Opinie o Omeko Jan Dworzański Sp. k. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Omeko Jan Dworzański Sp. k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Omeko Jan Dworzański Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omeko Jan Dworzański Sp. k. w Kraków

Kandydatka Nowy wpis

Chciałam zapytać czy kobiety tez radzą sobie w tej firmie ? Chciałam się zatrudnić a dwa lata prawie już pracuje w firmie produkcyjnej zajmującej się elektronika, ale zastanawiam się czy fajna atmosfera czy warto? Jak z umowami czy są na stałe czy śmieciowe na kilka miesięcy ?

Jak się pracuje z ludźmi z Omeko Jan Dworzański Sp. k.?

Z załogą jak najbardziej pozytywnie rzadko spotyka się tak pozytywny i życzliwy zespół ludzi.

To super sprawa musi być. A jak pracuje się i jak układają się relacje z przełożonymi i szefostwem? Też można powiedzieć tyle dobrego? Ile osób liczy Twoja załoga, znasz wszystkich tak trochę bardziej niż z widzenia? W razie problemów wszyscy służą pomocą? Ciekawi mnie szczególnie jakie mają podejście do nowych pracowników.

Cześć. Firma zmieniła formę własności, jest tu już jakiś inny właściciel, a może i inna nazwa? Chętnie się dowiem o co chodzi, bo tu tak dobrze pisano o szefostwie i relacjach miedzy współpracownikami. A w KRS widać zapis, jakoby Omeko Sp. z o.o. Sp. k. była wykreślona z rejestru. Chciałem się po prostu dopytać o możliwość zatrudnienia, jako operator maszyn do produkcji papieru, co to w 2020 r. wg. ogłoszenia dawano UoP na czas nieokreślony i 3000 zł brutto. Jeśli można tu robić, to za jaką aktualnie, z jaką umową i z jakim zakresem obowiązków? Mam też nadzieję, że nadal miło się tu pracuje i chodzi do pracy?

Jaka jest kultura pracy w Omeko Jan Dworzański Sp. k.?

RODO

Mam prośbę, jak firma wysyla PIT to proszę zakleic koperte bo tam są dane osoby prywatnej np Pesel. PIT byl wlozony do koperty tylko nikt jej nie zakleił. Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Omeko Jan Dworzański Sp. k..
Artur

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie? Czy 3500 netto jest realne? Widzę że pojawiło się ogłoszenie na operatora maszyn produkcyjnych

Halina
@Artur

Najszybciej dostaniesz odpowiedź jak napiszesz swoje doświadczenie - bo pewnie od niego zależą zarobki i oczekiwania. Wtedy ktoś z pracowników da Ci znać czy możesz na to liczyć w tej firmie.

@Halina

Pracowalam w tej firmie , atmosfera super, placa w terminie, wlasciciele firmy zawsze grzeczni z szacunkiem do drugiego czlowieka. Teraz jest inna firma i się zmieniło. Szkoda E S

Irena
@12

Ale o tym, że się zmieniło to tylko wiesz z opinii innych? Czy jakoś widziałaś to na własne oczy?

@Irena

To co robiły 3 osoby jak weszla firma zewnetrzna miała robić jedna, dlatego odeszlam. Ale ludzi z Omeko są bardzo życzliwi i grzeczni. Pracowało się super. Państwo Dworzanscy to bardzo zyczliwi ludzie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich .Pieniadze są ważne ale atmosfera ważniejsza. E S

Agata
@12

tez jestem tego zdania ze czasem stres i nerwy w pracy nie sa warte kasy, lepiej zarabiac mniej a przychodzic do fajnych ludzi ;) szkoda tylko ze sie nie dogadali z tymi osobami, czemu tyle pracy ma wykonywac 1 osoba, szefostwo tego nie widzi ze sie nie da tak pracowac?

@Agata

Przykre jest to, że ktoś powiedzial do nowego pracodawcy ze ja rzucam papierami, OPINIA bardzo KRZYWDZACA . Ja nie podpisalam umowy z firmą zewnętrzną bo nie zgodzilam się na nowe warunki pracy ktore przedstawiono mi w dniu podpisania umowy co spowodowalo ze firma zewnetrzna zostala bez pracownika????. Ale kto z nas nie popelnia błędów. Poza tym pracy duzo bylo ale atmosfera i LUDZIE SUPER od parteru do ostatniego piętra. Pozdrawiam ES????

