mfind sp. z o.o.

Opinie o mfind sp. z o.o.

słabo

szefostwo to jakaś banda dziwaków, zarobki bardzo marne

Ferdynand Magellan

W mfindzie jak na statku, każdy musi znać swoje miejsce aby wszystkim pracowało się przyjemnie. Załoga dobierana zarówno pod względem umiejętności zawodowych jak i pod względem zdolności interpersonalnych. Każdy ma swobodę działania, wpływ na ostateczny kształt produktu. Bardzo cenimy sobie umiejętności współpracy w zespole, gdyż zależy nam na zadowoleniu klienta z produktu, który wszyscy tworzymy. Jeżeli nie boisz się wyzwań i ciężkiej pracy to serdecznie polecam! - Development Team

PP

Mfind to firma, która ceni proaktywność i zaangażowanie. Tutaj masz realny wpływ na finalny kształt produktu i środowisko, w którym pracujesz. Zespół jest bardzo pomocy i naprawdę łatwo się wdrożyć. Jeśli nie lubisz micromanagementu i cenisz sobie swobodę działania, odnajdziesz się tutaj doskonale. Firma sprzyja rozwijaniu umiejętności pracowników poprzez wyjazdy na konferencje, szkolenia, czy warsztaty. Ważnym aspektem jest work-life balance, który jest głęboko zakorzeniony w kulturze organizacyjnej. Tutaj naprawdę przyjemnie się pracuje. - Development

Kaczka58374

Pracuję od nie dawna, jest okej, grupa młodych ludzi, raczej otwarci, do pogadania. Wszystko można ustalić jak się mówi, czego się oczekuje. Bez nadęcia i bez spiny - godziny pracy do ustalenia, umowa o pracę, zatem spoko. Biuro nie w centrum miasta, ale blisko metra. Duzo się dzieje , firma chyba faktycznie do przodu, bo sporo ludzi teraz zatrudniają.

Marek27

Marketing - przyjazne i Dobre miejsce pracy - warunki finansowe do negocjacji w tym wybór rodzaju umowy - o pracę lub b2b. Atmosfera start-upowa co ma swoje plusy i minusy. Firma się bardzo szybko rozwija więc jest szansa na udział w dużym projekcie od samego początku.

Szkoda

kiepska lokalizacja, Bielany i z metra trzeba sie przesiadać do autobusu.

Pompon
@Szkoda 11.02.2017 02:11

Serio? Lokalizacja jest bardzo dobra... Możesz przecież przejść ten kawałek, a jak nie chce się chodzić, to przystanek autobusowy jest praktycznie pod samym budynkiem :)

laura

a jak wyglada kwestia zarobkow?

Bartłomiej Roszkowski
@laura 06.12.2016 10:22

Jedne z najwyższych wynagrodzeń w branży. Zapraszamy do indywidualnego kontaktu. Aktualne oferty pracy można znaleźć pod adresem https://www.mfind.pl/dolacz-do-nas/.

Nie jest aż tak źle

W mfind są naprawdę fajni ludzie, tworzący super zgrany team Sprzedawców. Oczywiście, jak wszędzie, znajdzie się i tu czarna owca, która nie wie w jakim celu przychodzi do pracy, psuje atmosfere i oczekuje prowadzenia za ręke. Księgowa to osoba, która nigdy nie odeśle Cię z niczym - wyjaśni, pomoże, doradzi w kwestiach ksiegowych i HR, należy do tych kilku osób które mają wiedzę i chęci, wie po co przychodzi do pracy. Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Niestety, sama cudu nie sprawi. Same warunki pracy są dobre. Sprzedawcy mają jedną z najwyższych podstaw na rynku. Rzeczywiście socjal jest ubogi ale to młoda firma - wszystko przed nią.

Zostaw opinię o mfind sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mfind sp. z o.o.