Opinie o SWM-POLAND Sp. z o.o. w Stryków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SWM-POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SWM-POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SWM-POLAND Sp. z o.o. w Stryków

baner wywiady
Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna do SWM-POLAND Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Halina
Inne

No to dobrze w sumie wiedzieć. Są jeszcze jakieś istotne, o których kandydaci powinni wiedzieć przed zatrudnieniem się? Wyszczególnisz cokolwiek?

Zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

Witam. Jakim system idą brygady w SWM 2× dzień 2× wolne i 3 × noc np Czy jakiś inny?

Pracujący
Były pracownik
@Zainteresowana

Od 6 do 18 i następnego dnia od 18 do 6. Czyli : poniedziałek wtorek praca a środa i czwartek dni wolne od pracy i znów piątek sobota praca itd.

Zośka Nowy wpis
Inne

Miesiąc temu szukali starszej księgowej, i znowu wisi taka oferta. Chcę aplikować, ale zauważyłam to i teraz już sama nie wiem. Poprzednia osoba zrezygnowała, firma jej podziękowała czy mają wysokie wymagania do kandydata i dlatego ponownie kogoś szukają na to samo stanowisko? Szczerze, to w całej swojej karierze nie widziałam dłuższej listy obowiązków, może tu jest haczyk?:D Faktycznie jest taki nawał pracy?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak szefostwo w SWM-POLAND Sp. z o.o. traktuje ludzi?

H Nowy wpis
Inne

Dzisiaj mija termin złożenia kandydatury na Straszą Księgową. Wiem, że późno pytam w tej sytuacji, ale może ktoś mi pomoże? Czy osoba doświadczona może liczyć tu na godne warunki w dziale księgowości? Widełki przeważnie są podane w innych ofertach publikowanych przez firmę, a w przypadku Księgowej cisza. Jak tu wyglądają zarobki, system premiowy? Ogólnie, co myślicie o pracy, bo obowiązki mnie trochę zaskoczyły szczerze, bardzo dużo tego. Zdarzają się czasem nerwowe sytuacje czy praca po godzinach?

Kompetentna
Kandydat
 Pytanie

Witam, podobno u Was w firmie można dostać awans na stanowisko kierownicze po szkole zawodowej. Czy jako osoba z ukończonym gimnazjum moge w takim układzie podjąć pracę na stanowisku Lidera?

Szaraki Nowy wpis
Pracownik
@Kompetentna

Witam. Masz rację świetnym przykładem jest Mały Damianek . Wystarczy coś postawić najlepiej coś swojej produkcji. Wyskoczyć na mecz organizowany po pracy. Dla chcącego nic trudnego

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie SWM-POLAND Sp. z o.o. na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Elektryk/Elektromechanik - Utrzymanie Ruchu
Tarnów
Grupa Steinhof Sp. z o.o.
(61 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Koordynator projektów reklamowych
Piekary Śląskie
Redeye Group Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Frezer CNC
Jawczyce
Smart Trading Company Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik samochodowy
Fredericia
Praca ApS
(3 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
yo
Inne

Widziałem, że ktoś pytał o podjęcie się pracy na stanowisku liderskim przy ukończonym gimnazjum. Jakie są jeszcze inne wymogi do spełnienia? I sama praca jak wygląda? mam na myśli już taki docelowy zakres obowiązków, czy ktoś kto pracował by polecił? Za jaką kasę?

Zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

Witam. Jakim system idą brygady w SWM 2× dzień 2× wolne i 3 × noc np Czy jakiś inny?

Obecny
Pracownik
@Zainteresowana

W SWM najlepsza jest brzydula:) ona stoi za ta sitwa…. A po pracy relaksuje się z tym polrzumnym piotrusiem. ( swoją droga gdzie on miał oczy … chyba za duzo seriali się na oglądał o brzyduli)

ex
Pracownik
@Obecny

a ja tam sądze ze ona dobrze wyglada.