@12

Szanuj szefa swego mozesz mieć gorszego. W tej firmie bylam oceniana za prace przez szefa a nie pracownikow . Byly wymagania ale na brak szacunku ze strony szefa, szefowej nie moglam narzekac.Uwaga byla tak grzecznie powiedziana przez Pania A.. że chetnie przychodzilam do pracy. Życzę pracownikom żeby się to nie zmnienilo. Pracownik to tez czlowiek. Nie wiem jak jest teraz ale jezeli tak samo to pracujcie, atmosfera ma znaczenie.Pozdrawiam ES

Nigdy tam nie pracuj osobo niepełnosprawna bo cię zgnoją do zera. Przy przyjeciu obiecują stawkę podstawowa a w rzeczywistości dostajesz marny grosz na godz a każdy cię wykorzystuje. W tej firmie nie ma żadnych dofinansowan mimo że obiecuja to na rozmowie kwalifikacyjnej. Robiesz na takich samych maszynach jak pełnosprawni. Dostajesz miesiecznie max 2050zł.... i jestes wykorzystywany do wszystkiego. Konfident na konfidencie. "To nie (usunięte przez administratora) to padlina z omeko..... jak taki zacznie od kablowania to gdzie skończy?....... na Rakowicach" Z czasem te papierki wyjda na jaw......

Jola
@Marcin

Masz rację, ta firma z chęcią przyjmie osoby niepełnosprawne bo dotacja jest a warunki pracy dla takich osób makabra. Praca na akord bo lider musi mieć premie twoim kosztem, bo nie ważne że ty nie masz siły, dodatkowa przerwa nie ma szans. Szkolenia tylko na papierze. I nie ważne że lider ściąga do pracy wcześniej, ale przed czasem nie możesz wyjść bo stoją z zegarkiem i wracają na halę.... Jedni niepełnosprawni długo pracują i mają wiele korzyści, papieros co chwilę, ty jesteś nowy chcesz wyjść do WC nie możesz bo taśma idzie... Pracownicy się uśmiechają a za plecami obgadują. Porażka

Helena
@Marcin

Dobrze rozumiem, dostaje się niższa stawkę w momencie jak ma się orzeczenie o niepełnosprawności ? Jeśli tak to mega słaba sytuacja :(

Zainteresowana

Witam, jakie obecnie są wynagrodzenia w dziale sprzedaży?

Agata
@Zainteresowana

gdzie widzialas ogloszenie o rekrutacji w tym miejscu, mozna linka z wymaganiami ?

Dominik

Cześć. Jak to mówią - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Pracowałem 14 lat w Omeko i jak to w każdej pracy, są nerwy, są terminy, są ludzie - jedni lepsi inni gorsi. Tego co było na samym początku nie warto komentować, bo bywało różnie, zwłaszcza z pieniędzmi, które mimo wszystko ZAWSZE są na czas i ZAWSZE są na poziomie tym z umowy. Zniknęły premie uznaniowe (które kiedyś służyły do "płacenia za błędy"), bywali ludzie chamscy i wredni, z którymi toczyłem wojny, bo zachowywali się jak dzieci (pozdrowienia dla Pana dyrektora Krzysztofa, który schował mi buty na przebranie, bo zostawiłem je koło szafki), ale tacy ludzie szybko są weryfikowani i długo miejsca nie zagrzewają (choć bywają wyjątki hehe). Ostatnie kilka lat to zmiana na lepsze. Lepsze pensje i warunki pracy. Co do płacy - każdy ma tyle na ile się dogada. To kwestia indywidualna. Atmosfera między ludźmi jest rewelacyjna. Kierownicy w porządku - pomocni i choć czasem "w (usunięte przez administratora) jeża" się wkurzają, to rzecz ludzka. Pełen szacunek, nikt na nikogo nie drze mordy, nikt do niczego nie zmusza. dodatki świąteczne, z urlopami raczej nie ma problemu. Atmosfera jest naprawdę super. Dział handlowy bardzo ludzki, nie czuć, że to Ci z góry. Zarząd w porządku. Likwidując moje stanowisko pracy, czego się w sumie i tak spodziewałem, nie szukano dziury w całym, powodów wyssanych z palca, tylko "likwidacja stanowiska", 3 miesiące wypowiedzenia i pełna 3 miesięczna odprawa. Po czasie spędzonym w nowej pracy, gdzie może więcej zarabiam, ale atmosfera leży i kwiczy, chętnie bym wrócił :D Nie moge powiedzieć, czy polecam czy nie, bo czasem docenia się coś wtedy kiedy się to straci :) Po prawie dwóch latach od likwidacji stanowiska, nadal mam z ludźmi z Omeko fajny kontakt, co o czymś świadczy.

