Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Czy pracownicy w Lear Corporation Poland II dogadują się między sobą?

Xxx

Nie

@Xxx

Dlaczego tak jest? Kierownictwo tego nie widzi?

Zofia

Mocne zarzuty, ale skoro uważasz że taka praktyka miała tam miejsce no to może warto to zgłosić? Próbowałeś iśc z tym do szefa lub nawet do PIP?

Donosiciel

Pewna joanna z biura to narkomanka, niedoszła zamobojczuni. Osoba świadcząca usługi seksualne na różnych portalach erotycznych. Matka 10 letniego syna i rozwódka. Uważajcie na nią. Osoba która powinna być zwolniona w trybie natychmiadtowym

Aleksandra
@Donosiciel

a prace swoja w firmie wykonuje prawidlowo ? jesli tak, to co cie obchodzi jej zycie prywatne ?

XYZ

Jak wygląda w tym momencie zakończenie stosunku pracy ? Zwalniając się z własnej inicjatywy mogę liczyć na jakąś odprawę ? Czy mogę wykorzystać zaległy urlop ? Czy okres wypowiedzenia wynosi 3 m-ce , czy można go skrócić .

lolita
@XYZ

dwa tygodnie

@lolita

Serio tak mało? To chyba warto najpierw zacząć od szukania nowej pracy :D

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
Obserwator

Bieda straszna na Krojowni zamiast powiedzieć ludziom co jest grane to nasze kochane kierownictwo udaje że wszystko jest w porządku a wcale nie jest albo to Zamknijcie raz na Zawsze albo powiedzcie ludziom co jest .Bo ile można przyjść i nie wiedzieć co się dzieje

Natalia
@Obserwator

co takiego się tam dzieje, że mówisz, że firma się nadaje do zamknięcia?

****
@Natalia

Jeśli są robione takie stanowiska dla yogiego i nic nie robi tyle lat bo ma układ to tego nikt nie widział przez tyle lat on powinien się ostro wziąść teraz za robotę!!!

Lirowski zamordyzm

Lear Jarosław dale pozostaje w tym maseczkowym obłędzie, pan dyrektor niezabardzo wie co w tej kwesti zrobić, pragnę przypomnieć że wdychanie własnych spalin szkodzi jego pracownikom zagraża zyciu i zdrowiu wplywa negatywnie na wydajność ludzi, obudźcie się bo czasu nie pozostało zawiele.

Baribal
@Lirowski zamordyzm

Dyrektor niech sam nosi te maski ja wiem że boi się że Wykorkuje ale chyba czas najwyższy by ludzie zaczęli oddychać normalnie

@Lirowski zamordyzm

Święte słowa. Zamordyzm od 2 lat nielegalny a w tym dziwnym zakładzie trwa nadal . Nieznajomość prawa ( bezprawia ) szkodzi .

Tu

I dalej zwolnienia się szukuja

@Tu

Przecież ten zakład padnie ( jak wszystko za niedługo ) . Polecam magazynowanie żywności a kto na wsi mieszka niech zainwestuje w nasiona i zwierzęta.

@Tu

Skąd wiesz?

$$$$
@pracownik

Jak 494 się kończy to chyba wiadomo, że będą zwolnienia ale to było do przewidzenia zwolnienia są od 3 lat i ten zakład schodzi coraz niżej. Już są wszędzie 2 zmiany. Co dalej??? później będzie 1 zmiana i sama rodzinka :)

@$$$$

Od kiedy kończy się 494 i od kiedy te zwolnienia. Nie ma nowych zamówień? A co z biurami, też będą zwalniać?

AK47

Degeneracja do kwadratu a "pani stasia" (taka stara kwoka paląca papieroisy) z działu land rovera to dno jakich mało. Nalot dywanowy na to bydło to mało. Odradzam i przestrzegam że pracownicy to jacyś wykolejeńcy.

@AK47

Prawda.

Obiektywny

Od Marca Krojownia na dwie zmiany zostaną same (usunięte przez administratora) i leserzy a reszta do zwolnienia także los każdego jest przesądzony czy wam się podoba to czy nie czas na zmiany

OZNA
@Obiektywny

A jednak 3 zmiany będzie :)

Obserwator

Cudów ciąg dalszy tydzień temu Zmiana B do likwidacji dziś już wracamy na 3 zmiany a to wszystko dzięki pomysłom Naszego Cudownego Kierownictwa które nie wie co ma robić odstawiacie taki KABARET że pasuje was w Głównych Wiadomościach puścić !!!

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Lear Corporation Poland II? Na Praca.gov.pl jest 17 stycznia kilka ogłoszeń.

Baribal

Jaka rekrutacja ? Ludzie się zwalniają hurtowo a ty tu wyskakujesz z takimi rzeczami ????????????????

Obyty

Zwolnieniami się przejmujecie! Za 2 lata i tak już zakładu nie będzie, nowa umowa wynajmu podpisana tylko na ten okres i drzwi zamknięte.

Majsterkowiczka
@Obyty

Też to słyszałam, powoli małymi kroczkami idziemy ku końcowi

Xyz

Witam, Czy warto przyjąć się do waszego zakładu ? Jak wygląda sprawa z zarobkami, ile płacą na godzinę ?

@Xyz

Są mega zwolnienia .

@Ja.

I Kiedy te zwolnienia i ile osób? :/ Ktoś coś wie?

