Lear Corporation Poland II
3 761 2980 5 1

Opinie o Lear Corporation Poland II

Filtruj opinie po kryteriach:

Iwona

Czytając komentarz nazwy" biuro", opadły mi ręce, pracownicy produkcyjni w większości mają lepsze wykształcenie niż reszta pracowników tego zakładu, jedyne czego nie mają to pleców. Zwalnianie pracowników to chyba już pierwszy krok od upadku, dawno tak nie było. Hala coraz bardziej pusta, nie wspominając już o krojowni skóry na której widać już tylko niebieskie koszulki i resztę mało znaczących plecaczkow . Szkoda mi, że nikt nie potrafi tego zatrzymać, a ludzie bez słowa dostają wypowiedzenia, ani wytłumaczenia, ani zrozumienia.. mogę być zwykłym prostakiem dla biura, jednak mi jest żal ludzi zwolnionych, nigdy nie wiem kiedy mnie to spotka, szacunek trzeba mieć do wszystkich, wiem jedno że nie można za wysoko głowy trzymać, bo można zbyt nisko upaść...

Tak80Nie
@Iwona

Co mają? Bydło narzekacie na biuro pod każdym postem na ludzi wyżej, a jak ktoś wam odpowie to oburzenie. Jak masz takie super kwalifikacje to dlaczego szyjesz za minimalną? Bo nie nadajesz się do niczego. Jesteś nikim.

Tak7Nie8
Szarak
@Biurowiec

Bydło siedzi obok ciebie cwaniaku,pokaż swoje kwalifikacje zamiast zasłaniać się plecami,sam jesteś nikim bo nic nie potrafisz!!!

Tak19Nie1

Biuro
@Szarak

Miejsce Szaraka jest kącie żeby cos umiec to trzeba miec wysokie kwalifikacje a nie szyjesz i masz się za Wiecznie Poszkodowanego umiesz chociaż jakiś jezyk ???czy tylko Łacina podwórkowa ???

Tak7Nie4

Bordowy
@Biuro

Żeby siedzieć tam gdzie ty trzeba mieć ciocie i wujka na kierowniczym stanowisku,ty coś potrafisz? Nie mówię, że ja, ale ludzie którzy tam szyją przynajmniej ciężko pracują, mają dwie ręce i dwie nogi i przede wszystkim coś czego wy w biurze nie macie za grosz- szacunek do drugiego i większą kulturę osobistą niż wy wszyscy razem wzięci xd

Tak22Nie

Lady Culture
@Bordowy

Ale mnie rozbawilas, wymysl cos jeszcze, wszystkie to damy z Projekt Lady, po nieudanej metamorfozie!

Tak91Nie

Phjs
@Lady Culture

Łącznie z tobą

Tak2Nie7

@Biurowiec

Ja w swojej wypowiedzi nikogo nie urazilam a jedynie wyraziłam swoje zdanie. Zero nienawisci, jednak..Wystarczyło to , żeby tzw. wykształcony pan z biura nazwał szwaczke nikim. Brawo !

Ada
@Iwona

To tylko świadczy o ich wykształceniu i kulturze osobistej, której im niestety brak!

Tak4Nie

yy
@Biuro

wiesz kto się wysoko zakasuje ten nisko s.a pozdrawiam

Tak5Nie

MŁODY
@Biurowiec

Ty biurowiec jak jesteś taki mądry to zapraszam na spotkanie,może wiesz jak wygląda pekińczyk bo taka maska ci właśnie zostanie.Jest was tyle w tych biurach że moglibyście zasilić pewnie ze dwa albo trzy modele na szyciu,a nie musieli wam dostawić biurka i siedzicie jak śledzie bo nie mają co z wami zrobić.Bo gdyby nie jakaś ciocia siostra czy nie wiadomo kto jeszcze to nie jeden(a)z was by sprzedawał na bazarze.