Halina
Inne
@ex

a co czyjś wygląd ma do warunków pracy tutaj? to wiadomo ostatecznie jaki te system jest skoro pytał? i jak w zasadzie się sprawdza, Ty widzę już nie pracujesz, dlaczego?

exexe
Pracownik
 Pytanie
@Halina

od razu ze już nie pracuje.... wygląd nie ma nic do warunków zatrudnienia., po co więc cisnąc po kimś ?? @zaiteresowany uważa sie za takiego pięknego ?? 1x1 ;)

Pracujący
Były pracownik
@Zainteresowana

Od 6 do 18 i następnego dnia od 18 do 6. Czyli : poniedziałek wtorek praca a środa i czwartek dni wolne od pracy i znów piątek sobota praca itd.

Administrator

W firmie SWM-POLAND Sp. z o.o. podobno płacą nawet 5100 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Technik utrzymania ruchu? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Technik utrzymania ruchu.

Jojoboskjf
Były pracownik
 Pytanie

Kilka slow i faktów dla ludzi myślących o przyjściu tutaj do pracy, nie słuchajcie bajek na rozmowie rekrutacyjnej o zarobkach, podstawa się zgadza, system premiowy to śmiech na sali, nowy pracownik może zapomnieć o premii jakiejkolwiek, z tego względu ze żeby mieć premie to trzeba zdać egzamin na operatora maszyny i rzeczywiście umieć być tym operatorem, ale teraz nasuwa sie pytanie jak sie nauczyć? A No właśnie tutaj jest problem. Nie ma czasu na naukę, odrazu wskakujesz na pomocnika operatora do przerzucania bobin po 7-10ton na zmianę, plecy po miesiącu do remontu… stoisz w miejscu i przerzucasz krążki papieru… oczywiście jak najszybciej bo normy gonią i trzeba zasuwać a lider patrzy czy sie cyferki zgadzają, na 12h pracy jaka przerwa nam przysługuje? A No to już zależy od humoru lidera, raz wysyła na przerwę o 10rano bo mu tak pasuje a raz o 17 na szybką przerwę bo jest chwila… rozdziela przerwy jak mu pasuje byle tylko nie musiał stanąć za ciebie na robocie bo mu sie nie chce dlatego pracując od 6 do 18 (12h) nie wiesz kiedy pójdziesz na przerwę, może to będzie 10 a może 17 i to szybko szybko bo nie ma czasu, a jak posiedzisz chwile dłużej to zaraz na stołówkę moze zawitać lider osobiście po ciebie czemu tak długo siedzisz przecież normę trzeba zrobić…. Także No gola podstawa bez żadnych premii, są osoby a raczej były które pracowały po 8 miesięcy i nadal egzaminu na operatora nie widzieli przez co żadnych premii i bonusów nie było :) Rotacja ludzi jest bardzo duża (ciagle pisze o dziale cięcia) co nowi przychodzą to zaraz odchodzą bo okazuje sie co innego niż na rozmowie rekrutacyjnej. Czy warto sie męczyć i rozwalić sobie plecy dla gołej podstawy ? Przypominam 7-10 ton na zmiane sie przerzuca, oczywiście w pośpiechu nie na spokojnie, szybko szybko bo normy gonią :/ z plusów to bardzo ładnie i fajnie jest przestrzegane bhp, można sie poczuc bezpiecznie, oraz fajny social i z plusów to tyle Na start umowa na 3miesiace na okres próbny, gola premia z „zamrożonymi” premiami które można odmrozić i dostać jeśli w ciągu tych 3 miesięcy nauczysz sie na wszystkie stanowiska (pomocnik, liniowy) i finalnie operator maszyny co oczywiście jest to nie realne bo żeby umieć i potrafić być operatorem maszyny to jednak trzeba sie uczyć i praktykować, a takiego czegoś nie ma bo kiedy? Ty musisz stać na pomocniku i przerzucać krążki papieru a nie sie uczyć bo nie ma czasu a normy trzeba zrobić… wiec coś tu sie nie zgadza.

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna do SWM-POLAND Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Halina
Inne

No to dobrze w sumie wiedzieć. Są jeszcze jakieś istotne, o których kandydaci powinni wiedzieć przed zatrudnieniem się? Wyszczególnisz cokolwiek?