Obiektywny
@Wiatr

Narazie zwolnienia wstrzymane ale jak wszyscy widzą od kąd Land Rover 405 zakończył produkcje to brakuje pracyi lepiej juz nie będzię niech wam nikt bajek nie opowiada kto z was ma coś na oku niech szuka żeby pózniej nie był zdziwiony że jak go zwolnią to nic nie dostanie

Co się dzieje w zakładzie podobno po wczasach będą tylko dwie zmiany i 300 ludzi do zwolnienia

Byku
@405

Takie plotki krążą zobaczymy czy tak bedzię ja płakał nie bede ale inni tak

To na pewno plotki.

@Zainteresowany

Raczej nie plotki ale nie martw się pracy jest tyle dokkoła że napewno coś znajdziesz

Jarek
@Michał

Ale to zwalniają tylko z produkcji czy z biur też?

@Michał

A skąd wiesz, że to nie plotki. Już tak nie raz mówili i nie zwalniali.

Co taka cisza?

@405

I jak? Wiadomo coś więcej na ten temat? Pytam jako osoba zainteresowana pracą tutaj, czy warto teraz dowiadywać się o pracę w Lear?

Elein
@405

Już nie ma ludzi. Wielu się zwolniło, część przeszła do Mercedesa, (usunięte przez administratora) Przerażające jest co się dzieje w tym zakładzie. Dobrze, że coś ruszyło w gospodarce i wiele firm rekrutuje. Już wcześniej pisałem, że zostaną tylko ci, i których można zaobserwować syndrom sztokholmski.

@Elein

Wiadomo co z naszą pracą? Ze zwolnieniami?

Joker
@405

Powiem tak zaczni j sobie szukac nowej pracy bo Zakład jest w kryzysie i zacznie jeszcze chwile zwalniac ludzi i nie ważne że pracujesz 10 czy 15 lat i tak aut to już przesądzone

@Joker

Jak masz znajomości to cie nie zwolnią. NIe ważne jaką masz umowę. W lear zwalniają tylko tych co dostali tą pracę bo mieli kwalifikacje. Przymilajcie sie do kierownictwa z biur produkcji i Hr - chociaż to drugie jest trudniejsze.

Jeśli tak dobrze znasz Lear Corporation, to może wspomnisz coś o wysokości wynagrodzenia? Albo jeszcze lepiej - może jesteś w stanie podać widełki płacowe? Byłbym wdzięczny! :)

@405

I co z tymi zwolnieniami?

@Elein

Co konkretnie się dzieje w Lear Corporation? Co jest przerażające? Dlaczego ludzie się zwalniają z firmy? Wymienisz jakieś konkrety? :P

Mati
@Marcin

Sprawa jest prosta wynagrodzenie zawsze takie jak na chwilę obecną ile wynosi minimalna krajowa

@405

To kiedy te zwolnienia będą?

@405

To kiedy te zwolnienia i ile ludzi?

@Wiatr

Zwolnienia w tym momencie wstrzymane bo są zamówienia .

Damian

Jak wygląda u was praca godzinowo czy są nadgodziny obowiązkowe, 12,?

@Damian

Zakład nie rekrutuje nowych pracowników. Są ogromne zwolnienia.

@Ja.

Dużo osób zwalniają? Ja poleciałem w zeszłym roku, jak były te grupówki.

Japaa
@Ja.

Czyli ile osób, jakie działy.

@Japaa

Na pewno Land Rovery , z biur ludzie też lecą .

Byly
@Ja.

Z biur powinni najwięcej zwolnić. Niemili, niekompetentni, zatrudnieni po znajomościach. Hhry, Inzyniering.....

Japaa
@Ja.

Kega z Jakości mówił mi że unich nikt, a w Zakładzie około 30 osób.

@Japaa

Będą bony na swieta? Jak tak to kiedy?

Są bony .

Ktoś już coś wie o zwolnieniach?

Ponoć 600 ludzie we wrześniu

Biuro
@123

A do biur nie szukają czasami nikogo?

@Biuro

A kto to może wiedzieć ????

@123

Czy to prawda z tymi zwolnieniami?

@Biuro

Są zwolnienia.

Prywatna opieka medyczna w jakiej firmie? Ile jest dofinansowania do wakacji, i ile jest premii absencyjnej?

W

Jutro już pierwsze zwolnienia?

@W

Już w czwartek były zwolnienia

Była

Dużo osób zwolnili?

Czy Lear Corporation Poland II organizuje staże dla studentów?

buczuczu

Nie.

Tak

Roberto

500 osub mają zwolnić audytorski i majstrowie też

@Roberto

Mam pytanie, bo nie wiem co robić - jestem na chorobowym i nie wiem czy wracać do pracy, czy będą zwalniać?

Czy ktoś tu jest?

JA.
@Roberto

Zwolnią wszystkich , los zakładu jest przesądzony . Teraz tylko czekać aż psiapsiuły zaczną na siebie donosić ... Sorry

Szymon
@JA.

Dlaczego los firmy jest przesądzony? Jakieś kłopoty finansowe? Z tymi zwolnieniami to prawda, czy tylko takie niesprawdzone plotki?

****
@Roberto

Najwyższa pora zacząć szukać pracy bo jak 500 osób zwolnią to nikt nic nie znajdzie

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II