Opinie o Mfind Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Mfind Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mfind Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mfind Sp. z o.o. w Warszawa

Kamil dyrektor

Niech wszyscy wiedzą że jest tutaj Pan kierownik pisany przez duże K który stosuje (usunięte przez administratora) na pracownikach. Notorycznie wymuszane są nadgodziny i to nie prośbą tylko wzbudzaniem strachu i terrorem. Jeżeli pracownicy nie zgadzają się na tyranie po godzinach czy pracę nawet po 13 godzin to Pan kierownik óficjalnie deklaruje wyciągnięcie konsekwencji służbowych. Tak tu jest od dawna

Pracuje w firmie i nie wiem kto pisze takie opinie. Pan dyrektor nie jest łatwy we współpracy, ale jeśli ktoś pracuje uczciwie to może liczyć na bardzo dobre wynagrodzenie jak na Radom. Nadgodziny są dobrowolne. Pracowałem w różnych firmach i współpraca na linii przełożony - pracownik wcale nie są najgorsze. Kamil wymaga, ale jednocześnie potrafi kogoś kto się stara i chce pracować.

Zadowolony

Moim zdaniem to dobry pracodawca. Przede wszystkim – pensja na czas, w odpowiedniej wysokości ???? nie trzeba zostawać po godzinach, a jeśli taka sytuacja się zdarzy, to oczywiście dostajesz za to kasę lub możesz wziąć dodatkowy wolny dzień.

Pracownik Nowy wpis

Potrafi docenić*

Paulina Nowy wpis

Niezła próba Kamil :)

Witold Nowy wpis
@Paulina

Nie zgadzasz się z tą wypowiedzią? Co w takim razie sądzisz o pracy w Mfind? Możesz powiedzieć jak oceniasz tego pracodawcę jeśli mowa o wynagrodzeniu oraz o atmosferze w pracy? :)

Zadowolony

@Zadowolony

Ta opinia jest napisana przez kierownika firmy i jest wierutnym kłamstwem.

@Pracownik

Ale co jest kłamstwem? Dodatek za nadgodziny ?

AniaAnia

Dodatków aż tyle, że można nawet 2000 pln zarobić za 200 godzin pracy

@AniaAnia

Znam osobiście osoby, które zarabiają ponad 8 tyś na rękę.

Zwykły szary pracownik Nowy wpis
@Zadowolony

A ja dopisze tylko, że nie wiem jakie trzeba mieć wyniki żeby zarabiać 2 tysiące, jak większość osób, które mają nadgodziny i robią wyniki zarabiają pieniądze od 5 tysięcy w górę.

Zapomnijcie o pracy tutaj

Ja znam Kamcia od dawna. To egocentryk w dodatku sfrustrowany i bez jakich kolwiek kompetencji. Jedyne co potrafi to mobbingować ludzi żeby ze strachu nikt nic nie pisnął dalej. Szczegulnie na umowach śmieciowych. Prześlizguje się po firmach to tu to tam i jak się zarząd zorientuje jakiego eksperta zatrudnili to szybko spakuje manatki. Już niedługo kochani.

Kamcio dyrektor
@Zapomnijcie o pracy tutaj

Oby

ojciec dyrektor

Praca fajna jeśli umiesz sprzedawać i nie boisz sie rozmawiać z ludźmi,na plus załoga zarobki nie są złe. Jeśli chodzi o minusy to na pewno ojciec dyrektor zwany królem Radomia,chłop co nie ma zielonego pojęcia o branży ubezpieczeniowej,nie motywuje tylko oczekuje,gdyby nie on byłaby to firma mlekiem i miodem płynąca,zawsze coś jest nie tak jak cię nie lubi to masz problem. Dziwię się właścicielom spółki,że trzymają takiego "specjalistę" na tak wysokim stołku.

Bik
Kandydat
@ojciec dyrektor

Jeźeli ktoś z zarządu to czyta to wszyscy sprzedawcy z Radomia i Warszawy mamy wielką prośbę. Proszę usunąć gnijące jabłko i człowieka który nie wytrzymałby nawet jednego dnia w sprzedaży

Specjalista d.s. ubezpieczeń
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Co do przebiegu samej rekrutacji to można odnieść wrażenie, ze presesowi, a co za tym idzie nie zależy na pracownikach z doświadczeniem, a poszukują kogoś kto nie zna swojej waertości, tak żeby zaoferować głodowe zarobki.

Pytania

Było około 10 pytań z zakresu ubezpieczenia

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marta

Hej, mógłby ktoś napisać jak to jest z nadgodzinami w Mfindzie? Pojawiają się na ten temat różne komentarze a chciałabym dowiedzieć się jak to wygląda faktycznie.. Jak często nadgodziny się zdarzają? Jak są płatne? Czy są obowiązkowe?