@MŁODY

Widzę że wieś nigdy nie wyjdzie z człowieka. Na każdym kroku obrażacie biuro, a nie rozumiecie że bez tych ludzi się po prostu nie da. Masa ludzi w lear przeszła z produkcji na biur, a dlaczego? Bo coś sobą reprezentowali. Byli zdolniejsi niż inni. Wy szyjecie tam od wielu lat, i nie udało się Wam dostać wyżej. Czy to nie sugeruje czegoś? Jakbyście się nadawali to byście już dawno siedzieli w biurze. Jojczycie tylko, że wszystko źle. Ale nie widzicie tego, że sami jesteście bezwartościowymi pracownikami.

Tak4Nie3
Bezwartościowy pracownik
@Biurowiec

Pierwsze zdanie najlepiej podsumowało twoją osobę i tok płytkiego rozumowania.

@Bezwartościowy pracownik

To nie ja grożę pobiciem innym ludziom. I właśnie tacy ludzie pracują na produkcji. Zamiast wziąć się za siebie, nauczyć czegoś, wykazać się. To codziennie 4 paczek tatry albo harnasia i byle zmęczyć. Majstrowie, brygadziści, dużo ludzi w biurze. To wszystko są ludzie którzy pracowali jak Wy. Ale oni mieli chęci do nauki i teraz nie są szeregowymi pracownikami. Wykażcie inicjatywę, chęci to na pewno ktoś to zobaczy. Sami jesteście sobie winni.

@Biurowiec

Twoim zdaniem szeregowy pracownik nie robi nic? To stan za niego i pokaż jak wygląda to nic! Siedzisz w biurze bo masz plecy bo sobą nie reprezentujesz nic nadzwyczajnego, jesteś takim samym nieudacznikiem i nierobem jak twoi koledzy,którzy nie wiedzą jak wygląda naprawdę ciężka praca,bezwartościowy to jest co trzeci z was,siedzicie bo macie ciocie wujka siostrę czy szwagra trochę wyżej,mamusie i teściowe też się zdarzają,ale na was też przyjdzie pora...

Aureola
@Biurowiec

Oprocz , piwa dodaj jeszcze papierosy , jakim trzeba byc glupim , zeby czesc pienidzy puscic z dymem , ale myslenia prostaka nie zmienisz, dlatego nikt was nie szanuje , bo sami siebie nie szanujecie. Co do majstrowych i brygadzistek to z mojej obserwacji niczym sie nie roznia od tych ludzi z produkcji brak jakichkolwiek kwalifikacji a o zachowaniu juz nie wspomne , ale z klasa trzeba sie urodzic , a nie tylko zalozyc fartuch w innym kolorze i myslec ze pozjadalo sie wszystkie rozumy i uzywac "laciny podworkowej " Milego dnia zycze!

Tak54Nie

@Pracownik

W ogóle co to jest za argument, że mam stanąć i to zrobić. Ale tak. Szkolenie na szycie trwa tydzień. Gdyby postawić tam szympansa, miałby porównywalną ilość pomyłek co ludzie w lear. Co do wujków. Mówiłem wyżej, większość ludzi w biurach to specjaliści (bo może Cię to zaskoczy. Ale z gościa po zawodówce technologa się nie zrobi). Albo ludzie którzy dostali się tam z zakładu jako wybijający się pracownicy. Ale jak można wymagać umiejętności czytania ze zrozumieniem od człowieka, który jedyne co potrafi to szyć i narzekać na wszystkich dookoła, ale swoich wad już nie widzieć.

Tak3Nie4
...itd
@Biurowiec

Specjalistami zostają po rodzinie,większość z was nie posiada kwalifikacji adekwatnych do pełnionych funkcji,nie mają co z wami zrobić i wymyślają specjalistów nikomu nie potrzebnych,a co do szympansa to potrafiłby więcej niż ty łącznie z kolegami,żałosny jesteś drogi panie

Ciekawy
@...itd

... Itd A którzy to według ciebie są nie potrzebni? Mam na myśli specjalistów z biur

Julia
@Ciekawy

Nie chcę podawać nazwisk,ale większość jest do niczego,jak weszło Maserati i Alfa Romeo to żaden mądry z biura nie wiedział jakie druty i gdzie wpychać,później reklamacje a po premii dostawał ten co jest najniżej,wiele takich sytuacji było i wiele takich sytuacji jest zamiatanych pod dywan...