Deutsche MA
Kandydat
 Pytanie

Hejka, jest oferta dla pracownika biurowego z językiem niemieckim. Jaki poziomem językowym trzeba się wykazaywac? Jest to język codzienny, czy ściśle branżowy? Komunikacja ustna czy jednak raczej wymiana maili. Nie widzę narzekań na biuro w opiniach???? oznacza to, że pracownicy biurowi są zadowoleni z warunków, zakresu obowiązków oraz atmosfery? Czy jest jasno określona ścieżka rozwoju, awansu i podwyżek? Czy raczej nie ma szans na płynne zmiany stanowiska? Czy w ramach pracy wyjeżdża się do Niemiec, bądź innych krajów niemieckojęzycznych? Dziękuję za chociaż ułamek informacji.

stary
Pracownik

Kiedyś było o wiele lepiej ale teraz firma schodzi (usunięte przez administratora), nowy zarząd powinien być wymieniony. Myślą tylko o swoim interesie i karierze. Liczy się tylko lizusostwo. Raczej omijać firmę szerokim łukiem. Na początku tego roku było zwolnionych bardzo duża ilość pracowników z produkcji ale nie tylko, możliwe że będą kolejne zwolnienia. Pseudo podwyżki i zabrana premia kwartalna. Warunki uzyskania premii powodują że jest bardzo ciężko je uzyskać.

pracus
Pracownik
 Pytanie

Przeważ kolesiostwo i znajomosci

1
Szaraki
Pracownik

Czekanie na podwyżki płacy do Marca to przesada osobiście nie będziemy tyle czekać. Podwyżka hhmm czy to będzie wrzucenie kolejnej premii w podstawę i dziękuje Obecnie to 3300 do ręki to śmiech plus mini premia 400zł

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w SWM-POLAND Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

ktoś
Były pracownik
@Pytanie

Okres rozliczeniowy wynagrodzenia zgodnie z umową jest do 10 dnia miesiąca, lecz zawsze jest wcześniej, około 5, zależy jak wypada weekend. Premie są na kontach max do 20 dnia miesiące lecz też przeważnie są do 15.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w SWM-POLAND Sp. z o.o.?

Pracownik
Były pracownik
@Pytanie

Typowy kołchoz zarządzany przez bardzo nie kompetentną kadrę kierowniczą, nic dziwnego że normalni ludzie z tamtą dają nogę.

AMANT
Były pracownik
@Pracownik

I tak też zrobiłem. Pozdrawiam

Blondyneczka Czarnuleczka
Pracownik
@Pytanie

Pełen socjal. Ale odradzam pracę w firmie. Brak jakiejkolwiek koordynacji pomiędzy działami. Biurowych pracowników dzieli przepaść pomiędzy pracownikami produkcji. Mówią cześć bo chyba poprostu muszą takto nawet nie wiadomo jak kto ma na imię. Zero opcji awansu chyba że po znajomości takto jest to nie możliwe. Nikt chyba z produkcji nie przeszedł na stanowisko wyższe jak supervisor zmiany w 10 letniej historii firmy. Mam wrażenie że odchodząc z tej firmy jako pracownik produkcji nawet nikt się nie zorientuję że już się tam nie pracuje. Pisałabym jeszcze dużo ale to nic nie da.

Szukam pracy
 Pytanie

Cześć. Chcę przyjść do Swm do pracy na stanowisko operatora. Czy możecie napisać jak tam się pracuję?

On28
Były pracownik
@Szukam pracy

Pracą jak praca. Zależy gdzie trafisz. Cięcie będziesz biegał 12 godzin I fizycznie przerzucal krążki papieru o wadze od 4kg do 8kg(około 7-9t na zmiane) w temperaturze gdy jest ciepło latem 28stopni bo tak bhp pozwala dopiero włączyć strefy komfortu. Jeśli na druk cóż opcja najlepsza w firmie po mimo małych niedogodności i rozklekotanych maszyn. AMS tam na pewno lżej niż na cięciu największy minus wysokie temperatury.