Kamila
@Marta

Jak trafiłaś do zespoły warszawskiego to chwal Pana. Tam zarządza ogarnięta dziewczyna, nadgodziny rozsądne i dobrze płatne. Jeśli jednak trafiłaś do Radomia, to zastanów się 3 razy zanim zaczniesz pracę. Tam zarządza koleżka co mu się wydaje, że szeryfem całego Radomia został. Pewnie w całym swoim życiu nie osiągnie nic więcej poza gnębieniem ludzi na Call Center. Nadgodziny z dnia na dzień, nie prośbą a groźbą. Jak nie zostaniesz na polecenie szeryfa, to masz tyły na zawsze. Może też Cię zabrać na rozmowę, po której będziesz płakać. Całe żeńskie Call Center w Radomiu płakało przez tego .... Pana Dyrektora.

Kamil dyrektor

Kamil z Radomia
@Kamil dyrektor

Ten pseudo kierownik, każe się nazywać dyrektorem, bo jego EGO niestety jest wyższe od IQ. Nie panuje nad niczym: ani nad ludźmi ani nad sprzedażą, ale dobre samopoczucie ma ciągle. Jego wiedza skończyła się na tabelce z grafikiem bo w wymuszaniu godzin jest perfekcjonistą. Ciągle wprowadza zmiany, jest chaotyczny i nie można się z nim porozumieć. Zwalnia i zatrudnia według własnego widzi mi się. Zero profesjonalizmu. Wcześniej pilnowały go jakieś osoby z Warszawy a teraz hulaj dusza. Robi co chce. Wstyd dla instytucji finansowej, która go zatrudnia

Na jakie benefity można liczyć w Mfind Sp. z o.o.?

Edi
@Pytanie

Na rzadne. Możesz liczyć na pyszną kawę...jak sobie kupisz w żabce.

Tomek

Hej, chciałbym zapytać na jaką pensję można liczyć na początek? I jaka jest atmosfera w pracy, warto aplikować?

Hogan
@Tomek

Na początek dostaniesz niższą stawkę i dodatkowo będziesz sobie słabiej radził, niż pracownicy który pracują dłuższy czas, ale to normalne. Kiedy już się wdrożysz szybko możesz to zmienić, jeżeli będziesz robił dobre wyniki i zdobywał doświadczenie - przełoży się to na wyższe zarobki.

Wika
@Tomek

Ja pracuję już dłuższy czas i na atmosferę nie narzekam. Nie ma mowy o mobbingu czy przesadnym stresie - ważne żeby skupić się na swojej pracy, a nie na pogaduchach. Ale w przerwie przy kawie zawsze jest z kim pogadać.

Urszula
@Wika

Zdarzają się nadgodziny? I czy są do odbioru lub odpłatne?

@Wika

Następne kłamstwo.

Urszula

Jak w niku, jest tam i zapewne jest Wam z tą Panią przeuroczo :) pozdrowienia z grupy Clickad!

Ojjj tak
@Urszula

Odkąd ta Pani pojawiła się w firmie w ciągu 2 miesięcy z działu marketingu odeszły wszystkie osoby...

Baczny obserwator
@Ojjj tak

Roszady w zarządzie jak w kalejdoskopie, czwarty prezes w ciągu 12 miesięcy. A ta urocza z clickadu to jeszcze tam się ostała?

Marta
@Ojjj tak

Dlaczego? Wchodząc na forum chciałam dowiedzieć się czegoś o pracy w Mfind i Twój komentarz mnie trochę zaniepokoił.. Mógłbyś opisać sytuację dlaczego te osoby odeszły?

Kandydatka
Kandydat

Cześć, proszę o opinię na temat stanowiska Product Owner. Jak wyglądają warunki pracy? Jakie są wymagania? Czy jest praca zdalna? Na jakiego rodzaju wynagrodzenie można liczyć? Jak z atmosferą w pracy?

Madzia

@szkolenia to super a mogę jeszcze się dowiedzieć czy istnieje jakiś pakiet dodatków do pensji?

Czy w Mfind Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

szkolenia
@Pytanie

W MFind są szkolenia i wewnętrzne i zewnętrzne. Jeżeli ktokolwiek potrzebuje podwyższenia swoich kwalifikacji w dziedzinie która może przysłużyć się w firmie wówczas staramy się wyjść naprzeciw takim oczekiwaniom.

