Opinie o Altar w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Altar. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Altar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altar w Kielce

yuppie

Czy ktoś mi odpowie? Czy w tej fimie naprawdę jest tak źle jak to wygląda?

Krasnal Poziomka

10/10! Wyślij to Prezesowi. Ale pewnie jego to i tak nie ruszy. Mam nadzieję, że nowy rok przyniesie jakieś zmiany, a jak nie, to trzeba się będzie stąd ewakuować.

yuppie

No i jestem w kropce czy w ogóle zaczynać tam pracę jak mnie przyjmą czy nie? Naczytałem się tu takich rzeczy że już sam nie wiem. Czy warto zaczynac pracę w firmie(usunięte przez administratora)Z drugiej strony zawsze jakieś doświaczenie chyba zdobędę, nawet jak mnie zwolnią. A po studiach i tak stąd wyjadę do Wawy. Jak myślicie, warto w to wchodzić? Proszę o szczere opinie, co byście zrobili na moim miejscu.

Ludwik XIV

Do programmer: Programista zajmuje się programowaniem w Javie. Ale zatrudnienie programisty Java sporo kosztuje, bo oni mogą przebierać w ofertach. Więc zatrudnia się programistę, który wpisał w cv albo i nie, że widział kiedyś Javę. Przyuczy się go i programista Java za grosze gotowy. Zresztą nie jest to jakieś wyrafinowane programowanie, ale praca odtwórcza, więc każdy średnio rozgarnięty informatyk da radę.

Programista Java

Najdziwniejsza rozmowa, na której byłem. Zapytano mnie na samym początku, czy mógłbym pracować w jednym zespole z ... nekrofilem. Co to w ogóle ma wspólnego z programowaniem? No ja pierd...!

Czy mógłbyś pracować w jednym zespole z nekrofilem?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
yuppie

To znaczy że na przykład w dresie można przychodzić na codzień?

pixie
@yuppie

Gorzej...

someone

Do pracy przychodzisz ubrany dowolnie. Jedynie w przypadku spotkań z klientami lub wystąpień obowiązują stroje bardziej formalne. Nie oznacza to jednak zawsze bycia pod krawatem. Oczywiście na poważne spotkania biznesowe wypada raczej przyodziać garnitur, ale na "luźniejszych" rozmowach czy wyjazdach technicznych może być tzw. "casual suit" lub codzienny. Formalnie spisanego dresscode'u nie ma, trzeba kierować się zdrowym rozsądkiem. Co do rozmowy rekrutacyjnej: przeważnie kandydaci przychodzą w garniturach bo jest to najbezpieczniejsze przy takich okazjach. Jednak myślę, że brak krawata nie będzie potraktowany jako problem. Byle wyglądać jak cywilizowany człowiek na poziomie ;)

yuppie

Czy w ogóle w tej firmie można przychodzić do pracy na luzaka bo rożne opinie słyszałem?

yuppie

No nie wiem, jak byłem w Warszawie na rozmowie to garnitur obowiązkowo chociaż nie czuję się w tym konfortowo dlatego pytam. A w pracy jak się chodzi? Jak jakiś dreskod?

czlowiek

A kto Ci każe przychodzić w "garniturze i krawacie". Panuje powszechna opinia, że na rozmowę kwalifikacyjną powinno się przyjść ubranym "schludnie". Nie oznacza to jedynie garnituru. Pamiętaj żebyś nie przyszedł w dresie i będzie ok

yuppie

Czy na rozmowe klasyfikacyjną trzeba przyjść w gatniturze i krawacie? Czy bardzo przywiązują wagę do ubioru w tej firmie?

p

To pytaj. Nikt ci nie broni.

javoviec

Bo chcę. A co - nie wolno nawet zapytać? W innych firmach zajmuje to 5 lat, a ile w Altarze? Serio pytam.

p

A na (usunięte przez administratora) chcesz to wiedzieć?

javoviec

To jak to jest z tym moim pytaniem? Dowiem się wreszcie, czy nie?

p

Programista jak sama nazwa wskazuje zajmuje się programowaniem.

programmer

W ofertach pracy są stanowiska: Programista C Programista Programista aplikacji mobilnych Rozumiem, że "programista C" tworzy w C, zatem czym zajmuje się osoba na stanowisku "programista"? Czemu nie ma stanowisk typu "Programista Java"?

javoviec

Jak wygląda ściezka kariery w Altarze? Po ilu latach zostaje się Starszym Programistą?

Bohemian

OK, to kiedy mogę przyjść? Czy mam wysłać najpierw CV? Mogę się powołać na forum?

p

Jeżeli reprezentujesz sobą poziom powyżej kieleckiej średniej, umiesz podporządkować się poleceniom przełożonych, masz wysoki poziom odporności na stres - zapraszamy !

Bohemian

Nie wiecie czy te oferty pracy ze strony firmy Altar są ciągle aktualne?

Zostaw merytoryczną opinię o Altar - Kielce

• Jak się pracuje w Altar?

Zobacz opinie na temat firmy Altar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altar?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altar?

Kandydaci do pracy w Altar napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altar
1.8/5 Na podstawie 301 ocen.

Altar