Pracownik
Pracownik

Jeszcze jakiś czas temu napisałbym o firmie, że moze i jakieś minusy ma ale to korporacja - trzeba się pogodzić z nimi i pracować. Dziś firma rozczarowuje tak bardzo, że słów brak . Chyba najgorszym zagraniem okazały się nowe zasady wczasów pod gruszą, które są tlumaczone jako wsparcie tych co mają najmniej... Racja, wszyscy Ci co bardzo dobrze zarabiali do tej pory otrzymywali mało, teraz śmieją się że dostaną dużo więcej niż pomocnik bez rodziny zarabiający najmniej . Pracownik jest pracownikiem, kazdy równo odprowadza składki i należy pracownika szanować. Bezduszne zasady obraziły wiele osób nie mogących mieć dzieci bądź tych co nie założyły rodziny. To rząd stworzył dofinansowanie rodzin z dziećmi, a firma powinna być mniej polityczna i wszystkich traktować równo. Uważam, że firma powinna przeprosić. Wstyd

Pracownik
Pracownik
@Pracownik

Zgadzam się w 100%. Dyskryminacja pracowników produkcji. Gdybym wiedział na początku roku już bym tu nie robił.

zadowolony
Inne

Super praca bo skoro firma to świetny pracodawca więc nie może być inaczej.

operator

jako operator stawka 3.6k jako pomocnik 3k brutto pracowalem tam kiedys jako operator maszyn, pierwsza umowa probna 3m o prace bez premii, jest dodatek za staz i niechorowalnosc ok 3%, pozniej roczna umowa te same warunki plus premia do 15%, plus 3% za bezbłędność, które przez pierwsze pare miesiecy jest nie do zdobycia, blad mozna dostac z wielka latwoscia. Natomiast te 15% uzyskuje sie, gdy cala zmiana bedzie robila norme 80% i gdy odpad papieru bedzie w normie, jak wskazniki nie wchodza jakis procent jest ucinany. Jako nowy operator, nie ma sie premii, zeby wgl ja móc miec trzeba dostac nowa umowe, zrobic 2 certyfikaty, test pisemny z obslugi maszyn i jeden dodatkowy w zaleznosci od stanowiska oraz robic norme wydajnosci, co nie jest z poczatku latwe, potrzeba wprawy na maszynie ktorys miesiac, dopiero wtedy moze nam wpasc upragniona premia. Na odmrozenie premii zaleglych nie ma co liczyc niestety. Premia kwartalna jest gdy sa wyniki i certyfikaty. Praca jako operator wiaze sie ze spora presja, od niego w glownej mierze zalezy jaka bedzie norma, trzeba miec sprawne ruchy, wykonywac wiele roznych operacji na maszynie i w programie magazynowym na komputerze, trzeba nabrac sporo doswiadczenia, zeby to szlo lekko. Socjal w porzadku, stolowka ma 2 lodowki 2 mikrofale, kawa herbata, woda butelkowana. Kasa na obydwa swieta, wczasy pod grusza na druglej umowie uzyskanej do wakacji. Jak ktos uwaza sie za ogarnieta osobe, jest wytrzymaly na stres i ma calkiem mocne nerwy, niech probuje

Grzegorz
Inne
@operator

Pracując na początku jako pomocnik operatora, są duże szanse, że z upływem czasu dostaniemy propozycję pracy na samodzielnym stanowisku? Zastanawiam się, jak wygląda kwestia awansów w firmie SWM-POLAND.

Luigi
@Grzegorz

Jak masz znajomosci to tak

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w SWM-POLAND Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Pracus
@Pytanie

(usunięte przez administratora) Najgorsza korporacja w tulipanie

Renata
Inne
@Pracus

Nie da się ukryć, że nie masz dobrego zdania na temat SWM-POLAND jako pracodawcy, co oczywiście szanuję. Jednak byłabym Ci bardzo wdzięczna, jakbyś napisał coś o warunkach zatrudnienia, jakie się tam oferuje. Czy firma zapewnia pracownikom dostęp do nieodpłatnej opieki medycznej?

Zostaw merytoryczną opinię o SWM-POLAND Sp. z o.o. - Stryków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w SWM-POLAND Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy SWM-POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w SWM-POLAND Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy SWM-POLAND Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w SWM-POLAND Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SWM-POLAND Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 319 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Al. Jerozolimskie 56C
  00-803 Stryków
 • NIP: 5272616522 KRS: 0000341824
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
SWM-POLAND Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii