Opinie o Compek Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Compek Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Compek Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compek Sp. z o.o. w Warszawa

Dominika

No jeżeli ufać ogłoszeniom na firmowej stronie, to rekrutują na pozycję Handlowiec - art. biurowe oraz sprzęt IT. Ja się nastawiłam na znalezienie tutaj stawki podstawy i prowizji sprzedażowej i może jeszcze dyskusji o tym, czy faktycznie nie trzeba mieć na tej posadzie doświadczenia. A tu same pytania....

tidin

możesz śmiało aplikować a na rozmowie wszystkiego się dowiesz, a to co ustalisz to tak będzie ja bez wahania tutaj aplikowałam, pracowałam prawie rok a moja decyzja zmiany pracy była podyktowana przeprowadzką na drugi koniec Warszawy - tracić 1-1,5h na dojazd i tyle samo na powrót to mijało się z celem

kandydat

Ile średnio da się zarobić w tej firmie? rozumiem że podstawa + premia? Jakieś dodatkowe bonusy, nagrody? Jaka jest atmosfera pracy?

@Zofia

nie, nie byłem, mam inną pracę blizej miejsca zamieszkania

Mieciu Nowy wpis

Pobieżny zapis na temat wynagrodzenia dla handlowca w formie podstawy i premii zależnej od wyników sprzedażowych, jakie oznacza sumy? Ile podstawy i premii? Bo ani na ich stronie internetowej, ani na forum nikt się nawet nie pokusił o podanie aktualnej cyfry. A cyfra robi swoje.

Mikoai Nowy wpis

JUŻ za późno. Wysłałem CV i nikt nie odpowiedział :(

Aktualnie przedstawiciel handlowy ma wynagrodzenie zasadnicze czy firma wypłaca jedynie prowizje jak to często bywa? Próbowałem szukać informacji w ogłoszeniu starszym już sprzed 2 lat, tam pisali o stabilności wynagrodzenia, ale to jednak nie jest odpowiedź dla mnie.

ELM

poza ogłoszeniem na stronie pojawiło się również ogłoszenie na OLX jako specjalista ds. sprzedaży

picasso Nowy wpis

wpisz na olx słowo compek i wyszukasz

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Compek Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Pojawił się tutaj komentarz, że "Płaca mocno średnia", mógłby ktoś napisać o tym konkretniej, może podać widełki? Ile oferują na start, a ile już po kilku miesiącach pracy? Z góry dzięki za odp.

MiBi

myślę, że w handlu ile zrobisz tyle zarobisz branża mocno popularna więc myślę że jeśli ktoś jest nastawiony na wynik to dobrze tutaj zarobi widać z resztą po opinii na google 5/5

@MiBi

A to te stawki zależą od wyniku tylko? Dlatego nie podajesz tych widełek? W sensie pytam o to, czy mają jakieś zasadnicze wynagrodzenie. Czy tylko się żyje z prowizji, jak to wygląda? Ogromne znaczenie to ma dla mnie, bo dla mnie taka prowizyjna to odpada.

małaMi

jak ja pracowałam to między rozmowami pracowników wynikało że 6-8k zarobki

@małaMi

Widełki, które podałaś to kwota netto? Na jakim stanowisku można było zarobić 8000 złotych? To już naprawdę dobra kwota, sama chciałabym taką dostawać, dlatego dopytuję.

A zwróciłaś uwagę, czy mówili, ze to podstawa, czy podstawa z premią wynikową? Bo ta, jak wiadomo, może być różna w różnych miesiącach. Generalnie mam wrażenie, że handlowiec jest tu kimś a la przedstawiciel, tyle że nie jeździ. Nie jeździ, prawda?

małaMi

Nie a la przedstawiciel, tylko specjalista do spraw sprzedażowych a to duża różnica. Odpowiadając na pierwsze pytanie: to podstawa. Nie jeździ się.

