Opinie o Dg-Net.Pl w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dg-Net.Pl. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dg-Net.Pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dg-Net.Pl w Dąbrowa Górnicza

Arti

Posiadam internet od roku czasu. W ciągu roku tylko 3 razy po kilka godzin (2-3godziny ) nie miałem dostępu do internetu i TV. Jak czytam powyższe komentarze to się zastanawiam czy od tego samego dostawcy mamy usługi :) . Jestem bardzo zadowolony zarówno z usług jak i obsługi klienta przez BOK czy monterów. Panowie podczas montażu wykazali się pełnym profesjonalizmem. Jakość wykonania montażu na bardzo wysokim poziomie.Gorąco polecam !!!

@Arti

Bardzo szybki i profesjonalny montaż instalacji światłowodowej.Internet od momentu założenia tj 2 miesiące chodzi szybko i nie zawiesza się. Polecam.

Kuba Nowy wpis

Jeśli chodzi o pracę, jest to solidna firma, wypłaty zawsze na czas, kierownictwo bardzo w porządku.

@Kuba

Płacą terminowo to znaczy do 10-tego każdego miesiąca? Powiesz jeszcze jaki jest przedział zarobków? Nie dają nowemu minimalnej jak to bywa w innych firmach? Tu wynagrodzenie jest konkurencyjne?

Kuba Nowy wpis

Tak, wypłata zawsze na czas, do 10. Jak wszędzie, to zależy od twojego stanowiska, nie , nie jest konkurencyjne. Pewnie między 3300 a 4000 netto.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Dg-Net.Pl? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Arti

Nikodem
@Arti

A tak z ciekawości mógłbyś mi powiedzieć jakie są prędkości tego internetu?

Aga

Seriooooo to może admin się zainteresuje co chwilę wieszającym się netem. Zamiast usuwać wiadomości

Klementyna

A jest tutaj przedstawiciel handlowy, były a może i obecny? Ogłoszenie z www tego nie precyzuje, ale domyślam się, że chodzi o klienta-detalistę, prawda? Jakie auto firma zapewnia? Czy dogodne warunki oznaczają, że można pracować z bazą w domu?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dg-Net.Pl? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Michal

Mam tv i internet z Fibo od miesiąca, i wszystko działa jak należy. Montaż też przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Polecam.

Aaa

Pracuje ktoś jako pracownik fizyczny przy budowaniu sieci teletechnicznej? Szukają właśnie ludzi, ale widełek nie podali. Jeśli mam uprawnienia do obsługi minikoparek, to jest co liczyć na większą sumę?:) Szkolenia faktycznie cyklicznie się odbywają, czy jedynie wdrożenie na początku pracy jest? Jak zespół, dogadujecie się??

Ktoś wie jak wygląda podstawa pensji dla pracownika biura obsługi klienta? Chciałabym wiedzieć czego mogę się spodziewać, bo zamierzam aplikować na aktualną ofertę. Czy jest jakaś minimalna ilość połączeń jaką dziennie trzeba wykonać? Ciekawi mnie jeszcze jak naliczana jest premia.

JESZczemamumowę

Odradzam po kilku latach męczarniach ze zrywaniem sygnału WiFi telewizja to porażka klatkuje fonia nie równo pracuje z wizją po kilkunastu interwencjach telefonicznych .technik stwierdził że jest OK co jest absurdem rozwiązuję umowe i dziękuję za takiego operatora który ma klienta w (usunięte przez administratora) i traktuje go za oszuszta NIGDY WIĘCEJ

Paul

Najgorszy serwis telewizyjny jakiego doswiadczylem w moim zyciu, a mam swoje lata (73). Nic nie robia, nie ma z kim rozmawiac, probuje zalozyc serwis swiatlowodowy przez wiecej niz pol roku, swiatlowod jest na mojej posesji. Jestem zmuszony szukac innego serwisu. TYLKO OBIECUJA. Skandal,

Tadeo53

Pan, który przyszedł wymienić dekoder (po zmianie na fido) chodził po mieszkaniu jak domator. Cały czas telefonicznie konsultował się z kimś? Teraz antywirus pokazuje, że mam dodatkowego użytkownika. Podpisałem umowę i to był mój błąd.

Emka
@Tadeo53

To ciekawe, po ich domene podpina sie. ktoś i hakuje konta, co za szwingiel

Wanda
@Emka

wy tak na poważnie czy tylko żartujecie? Bo po co miałby się gdziekolwiek podpinać, nie ma tutaj lepszych rzeczy do roboty? Na awarie też często przychodzi czy raczej na szczęście nie występują?

Moto

Internet byłby ok ale bardzo często się wiesza tak jak we wcześniejszych opisach przyjedzie,ie serwis i zawsze mowia ze jest ok. Nie mam możliwości zmiany operatora i po prostu musiałem nauczyć się z tym problemem żyć. Są dni gdzie działa bez zarzutu .

@Moto

Serio nie masz możliwości zmiany operatora? A moze można jakoś poprawić jakość internetu poprzez jakiś wzmacniacz?

Magdalena
@Moto

A jak podpisujesz kolejne umowy to czy może przez takie działanie na jakiś rabat czy coś?

Janusz59

Odradzam wszystkim którzy by chcieli korzystać z ich usług, nie ma miesiąca którego nie było by problemów z internetem i TV

wgreg
@Janusz59

Korzystam z usług od 4 lat i awarie ... może były trzy? Dwie z nich tylko dlatego, że gdzieś jakaś koparka zerwała światłowód.

@wgreg

No zdarza się wszędzie. A na ile lat podpisuje się umowe na internet?

Karo
@Janusz59

Potwierdzam! Zgłoszenia to jakiś dramat i wiecznie wieczorem brak usługi internetowej

Piotr Natsume

Niesamowicie tragiczny dostawca internetu, średnio na tydzień internet nie działa około 10 razy. Sytuacja jest o tyle niesamowita że co by się nie działo w środku nocy (po północy) internet potrafi być zrywany na kilka godzin. Dzisiaj przez 2 godziny nie miałem internetu nie wspominając o ciągłym zrywaniu połączenia. Oczywiście można do nich zadzwonić i przyślą technika który powie ze wszystko jest git a za godzinę znowu pożegnacie się z internetem. Jestem programistą i mialem przez ten internet masę problemów. A jeszcze jedna sprawa, jeżeli kupujecie ofertę to spodziewajcie się dobrego internetu przez miesiąc może dwa potem wasz upload i download drastycznie spadnie aż do momentu kiedy zadzwonicie z pretensjami i powtórka.

@Piotr Natsume

A to nie możesz zmienić internetu na inny skoro oni tak odwalają?

Andrzej B

Czytam opinie i zastanawiam się czy ich negatywny oddźwięk nie wynika z braku minimalnej chociaż wiedzy. Jestem ich abonentem od prawie początku ich działania na terenie DG. W tym czasie miałem 4 przerwy w dostawie usługi, które nigdy nie trwały dłużej niż 1 - 1.5 dnia. Firma (serwisanci) działają profesjonalnie, podpowiadają poprawę konfiguracji sprzętu, sprzątają po sobie (co innym nie zawsze się zdarza). Wymiana routera na gwarancji od ręki, bez problemów. Przełożenie instalacji do innego pokoju - bez problemu. A w tym roku w ciągu tygodnia przygotowali instalację do nowobudowanego domu - nawet bez umowy przedwstępnej - na pewno będę ich dalszym klientem. Polecam - są na pewno mobilniejsi niż telekomy. Myślę, że firma powinna sprawdzić opinie malkontentów, bo sądzę, że gros spraw to wynik ich niewiedzy i wygórowanych oczekiwań, a PR niesłusznie cierpi.

Tomasz
@Andrzej B

Dużo płacisz abonamentu miesięcznego? Chodzi mi o to czy cenowo są konkurencyjni na rynku?

Teresa

Internet działa bez zarzutu, strony fajnie się ładują i nie zawieszają. Oby tak dalej.

KK
@Teresa

Opinia za miesiąc gratis! Nie polecam. Obsluga fatalna i internet działa beznadziejnie. Wiecznie się zawiesza.

Bartek
@KK

Korzystam z DG od trzech lat. Sporadycznie zdarzały się problemy z siecią, Wystarczyło zresetować modem, i wszystko wracało. Nie rozumiem skąd ludzie mają takie problemy. Co do obsługi nie mam zastrzeżeń szybko i fachowo położyli światłowód. Bez żadnych problemów. Tylko że routera od nich nie brałem mam swojego Tp-Linka. @KK Radzę sprawdzić router. Tam może tkwić cały problem.

Korzystam z usług od kilku lat i nie mam żadnych problemów.

Zbys

DG-net dostarcza mi internet od czerwca 2021. Niestety z usługi tej firmy nie jestem zadowolony. Największy problem jest z niestabilnością sieci (częste zrywanie połączeń). Duże wahania w szybkości dostarczanego sygnału (test szybkości internetu). Po zgłoszeniu problemu czasami przyjdą posprawdzają i stwierdzają że jest ok a problem pozostaję. Odbiór internetu sprawdzam na kilku urządzeniach i niemożliwe żeby wszystkie były niesprawne. Nie polecam tej firmy. Wcześniej miałem internet po kablu telefonicznym i zero problemów pomimo szybkości tylko 10MB

PIOTR

bardzo mała prędkośc i brak stabilości.

DgnetToOszusci

Nie polecam z całego serca życze żeby ta firma splajtowała płacisz za coś czego nie ma

krystian

Ja miałem kontakt z ich monterem i powiem Wam szczerze totalne (usunięte przez administratora) arogancja brak profesjonalizmu w zasadzie zwyczajne (usunięte przez administratora) w podejściu do klienta , nie podpisałem umowy choć się zastanawiałem , sama rozmowa z pracownikiem tej firmy utwierdziła mnie w przekonaniu żeby trzymać się do nich z daleka i przestrzegam innych. W czasach wysokiej konkurencji na rynku to jakiś żart . Moi znajomi dali się złapać na umowę i teraz bardzo żałują, częste awarie ale podejście do klienta to tragedia , olewa się klienta, trzymajcie się od nich z daleka moja rada.

Zostaw merytoryczną opinię o Dg-Net.Pl - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Dg-Net.Pl?

Zobacz opinie na temat firmy Dg-Net.Pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dg-Net.Pl?

Dg-Net.Pl
  • Graniczna 34 lok. 2