Lear Corporation Poland II
counter
3 775 3577 5 1
Czas na Nierobów i leserów Nowy wpis

I ci co chodzą często na chorobowe ponoc też są na liscie do zwolnienia grupowego i mimo że mają umowy na stałe to tym razem ich to nie uratuje

Pracownik Nowy wpis
@Czas na Nierobów i leserów

Już dawno powinni z nimi zrobic porządek ale tym tym razem przepisy się pozmieniały i teraz można takich Świętoszków tyknąc a jest ich sporo

Albatros Nowy wpis

To że zwalniają to w tych czasach niestety jest norma , ale winno robić się w sposób cywilizowany , czyli uporządkowanie etatów . Tam gdzie ma być człowiek z wyższym wykształceniem to winno tak być , tam gdzie ma być odpowiednie wykształcenie techniczne również jesli wymagany jest obcy język to również . Na pewno to uspokoi w jakiś sposób złe nastroje w zakładzie .

Marek

W Angli w BMW 1500 osob zwalniaja juz nie wspomne o Maclarenie i Mini to samo cala samochodowka i ich podfirmy zwalniaja redukuja etaty przez spadki po wirusie wiec to i w Jaroslawiu w learze tez tak samo bedzie

Dex
@Marek

Od 22 sierpnia 480 osób do zwolnienia to już pewne

Rys
@Dex

Skąd te wiadomości?

Matka Nowy wpis
@Dex

Zwalniaja kobiety, ktore nie sa dyspozycyjne, braly opieki covid. Teraz slysza po powrocie do pracy ze sa niepotrzebne. Dotyczy to tez matek z biur, bralas opieke na dziecko odpadasz jako pierwsza, niwazne ile pracowalas dla tej korporacji.

Ona_18

Pan ponoć żyje i ma się dobrze, tak jak i my ????

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pracownik ze stażem

Lear od lat się sypie bywały plotki ale teraz to już nie są ani plotki szykują się realne zwolnienia i cięcia już wiele osób dostało wypowiedzenia liczba pracowników drastycznie spadnie i to nie tyczy się wyłącznie osób na szyciu ale również z biur i wyższych szczebli

Tak7Nie1
Bez plecow
@Pracownik ze stażem

Zwalniaja tych bez znajomosci. Rodzina i przyjaciolki Pani kierownik moga spac spokojnie. Tak jest w kazdym dziale. Nie masz tzw. Plecow lecisz.

Tak4Nie1
Lula

Witam i co dalej z zakładem? Ruszy coś w końcu?

TakNie5
????
Kandydat
@Lula

Witam -co tak cicho na forum ----nikt się nie chwali że do Mielca jedzie .............

Pewne info
@????

40 duszyczek narazie ma jechac ale to nie koniec wysiedleń

Js
@Lula

Kiedy? Na razie umów nie przedłużają

adam
@????

O co chodzi z tym mielcem?? przenoszą na siłę czy jak?

Rrrrr
@Pewne info

Ja też chcę do mielcaaaa

!!!

I zaczęły się zwolnienia..

???
@!!!

Ile osób poleciało?

Nikt
@???

Lista zwolnien jest dluga. W zakladzie ma zostac max 500 osob, eiecsobie to odejmijcie. Realizacja planu najpozniej do grudnia tego roku.

TakNie2
Inf
@Nikt

Ponoć ma zostać 300 w kadrach setka majstrow brygadzistek no i setka do pracy

goły już wesoły
@???

Już sporo osób dostało wypowiedzenia z biur również. Dużo głów z biura poleci

Tataaaaaaa

Podobno 300 osób do zwolnienia i że c do likwidacji?

Tak8Nie3
Trf
@Tataaaaaaa

Pewne info? Bo w tym zakładzie już było dużo plotek

Hipokryta

Fałszywa tak samo jak i a i b tak samo lir to siedliskobeznadzieji falszu i obludy i hipokryzji ale na szczescie hmmmm wiadomo.

Tak8Nie1
@Trf

Czy wie ktoś czy nadal nasz zakład będzie miec tarcze antykryzysową bo chodzą słuchy że ma byc przedłużone ?

TakNie4
Goga
@Tataaaaaaa

Tak teraz to w zakładzie sa"Trudne sprawy",,a potem będzie emisja "Dlaczego ja".A tak poważnie jest wielka niewiadoma i nie powiem martwię się bo może ten zakład stracić naprawdę kumatych uczciwych pracowników .Sprawiedliwiej by było zagrac w "rosyjska ruletka". Pozdrawiam

GARGAMEL.
@Goga

Wiadomo że mało kto będzie patrzył na uczciwych i rzetelnych pracowników . Jak zwykle wygrają znajomości , a z pracownikami " po znajomości " zakład długo nie pociągnie , ktoś pracować będzie musiał .

Tak5Nie1
Goga

Kurde pomyliłam łapki wyrażając opinie wybaczcie miała być po prawej????

Mówię jak jest...

Kiedy Pani z Logistyki centralnej będzie miała dobry internet żeby pracować z domu? Zaloguje się na 15 min a potem nie ma jej cały dzień , skoro nie działa internet to jadę do pracy....

Tak6Nie2
Piotr
@Mówię jak jest...

Która to pani której nie ma w pracy i ma słaby internet i loguje się na 15 minut?

Gradzinka

Czy to prawda ze od poniedzialku mamy zakrywac nie tylko nos usta ale i oczy tez tak slyszalam

Tak7Nie1
Lear man
@Gradzinka

No ponoc i (usunięte przez administratora) mamy zakrywac słuchajcie plotek jak smierc doktora i likwidacje Zmiany C to będzięcię w klapkach w Zimie chodzic nie wiem kto wam te bzdety gada ale nie słuchajcie bo wam głowy siadną i tylko Psychiatryk was ratuje

Tak6Nie1
FreeMan
@Lear man

Ja chcę likwidacji zmiany L

Inżynier
@FreeMan

Nie zapomnij że L była nie podświetlona i trzeba było zmiany na N aby uaktualnić

Lear

Wiec kiedy przelewy za wczasy beda?

Andrzejek
@Lear

Prawdopodobnie dzisiaj to ma byc ale czy tak będzię to nie wiem bo nikt ci nic nie powie pewnego poczekamy zobaczymy

Oomo

Przelewy juz niektorzy maja

@Andrzejek

Już pieniądze się pojawiły

...
@Lear

Tak ciężko w kadrach zapytać , zadzwonić ? Każdy tylko kiedy , kiedy.

Jałmuzna
@Lear

Niedobrze jest pytac sie tutaj o kase jakąkolwiek. Odradzam

Szwaczka
@Jałmuzna

Czemu tu taka cisza w sprawie kwarantanny? Tyle ludzi w domach siedzi a na forum nikt nic nie pisze.... Dziwne.

Tak4Nie2
JA.
@Szwaczka

Może pracownicy mają odgórnie powiedziane że w tym temacie ma być cisza na forum. Bo inaczej Cię znajdą po IP.

Tak3Nie4
Pan x
@Szwaczka

Bo już nie ma takiego czegoś że kwarantanna idziesz do pracy i już

Vpn
@JA.

No i co no i co prawda szczera prawda no i co???

Sasa

Na tą chwilę nie i raczej do jesieni nie będzie

Rysiek

Jak narazie nie ma szans na przyjęcia w ogóle nie przedluzaja umów także lipa z przyjęciami

Asd

Kiedy beda wyplacone wczasy?

@Asd

Do poniedziałku ponoć maja być

@Rysiek

Od tego poniedziałku i do kiedy mają wypłacac ?

@Pracownik

No ponoć dziś maja być

Pewne info
@Rysiek

Z tego co wiem to dzis nię będą wypłacane

Riczi

No to teraz będziemy latać do pracy budowa ogrodzenia ruszyła ????????

Obiektywny

Doktor Leśko zmarł i jego pielegniarka i teraz będziemy ukrywac i sciemniac że koronawirusa nie ma że to fikcja wymyslona przez Rząd

Tak4Nie9
Rys
@Obiektywny

Nie wierzę w to skąd te info?

TakNie

Skoro był zarażony i był na kwaranntanie to musiał się liczyc z tym że umrze najlepiej powiedziec pi...lenie i miec oczy ci..pą zarosnięte mamy problem w learze

Że co?
@Pracownik

Aha czyli jak był zarażony to jeden wyrok = śmierć xD lepiej wyłącz TVPis lepiej będzie. A wiesz że jeszcze nikt na to nie umarł tylko na choroby współistniejące? W tym przypadku słabe serce. (usunięte przez administratora) z takim myśleniem jak Ty nie brakuje.

Vpn
@Obiektywny

Zmarł bo był bardzo bardzo otyły, dlaczego był otyly bo jadł niezdrowe sprawy.. Zmarł w czasie kiedy panuje koronosciema... A 99% %lirowskich pachołkow łyknie wszysztko co się im poda na tacy przez lirowskich kielnerów którzy karmią lirowski ciemnogrod PROPAGANDĄ... P..

Tak3Nie
Taki mądry nie jeden był
@Vpn

Czekaj chwilkę mądralo jak tylko ktos to przyniesie do Leara to zobaczymy czy też będziesz taki wyszczekany mogę się założyc że będziesz ze strachu robił pod siebie a jeszcze jak ci dadzą respiratorek to już tylko ci płacz zostanie

Tak1Nie2
Netkacz
@Taki mądry nie jeden był

właśnie rozmawiam z pielęgniarką dr Leśko. z zaświatów? to pltoki. doktor żyje i ma się dobrze :)

Tak5Nie1
Że co?
@Netkacz

Dokładnie. Dr Leśko żyje i ma się dobrze. Pielęgniarka też. A w Learze ich uśmiercili ????

Tak4Nie
Raraarr

To od kiedy mają być 2 zmiany?

David19
@Raraarr

DLA MNIE MOZE NIE BYC WCALE ZADNEJ ZMIANY DLA MNIE LIR MOZE ZNIKNAC NAZAWSZE, AMEN

Tak16Nie1
Yy

To prawda że od lipca zwolnienia grupowe będą?

Tak5Nie
Nick

Jak będzie dalej taka praca to nie będzie wesoło czas zacząć szukać pracy

Ccccc
@Nick

Teraz to trochę już późno na zalezienie czegoś kolwiek.

TakNie4
Ona_18
@Yy

Zwolnień nie będzie. Zapytajcie koleżanki i kolegów do kiedy mają umowy, nie wszyscy mają na stałe. Nieprzedłużenie umowy to nie jest zwolnienie wg kodeksu pracy. Kończy Ci się umowa - do widzenia. Kto ma zostać i tak zostanie.

Tak4Nie3
@Ona_18

I tu się moja droga mylisz zwolnienia będą nie oficjalnie tarcza antykryzysowa kończy się 31 czerwca i zaczną zwolnienia jest masa nierobów i tych co chorują na okrągło redukcja ludzi przez kryzys i zrobienie zamiast Zmiany C dwóch zmian z z tych ludzi co pozostaną

Yayay

Co wyszło po dzisiejszym zebraniu z kierownictwem

Opamiętajcie się

Nie wiem skąd ta panika przecież w Learze nie ma i nie było koronawirusa to wszystko bzdury

Tak4Nie
Mn
@Opamiętajcie się

Chyba Nie wiesz co piszesz

Tak1Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Lear Corporation Poland II