Dominika

Anka
@Dominika

a ja uważam że pewnych 100% informacji dowiesz się dzwoniąc tam i składając CV chociażby w formie elektronicznej. Na forach to nie masz pewnych informacji. To nic nie kosztuje

Olek
@Anka

Zgadza się, na forach nie zawsze są pewne informacje, zresztą jak wszędzie, ale bardzo dużo można się dowiedzieć, np. o atmosferze czy chociażby o dodatkach. Jeśli już piszesz, to nie możesz po prostu dać znać, bo skoro odpowiedziałaś, to na pewno coś wiesz? Też jestem ciekaw jaka jest podstawa, a jeśli się okaże, że np. mi nie odpowiada, to po co niepotrzebnie się kontaktować skoro mogę dowiedzieć się z forum ...

@Anka

Ale nie zawsze firma oddzwania po wysłaniu cv i dobrze zapytać tutaj. Niektóre informacje dostępne są dopiero podczas procesu rekrutacyjnego. Możesz wypowiedzieć się tak z Twojego punktu widzenia o tym wynagrodzeniu? To chyba nie jest żadna tajemnica?

Kemot

Płaca mocno średnia, typowa mała firma bez większych perspektyw dla pracowników. Po ilości byłych handlowców łatwo można stwierdzić, że to nic poważnego. Popracujesz rok albo pół i szukasz następnej pracy bo albo masz dość nagabywania ludzi telefonami albo ci podziękują. Jak szukasz czegoś na chwilę, żeby mieć na chleb to tak, jeśli chcesz pracy w poważnym biurze, z dobrymi zarobkami, benefitami i podejściem przełożonych jak do dorosłego człowieka to nie tutaj. P.S. przygotuj się na cotygodniowy piątkowy relaks w postaci sprzątania całego domu (biuro jest w zwykłym domu) - w końcu to praca biurowa hyhy

Kvothe
@Kemot

Z tego co pamiętam, jest tam trzech handlowców ze stażem ponad 5 lat. Koledzy byli dla mnie sympatyczni, pomocni.

@Kvothe

A w bazie 50 handlowców którzy byli tylko na chwile ;)

Lo0k
@Kemot

@Kwothe kurde to dużo, a to w necie jest taka baza czy gdzie to można sprawdzić?

Kemot

Jest dokładnie odwrotnie - dobry pracownik rzuci pracę w takich warunkach chyba że się zasiedzi jak niektórzy :)

To rekrutacja na handlowca tutaj to tylko jedna rozmowa? Czy coś więcej miales kolego jeśli można wiedzieć? Widełki wynagrodzenia jakieś podali?

Lo0k

Nie pamiętam już bo to było na początku roku, ale na pewno były omawiane wstępne warunki finansowe i jakieś procenty jak liczona jest premia. Szczegółów już nie pamiętam, ale było info że konretne ustalenia co do warunków na drugiej rozmowie. Nie poszedłem już, bo znalazłem pasującą mi prace pod samym domem.

@Kemot

Proszę, napisz, że to żart z tym sprzątaniem domu. Skoro to mała firma i siedziba jest taka jaka jest, to ile pracowników zatrudnia? Nie ma szans na pracę hybrydową, skoro warunki niekorzystne zbytnio? Zdradź, co to znaczy płaca mocno średnia? Najniższej krajowej jako podstawa nie ma w takim razie? No to już coś:) Na jakieś benefity handlowiec może liczyć?

Kemot

Nie, ze sprzątaniem to nie jest żart. Praca hybrydowa tylko czasem i tylko dla wybranych. Benefitów żadnych nie ma, chyba że liczysz na darmową kawę i herbatę w kuchni. Płaca mocno średnia jak na życie w stolicy - premia uzależniona od sprzedaży, a z tą raczej ostatnio ciężko (dużo firm pracuje zdalnie i ma niskie lub zerowe zapotrzebowanie na art. biurowe czy tonery). Podstawa wyższa niż minimalna krajowa, ale więcej niż 5k brutto nie dostaniesz raczej.

