Opinie o Lear Corporation Poland II w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Polska

jestem kim jestem

Nie ma to jak szukać pracy w której nic bie trzeba robić, a potem jacy to bee ludzie nią dyrygują narzekać. We wszystkich zakładach na strefie jest tak samo, a robiłem w kilku i jak mi się nie podobało to poprostu dziękowałem. Jakiś czas tu pracuje i co naj ważniesze wypłate na czas dostaje a jej wysokość jest jak na całej strefie. a dzieki nadgodziną dużo wieksz :)

Co ty piszesz gorszych [usunięte przez moderatora] juz niema a po 2 jak oni traktuja kogos tak maja

on ona

sid - 2013-07-27 19:10:07 mike - 2013-07-27 11:34:35 [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora][usunięte przez moderatora]Każdy zasługuje na taką opinię jaką sobie wyrobi.

Lewar

[usunięte przez moderatora] Co wy chcecie od [usunięte przez moderatora]? Gdyby nie on juz byscie nie pracowali! Zawsze byl za ludzmi i bedzie! [usunięte przez moderatora] Przeciez wszystko jest zalezne od waszych wynikow na jego zmianie! A zreszta... Z kim tu gadac...

Ja...

Przecież pisałem kiedyś,jak podpadniesz [usunięte przez moderatora],albo nie zaakceptuje kogoś,to kara nie dając umowy. To praktyka pana [usunięte przez moderatora] i[usunięte przez moderatora]-normalka i nic nowego. Ważne,że góra ma za co jechać. Ci którzy nie mają urlopow idą na bezpłatne i [usunięte przez moderatora] kogo obchodzi,że nie będziemy mieli za co opłat zrobić i za co żyć. Work nie podpisuje z nimi umów,dopiero jak wrócą z bezpłatnych . [usunięte przez moderatora] Ja byłem na rozmowie i nie wracam do Lear po urlopie...

Montaż...

Wypłaty nasze to jakaś żenada w tym miesiącu.Ja nie dostałam umowy,mimo że pracuje pół roku,pan kierownik odciął mi tym samym dostęp do socjalu,czyli pieniążków za wczasy pod gruszą i innych przywileji. Dzieciom od 3 miesięcy nie mogę rowerka wziąć na raty,bo umowa na miesiąc.Tym sposobem będziemy wakacje spędzać w domu,bo na nic mnie nie stać...masakra

Kamil

pracownik ktory pracuje po 12 godzin to czlowiek myslacy o kanapce cieplej kapieli i poduszce potem juz mu sie zlewa dzien z noca a poduszke chce calowac a zone mija w progu ale nie rozmawiaja bo ona jeszcze dzieci do przedszkola zeby zdazyc na swoja zmiane. nadzien wyplaty cicho siadaja przy sobie ona rozwija niekonczace sie rachunki i placze ukratkiem on ja przytula i mowi ze wszystko bedzie dobrze a bartusiowi kupimy nowe buty za miesiac

Kamil

Ja haha nie o plotkach. Firma sama w sobie to prestiz niedoscigniony,firma to duma do uzewnetrzinania swej potegi na rynku globalnym.Firma to ludzie ktorzy ja tworza to ja i ty.I tutaj dzisiaj pan [usunięte przez moderatora] na zebraniu w stolowce powiedzial ze mogbly policzyc na palcach jednej reki tych ludzi, mialem przyjemnosc byc przy zakladaniu firmy, kaski, baraki, cianota i tylko spawalnia i montaz rozbieranie i skladanie czesci prowizoryczny magazyn wieczne liczenie czesci, az nagle zebranie zamowienia spadly i sa dwie listy jedna zwolnil lear oddaj klucz od szafki,kask i polar zadzwonimy do ciebie.tak zadzwonili ale kto bedzie czekal. Wczoraj w samych superlatywach przedstawial pan nam wspolprace z firma LEAR ale pewnie sam w to nie wierzy ,mowil pan o nie do przebicia najlepszym zakladzie LEAR na swiecie przeciez nie potraficie jednego dobrego pracownika utrzymac to o czym pan mowi.Wczoraj pana nic nie zrozumialem nie musialem bo przeciez jest pan bardziej specjalista od produkcji a nie pracownikiem socjalnym i tu jak na produkcje zdal pan u mnie egzamin jezeli chodzilo o udoskonalanie i wdrazanie projektow to 5 jezeli hahaha o socjalne sprawy to nawet ten drugi pan na niewiele sie zdal Ludzie ktorzy tak naprawde chcieliby byc filarem produktywnosci a i moze udoskonalenia niektorych rozwiazan zazwyczaj omylnie posylani sa na urlop bezplatny byc moze wisa wi sie na nich poznaja wiem ze niema pan na to wplywu ale skoro pan tak przekonywujaco tak mowil ze to wy tworzycie firme to dlaczego tak pozwala sobie na usuwanie produktywnych ludzi [usunięte przez moderatora]