Nie warto

Od miesięcy jest bardzo źle, nie spotkałem się z czymś takim w żadnej firmie. Wszystkie negatywne komentarze niżej są prawdziwe, te pozytywy to ściema.

Dramat

Te ostatnie konwersację jaka ta firma jest super to chyba wymiana zdań ludzi zarządzających. Nic z tego nie jest prawdą, firma przeniosła nas do innej lokalizacji, ponieważ nie mieściliśmy się w biurze... Po 2 miesiącach zarządziła powrót do starej lokalizacji i zastaliśmy tam pustki, ludzi wymiotło z tej firmy i nie było to jeszcze czasy wirusa. Cieszę się bardzo, że już tu nie pracuje, a nawet żałuję, że nie ulotniłam się wcześniej. Dramat!!

Magda
 Rekomendacja

Może i ja wtrącę parę słów, tutaj można tez pracować zdalnie, co dla mnie było duuużym plusem. Większość czynności wykonuje się w końcu na komputerze a jeśli można robić to w swoim mieszkaniu to jest to duza wygoda. Miałam taki moment, ze musiałam wrócić do domu rodzinnego pod Wawą i codzienne dojazdy były dla mnie męczarnią. Wtedy korzystałam z tej opcji, pracodawca nie miał z tym problemu

Ala

hej hej, wiecie może czy szukają w Mfind kogoś nowego? Szukam pracy dłuższy czas i zastanawiam się, czy do nich warto aplikować.

Ariel
@Ala

Nie wiem, czy szukają, ale zawsze można spróbować wysłać CV. Czy warto akurat do tej firmy aplikować- myślę, że tak. Moja żona pracuje tam już ładnych kilka miesięcy i nie narzeka.

Ryba
@Ala

Dla mnie największym plusem jest możliwość rozwoju. Pamiętam, że jak tu przyszedłem, to była jedna z moich pierwszych dłuższych stażem prac, ale mogłem liczyć na pomoc współpracowników i konsekwentnie z upływem czasu wdrażałem się w nowe obowiązki. Nikt cię tu nie rzuca od razu na głęboką wodę, bo wiadomo, że wtedy można szybko się zniechęcić. W mfind masz regularnie szkolenia itp. więc cały czas rozwijasz się, a to też przekłada się na możliwość awansu i lepszych zarobków.

Ala
@Ryba

To już sporo newsów napawających optymizmem ???? A jaka tam panuje atmosfera? Czy to typ korpomiejsca?

Ryba
@Ala

Według mnie atmosfera jest w porządku. Wiadomo- z jednym dogadujesz się lepiej, z drugim gorzej, jak w codziennym życiu. Ale ogólnie można liczyć na pomoc innych i czuć takie zgranie w zespole. To nie jest taka korpo atmosfera, że każdy patrzy w ekran swojego komputera i słowem się do Ciebie nie odezwie itp.

Nie jest aż tak źle

W mfind są naprawdę fajni ludzie, tworzący super zgrany team Sprzedawców. Oczywiście, jak wszędzie, znajdzie się i tu czarna owca, która nie wie w jakim celu przychodzi do pracy, psuje atmosfere i oczekuje prowadzenia za ręke. Księgowa to osoba, która nigdy nie odeśle Cię z niczym - wyjaśni, pomoże, doradzi w kwestiach ksiegowych i HR, należy do tych kilku osób które mają wiedzę i chęci, wie po co przychodzi do pracy. Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Niestety, sama cudu nie sprawi. Same warunki pracy są dobre. Sprzedawcy mają jedną z najwyższych podstaw na rynku. Rzeczywiście socjal jest ubogi ale to młoda firma - wszystko przed nią.

#mfind_czy_punkta
@Nie jest aż tak źle

Mocno nie aktualny wpis... osoby, które zakładały Mfind już od dawna tam nie pracują...

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Mfind Sp. z o.o.?

nowy
@Pytanie

Narzedzia pracy sa standardowe, jak to w pracy biurowej - biurko, komputer, telefon. W przypadku jakis awarii sieci szybko naprawiane. O narzedziach pracy na wyzszych stanowiskach sie nie wypowiem.

alibaba

Ogólnie sam Mfind i system premiowy w firmie jest jak najbardziej ok. Pracowałem tam ponad rok, więc mogę coś powiedzieć i serio nie jest źle! Oczywiście jeśli ktoś chce pracować a nie ściemniać

Srámnamfind

(usunięte przez administratora) na wszystkim,nie płacą na czas a jak płacą to za mało wszyscy którzy dłużej pracowali już odeszli,firma na skraju upadłości nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Mfind Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mfind Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Człuchowska 74 lok. U1