Stary pracownik

Z żalem czytam wpisy zamieszczone tutaj ostatnio. Niestety tym co robisz psujesz koleżeńskie relacje pomiędzy nami - ludźmi z produkcji(usunięte przez administratora) Rzucasz błotem w ludzi, którzy pracują i budują tą firmę od lat (począwszy od szeregowych pracowników po kierowników) nazywasz nas konfidentami i parobkami... widać jesteś małym i zakompleksionym człowiekiem, któremu wydaje się ,że w sieci jest anonimowy. Z tego co wiem to każdy w firmie wie za ile pracuje. Temat premii był przedstawiony przez (usunięte przez administratora)zaraz po nowym roku więc to też żadna tajemnica. Reszty nie chce mi się komentować bo niewiele ma wspólnego z prawdą. Generalnie atmosfera w na produkcji jest OK, kierownicy zwracają uwagę na wydajności. Od roku pracujemy po 7,5h a płacą za 8h, na święta są dodatki, 90% z nas pracuje w firmie od wielu lat, z urlopem bywa różnie. Pozdrawiam

Piotr P.
@Stary pracownik

Jarku nie musisz mnie bronić, trzeba w końcu powiedzieć jak tam jest. Ja nie byłem dobrym kolegą, wymyślałem, obgadywalem pracowników, napuszczalem ich na siebie. Jestem zły

ola
@Stary pracownik

stary.... piszesz ze z urlopem bywa różnie? A ile tobie zostało urlopu a mamy dopiero marzec? bo są pracownicy którym zostało kilka dni do końca roku..... Państwo dało na postojowe tyle że pan szef bierze te pieniadze dla siebie a nie dla nas. Nie bron firmy która nas pracowników ma za nic

Iza

Widzę, że ewidentnie nie jesteś zadowolony ze swojej pracy w firmie Omeko w Krakowie i będę wdzięczna, jeśli podasz trochę więcej szczegółów i konkretnych informacji. Wspominasz na przykład o tym, że wynagrodzenie nie jest dla Ciebie odpowiednio wysokie. A zdradzisz, ile zarabiasz i ile chciałbyś zarabiać?

Piotr P.
@Iza

Konfidenci w firmie zarabiają ponad 3 tys, parobki 2tys z groszkiem, liderzy odpowiedzialni za pracę maszyn śpią albo się chowają a za ilość wyrobionych przez parobków rolek dostają premię. Przy przyjęciu obiecuja inną stawkę niż w rzeczywistości się dostaje. To że jest zabierany urlop to prawda, nie ma zleceń nie ma pracy. Jeśli w wakacje ci coś zostało i chcesz z rodziną gdzieś jechać to żeby dostać urlop musisz być w tej firmie zatrudniony po ciotkach Firma zatrudnia też niepełnosprawnych ale warunki ich pracy są takie same jak dla pełnosprawnych. Jedna po wypadku w drodze z pracy do tej pory nie może wyegzekwować odszkodowania, druga ma uszkodzony kręgosłup jest ciągle na zwolnieniu, inni są wykorzystywani przez kierowników szczególnie (usunięte przez administratora)a sam siedzi w biurze i ogląda mecz

N.N
@Piotr P.

No Piotrze masz racje, kiedyś w tej firmie dało się pracować, atmosfera była super, teraz się zygac chce, wyzysk, pomówienia i ciągłe niezadowolenie kierowników. A z tym urlopem to prawda, to nie wina pracownika ze omeko nie ma zamówień ale to pracownik tracji urlop. Panie prezesie skoro nie ma zamówień to dlaczego jednemu z pracowników przyznano premie 1000zl a reszcie nie?

Igor

Przestaliście zostawiać tu jakieś informacje o pracy , czy jest tego jakiś powód?

Janek

Czy sa obecnie przyjecia jako operator maszyn?

Pozdro Z UA

Wspaniała atmosfera, świetnie ludzie...A to jest najważniejsze!

KLOC

Zdecydowanie podnieśli poprzeczkę pod względem wymagań dla pracowników. Jeśli chcesz pracować i masz olej w głowie jest OK. Niezgodze się z uwagą odnośnie grafiku pracy z poprzedniego wpisu. Owszem grafik jest wywieszany w piątek ale pracownicy zawsze są na swoich zmianach. A jeśli chodzi o kierownikó to zawsze idą na rękę i można się jakoś dogadać. Odswieżyli również park maszynowy i zdecydowanie podnieśli standard UR. Kiedyś mechanicy obijali się po kątach a teraz śmigają aż miło patrzeć. Podsumowując - pracy teraz wszędzie dużo a jeśli się komuś nie potoba to zawsze może ją zmienić, do pracy przychodzisz żeby pracować a nie budować atmosferę. Tyle w temacie.