Olo
@Ciekawy

Wystarczy się rozejrzeć kto urządza sobie parami spacery bez celu po produkcji, przemieszcza się że stołówki na stołówkę a jeszcze w wolnym czasie meczyk obejrzy lub pośledzi aukcje internetowe. A co do wykształcenia osób biurowych... nie wszyscy posiadają nawet maturę

Tak15Nie2

whatever
@Biurowiec

Piszesz, że z osoby po zawodówce nie zrobi się technologa... doprawdy ? To co w takim razie robi w biurze niejaki (usunięte przez administratora) ? haha...

Tak23Nie

@Biurowiec

Bydło to jest w twojej rodzinie,a szarak leży koło Ciebie w łóżku niby taka uczona wielka lady z biura.

Jestem facetem, mongole.

Buu
@MŁODY

Na bazarze idzie zarobić na handlu nie obrażaj innych.

Buu
@Ciekawy

Np. Specjalista do spraw nieprodukcyjnych i jeszcze kilku innych by się znalazło. A obrażanie ludzi z produkcji jest bardzo niesmaczne i pokazuje poziom osób którzy tak piszą bo wiele osób ma wyższe wykształcenie i poprosty nie są ZiP-ami czyli (Znajomosci i Plecaki) i muszą sami pracować żeby coś w życiu osiągnąć. Obawiam się że jak bym się spotkał z osobą ktora tak obraża ludzi to musiał bym się położyć żeby zniżyć się do jego poziomu. ŻENADA jednym słowem

@Biurowiec

Na faceta to trzeba mieć wygląd ty mongole bardziej mi pasuje jakiś trans...

xxxxxxxx
@Pracownik

tak jest będą pózniej mierzyć czas stoperem swojemu staremu w łóżku......

PAN Z BIURA

Obrażasz ludzi, którym do pięt nie dorastasz.

Tak4Nie

robol
@Biurowiec

(usunięte przez administratora) cię. biurowa zdziro!!!

@Biurowiec

Jak możesz nazywać człowieka nikim? Skoro w swojej wypowiedzi nie obraziłam niczym. Wykształcenie mam, dlatego od paru miesięcy cieszę się lepszym życiem bez tej firmy. ???? Został mi tylko żal do ludzi bez szacunku do drugiego człowieka..

Ania
Nazwa działu: Produkcja

Praca w lear Jarosław za 1900 netto po 15 latach mojej pracy! Żałosne! Tyle serca oddałam,, tej,, firmie! Ci żałosni,, przełożeni,,... Są wyjątki jak Pan Tomasz K. Brygadzista albo Pani Bożena pełniąca funkcje majstrowej! Przecież w tym zakładzie nie szyję się worków na przysłowiowe,, ziemniaki,,!!!! Żenada!!! Ktoś powie no tak są pieniądze na czas, 8 godzin, czysto! No ale to ciągłe,, mało,, źle,, można więcej!!! Albo jeden pracownik może być,, tylko od jednego,, a drugi,, od wszystkiego,,!!!! Na plus bardzo duży to uważam działa związkowa,, solidarność,,... Choć są pewne niedociągnięcia, jak większa nie zależność od dyrekcji lub np dbanie o pracowników z długim stażem! (choć nie jestem w związkach) Kończąc to uważam że jest to praca dla ludzi którzy,, siedzą,, jeszcze na garnuszku młodego człowieka lub kogoś komu brakuje mało do emerytury Serdecznie pozdrawiam

Tak4Nie2
JA.
Nazwa działu: Produkcja

Oferujemy: Pracę w Jarosławiu w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz Pracę 3-zmianową od poniedziałku do piątku na pełny etat Ciekawą pracę w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku Atrakcyjne wynagrodzenie Możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej Możliwość zdobycia doświadczenia Benefity pracownicze Zadania: Wykonywanie prac manualnych na produkcji Obsługa maszyny szyjącej Dbanie o porządek na stanowisku pracy Przestrzeganie zasad autokontroli Przestrzeganie zasad BHP Wymagania: Gotowość do pracy 3-zmianowej (6:00-14:00; 14:00-22:00 i 22:00-06:00) Rzetelność w wykonywaniu obowiązków Chęć długofalowej współpracy

Tak1Nie11
Byly
@JA.