zzz

Ja... - 2013-07-11 17:39:52 Moi drodzy [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora] W tym miesiącu średnia płaca z nadgodzinami i po wyższej stawce tj 1840-wyniosła na rękę 1600 zł. Niestety i tak zawsze się znajdzie ktoś,kto się wyłamie i dalej będzie jak jest.jeśli chodzi o montaż a5x to zależy gdzie się trafi i na jaką zmiane. ja byłam jakiś czas u [usunięte przez moderatora] na zmianie i muszę powiedzieć, że nie było tak źle. dziewczyny w porządku w miare zgrane nie było osoby która by mi nie pomogła. pogadają, ale robią swoje są wyjątki ale można tam spokojnie przetrwać. co innego montaż 55 tam człowieka się traktuje jak psa. opiernicz i wyzywanie d najgorszych za puszczenie dziury czy nie dokręcenie śrubki nawet słyszałam, że ostatnio ostra awantura tam była o to. 58 z tego co słyszałam zupełnie parodia zero zgrania [usunięte przez moderatora], ale mowie nie byłam tam tylko słyszałam. jakbym mogła to bardzo chętnie bym tam wróciła

Ja...

Moi drodzy [usunięte przez moderatora] W tym miesiącu średnia płaca z nadgodzinami i po wyższej stawce tj 1840-wyniosła na rękę 1600 zł. Niestety i tak zawsze się znajdzie ktoś,kto się wyłamie i dalej będzie jak jest.

wtf

Cała prawda.... - 2013-07-09 22:37:43 Normalnie mam już dość czytania tych głupot i napiszę prawdę o Lear po moich 3 i pół miesiącach doświadczenia pracy w tym zakładzie.Odeszłem sam,żeby nie było że to z zemsty piszę.Zakład na początku wydawał się ok,ale z tygodnia na tydzień nie wierzyłem własnym oczom i uszom.Po odmowach pracy na kolejnych 12-stek,umowy masz nie przedłużonej(umowa przeez agencję na miesiąc),postawisz się panu [usunięte przez moderatora] lub nie daj Boże panu [usunięte przez moderatora].Z tygodnia na tydzień w|w panowie rozpanoszyli się do takiego stopnia,że wymyślali gdzie kogo wywalić za swoje nieudacznictwo.Rozmowa tych panów z inteligentym pracownikiem nie istnieje [usunięte przez moderatora]. Nikt za nic nie przeprasza i nie prosi,pan [usunięte przez moderatora] często ma dziwne oczy i ma odruchy,których można podejrzewać o. niekontrolowane-nie wiem dlaczego,biega po hali ,jest nadpobudliwy i rozmawiając gryzie paznokcie-fuj! [usunięte przez moderatora] Nie mam pojęcia kto na to pozwolił?i z tego co wiem trwa to nadal,zostało bardzo mało ludzi nawet takich,którzy pracują po 3,4,5,6 miesięcy,są na zwolnieniach albo uciekli z tej fabryki [usunięte przez moderatora].Szkoda,bo gdyby Was szanowali nie byłoby takiej rotacji pracowników a przy tym takich mega-reklamacji. Taką fabrykę tak zmarnować to wstyd jakich mało! Pozdrawiam wszystkich ,bo WSZYSCY tam ciężko pracująPrawda. Tyle, że [usunięte przez moderatora] prawda. Durni ludzie dają sobą pomiatać i Ty także. To nie kilku kierowników i [usunięte przez moderatora] z a5x są winni tylko pracownicy, którzy nie "umią" upomnieć się o swoje prawa.[usunięte przez moderatora]