Dlaczego? Masz inne zdanie na ten temat? Jeśli wiesz coś innego na temat pracy w tej firmie, to daj znać. Chętnie się dowiem, bo myślę nad aplikacją.

tidin

Daniel

Czy ktoś aplikował swoje CV? Na stronie www jest informacja o rekrutacji na stanowisko handlowca B2B.

wojtex
@Daniel

widziałem ogłoszenie na olx o poszukiwaniu magazynierów

Emila
@wojtex

Czemu na stronie jej nie dodali? Nie aktualizują tam ofert pracy? Bo wisi tylko ta właśnie na handlowca. A tych magazynierów to ilu potrzebują? To może mojemu chłopowi podeślę

Radek

Czy jest jakiś nabór do firmy Compek?

Radek
@Radek

Ponawiam pytanie - czy aktualnie jest jakiś nabór?

Jasiek

A ty nie możesz czegoś podpowiedzieć? Jak tu pracujesz to chyba słyszy się czy kogoś szukają? W kadrach telefonicznie udzielą informacji czy lepiej zgłosić się osobiście i zostawić CV?

Weź powiedz czemu odradzasz. Chodzi o warunki czy bardziej o atmosferę i trudności w dogadaniu się z innymi pracownikami? Ja chętnie dowiedziałbym się jak realnie wygląda zatrudnienie ze wszystkimi plusami i minusami.

JackieChan

Pracowałem tam jakiś czas temu, nie miałem żadnych problemów z atmosferą pracy - było miło, koledzy pomagali

Wiktoria886

Na jakim sprzęcie tutaj się pracuje? Czy mogę mieć jakieś wymagania odnośnie monitora, szybkości działania. Czy telefon służbowy jest do użytku prywatnego? Pomieszczenie jest klimatyzowane? Jak wygląda zaplecze do konsumpcji posiłków, toaleta, łazienka?

P&G
@Wiktoria886

Na jakim sprzęcie tutaj się pracuje? - Jednostki stacjonarne, dosyć sprawnie pracują. Czy mogę mieć jakieś wymagania odnośnie monitora, szybkości działania - Nie wiem, musisz pytać. Czy telefon służbowy jest do użytku prywatnego? - Nie. Pomieszczenie jest klimatyzowane? - Tak. Jak wygląda zaplecze do konsumpcji posiłków, toaleta, łazienka? - Duża kuchnia, płyta indukcyjna, mikrofala, lodówka, zamrażalnik, stół, dwie toalety w tym jedna z prysznicem.

Tytus
@P&G

Ja jeszcze dopytam w jakich godzinach jest praca. Można elastycznie zaczynać i potem zostawać dłużej czy to w ogóle nie wchodzi w grę?

P&G
@Tytus

Zaczynasz 8.30-8.45 i pracujesz równe 8h.

kandydat

Walerek
@kandydat

7k-8k

Szymon
@Walerek

To całkiem dobra wypłata. Są do tego jeszcze jakieś benefity? Karta multisport albo dodatkowe ubezpieczenie? Bo wiadomo pensja najważniejsza ale takie dodatki też są zawsze na plus.

Walerek
@Szymon

Ubezpieczenie jak chcesz dodatkowe to sobie musisz wykupić nie ma multisporta

Aneta
@Walerek

A ta pensja obowiązuje na jakim stanowisku? Rekrutuje na Handlowiec art. biurowe oraz sprzęt IT i pisza o stabilnej pensji i premi sprzedażowej. Trochę mnie to niepokoi ,bo często handlowcy mają najniższa krajowa, a działają na prowizji . Wiesz może czy daja auta służbowe i kartę paliwową?

b.z.
@Aneta

Pracujesz w biurze 9-17 - przynajmniej tak było jak pracowałem, teraz widzę na google że zaczynają 8.30 Prowizją od sprzedaży spokojnie podwoisz i potroisz swoją najniższą krajową.

@Aneta

Podstawę sobie ustalasz indywidualnie jak w większości teraz stanowisk handlowych. Ja również aplikuję tam na stanowisko, bo branża się rozwija

Szymon
@kassper

Czyli można wynegocjować na rekrutacji w miarę wysoką podstawę? Ty już byłeś na rozmowie i stąd wiesz? A jak z autem służbowym? Można używać też do celów prywatnych? Wiesz coś?

