprzętem pomiarowym z lear w lombardzie???który to nawywijał??

mały
@Bolek

ten co na l4 teraz ciągle siedzi.

Wesoły Romek

ONLY (usunięte przez administratora)!!!

Krist

Witam jakie opinie o prototypowni D&D? Widać że szukają ludzi do pracy

Sylwia
@Krist

Zgadza się, rekrutacja jest obecnie aktywna. Na oficjalnej stronie firmy możesz znaleźć informacje dotyczące poszczególnych ofert pracy: https://www.lear.pl/lear-kariera-ogolna/oferty-pracy Czy zdecydowałeś się aplikować do Lear Corporation Poland II? Czy może w dalszym ciągu się wahasz?

Lear Corporation Poland II ma opinię dobrego pracodawcy. Czy to jest powód, że przestaliście pisać na tym wątku?

operator nissan

@ !!!!!! Jesteś Malo myślącym debilem!!!! I przestań traktować ludzi jak śmieći!!!! Pozatym jesteśmy w pracy i nie ma tu "tego lubię bardziej a tego mniej" lubimy lub nie lubimy to na podwórku!!!!!! I przestań jarać te ziółka!!!! To ci zrylo beret.

Mlody
@operator nissan

Ciekawe o kim mowa ????

rzutowiec

Tak to zazwyczaj jest gdy firmy uważają się za korporacje, na kimś te pieniądze muszą zarobić i albo są to pracownicy albo klienci. Szkoda tylko że coraz więcej jest takich firm na rynku. Zapowiada się całkiem dobrze ale dopiero potem pokazuje się drugie dno. I czasem nawet dosłownie jest to dno. Nie pracowałem w tej firmie więc jeśli coś źle powiedziałem to mnie poprawcie.

Mlody
@rzutowiec

Ciekawe o kim mowa ????

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Polska

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Kandydaci do pracy w Lear Corporation Poland II napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lear Corporation Poland II