Nie polecam psychicznie się można skończyć

Tak8Nie
@Byly

Kto chce pracować to wszędzie sobie poradzi.????

Tak1Nie6
Jowita

Nikt już nie odwiedza tego forum????? A może sytuacja w lear jest tak beznadziejna że nikt nie chce się wypowiadać???? Ja już na szczęście nie pracuje w tym zakładzie ale ciekawa jestem co tam słychać czy zmieniło się podejście do ludzi?????? Czy majstrowe i brygadzistki szukają już pracy???? Bo chyba koniec lear jest bliski pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze tu pracują!!!!! A czy elektryk Marcin że zm c pracuje jeszcze?????? Jak tak to pozdrowionka dla niego????

Tak5Nie5
płakać każdy potafi
@Jowita

a co poczytała byś jakąś gównoburzę bez konkretnych argumentów tylko z lamentem jak to nie jest źle w zakładzie który brał z ulicy każdego jak szło?

@płakać każdy potafi

No w sumie masz rację nasluchalam się tego biadolenia ale podobno ludzie cały czas się zwalniają. Pozdrawiam!!!!!!

Były Learowiec
@Jowita

Sytuacja jest taka że Nasz kochany Dyrektor wie co będzię dalej ale obiecuje gruszki na wierzbie żeby tylko panika nie wybuchła ale Koniec jest Bardzo blisko także Kochani szukajcie sobie powoli pracy bo wiele rzeczy nikt wam nie powie że ta Korporacja jest na padnięciu jak to wszystko szlag trafi to wielu to się chyba Powiesi bo gdzie będą tak rządzic

Tak8Nie2
@Były Learowiec

Dzięki za odpowiedź!!! Masz rację ja to bym chciała tylko zobaczyć miny tych wszystkich w czerwonych fartuszkach co to ani wykształcenia ani doświadczenia a żeby trafiły na takich przełożonych co im dobrze śrubę dokręcą ale karma powraca szybciej czy później doczekają się tego dla mnie ten zakład to już przeszłość i bardzo się cieszę że podjęłam taką decyzję pozdrawiam wszystkich!!!!!!!!!!!

Tak6Nie4
Ja.
 Rekomendacja
@Jowita

Sytuacja jest ok.Ludzie sami się zwalniają ????

Tak4Nie2
@Były Learowiec

Statrzy pracownicy aię zwalniają. O co chodzi Ktoś coś.

Ja
@Ccccc

Po mają dosyć ,ile można słuchać że ciągle wszystko jest źle ,że ciągle mało... Zresztą po przepracowaniu 10-15 lat w tym zakladzie Ci właśnie starzy pracownicy są już jak zużyta guma do żucia... Nie wiadomo czy się na głowę leczyć czy na resztę ciała.

@Jowita

Jak widzisz głucha cisza. Ciągle nic.

Marcysia
@Ccccc

Jaka cisza ?Maja dawac 500+ od kazdej dobrze uszytej sztuki, tak wiec lizusy i donosiciele do roboty , raj istnieje nawet w Lear!

Tak9Nie
@Były Learowiec

Mają być przyjęcia do leara. Więc chyba sytuacja się poprawia.

TakNie3
...

Czy może mi ktoś napisać telefonu kadr? Na ten stary nr jak dzwonię to nikt nie odbiera. Dziękuję

Mgr.

Siemka były przyznawane kategorie? I jak jesteście zadowoleni z tego że zabrali premię 30zł za kubki ???? żal...

Tak3Nie3
Em

Chyba Tobie

@Mgr.