DJ
@KLOC

no ładnie napisane (usunięte przez administratora)

MOG
@KLOC

(usunięte przez administratora) Pracuje w tej firmie około 10 lat i nigdy nie było problemu z mechanikami. Dla nas, ludzi z produkcji, to zawsze byli mechanicy. (usunięte przez administratora)"Do pracy przychodzisz aby pracować a nie budować atmosferę" - zarządzanie rodem ze starożytnego Rzymu, gdzie batem poganiano ludzi do pracy. (usunięte przez administratora) czasy się zmieniły i zmieniło się zarządzanie. Dobra atmosfera w pracy jest ważna, bo zadowolony pracownik to wydajny pracownik. W każdej ofercie pracy pracodawcy oferują "dobrą atmosferę pracy". (usunięte przez administratora) Nie ma czegos takiego jak postojowe i za brak zleceń płacimy urlopem, a jak sie skonczy płatny to urlopem bezpłatnym. Wiadomo - fajnie się zarabia i fajnie być kierownikiem(usunięte przez administratora) ale zamiast być przeciwko ludziom, powinienes być dla nich. Tak wyglada zarządzanie, a tutaj to jest stanie na straży norm (usunięte przez administratora) i zadowolenia zarządu.

Pip
@KLOC

Widać że każda firma ma swojego "Wawrzyńca".

MOG

Trochę poprawiło się na lepsze. Raczej nie stosuje się już "kar pieniężnych" za zepsuty materiał. Były nawet podwyżki, zmiana stawki z akordu na stałą pensję (i tak jak zawsze wypłata jest jedną wielką niewiadomą/niespodzianką). Od dłuższego czasu niestety trwa redukcja zatrudnienia i nigdy nie wie się czy akurat nie trafi na Ciebie. Staż nie ma znaczenia, raczej im więcej się zarabia to jest pewniejsze zwolnienie. Minimalna obsada. Z urlopem raczej ciężko, jak ktoś idzie na urlop to trzeba robić po 12 godzin (przeważnie i zależy gdzie). Jest stres, grafik ustalany w piątek na przyszły tydzień (ciężko cokolwiek zaplanować), kierownicy nadal biegają jak na amfetaminie, w stresie, stresując innych. Po 38 latach istnienia firmy, pojawiły się mikrofalówki i lodówka dla pracowników produkcji. Wypłata na czas. Jeśli ktoś lubi życie na krawędzi, to może spróbować.

Czemu nic nie piszecie na wątku Omeko Jan Dworzański Sp. k.? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

nickeledeon

Ponieważ OMEKO to wspaniała firma.

@nickeledeon

Może podzielisz się z użytkownikami informacją, jakie konkretnie aspekty pracy w Omeko Jan Dworzański składają się na Twoją opinię? Na forum pomocne są wyczerpujące wypowiedzi dotyczące pracodawców, a wpis osoby posiadającej doświadczenie w niej będzie miał dużą wartość.

Igor

Pewnie dobrze się tu pracuje bo i na forum jest cicho. Niemniej jednak mógłby ktoś czasami napisać o bieżącej atmosferze.

Zbynio

Jaki jest powód takiej ciszy?

Iza

@Tak jest czy zgłosiłeś gdzieś te problemy? Skoro prośby nie działają to może warto to zgłosić. Czy można liczyć na jakąś podwyżkę? Jak długo pracowałeś w Omeko Jan Dworzański Sp. k. lub pracujesz?

Tak jest

Witam! Faktycznie dużo prawdy jest w opiniach... Zepsuje się towar to się płaci.... Maszyny pamiętają PRL ciężko się doprosić żeby coś naprawić chodzi się i prosi i prosi... I dalej nic... Woda już nie eden ale kranowa z automatu tylko zimna... Ubikacje to też do pomstę do nieba wołają ogólnie brudno i śmierdzi. Lipa za małą kasę gorąco na halach czy są jakieś pozytywy ... Chyba to że wypłata w terminie praca po 8 h ubezpieczenie od zarobków na tym się kończą te dobroci...

Zostaw merytoryczną opinię o Omeko Jan Dworzański Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w Omeko Jan Dworzański Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Omeko Jan Dworzański Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omeko Jan Dworzański Sp. k.?

Omeko Jan Dworzański Sp. k.