@Szymon

ustalasz sobie indywidualnie na rekrutacji. nie ma auta służbowego bo praca jest stacjonarna w biurze

Zofia
@kassper

Hej, wyżej pisałeś, że aplikujesz do firmy. No i co tam, jesteś już pracownikiem? Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak, to jak pierwsze wrażenie? Coś ciekawego? :)

@Zofia

nie, nie byłem, mam inną pracę blizej miejsca zamieszkania

Martyna

Rewelacyjna współpraca którą szczerze polecam. Znakomity kontakt, oferta dopasowana do potrzeb klienta, szybka realizacja zamówienia. Obsługa zawsze miła i chętna do pomocy.

Kvothe

Odnośnie pracy na magazynie. Zaczynając od plusów- możliwość doboru własnej muzyki, samodzielne stanowisko pracy oraz zajmujące zajęcie. Więc czas często mija stosunkowo szybko. Jeżeli zaś chodzi o minusy - zacznijmy od jedynie pozornej samodzielności. Panuje ona na zasadzie ,,W Twoim zakresie leży jak ze wszystkim zdążyć bezbłędnie i na czas. Ale jeśli chcesz robić coś na własny sposób to na to nie licz.( Dodam też że wszelkie błędy są traktowane mocno... negatywnie. Również te stworzone przez innych. Nawet gdy masz to dokładnie udowodnione. Wtedy nie ma co liczyć dla równowagi na żadne przepraszam. Innymi słowy: Masz wolność działania, ale jedynie w postaci obowiązku. Poza tym masz robić wszystko metodami które my mamy już ustalone '' Drugi minus tyczy się pensji. Mi zaoferowano najniższą krajową, gdzie w jej skład wchodziły już wszystkie premie. Jak na Warszawę i pracę gdzie równie często co luźny dzień,masz dniówkę gdzie dosłownie należy biegać, nie jest to wyjątkowe docenienie.

Święty Waluś
@Kvothe

Jak to najniższą krajową??? Na magazynie w Warszawie? Komuś się w głowie pomieszało - przecież to jest śmiech na sali. Za 2400zl w Warszawie to mieszkania się nie da wynająć...

Mieczysław

Zauważyłem, że poszukiwany jest obecnie handlowiec na UoP i za 4000 - 10000 zł brutto. Z tego, co napisali jest to praca w biurze od 9 - 17. Jakie są możliwości wyrobienia premii i osiągania górnego limitu wynagrodzenia?

@Mieczysław

w tej firmie nie ma górnego limitu premii z tego co wiem z rozmowy kwalifikacyjnej, ile wyrobisz to tyle dostajesz na konto. Masz podstawę a reszta premia. Ja nie zdecydowałem się na tą pracę tylko i wyłącznie z powodu kiepskiego połączenia z Piastowa.

Alicja
@silidny K

mówili ci na rozmowie jak dokładnie jest liczona premia, jaki dokładnie % ? wiesz ?

@Alicja

procent masz od obrotu, tak miałem powiedziane na rozmowie da się dobrze zarobić z moich obliczeń

Wiktoria
@silidny K

No to, że da się dobrze zarobić to akurat super info, tyle że ile konkretnie tych procentów od sprzedaży jest? Bo chyba nie masz na myśli jednego? Albo jednak?

@Wiktoria

nie powiem, ponieważ nie pracuję tam tylko byłem na rozmowie kwalifikacyjnej

Dział zaopatrzenia

POLECAM współpracę z tą firmą. Handlowcy dbają o doskonałe relacje z klientem. Nie są to sztuczne maszyny do wykonywania pracy tylko ludzie na luzie.

krótko

krótko pracowałem ale polecam

IGOPAK ORCHÓW

Firma z którą bardzo dobrze się współpracuje. Nawet jeżeli zapomni się o zamówieniu tak jak u nas tuszy do drukarek to przedstawiciele firmy co jakiś czas sami się przypominają czy coś nie potrzeba. Rozmowy są bardzo miłe i konkretne. Nie ma "wciskania" towarów tylko konkretne sprawy . Zamówienia przychodzą szybko .

Zostaw merytoryczną opinię o Compek Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Compek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Compek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Compek Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Jutrzenki 83B
    02-230 Warszawa