Cała prawda....

wtf

...... - 2013-07-07 13:28:33 Po co ty jesteś w tym zakładzie jak tak Ci jest źle!!!!!!! to się zwolnij zrobisz coś dobrego,dla tej firmy i dla ludzi na twoje miejsce znajdą się osoby które będą z chęcią pracowały i nie będą pisać takich głupot na czyjś temat. (usunięte przez moderatora)

......

wtf

...... - 2013-07-06 16:12:04 Dokładnie tak jak piszesz. Ci którzy się opierniczają mają czas na plotki i własną wersje wydarzeń, a nasz kierownik zioło wcale nie jest taki zły. Robi swoje i nie pozwala wejść sobie na głowę TAK DALEJ A BĘDZIE LEPIEJ. tych nierobów połapać i dać im kopa na do widzenia (usunięte przez moderatora)

......

ktoś:D:D:D

(usunięte przez administratora) tak że aż sie zygac chce marudzicei cisnieceie z kierasami a za pewne nie tylko ja ale wiele innych osób robi swoje i sie do nich nie (usunięte przez moderatora) i nie ma zadnej lipy wystarczy przychodzac do tyrki zajac sie własnie nia a nie plotkowaniem i statystowaniem nie tedy droga (usunięte przez moderatora) wezcie sie za siebie bo w koncu inni zrobia to za was i wtedy bedzie płacz i lament

gość

Ludzie wiedzę,że największą przyjemność sprawia wam szarganie czyjegoś imienia... Dajcie sobie z tym spokój bo niczemu to nie służy. Możecie zbluzgać moją wypowiedź i tak mam to gdzieś bo jestem tu gościnnie!! a Wiecie dlaczego?? Bo włos się jeży z uwagi na poziom waszych postów i używanych sformułowań. Myślicie że jesteście wszechmogący na tym forum?? W taki sposób potraficie podbudować swoje ego?? Najlepiej jest ponarzekać jak mi źle, ja robię wszystko a oni nic. Fakt jest taki:PUNKT WIDZENIA ZALEŻY OD PUNKTU SIEDZENIA. Zatem życzę wszystkim abyście w przyszłości dorobili się wyższej posady i opili tego domniemanego miodu... w 100% zapewniam, że ten PUNKT zdecydowanie się zmieni... ps. tymi wszystkimi wypowiedziami ukazujecie się w świetle, że operator oznacza osobę przy dobrym wietrze po maturze... Dobrze wiemy że tak nie jest! Zatem nie wypowiadajcie się za ogół społeczności Lear Powodzenia

Ja...

No i jest tak,jak być już powinno dawno temu,[usunięte przez administratora] jak wieść niesie dobra,[usunięte przez administratora] jest do odstrzału.Ja już wczoraj kupiłem szampana.Otworze,jak pisałem. Polecą wszyscy,którzy doprowadzili taką firmę do stanu w jakim jest. Przyjdzie nowy dyro,nowi kierownicy,nowi liderzy! Pracować będziemy tak samo ciężko,ale bez wyżywających się na nas i stosujących [usunięte przez administratora]kierowników! Oby nikt więcej nie stracił pracy,bo odmówił pracy na nadgodzinach! i kiedy nie może przyjść w sobotę bo dziecka nie ma z kim zostawić! NARESZCIE!!!!!!!!!koniec prywatnego folwarku [usunięte przez administratora] ijego podnóżków!!!! I mamy pierwszą sprawę wniesioną przez pracownika do sądu!!! Brawo!!!!!!!

xxx

A ty się ich trzymałeś i prowadzałeś,jak zwolnili to zmieniłeś zdanie. Jesteś żałosny.Lepiej pracy szukaj a nie śledź cały czas tego forum. Widać że tu cały czas przesiadujesz i fachowych porad udzielasz. Może minąłeś się z powołaniem , już wszyscy twoimi wpisami są znudzeni.Tu ludzie chcą dowiedzieć się konkretnych rzeczy a nie czytać twoich wypocin i żali.

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Polska

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Kandydaci do pracy w Lear Corporation Poland II napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lear Corporation Poland II