Za kubki no i wczasy tuż tuż

@Ccccc

Co was tak dziwi? Tu ciągle zabierają premie najpierw za wydajność potem za jakość za kubki za zużyte powietrze jeszcze nie przyzwyczailiscie się?? A imprezy dla czarno czerwonych za co będą robić??? Przez cały rok trzeba nazbierac na andrzejki na opłatek na sylwestra no dużo tych biesiad przecież robią a szary co ma????? Premia na minus pozdrawiam!!!

On
Nazwa działu: IT

2021 koniec zakładu pracy Lear Jarosław :)))))) Systematyczne wygaszanie !!! To jest To !!!!!!!!

Tak15Nie5
Justi
@On

Serio?

Saken
@On

Skąd takie informacje? 100% prawda? może coś uda się uratować chociaż małą część aby praca nadal była?

Tak5Nie6
Obiektywny
@Saken

Co się da Wyratowac chyba z pare maszyn do szycia a reszte przejmnie Apis ????

Mirek

Skąd takie rewelacje macie? Na stronie firmy nie ma takich planów!!

Obiektywny
@Mirek

Drogi Panie Lear to Kolos na glinianych nogach jeszcze chwile i to całkiem padnie a dużo rzeczy Ci nie powiedzą bo wybuchła by panika Zacznij myslec nad szukaniem nowej pracy bo Złote Czasy Leara mają się ku koncowi ????

Dionizy

Co słychać...

TakNie4
JAAA
Nazwa działu: IT

Mam trochę inne pytanie , potrzebuje numer tel do agencji z Leara , chodzi o pit czy trzeba go samemu odebrać czy wyślą pocztą jak ktoś się zwolnił ?

Justi
@JAAA

Przesla Ci poczta

Superowe!!!!!! Szacun!!!!!

TakNie6

KIERO

Pan\i z biura, przestańcie (usunięte przez administratora) głupoty, gdyby nie krojownia i szwalnia, nie mielibyscie by tej pracy siedzącej w smierdzących stołeczkach, nie zazdroszcze wam 12 lat byłem w Anglii wasz ANGIELSKI jest żałosny hehe moje dzieci lepiej Angielski potrafią

Tak9Nie6
Sakwa
Nazwa działu: Handlowy
@KIERO

Słuchaj Baranie gdyby nie ludzie z biura to ty też nie miał byś pracy na produkcji czy krojowni a poza tym skoro twój angielski jest taki perfekcyjny to co ty tutaj robisz z takim doświadczeniem. Dobrze napisałeś że w tej Anglii tylko byłeś bo jakbyś tam pracował to byś nie wrócił do Leara do tych nieudaczników na śmierdzących stołeczkach, lepiej podziękuj że ci dali szansę tu pracować i zamknij gębę a jak nie to czekają tam w Anglii na ciebie z otwartymi drzwiami Baranie....i.t.p

Tak7Nie9
@KIERO

12 lat byłeś w Anglii a teraz w lear pracujesz????? Widocznie tylko języka się nauczyłeś bo wykształcenia nie masz żadnego skoro wybrałeś lear bo tylko ten zakład przyjmuje nawet takich co ledwo podstawowe skonczyli

Tak2Nie13
Relax
@Sakwa

Jedni najeżdżają na drugich. A nikt nie pomyśli,że biuro zależy od produkcji a produkcja od biura. Nie wszyscy mają szczęście i muszą robić to co robią. Szacunek należy się każdemu.

Tak23Nie
Marta
@Sakwa

Barana to ty w lusterku widzisz,i obok ciebie dużo ich siedzi????

Tak1Nie8

Tak1Nie4
Stary Lear

Jak tak dalej będzie to zakład pujdzie w rozsypke.(usunięte przez administratora)

Tak6Nie5
Wafel

Serwus , powiedzcie mi prosze jaka teraz zmiane ma zmiana C , dzieki

Krzys
@Wafel

2 Ga zmianę

Były Learowiec
@Stary Lear

Niech idzie w Rozsypkę ten Zakład dla Czubków człowieku jest tyle pracy dookoła że jest w czym wybierac jesli jestes zdrowy to praca Czeka a Za Guwniane pieniądze to niech pracują Służbisci i Niedorajdy

Tak7Nie1
Pracownik Biura

Jako Pracownik Biura powiem wam jedno pracownicy Produkcji i Obu Krojowni nie macie podejscia do higieny robicie pewnie tak samo w domach i dlatego tylu z was na chorobowym Sam Motłoch który nie potrafi się zachowac pod Czytnikiem biegną jakby się paliło Wchodzi jeden z drugim do WC i nie myje rąk poprostu Hamy z Was i tyle i nie mówcie że my z Biur tylko kawę pijemy bo my w Porównaniu do Was cos potrafimy a Wy nic nawet języka Angielskiego nie umiecie

Tak7Nie27
...
@Pracownik Biura

A Wy "świętości" z biura musicie aż trójkami do WC iść. Obawy przed czymś? Poza tym jak się siedzi 7h (na 8 pracującej dniówki) przed monitorem komputera i słuchawkami na uszach ucząc się języka obcego, to każdy taki (usunięte przez administratora) z produkcji tez by się nauczył.

Tak20Nie
(@)
@Pracownik Biura

Hamy to się wyrażają w ten sposób o innych,bo uważają się za kogoś lepszego, żenada,brak taktu,a ponoć tacy wykształceni...

Tak8Nie
@Pracownik Biura

Hama to ty se w domku poszukaj,wielka pancia z biura co myślisz że jesteś lepsza chyba Cię pogięło bo co znasz angielski w stopniu podstawowym.Znam wiele osób z produkcji które by was pozaginały i wtedy byłby śmiech.Szkoda nawet się wypowiadać na wasz temat czysta żenada...

Tak11Nie1
Lady Culture
@Pracownik Biura

Jesli jezyk angielski znasz tak samo jak jezyk ojczysty ,,to proponuje wrocic do nauki bo jeszcze daleka droga przed toba "chamy"!

Tak64Nie
robol
@Pracownik Biura

chamy tak się pisze baranie z biura,pewnie z BHP...

Tak7Nie3
bjurotochooje
@Pracownik Biura

A Ty (usunięte przez administratora) potrafisz angielski? Przestań dodawać co chwile ten sam post, jeśli nie potrafisz nic innego pisać to po prostu nie pisz.

Tak3Nie4
Blondi
@Pracownik Biura

Taki wykształcony a znaków interpunkcyjnych nie potrafi używać.

Kogut
@Pracownik Biura

To czy rece myjemy to jest nasz sprawa , stoj dalej i podgladaj ale tobie napewno reki nie podamy , wiec o zarazki sie nie boj. Angielskim sie nie chwal bo tym normy nie wykonasz jesteś kanalua i tyle no może jeszcze cep

Kogut
@Pracownik Biura

Jak jestes inteligetny to sie przedstaw , kultura tego wymaga a niebtylko mycia rak , baranie i cepie

TakNie2

@Młody

Młody, dlaczego Ty do każdego piszesz per ona? Jakieś kompleksy?

Roznosząca
@Pracownik Biura

Ja jako pracownik produkcji powiem Ci jedno...uważacie sie za lepszych a my za was robote musimy wykonywać i wasze błędy wychwytywać na produkcji. Co do języków to nie jeden na produkcji umi i się tym nie chwali, napewno nie tylko łacinę tak jak Ty.... A paniusie z biura jak chodzą i zostawiają swoje kubeczki w łazience na blacie to jest higieniczne Twoim zdaniem???? A i niech buty ubiorą robocze jak chodzą po produkcji bo im się opcasy rozjezdzają na tej podłodze ???????????? bhp obowiązuje wszystkich.

Tak14Nie38
@Biurowiec

On czy ona jeden ciul,i tak matoły z biura

TakNie3

@Pracownik Biura

Każdy z nas tu wpływa na funkcjonowanie firmy i nie ma znaczenia czy pracujemy w biurze, na produkcji czy sprzątamy. A to że są ludzie niektórzy niechlujni to nie znaczy że wszyscy z niższego szczebla równie dobrze i Pani z biura może mieć takie cechy.

Tak9Nie1
Zyta
@Roznosząca

Ty na pewno "umisz", ale obrabiac tylek , jako roznoszaca nic nie robisz , tylko zazdroscia patrzysz na lepiej ubrane dziewczyny z biura , ale to nie one maja problem tylko ty , trzeba bylo sie uczyc a nie rzucac kamieniami na szkole . One spia spokojnie , ale za to ty nie bo masz bol (dlaczego one a nie ja ) , wylecz kompleksy a poczujesz sie lepiej i zrobisz sie ladniejsza , moze wtedy przestaniesz byc przezroczysra dla otoczenia :D

Tak51Nie13
Roznosząca
@Zyta

Ale ja nic o ubiorze nie wspomniałam tylko o butach roboczych.... Zresztą niektóre Panie przy maszynach się lepiej ubierają do pracy niż te z biura ????

Tak7Nie37
@Młody

to czy masz matkę i ojca czy dwóch ojców to jeden ciul? Miło wiedzieć że masz bardzo postępową rodzinę

Tak3Nie3

Giovanna
@Pracownik Biura

Widać jacy wyuczeni. Żal ogarnia. Angielski wyuczony ....szok.... Kultura i wysoka aparycja...:-D Najwyższy poziom.....

TakNie15

Mgr.
@Pracownik Biura

Taki cwany/a w biurze siedzisz a palcem bym pokazał kto ręce myje a kto nie tylko gacie na tyłek i uciekacie z kibla bo smród po sobie zostawiacie i zapominacie rąk umyć ???? Niby w biurze siedzicie a samochodami za 5tysiecy jeździcie już pracownicy z produkcji mają lepsze fury..????

Tak1Nie14

Racjonalny
@Mgr.

Fura jest dla Ciebie jakimś wyznacznikiem? :) zastaw się a pokaż się przed "somsiadem" - drzwi rdzewieją, szpachla pęka ale ważne że be-em-ka. Bieda umysłowa straszna rzecz...

Tak17Nie1

Rekomendacja
@Biurowiec

Może ty masz dwóch tatusiów albo jednego listonosza,zapytaj się swojej mamusi .

TakNie6
Anonim
@Mgr.

Mądry człowiek nie musi się przechwalać zasobnoscią portfela tylko głupi człowiek za wszelką cenę chce pokazac co posiada , bo nigdy tego nie posiadał i tak sie chce dowartosciowac.

Tak21Nie2

bjurotochooje

"Bjuro" szuka jeleni..

GREY
Nazwa działu: Produkcja

Dlaczego ktoś z góry w Dzień Kobiet nakazał ubrać się części(?) kobiet na biało-fioletowo ??? W tych barwach np.w Hiszpanii feministki dziś strajkują , wątpię by kobiety w lear świadomie popierały ich protesty.Skojarzenie jednak jest.

Zosia
@GREY

Bo "kobiety" w Lear jak zobacza byle jakiego chlopa traca rozum , nie maja wygorowanych wymagan , dlatego mozna nimi latwo sterowac , dla chlopa zrobia wszystko

Tak62Nie3
ON
@Zosia

Zwlaszcza te od strony ukrainy :D od Jaro poprzez Radymno ,Przemyśl ...

Tak30Nie

Zosia
@ON

Te szczegolnie sa zajadle :D ale one wszystkie sa "proste w obsludze" , a faceci maja ubaw ...

Tak53Nie

Nie ma rekrutacji narazie

Nowy

W jaki dzień jest rekrutacja ?

c
@Nowy

sobota/niedziela

Joker

Czyżby biurowcy szukali (usunięte przez administratora)od siebie?

Zaciekawiony

Witam, czy jest możliwość przejscia się po Learze, po produkcji? Jakies wycieczki na specjalną okazje :D Bardzo mnie ciekawi jak to wszystko wygląda ;)

Tak3Nie

Dorota
@Zaciekawiony

Po produkcji chodzą tylko Lady w bordowych fartuszkach,bo nic innego nie potrafia

Tak5Nie

Yyy
@Zaciekawiony

Legenda głosi, że ludzie stamtąd nie wracają..

StaryLear

Hahaha ????????????

Gary
@Yyy

Wracaja tylko "normalni inaczej"!

Tak11Nie

Megi

Ten zakład do (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Lear Corporation Poland II: Bardzo ciężka praca

Przyszło ja dostalem2 dni temu

JAAA
@W kwietniu

Noo właśnie przyszło z Leara a z agencji jeszcze nie.. już tam nie pracuje i nie wiem jak to jest bo w tamtym roku byłem na agencji do maja potem już przeszedłem na Leara

Torebki

Dziewczyny do kogo mam zagadać żeby Jola na zm C uszyła mi taką fajna torebkę ze skóry?

Tak31Nie2

@Torebki

Najlepiej pogadaj z kierowniczka Marzena

Tak32Nie

Carlo
@Torebki

Gdyby Jola miała za dużo zamówień to jeszcze Gosia trenera takie torebki szyje

Tak35Nie

Kiedyś lir i tak padnie

W kwietniu

Wy tam z biur logistyki myjecie ręce sam widziałem haa

Tak3Nie
Czekolada

Skoro lecą ludzie z produkcji z krojowni audytorki już na maszyny ściągnięte czekać które to brygadzistki i majstrowe poleca i zobaczymy która bardziej będzie w gacie robić ze strachu A stołek

Igła

Witam. Czy zwalniają pracowników z umowami na czas nieokreślony?

Snowden
@Igła

W czwartek zobaczymy. Ostatni dzień miesiąca . Tak tu ludzie pisali o kwietniu i dwóch zmianach, że logiczne są wypowiedzenia wynikające z umów o prace z miesiecznym okresem. Zakład jeśli prawdą są dwie zmiany od kwietnia będzie funkcjonował z korzyścią dla wszystkich pracowników bo nie będzie nocek, za co powinniśmy być wdzięczni dyrekcji.

whatever
@Snowden

Jakie dwie zmiany, jak już są zaległości np. na krojowni skóry i zapisują na nadgodziny ( 4h) bo nie wyrabiamy się... Teraz widać braki dopiero w ludziach.

Czekolada

Najpierw niech majstrowe i brygadzistki pozwalają darmozjady tylko paznokciami się potrafią chwalić

Tak7Nie

Jagna
Nazwa działu: Produkcja

Jedno mnie zastanawia w tym zakładzie likwiduja zmiany modele zwalniają ludzi a majstrowych brygadzistek i auditorow coraz więcej czy ktoś wreszcie to zauważy jak spacerują auditorki grupami jak dzieci na wycieczce jak obawiają ludzi jakim tepym trzeba być żeby nie zauważyć jak majstrowe tworzą kółko na środku i zdjęcia oglądają w telefonach z Panią (usunięte przez administratora)na czele!!!!! Jak ma być w tym zakładzie dobrze????? Skoro tyle pieniędzy szanowny Pan (usunięte przez administratora)wydaje na takich nierobow a nas rozlicza ja z kawałka popsutej skóry ŻENADA!!!!!!

Jagna
Nazwa działu: Produkcja

To co tu czytam to jedno wielkie nieporozumienie obrazacie siebie nawzajem!!!!! A pytam się dlaczego????? Przecież jak komuś nie podoba się ta praca to poprostu niech się zwolni!!!! Czy ktoś kogoś tu trzyma na siłę????? Ludzie jesteście dorośli a zachowujecie się jak dzieci wiem coś o tym bo pracowałam tu 12 lat i powiem wam jestem szczęśliwa że już tam mnie nie ma mam nową pracę za lepsze pieniądze i dużo lepsze traktowanie pozdrawiam wszystkich!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przyjrzeć się ludziom z dozoru jak zachowują się wobec ludzi

Tak16Nie

Zostaw opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

Chcę opublikować:

Lear Corporation Poland II